Close

آبشار زیارت

Ziyarat Waterfall
3.9
(از 8 نقد و بررسی)

درباره آبشار زیارت

آبشار زیارت در ۵ کیلومتری جنوب روستای زیارت واقع شده است. این آبشار در مسیر یکی از شعبات فرعی رودخانه خاصه رود قرار دارد. این آبشار از ارتفاع حدود ۱۶ متری به داخل حوضچه‌ای می‌ریزد و در فصول بهار و تابستان مورد بازدید مردم استان و سایر نقاط کشور قرار می‌گیرد.

نوع جاذبه
آبشار
موقعیت
گرگان
پیشنهاد کاربران
%75 از 6 رای
رتبه در گرگان
16 از 58 جاذبه
این مسافت به صورت خط مستقیم در نظر گرفته شده است

اطراف آبشار زیارت

رستوران های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
هتل های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
جاذبه های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
مراکز مهم شهر
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
comment icon
افزودن نقد و بررسی
نوشتن نقد و بررسی
camera icon
افزودن تصویر
افزودن تصویر
کریم شقاقی
نوشته شده در 6 بهمن 1398
report-icon گزارش

از بلوار ناهارخوران گرگان، وارد جاده روستاي زيارت مي شويم و پس از گذر از جاده پر پيچ و زيبا به روستاي زيارت مي رسيم. جهت دسترسي به آبشار چند كيلومتري بايستي جاده خاكي با طبيعتي بكر و زيبا طي كنيم تا به انتهاي راه خاكي برسيم. پس از پارك خودرو از پياده راهي زيبا و پل چوبي عبور مي كنيم، صداي پر صلابت آب به گوش مي رسد. سرمان را بالا مي گيريم، آبشاري بلند بالا مقابل ديدگانمان ظاهر مي شود كه به آبشار زيارت معروف است. در كنار آبشار اصلي يك آبشار كوچك ولي مرتفع وجود دارد. از ويژه گيهاي منحصر بفرد اين آبشار قرار گرفتن از سه طرف مابين صخره هاي مرتفع است كه زيبايي آبشار را چند برابر جلوه مي كند. شما را به ديدن اين آبشار زيبا دعوت مي كنم.

بیشتر
امتیاز کل
4
مریم رجایی
نوشته شده در 9 آبان 1398
report-icon گزارش

آبشار زیارت در روستای زیارت از توابع گرگان قرار داره. برای رسیدن به ابشار پیاده روی بسیار کمی لازم است و میتوانید تا نزدیکی ابشار با اتومبیل بروید. در زمان مراجعه ما آب آبشار بسیار کم بود و علیرغم ارتفاع زیاد آن جذابیت خاصی نداشت. این ابشار در یک محوطه کوهستانی-جنگلی قرار دارد و با کوه ها احاطه شده است.

بیشتر
امتیاز کل
3
Ehsantrips
نوشته شده در 30 شهریور 1398
report-icon گزارش

آبشار زیارت در ۴ کیلومتری جنوب روستای زیارت قرار دارد. خود روستای زیارت هم از گرگان ۱۵ کیلومتر فاصله دارد. از روستا تا آبشار رو می شود به دو طریق طی کرد: پیاده یا با ماشین. اگر پیاده بخواهید بروید و در مسیر گاهی استراحت و عکاسی کنید حدود یک تا یک و نیم ساعت در راه خواهید بود. جاده آبشار هم شوسه هست و کمی سربالایی. در ابتدای محوطه آبشار یک پارکینگ دارد که پولی هست. من پیاده رفتم و برگشتم و با توقف در آبشار، حدود ۳ ساعت زمان برد. آبشار زیارت شامل یک آبشار بلند به ارتفاع ۱۵ متر و یک آبشار کوچک است که بخشی از رودخانه زیارت را تشکیل می دهد. بطور کلی آبشار ارزش دیدن را دارد. در مسیر روستا تا آبشار هم چند کافه محلی وجود داره.

بیشتر
امتیاز کل
5
محمود رضایی
نوشته شده در 2 دی 1397
report-icon گزارش

سلام.ابشار زیبای زیارت در روستای زیارت و از توایع گرگان و در جاده معروف و زیبای نهارخوران قرار داره.و آب به صورت پودری در فضایی پایین ابشار به صورت میخوره که حس خوبی رو داره

بیشتر
امتیاز کل
4
هانا صالحی
نوشته شده در 17 آذر 1397
report-icon گزارش

در ۱۹کیلومتری گرگان و با رد شدن از جنگل نهارخوران روستایی هست به نام زیارت که روستای هدف گردشگریه ! چشمه آبگرم و یه آبشار داره .از روستا تا آبشار ۵کیلومتر مسیر خاکی رو باید طی کرد که تو هوای گرم گرگان همه ماشینا کاپوتا رو زده بودن بالا و آب میریختن .آبشار از دور خیلی قشنگ بود وقتی رسیدیم نزدیک با نگاه فاتح و پیروزمندانه هموطنانی مواجه شدیم که زود رفته بودن نزدیکترین فاصله با آبشار زیلو پهن کرده بودن و قلیون میکشیدن ما هم هرجوری شد خودمونو رسوندیم به آب که خیلی خنک بود کلی حالمونو خوب کرد .روستای زیارت واقعا هیچ امکانات گردشگری نداره رستوران خوبی ندیدم ولی نون های محلی خیلی خوشمزه ای داشتن که شد نهار ما ! چشمه آبگرم هم ما نرفتیم چون خودمون از گرما داشتیم غش میکردیم .اگه آبگرم هم برید کلا ۲ساعت کافی باشه برای دیدن زیارت#تایسیز

بیشتر
امتیاز کل
2
انور محمدی
نوشته شده در 10 آذر 1397
report-icon گزارش

اگر به گرگان سفر کرده باشید، حتما گذرتان به روستای زیارت هم افتاده است. آبشار زیارت از داخل روستا کم تر از ۵ کیلومتر فاصله دارد. ارتفاع آبشار کمتر از ۲۰ متر است و به علت محصور بودن حوضچه آن هوای بسیار خنکی دارد.
#تایسیز

بیشتر
امتیاز کل
4
Shene
نوشته شده در 10 آذر 1397
report-icon گزارش

این آبشار واقع در روستای زیارت شهر گرگان است. یکی از آبشارهایی است که در هر فصل زیبایی های خودش را دارا است. مسیر رسیدن به این آبشار هم که از میان جنگل های ناهارخوران رد میشود بسیار زیباست. بهتون پیشنهاد میکنم سری به این طبیعت زیبا بزنید. من خودن آبان ماه رفتم.
#تایسیز

بیشتر
امتیاز کل
4
haniye.saemi
نوشته شده در 5 آذر 1397
report-icon گزارش

ابشار زیارت انتهای جاده نهارخوران گرگان فضایی یکر و طبیعتی زیبا داره که فصل بهار و تابستان مکانی مناسب برای گردش همره با خانواده یا دوستان است #تایسیز

بیشتر
امتیاز کل
5
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت