Close
رستوران

باغ گیاه شناسی پردانا

Perdana Botanical Garden

4703-lPeOkCmmj0jBZj5cggFI.jpeg
4703-tbbOZ7c0EXOQpcUXG8d4.jpeg
4703-rTN8o15XqNZfUlybMmC5.jpeg
4703-CXhghEGGj9ZF0JloqVVA.jpeg
Perdana Botanical Garden (2).JPG
Perdana Botanical Garden (1).JPG
Perdana Botanical Garden (3).JPG
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

وسایل مورد نیاز برای پیک نیک را آماده کنید و گشت و گذار در این منطقه سرسبز شهری را آغاز نمایید.

نوع جاذبه:
 • باغ

نقد و بررسی باغ گیاه شناسی پردانا


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  باغ دریاچه، محلی پر از سرسبزی
  توصیه شده توسط کاربر

  باغ گیاه شناسی پردانا یا باغ دریاچه، مجموعه ای بسیار بزرگ شامل باغ پرندگان، باغ ارکیده، باغ پروانه ها، پارک آهوان می شود. برای دیدن همه ی قسمت ها وقت زیادی باید در نظر گرفت. خود ما فقط موفق به دیدن باغ ارکیده و خود پارک اصلی و دریاچه شدیم که رایگان هم بود. البته در محوطه ی بزرگی در پارک، تعداد زیادی آهو هم بود که شاید بخشی از پارک آهوان بوده باشد!
  باغ ارکیده برای علاقه مندان به گل و گیاه، فوق العاده است و صدها مدل ارکیده را از هر طرح و رنگی می شود دید. محوطه دریاچه هم واقعا زیبا و آرامش بخش است و درختان خاصی در آن وجود دارد. ما حتی قبل از ورود به پارک، روی زمین برگ های بزرگی از یک درخت دیدیم که حدود نیم متر در نیم متر ابعادش بود و برای ما خیلی جالب بود.
  این قسمت مترو ندارد و حتی اگر مثل ما در هتلی نزدیک اقامت داشتید، باز هم بهتر است پیاده روی را انتخاب نکنید چون مسیر ورودی تا باغ های مختلف هم خیلی طولانیست و هوای دم کرده ی پارک انرژی شما را تمام می کند. جلوی ورودی، یک کافه و فروشگاه هست که می شود نوشیدنی خنک خرید و همانجا تاکسی هایی هم برای برگشت ایستاده اند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند علی عباسی
  نقدها:
  گزارش

  سلام به همه دوستان
  یکی از دیدنی ترین پارک های شهر کوالالامپور، باغ گیاه شناسی پرداناست که امروزه با نام لیک گاردنز مشهور است. این باغ بسیار دیدنی که مساحت آن 91.6 هکتار است، انواع گل و گیاه های مختلف را در خود جای داده است و برای افرادی که به گل علاقه مند هستند، می تواند جایی بسیار دیدنی تلقی شود. باغ ارکیده کوالالامپور نیز که زبان زد عام و خاص است در این مجموعه واقع شده است.
  نکته جالب توجه در مورد این باغ این است که ورودی ندارد و رایگان است. فقط باید توجه داشت که این پارک ساعت 6 عصر بسته میشه، پس برای اینکه بتونین از جاهای مختلفش دیدن کنید باید مدت زمان کافی برای این پارک در نظر بگیرید. این پارک خوراک عکاسی است و گل های زیبای مختلف و همچنین درختان بائوباب می تواند برای هر فردی جالب باشند.
  این باغ قسمت های مختلفی دارد که می توان از آنها دیدن کرد. باغ ارکیده، باغ گیاهان علفی، آبشار و حوض ماهی، باغ سانکن و ... از جاهایی هستند که می توانند برای شما جالب توجه باشند. در صورتی که از اتوبوس های هاپ آن هاپ آف در این شهر استفاده می کنید، بهتر است بدانید که ایستگاه شماره 14 مربوط به این مجموعه است و به راحتی می توانید با استفاده از این اتوبوس ها از این مکان زیبا دیدن کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: