Close

مجتمع موزه های موزه دولتی کلیسای سن آیزاک

The Museum Complex The State Museum St. Isaac’s Cathedral
5
(از 7 نقد و بررسی)

درباره مجتمع موزه های موزه دولتی کلیسای سن آیزاک

نوع جاذبه
موزه های تخصصی
کلیسا
مناظر دیدنی معروف
موقعیت
سن پترزبورگ
پیشنهاد کاربران
%100 از 7 رای
رتبه در سن پترزبورگ
4 از 85 جاذبه
این مسافت به صورت خط مستقیم در نظر گرفته شده است

اطراف مجتمع موزه های موزه دولتی کلیسای سن آیزاک

رستوران های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
هتل های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
جاذبه های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
مراکز مهم شهر
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
comment icon
افزودن نقد و بررسی
نوشتن نقد و بررسی
camera icon
افزودن تصویر
افزودن تصویر
مرتب سازی براساس:
Nedajrg
نوشته شده در 4 آذر 1398
report-icon گزارش

با کمی پیاده روی از میدان کاخ می توانید به دیدن کلیسای سنت آیزاک بروید. کلیسای سنت اسحاق یا آیزاک یکی از بزرگترین کلیساهای روسیه و چهارمین کلیسای بلند جهان است که گنجایش 14 هزار نفر را دارد. ساخت کلیسا به دستور تزار الکساندر اول 40 سال به طول انجامید و تا به امروز هم 4 بار تجدید بنا شده است. ستونهای جلوی کلیسا گرانیت یک تکه است و داخل کلیسا فیلم نحوه ساخت و داربستی را که چگونگی کار گذاشتن ستونها را نشان میدهد را نمایش میدهند. ظاهرا گنبد طلایی کلیسا از طلای خالص ساخته شده ودر زمان جنگ جهانی دوم به رنگ خاکستری رنگ شده بود تا در برابر هواپیماهای جنگنده جلب توجه نکند. مجسمه هایی از برنز دورتا دور گنبد دیده میشود. داخل کلیسا فوق العاده زیبا و دیدنی با نقاشی هایی از مسیح و مریم و حواریون است و دیدن آن به قدری آرام بخش است که حاضرید بنشینید و ساعتها به سقف و در و دیوار زل بزنید. جلوی کلیسا دستگاهی شبیه ATM وجود دارد که میتوانید بلیط بخرید. ورودی کلیسا 400 روبل است و برای بازدید شهر از بلندای گنبد کلیسا می توانید مبلغ 300 روبل بیشتر بپردازید. این مبلغ بسته با ساعات روز متفاوت است و در زمانهای نزدیک به غروب خورشید نیز هزینه بیشتری دارد.

بیشتر
امتیاز کل
5
Lahiji_majid
نوشته شده در 30 آبان 1398
report-icon گزارش

شاید تعداد ساختمان ها و کلیساهای خاص روسیه آنقدر زیاد باشد که گاهی دوست ندارید به موزه و کلیسایی بروید.
ولی واقعیت این است که دیدن این کلیسا با آن نقاشیهای اعجاب انگیز داخلی اش، چشم هر بیننده ای را به ستایش وا میدارد.
هزینه ی ورود به این کلیسا 470روبل برای بزرگسال میباشد و با پرداخت 250روبل به صورت مجزا میتوانید از بام این کلیسا، سینت پترزبرگ را تماشا کنید.

بیشتر
امتیاز کل
5
مهين شاعري
نوشته شده در 15 آبان 1398
report-icon گزارش

كليساى سنت ايزاك سنت پترزبورگ
كليساى سنت ايزاك يكى ازبزرگترين كليساى ارتدكس سنت
پترزبورگ وجهان وچهارمين كليساى بزرگ جهان است،اگر
چه كليساى سنت ايزاك كوچكترازكليساى مسيح منجى
است ولى فضاى داخلى ان بسيارزيبا وشگفت انگيزاست،
گنبداين كليسا ازطلاى خالص ساخته شده وبانصب
دوازده مجسمه فرشته برروى كليساشكوه وعظمت انرا
چندبرابر كرد،يكى ديگرازعظمت اين كليساشيشه هاى رنگى محراب اصلى است،ديوارهاى بيرونى اين كليسا
باسنگ صورتى وخاكسترى مزين شده وداراى ١١٢ستون
قرمزرنگ گرانيت مي باشد،نقاشيهاى ديواروسقف ان انقدر
جذاب وخيره كننده بودوميشدساعتهابه نقش ونگاران خيره شدوازفضاى روحانى ان لذت برد،ديدن اين كليسارا
حتماپيشنهادميكنم.

بیشتر
امتیاز کل
5
فاطمه خرقه پوش
نوشته شده در 10 شهریور 1398
report-icon گزارش

#کلیسای_سنت_آیزاک ( که متعلق به فرقه ارتدوکس میباشد) در مرکز شهر #سنت_پترزبورگ در میدان Isaakievskaya Square قرار دارد و همه روزه در پاییز و زمستان ( به جز چهارشنبه ) در طی ساعات 10.30 صبح تا 18 عصر و تابستان ها از ساعت 10.30 تا 22.30 شب برای عموم به مبلغ ورودی 250 روبل قابل بازدید میباشد.
معماری این کلیسا و فضای داخلی اش حیرت انگیز و فوق العاده میباشد و در شب درخشش فوق العاده ای دارد که همگان را به سمت خود جذب میکند.
این کلیسا ظرفیت 1.400نفر را به صورت ایستاده برای عبادت دارد، علاوه بر بازدید از فضای داخلی کلیسا شما میتوانید از پله کان آن به ارتفاع 300 متر بالا روید و منظره بسیار بسیار زیبایی را از شهر پترزبورگ مشاهده کنید.
در حال حاضر هم از این کلیسا به عنوان موزه استفاده میشود و کاربری برای عبادت و مراسمات مذهبی ندارد.
کلیسای سنت آیزاک را بزرگترین کلیسای شهر پترزبورگ و چهارمین کلیسای بزرگ دنیا میشناسند و با گنبد طلایی رنگ و درخشانش معروف و شناخته شده میباشد.
در روبه روی این کلیسا و در میدان سنت آیزاک مجسمه یادبود نیکلاس نیز دیده میشود.

بیشتر
امتیاز کل
5
نادر مزرعه شادی
نوشته شده در 9 آبان 1397
report-icon گزارش

این کلیسا در نزدیکی هاستل ما بود و برای بازدید از این کلیسا به همراه کلیسای کازان و کلیسای ناجی یک نیم روز زمان گداشته بودیم. برای بازدید از کلیساین سن ایزاک باز هم از بلیط رایگان برای همراهان دانش آموزمان استفاده کردیم. اول از همه چیز بلندی گنبد و سقف این کلیسا انسان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. نقاشی های زیبا بر روی سقف این کلیسا بسیار زیبا طراحی شده و گویا هر بخش داستانی را روایت می کند.
در یکی از دیوارهای بخش شمالی تصاویری از حضرت مسیح و حضرت مریم دیده می‌شود. این دیواره با ستون‌ها و گنگره هایی به چند طبقه تقسیم شده است و در هر طبقه تصویری کشیده شده است.
یک قسمت از کلیسا برای عبادت در نظر گرفته شده است و معتقدان مسیحی برای عبادن وارد ان قسمت می‌شوند.
یک قسمت جالب توجه برای من قسمت نوشتن نامه‌هایی بود که هر کدام تعرفه مشخصی داشت و بر روی میزی چسبانده شده بود. البته بعدا من این متن را توسط مترجم گوگل ترجمه کردم.
دعا برای یک نفر، دعا برای چند نفر و مدت زمان 12 ماه و چنین چیزهایی که هر کدام تعرفه‌ای داشت و نقدا به شخصی در آنجا پرداخت می‌شد.
در زمان بازدید ما چند گروه دانش آموزی هم از این کلیسا بازدید می‌کردند که به نظر می‌رسید معماری بنا و به همراه داشتانی مذهبی برای انان روایت می شد.

بیشتر
امتیاز کل
5

مکان های خیلی قشنگ و دیدنی و زیبا را می خواهم ببینم و دوست دارم که مکان هایی کی در آن وجود دارد را در آن مشاهده کنم

بیشتر
امتیاز کل
5
علی عباسی
نوشته شده در 21 مرداد 1397
report-icon گزارش

سلام به همه دوستان عزیز
یکی دیگر از کلیساهای فوق العاده زیبای روسیه، کلیسای اسحاق (سنت ایزاک) است که در شهر سنت پترزبورگ واقع شده است. ساخت و ساز این کلیسای ارتدکس روسی به سال 1358 باز می گردد و به معنای واقعی کلمه، تجلی گاه زیبایی و روشنایی و نور است. درون این کلیسا واقعا مسحور کننده است و غرق در زیبایی آن خواهید شد. بهای بلیط ورودی برای این کلیسا 250 روبل است.

درست در روبروی این کلیسا پارک کوچکی وجود دارد که می توان بهترین عکس ها با نمای این کلیسا را از این محوطه گرفت، به نحوی که تمام کلیسا در کادر شما جای بگیرد. این کلیسای عظیم به عنوان اصلی ترین کلیسای سنت پترزبورگ نیز شناخته می شود. تندیس های فرشته دورادور این کلیسا در بالا نصب شده اند و از هر زاویه ایی می توانید آنها را ببینید.

کلیسای اسحاق هر روزه به غیر از چهارشنبه ها از ساعت 10:30 تا 6 عصر باز است و میتوانید از آن دیدن کنید. این کلیسا دو قمست داخلی و بالا (پشت بام دارد) که برای قسمت دوم باید هزینه جداگانه 200 روبلی را برای بلیط آن بپردازید و از 200 پله بالا بروید. به نظر من اصلا ارزش نداره این کار رو بکنین، هر چند که وقتی آدم از پایین و پارک روبروی کلیسا وقتی افرادی رو میبینه که اون بالا هستند، حس خوبی بهش دست میده و فکر میکنه که چه خبره، ولی وقتی میرین بالا و اون مناظری که انتظارش رو دارین نمیبینین، یکم تو ذوقتون میخوره. در کل، من این کار رو پیشنهاد نمیکنم.

اما فضای داخلی کلیسا به قدری زیباست که آدم واقعا دوست داره ساعت ها قدم بزنه ، جایی بشینه و به نقاشی های زیبا و طرح های طلایی و موزاییکی خیره بشه و از آنها لذت ببره. اعتراف میکنم که این کلیسا، زیباترین کلیسایی بود که تا به حال دیده بودم. قطعا این کلیسا رو در فهرست برنامه هاتون در شهر سنت پترزبورگ قرار بدین.

بیشتر
امتیاز کل
5
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت