رستوران

پارک و باغ پترهوف

Park And Gardens of Peterhof

4745-20VoBHso7IWXUtNEMBwF.jpeg
4745-OfDQk4qGJYzoNHmWej2v.jpeg
4745-UFH8wAA3MG9OoQXnhof9.jpeg
4745-4UeaZjnmJBbOSmS2E1Ww.jpeg
4745-U9fhn6QKvE68qZyLtPq9.jpeg
4745-2IqdJzhvbQvasTT4dnVC.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

Types:

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • کاربر لست سکند
  زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش
  باغ پترهوف، یادگاری زیبا از دوران رومانف ها
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  يكي از زيباترين جاذبه هاي سنت پترزبورگ مجموعه قصر و باغ و فواره هاي زيباست كه به دستور پتر كبير ساخته شده است. اين كاخ با سبك معماري باروك ساخته شده و كاخ سلطنتي رومانف ها بوده.
  پترهوف به دو باغ بالایی و پایینی تقسیم میشود و عمارت بین این دو باغ قرار گرفته است. در باغ بالا (ورودی ندارد و رایگان است) حوض های بزرگ و زیبا و درختان زیادی که به که به شکلی زیبا و منظم آرایش داده شده اند وجود دارد.
  برای رفتن به باغ پایین و همینطور دیدن کاخ نیاز به تهیه بلیط می باشد. هزینه بلیط برای بازدیداز باغ 750 روبل و باغ به همراه کاخ 1300 روبل (در تیر ماه96) که بازدید از کاخ در زمان بندی های مشخص انجام می شود.
  باغ پایینی پترهوف حدود ٦٤ فواره و ٢٠٠ مجسمه برنزي زيبا دارد و از اين كاخ به عنوان ورساي روسيه نیز یاد ميشود. عمارت موجود در باغدر گذشته كاخ خصوصي پتر كبير بوده و در زمان جنگ جهاني آسيب زیادی ديده بود. تصاویری از قبل و بعد از مرمت کاخ در محوطه باغ برای بازدید قرار داده شده است.
  فواره بسیار زیبای باغ پترهوف موسوم به فواره های سامسون در جلو عمارت کاخ قرار دارند و آب اين فواره ها به خليج فنلاند سرازیر می شود.
  دسترسی به باغ پترهوف از طریق سیستم حمل و نقل عمومی امکان پذیر می باشد و البته به علت دوری از مرکز شهر کمی زمان بر خواهد بود.
  مسیر دسترسی به باغ با سیستم حمل و نقل عمومی در سفر نامه های روسیه ذکر شده است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند
  علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  ايده آل براي عكاسي
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  سلام به همه دوستان عزیز
  همانطوری که میدانید کاخ پترهوف یکی از جاذبه های مهم شهر سنت پترزبورگ است. اما آنچه در این مجموعه در کنار کاخ و مجسمه های طلایی، به زیبایی و جذابیت آن می افزاید، باغ و پارک پترهوف است. در این باغ وسایل نقلیه ایی وجود دارند که با هزینه 700 روبل و در طی مدت 35 دقیقه کل باغ ها را به شما نشان می دهند. یکی از پارک های زیبایی که در این مجموعه وجود دارد پارک الکساندریا ست. طبیعتی منحصر به فرد با درختانی زیبا که همواره برای افرادی که میخواهند عکس های زیبایی بگیرند، واقعا محیط زیبایی محسوب میشه. فواره های مختلفی نیز در این مکان وجود دارند که واقعا زیبا هستند. در زیر اسم چند تا از این فواره ها رو می نویسم که دیدن اون ها خالی از لطف نیست.
  1. The Lion Cascade
  2. The Fountains Adam and Eve
  3. The Golden Hill Fountain
  4. The Great Cascade
  5. The Pyramid Fountain

  در نهایت برای دیدن این باغ باید زمان کافی در نظر بگیرید. به نظرم حداقل 2 الی 3 ساعت فقط برای باغ زمان لازم دارید که متاسفانه به دلیل اینکه ما با تور رفته بودیم و زمان کافی نداشتیم، نتونستیم همه این موارد رو کامل بگردیم. امیدوارم که شما دوستان فرصت کافی برای این موضوع داشته باشید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: