Close
رستوران

پارک گلها (گول لر باغی)

Golha Park (Gullar Baghi)

Golha Park-01.jpg
Golha Park-02.jpg
Golha Park-03.jpg
Golha Park-04.jpg
Golha Park-05.jpg
Golha Park-06.jpg
Golha Park-07.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • سایر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Amir
  نقدها:
  گزارش
  پارکی پر از گل های زیبا
  توصیه شده توسط کاربر

  این پارک در بلوار امام علی قرار دارد و یکی از زیباترین پارک های ارومیه می باشد، در امتداد پارک ساحلی قرار دارد و‌ رودخانه شهرچای از میان آن می گذرد. در حدود ۶ هکتار وسعت دارد و گل هایی همچون میخک، بنفشه، شب بو، لاله و مینا در این پارک به چشم میخورد. بخش های مختلفی دارد همچون دروازه یاس و کلبه های چوبی و ماشین های قدیمی که منظره پارک را جذابتر میکند. اهالی ارومیه صبح ها جهت ورزش و‌ پیاده روی و شب ها نیز جهت دورهمی های خانوادگی به پارک می آیند. امکان قایق سواری نیز در رودخانه شهر چای‌ وجود دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • یگانه فیض الهی
  نقدها:
  گزارش
  پارک گلها
  توصیه شده توسط کاربر

  پارک دانشجو یا پارک گلها یکی از زیباترین پارک های ارومیه است که در بلوار امامرعلی قرار گرفته. این پارک که زیبایی آن در فصل بهار به خصوص ماه اردیبهشت دو چندان میشه در تمام ساعات روز پذیرای کسانیه که عاشق طبیعت و گل های رنگارنگ هستند. از اوایل بهار در قسمت ورودی پارک لاله های رنگارنگ کاشته میشه که بسیار زیبا هستند و امسال 12 اردیبهشت تا 15 اردیبهشت ماه چشنواره گل در این پارک برگزار شد که زیبایی این پارک رو چندین برابر کرد. متاسفانه به علت کوچک بودن فضای این پارک جمعیت زیاد داخل پارک کمی اذیت کننده است به خصوص در روزهای تعطیل ولی قدم زدن داخل این فضا حس زندگی به آدم میده.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  پارک گلها
  توصیه شده توسط کاربر

  پارک گلها یا گوللر باغی در بلوار امام علی شهر ارومیه یک پارک بسیار بزرگ و زیباست و رودخانه شهرچای از وسط پارک میگذرد فضاسازی و طراحی زیبایی دارد .برای پیاده روی و دوچرخه سواری بسیار عالیست .سرویس بهداشتی،مسیر ویژه دوچرخه و پیاده روی و یک کافه دارد و در خیابان روبرو انواع رستوران هست

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  پاركي زيبا و درخور توجه
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان عزیز
  پارک گل ها که سابقا به عنوان پارک دانشجو شناخته می شد، چند سالی است که روح تازه ایی به شهر ارومیه بخشیده است. این پارک که همه ساله میزبان جشنواره گل های لاله است، به میمنت همین موضوع، به پارک گل ها (گوللر باغی) تغییر نام داده است.
  این پارک زیبا هر چند که پارک بزرگی نیست، ولی همه روزه شهروندان زیادی را به سوی خود می کشد. این پارک که در بلوار امام علی واقع شده است، برای چند لحظه هم که شده، هنگام برگزاری جشنواره گل های لاله، میتونه لحظات خاطره انگیزی را برای شما به ارمغان بیاورد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: