Close

کلیسای سنت آنتونی آو پادوا

St Anthony of Padua Church
4.5
(از 30 نقد و بررسی)

درباره کلیسای سنت آنتونی آو پادوا

این کلیسا به نام های کلیسای سنت آنتوان مقدس یا سنت آنونیو دی پادووا شناخته می شود و بزرگترین کلیسای کاتولیک رومی در استانبول به شمار می آید. کلیسای سنت آنتونی آو پادوا در منطقه بی اغلو، خیابان استیکلال و شماره 171 واقع شده است.

نوع جاذبه
کلیسا
موقعیت
استانبول
پیشنهاد کاربران
%100 از 30 رای
رتبه در استانبول
19 از 225 جاذبه
این مسافت به صورت خط مستقیم در نظر گرفته شده است

اطراف کلیسای سنت آنتونی آو پادوا

رستوران های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
هتل های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
جاذبه های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
مراکز مهم شهر
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
comment icon
افزودن نقد و بررسی
نوشتن نقد و بررسی
camera icon
افزودن تصویر
افزودن تصویر
MAYA
نوشته شده در 31 شهریور 1400
report-icon گزارش

ما صبح روز یکشنبه(همون روز ورودمون به استانبول) اونجا بودیم و موفق شدیم مراسم رو از نزدیک ببینیم.توریستها اجازه عکاسی و ورود به قسمتی که در حال عبادت بودن رو نداشتن.حدود 20تا30دقیقه بودیم و بخاطر تجمع زیاد و شرایط کرونا صلاح ندونستیم بیشتر بمونیم.مراسم عبادی به زبان انگلیسی در حال برگزاری بود. ورودی نداشت و رایگان بود.عکاسی در محوطه رو پیشنهادمیکنم عکسای خوبی میشه تو حیاطش با ساختمون کلیسا گرفت. بعد از بازدید رفتیم کافه مودا و یک کنافه و قهوه زدیم بر بدن.

بیشتر
امتیاز کل
4
roze
نوشته شده در 29 شهریور 1400
report-icon گزارش

این کلیسا در وسط خیابان پر هیجان استقلال قرار دارد که با پای پیاده از سمت میدان تکسیم می توانید به راحتی به دیدن آن بروید. حیاط بزرگ و زیبایی دارد که در زمان سفر ما، به دلیل نزدیک بودن به کریسمس تزئین کرده بودند و در کنار آن حیاط کوچکی که در آنجا هم مجسمه مریم مقدس قرار دارد و در اطراف آن گلهای رنگارنگ زیبایی گذاشته بودند. داخل کلیسا هم محیط بسیار آرامی هست و در اطراف آن محل های مخصوصی برای روشن کردن شمع وجود دارد.

بیشتر
امتیاز کل
4
عشق سفر
نوشته شده در 30 اردیبهشت 1399
report-icon گزارش

بنای اولیه ی این کلیسا 300 سال پیش توسط ایتالیایی های ساکن استانبول در اواسط خیابان استقلال ساخته و بعدها به کلی ویران و از نو ساخته میشود و به مدت 10 سال محل اقامت پاپ ژان بیست و سوم بوده است.
ما صبح روز شنبه برای دیدن این کلیسا رفتیم و هیچ مراسمی نبود و به غیر از ما و چند بازدید کننده دیگه کسی اونجا نبود. بعد از ورود به حیاط اصلی در کنار کلیسا حیاط کوچکی واقع شده که مجسمه مریم مقدس در آنجا قرار داره و پایین آن گلهایی گذاشته شده.

بیشتر
امتیاز کل
4
روزبه شهنواز
نوشته شده در 10 اردیبهشت 1399
report-icon گزارش

کلیسای سنت آنتونی در قلبِ خیابان استقلال قرار دارد، هنگام بازدید از این کلیسا حس و حال عجیبی به آدم دست می دهد، حس و حالی از جنسِ تاریخ !
کلیسای کاتولیک «آنتونیو دی پادوا» یا «سنت آنتوان»، دارای تالاری بزرگ و طویل است که روزگاری در دوره‌ی امپراطوری روم، بزرگترین کلیسای کاتولیک استانبول بوده است.
بنای اولیه ی این کلیسای زیبا 300 سال پیش توسطِ ایتالیاییهای ساکن استانبول ساخته و بعدها به کلی ویران و از نو ساخته میشود؛ به مدت 10 سال محل اقامت پاپ ژان بیست و سوم بوده است البته زمانی که هنوز به مقام پاپ نرسیده بود، وی که زاده ایتالیا بوده به سبب عشق و علاقه به ترکیه و شهر استانبول به «پاپ ترک» نیز معروف است.

بیشتر
امتیاز کل
5
عشق سفر
نوشته شده در 30 فروردین 1399
report-icon گزارش

کلیسای زیبایی واقع در اواسط خیابان استقلال که دیدنش خالی از لطف نیست. ما صبح روز شنبه برای دیدن این کلیسا رفتیم و هیچ مراسمی نبود و به غیر از ما و چند بازدید کننده دیگه کسی اونجا نبود. بعد از ورود به حیاط اصلی در کنار کلیسا حیاط کوچکی واقع شده که مجسمه مریم مقدس در آنجا قرار داره و پایین آن گلهایی گذاشته شده.

بیشتر
امتیاز کل
5
Peiman zaki
نوشته شده در 25 اسفند 1398
report-icon گزارش

این کلیسا در قلب تپنده استانبول یعنی خیابان استقلال قرار دارد. معماری متفاوت این کلیسا ما رو جذب خودش کرد و رفتیم برای کنجکاوی.
کلیسای سنت آنتوان مقدس را نیز با نام آنونیو دی پادووا نیز می شناسند. 
این. کلیسا که از زمان روم توسط ایتالیایی هایی که در استانبول زندگی میکردند ساخته شد دارای معماری نیوگوتیک و باشکوه می باشد.
بدون خرید بلیط وارد این مکان بسیار زیبا شدیم. گردشگران زیادی در حیاط کلیسا مشغول عکاسی بودند. ولی ما همچنان مات و مبهوت معماری این مجموعه تاریخی بودیم. در حیاط کلیسا مجسمه پاپ و همچنین درخت کریسمس بزرگ وجود دارد. رفتیم داخل کلیسا و فضای کلیسا دقیقا مانند فیلم رومی بودند. عده ای مشغول عبادت و عده ای مثل ما مشغول سرک کشیدن به گوشه گوشه کلیسا بودند.

بیشتر
امتیاز کل
5
امید خدایاری
نوشته شده در 24 اسفند 1398
report-icon گزارش

اولین باری که استانبول رفتیم، اولین جایی که برای گشتن رفتیم خیابون استقلال بود، در این خیابون در حال قدم زدن بودیم که چشممون به یه کلیسا افتاد، قبلش شنیده بودم که استانبول پر مسجده برای همین فکر نمیکردم شروع استانبول گردی با یه کلیسا باشه، اسم این کلیسا، سنت آنتونی بود. نمای بیرونی کلیسا زیبا و بسیار جذب کننده بود، ما هم تصمیم گرفتیم بریم داخلش رو هم ببینیم، موقع مراجعه ما یه مراسم در حال برگزاری بود و توی کلیسا خیلی آدم بود، و نور شمع ها و صدای کشیشی که داشت دعا میخوند فضای روحانی خاصی رو در کلیسا ایجاد کرده بود. فضای داخل کلیسا دارای تالار بلند و زیبایی با ستون های استوار، نقاشی های زیبا و شیشه های رنگی خیلی جذابی بود. بنای اولیه این کلیسا در سال ۱۷۲۵ توسط ایتالیایی ها ساخته شده بود و به طبع اینکه اکثر ایتالیایی ها کاتولیک هستند، کلیسا هم کاتولیک بوده، البته این کلیسا بعدا ویران میشه و مجددا در سال های ۱۹۰۶ تا ۱۹۱۲ همین کلیسایی که الان وجود داره ساخته میشه.

بیشتر
امتیاز کل
5

از خیابان استقلال که پیاده روان هستی نمای زیبای سردر ورودی کلیسایی توجهت را جلب می کند . اگر شب باشد در آهنی ورودی آن بسته و حسرت دیدار را به دلت می گذارد . باید در طول روز بیایی تا دیدار رایگان از این کلیسای زیبا نصیبت شود .
بجز محوطه تالار اصلی و بزرگ این کلیسا ، ساختمان های زیبای مرتفعی در حیاط کلیسا درهمان ابتدای ورود می بینی که احتمال می دهم محل زندگی پاپ ژان بیست و سوم باشد که قبل از رسیدن به مقام پاپ مدت ده سال سفیر واتیکان در استانبول بوده است .
در حیاط کوچک دیگری مجسمه زیبایی از مریم مقدس قرار دارد و محوطه زیبایی است برای گرفتن عکس های یادگاری .
تالار اصلی کلیسا نیز زیبا و طویل و با سقف های بسیار بلند و تعداد زیادی نیمکت مخصوص زایران کاتولیک می باشد . البته نقاشی های دیواری چندانی در این کلیسا وجود ندارد . کلیسا پر است از جمعیت گردشگران که در میانه پیاده روی در خیابان استقلال فرصت را غنیمت شمرده اند برای دیدار رایگان از این کلیسای زیبا

بیشتر
امتیاز کل
5
Arezou.SB
نوشته شده در 30 آذر 1398
report-icon گزارش

یکی از بناهای مهم خیابان استقلال، کلیسای سنت آنتوان یا سنت آنتونیو است. در میانه راه پیاده راه استقلال یک‌ ورودی شاخصی میبینید که سبک معماریش جذبتان میکند. وقتی وارد میشوید در حیاطی قرار میگیرید که اطرافش محصور با بناهای دیگری است. روبرویتان کلیسایی زیبا به سبک نئو گوتیک خواهید دید. نمای کلیسا از آجرهای قهوه ای رنگ است و تناسبات کشیده ای دارد. در کنار ورودی تندیس کشیشی است که پرنده ای در دست دارد.داخل کلیسا در سالن میانی با نیمکتهایی مبلمان شده و دو سمت این سالن راهرویی که با ستونهایی بلند جدا شده است. در دیوارهای این قسمت پنجره هایی بلند با شیشه های رنگی نصب شده است. محراب اصلی کلیسا هم نقاشی های از مسیح و حواریون دارد و با پنجره هایی رنگی نور به داخل میرسد. ولی همچنان کلیسا فضای تاریکی دارد. برای بازدید شما نمیتوانید به محراب نزدیک شوید و فقط از پشت نیمکتهای چوبی و بندهای حفاظتی قابل مشاهده است. از ویژگیهای این کلیسا حضور یکی از پاپ های واتیکان در دوره ای قبل از حضور در واتیکان بوده است.

بیشتر
امتیاز کل
5
Ehsantrips
نوشته شده در 6 مهر 1398
report-icon گزارش

کلیسای کاتولیک سنت آنتوان (سان آنتونیو دی پادووا) در خیابان استقلال در منطقه بی اوغلو واقع شده که اگر از سمت تکسیم حرکت کنید در سمت چپ خیابان قرار می گیرد. بنای اولیه مربوط به قرن هجدهم است اما ساختمان فعلی این کلیسا بین سال های ۱۹۰۶ تا ۱۹۱۲ توسط معماری ایتالیایی و زاده استانبول به نام خولیو مونگری و به سبک نئو گوتیک بنا شده است. سنت آنتوان امروزه شلوغ ترین و بزرگ ترین کلیسای کاتولیک استانبول است که توسط کشیش های ایتالیایی اداره می شود. حتی اگر بازدید از این کلیسا را هم در برنامه تان نداشته باشید، حین قدم زدن در خیابان استقلال ناخواسته وارد آن می شوید! بازدید کلیسا نیاز به بلیت ندارد که نکته مثبتی است! در حیاط کلیسا و مقابل درب ورودی آن، مجسمه ای از پاپ ژان بیست و سوم قرار دارد که قبل از رسیدن به مقام پاپ، به مدت ده سال سفیر واتیکان در ترکیه بوده و در این کلیسا فعالیت می کرده است.

بیشتر
امتیاز کل
5
ویدا مهین پو
نوشته شده در 25 مهر 1398
report-icon گزارش

در اوایل خیابان استقلال استانبول، کلیسای کاتولیک های رومی مربوط به مسیحیان ایتالیا قرار دارد. بازدید از این کلیسا رایگان است و وقت زیادی از شما نمیگیرد. بعد از عبور از حیاطی کوچک به کلیسا می رسید که با آجرهای سرخ رنگ و پنجره های مدور زیبا از دور خودنمایی می کند. نور کم کلیسا حالت روحانی خاصی به آن بخشیده است. تلالو نور شمع های روشن و عبور نور از شیشه های رنگی پنجره های آن حالت روحانی به کلیسا داده است. پنجره های کلیسا بسیار بلند و گیرا هستند و شکوه خاصی را به کلیسا داده بودند. تصاویر مسیح و حواریونش در محراب اصلی کلیسا به چشم می خورد. دسترسی نزدیک به محراب کلیسا امکان پذیر نیست و تنها می توانید در انتهای نیمکت های کلیسا آن را مشاهده و عکاسی کنید. همچنین مجسمه های بزرگی از حضرت مسیح درون محفظه های شیشه ای قرار گرفته اند. در حیاط کلیسا نیز در دست راستتان مجسمه ای از مریم مقدس در زیر طاقی هلالی قرار دارد.

بیشتر
امتیاز کل
3
سپيده محمدي
نوشته شده در 9 تیر 1398
report-icon گزارش

در شهر استانبول كه تا دلتان بخواهد مسجد وجود دارد و از جاذبه هاي مهم اين شهر هستند، ديدن كليسا به عنوان يك مكان مذهبي خالي از لطف نيست.كليساي سنت آنتونی پادوا استانبول در خيابان استقلال وجود دارد و ما در هر حال قدم زدن در استقلال، با اين كليسا مواجه شديم و به داخلش رفتيم. اين كليسا همراه با ساختمان های مجاورش به سبک نئو گوتیک ساخته شده است و حالت اجري و نارنجي رنگ دارد. ما كه نزديك به كريسمس در استانبول بوديم، كاج هاي محوطه به زيبايي چراغاني شده بودند و نظر هر بيننده اي را به خودش جذب ميكرد. داخل كليسا با سقف عظيم و طراحي داخلش گيرا و جذاب است.اين كليسا نياز به تهيه ورودي ندارد. اگر در زمان اجراي مراسم وارد انجا شويد، لذت ديدن اين كليسا بيش از پيش ميشود، هرچند از فيلم برداري حين اجراي مراسم ممانعت ميكنند.

بیشتر
امتیاز کل
4

وقتی وارد این کلیسا شدم اول از همه درخت کاج بلندی نظرمو جلب کرد شاید هم کاج نباشه و من اشتباه میگم... صدای گوش نوازی شمارو به داخل کلیسا میکشه یک همخوانی آرامش بخش که مخلوطی از صدای زن و مرد -پیر و جوان- بسیار گوشنواز و آرامش دهنده است تصاویر زیبایی از حضرت عیسی و 12 یارش داخل این کلیسا شمارو مبهوت میکنه همچنین شمع هایی که به مبلغ 2 لیر فروخته میشه تا اونجا روشن کنند و نمیدونم چه خاصیتی داره اما جالبه همچنین کارت پستال های خیلی جالبی داره که من تونستم 10 تا برای خودم گلچین کنم و یادگاری بردارم همش باهم شد 10 لیر چون همزمان با کریسمس بود تزِینات داخل این کلیسا بسیار چشم نواز بود ادامه دارد...

بیشتر
امتیاز کل
5
محمد جعفری
نوشته شده در 20 خرداد 1398
report-icon گزارش

کلیسای آنتوان مقدس روزگاری بزرگترین کلیسای استانبول بوده و خیابان استقلال واقع شده است. ما بازدید خود را به روز یکشنبه موکول کردیم تا بتوانیم مراسم مذهبی مسیحیان را تماشا کنیم. دیدن نیایش و دعای مسیحیان فضای روحانی و رازآلودی پدید آورده بود که برایمان بسیار جالب و لذتبخش بود. طنین موسیقی ملایم مذهبی نیز این لذت را دو چندان می کرد. در کنج سالن کلیسا گیشه ای وجود دارد که صلیب و شمع و برخی لوازم دیگر می فروشد. مسیحیان شمع خریداری کرده و در محل تعبیه شده در کنار کلیسا آنرا روشن می کردند. کلیسا ورودیه ندارد و از صبح تا ساعت ۷ و نیم عصر امکان بازدید فراهم است. به نظر بنده اگر هتل شما نزدیک تکسیم است، دیدن کلیسا را از دست ندهید. در محوطه کلیسا مجسمه ای بزرگ از پاپ نصب شده که کبوتری بر دستانش نشسته است. بازدید از این کلیسا در سی دقیقه امکانپذیر است و زمان زیادی نیاز نخواهد داشت. کلیسا در خیابان استقلال قرار گرفته و دسترسی به انواع رستوران و فروشگاه به راحتی مقدور است.

بیشتر
امتیاز کل
4
محسن خرمایی پور
نوشته شده در 23 اردیبهشت 1398
report-icon گزارش

این کلیسا که در خیابان استقلال قرار دارد یکی از زیباترین بناهای استانبول هست.
این کلیسای کاتولیک یک تالار بزرگ و طویل دارد که زمانی بزرگترین کلیسای کاتولیک رومیان در استانبول بوده است.
من دو بار به دیدن این کلیسای زیبا رفتم که هر دو بار مسیحیان زیادی آنجا مشغول دعا خواندن بودن و شمع روشن کرده بودند که حس و حال معنوی به فضای کلیسا داده بود.
در قسمتی از حیاط کلیسا مجسمه حضرت مریم نیز قرارداده شده است.
بازدید از این کلیسا رایگان می باشد.

بیشتر
امتیاز کل
4
ف.میزبان
نوشته شده در 23 فروردین 1398
report-icon گزارش

بناهای بزرگی که سقفهای بلندی دارند مانند مساجد و کلیساها از نظر معنوی تاثیر خاصی در روح آدم می گزارند و هنگام حضور در این مکان که خدا را لمس میکنم برای من مذهبم فرقی نمیکند. کلیسای سنت آنتونی در خیابان استقلال و در منطقه بی اوغلو استانبول قرار دارد. این کلیسای کاتولیک یک تالاری بزرگ و طویل دارد که زمانی بزرگترین کلیسای کاتولیک رومیان در استانبول بوده است.
ساختمان این کلیسا هم مانند بیشتر آثار باستانی استانبول تخریب شده دوباره بازسازی شده است. سبک معماری این کلیسا نئوگوتیک است و یکی از پاپ های معروف مسیحیان تا زمان مرگش در این کلیسا زندگی کرده است.
زمان بازدید ما از این کلیسا مسیحیان زیادی آنجا حضور داشتند و دعا میخواندند و شمع روشن کرده بودند که حس و حال معنوی به فضای کلیسا داده بود.
مجسمه حضرت مریم نیز در قسمتی از حیاط کلیسا قرارداده شده که محلی هم برای شمع روشن کردن و دعا و عبادت کردن دارد.

بیشتر
امتیاز کل
5
نیلوفر ورزش نژاد
نوشته شده در 20 فروردین 1398
report-icon گزارش

کلیسای سنت آنتونی خیابون استقلال، از اون جاهایی هست که پر از حس خوب و آرامش بخشه. سبک معماری این کلیسا، نئو گوتیک هست و عظمت و زیبایی خاصی داره. بازدید از این کلیسا رایگان هست و از ساعت ۹ صبح تا ۱۹ می تونید برای دیدن این کلیسای زیبا برید.

بیشتر
امتیاز کل
4
خدیجه عربی
نوشته شده در 28 اسفند 1397
report-icon گزارش

 کلیسای سنت آنتونی پادوا که به ترکی استانبولی به آن سنت آنتوان کاتولیک کیلیسِسی می گویند در محله بی اوعلو استانبول واقع شده است. کلیسای سنت آنتونی پادوا اصلی در سال 1725 به دست ایتالیایی های محلی استانبول ساخته شد ولی بعدها تخریب و با ساختمان کنونی که در همان مکان است جایگزین شد. کلیسای سنت آنتونی پادوا کنونی در کنار ساختمان های مجاورش که به نام آپارتمان های سنت آنتونی معروف هستند در خیابان استقلال ما بین سالهای 1906 تا 1912 به سبک معماری نئو گوتیک و به دست جامعه ایتالیایی های محلی شهر بنا شده است. این کلیسا که یک کلیسای کاتولیک می باشد کار یک معمار ایتالیایی ترک به نام خولیو مونگری است که ساختمان های مهم دیگری را نیز در استانبول و آنکارا طراحی کرده. کلیسای کاتولیک «آنتونیو دی پادوا» یا «سنت آنتوان»، دارای تالاری بزرگ و طویل است که روزگاری در دوره‌ی امپراطوری روم، بزرگترین کلیسای کاتولیک استانبول بوده است. از نکات قابل ذکر این کلیسا، حضور پاپ ژان بیست و سوم (رهبر واتیکان از سال ۱۹۵۸ تا زمان مرگش در سال ۱۹۶۳) به عنوان سفیر رسمی واتیکان در این کلیسا به مدت ۱۰ سال، پیش از انتخاب به عنوان پاپ، اشاره نمود. وی که زاده ایتالیا بوده است، به سبب عشق و علاقه به ترکیه و شهر استانبول به «پاپ ترک» نیز معروف شده است. ساعات بازدید از  کلیسای سنت آنتونی استانبول : 9 صبح تا 7:30 عصر است و ورودی ندارد

بیشتر
امتیاز کل
5
فرزانه امینی زاده
نوشته شده در 3 بهمن 1397
report-icon گزارش

کلیسای سنت آنتوان استانبول بزرگترین کلیسا از کلیساهای کاتولیک رم در این شهر هست که با معماری بسیار زیبا در قسمت اروپایی شهر استانبول در خیابان استقلال منطقه بی اوغلو قرار داره و از مهمترین دیدنی های باستانی مذهبی استانبول محسوب میشه. از اونجایی که در گذشته استانبول (قسطنطنیه سابق)جزئی از امپراتوری رم بوده اقوام ایتالیایی و مسیحی که در این منطقه زندگی می‌کردن برحسب نیازشون این کلیسا رو ساختن و این کلیسا بعدها برای ترمیم و بازسازی تخریب و از نوساخته شد و محلی برای عبادت مسیحیان کاتولیک هست و این کلیسا توسط کشیشان ایتالیایی اداره می‌شه. نمای بیرونی این کلیسا با آجرهای سرخ‌رنگ بسیار زیبایی تزئین ‌شده و پنجره‌های دایره‌ای شکل با قاب سفید در اون خودنمایی میکنه و با تابش خورشید به شیشه‌های رنگی پنجره هاش نورپردازی خیلی زیبایی توی محیط کلیسا ایجاد میکنه. فضای داخلی کلیسا یه تالار بزرگ هست که با نقاشی‌هایی از مسیح و مریم مقدس تزئین شده و در داخل حیات اون مجسمه‌ای سنگی از سنت آنتوان رو میبینین. فضای این کلیسای زیبا واقعا احساس خیلی خوبی به آدم میده ،بهتون توصیه میکنم حتما در سفر به استانبول به این کلیسای زیبا سر بزنید.

بیشتر
امتیاز کل
4
مهدی اشعری
نوشته شده در 24 دی 1397
report-icon گزارش

برای بازدید این کلیسا ورودی ای پرداخت نمی کنید. به خاطر مقارن شدن سفر ما با ایام کریسمس و سال نو میلادی کلیسا تزیین شده بود(درختان کاج با چراغ آرایی خاص) داخل کلیسا هم نسبتا شلوغ بود و اکثرا توریست و مشغول عکس و فیلم بودند. با توجه به موقعیت مکانی کلیسا (اواسط خیابان استقلال) حتما پیشنهاد بازدید رو به شما می دهم.

بیشتر
امتیاز کل
5
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت