رستوران

پاویلیون کی ال

Pavilion KL

4694-YJIJXBMg968DhR9KYNZj.jpeg
4694-vR0zex2dbE8KMkbKswxj.jpeg
4694-MI5r2wqkOgerxnVb5Ffx.jpeg
4694-5yq93zFgVGusapHkhzRf.jpeg
4694-d7U6lreeR4lLcTB7fp2x.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این مرکز خرید در منطقه بوتیک بینتانگ شهر کوالالامپور واقع شده است. پاویلیون کی ال که بخشی از یک پروژه بزرگتر است در 20 سپتامبر سال 2007 میلادی افتتاح شد. این پروژه شامل یک مرکز خرید، دو آپارتمان، بلوک اداری و یک هتل 5 ستاره می باشد.

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • مهين شاعري
  نقدها:
  گزارش
  مركز خريد پاوليون
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  يكي از گرانترين و شيك ترين مراكز خريد در شهر كوالالامپور، مركز خريد پاوليون بود. اين مركز خريد در منطقه بوكيت بينتانگ است و از بيرون كاملا شيك و زيباست.اين مركز خريد انواع و اقسام برندهاي معروف و به روز دنيا را داشت. ما در اين مركز خريد به دليل قيمتهاي بالا خيلي خريد خاصي نكرديم اما از كافه طبقه همكف استفاده كرديم و از تزيينات بسيار زيباي كريسمس در اين مركز خريد لذت برديم.
  #تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  پاویلیون مرکز خریدی شیک در کوالالامپور
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  من و همسرم در مهرماه سال ۹۴ به کوالالامپور سفر کردیم. هتل ما در مدت اقامت هتل پنج ستاره رویال چولان بود که در منطقه بوکیت بینتانگ قرارداشت. یکی از مشهورترین مراکز خرید این شهر که در همین منطقه هم قرارداره پاویلیون هست که بسیار شیک طراحی و ساخته شده. اکثر برندهای مشهور دنیا در این نمایندگی قرار گرفته و به همی دلیل میتونید خرید خوبی در اینجا داشته باشید. همچنین فودکورت این مرکز خرید هم بسیار مناسب و بزرگ هست. برای رسیدن به این مرکز خرید میتونید با مونوریل، مترو و اتوبوس به ایستگاه بوکیت بینتانگ بیاید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  مرکز خریدی لوکس
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  پاویلیون از مرکز خریدهای لوکس و بزرگ کوالالامپور است که در ۷ طبقه ساخته شده و شامل رستوران و فودکورت هم می شود. برندها اغلب خیلی گران هستند و زیاد برند معمولی و قیمت مناسب در این مرکز خرید پیدا نمی شود.
  جلوی ورودی بسیار شلوغ است و حال و هوای خوبی دارد. خوبی پاویلیون این است که در خیابان بوکیت بینتانگ که قلب کوالالامپور محسوب می شود قرار گرفته و بعد از دیدن آن می توانید گردش خود را در خیابان که پر از مرکز خرید و رستوران و ... هست شروع کنید. ایستگاه های مونوریل بوکیت بینتانگ و imbi تقریبا به پاویلیون نزدیک هستند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: