Close
رستوران

میدان پوترا

Putra Square

Putra Square (1).jpg
Putra Square (2).jpg
Putra Square (3).jpg
Putra Square (4).JPG
Putra Square (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

پوترا میدانی در منطقه پریسینت 1 در پورتاجایا است.  این میدان محل گردهمایی های بزرگی همچون مراسم روز جشن استقلال مالزی بوده و تعدادی از جاذبه های گردشگری مالزی همچون مسجد پوترا، پل پوترا و مرکز خرید پرومنادی در اطراف آن قرار دارند.

نوع جاذبه:
 • محله ها
 • محله های تاریخی

نقد و بررسی میدان پوترا


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  اصلي ترين ميدان پوتراجايا
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان
  میدان پوترا در شهر پوتراجایا به عنوان مهمترین میدان این شهر شناخته می شود. میدانی که تقریبا اکثر جاذبه های این شهر را در خود جای داده است. کاخ نخست وزیری، مسجد پوترا یا صورتی، پل پوترا و ... همگی در نزدیکی این میدان هستند. رفتن به این میدان اصلا سخت نیست و می توان با وسیله های نقلیه عمومی مانند اتوبوس نیز به آنجا رفت. همچنین این میدان به عنوان اصلی ترین میدان این شهر برای انجام فستیوال های مختلف و متفاوتی مانند روز استقلال مالزی و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  میدان زیبای شهر پوتراجایا
  توصیه شده توسط کاربر

  پوتراجایا پایتخت سیاسی مالزی و شهری زیبا که جاذبه های فراوانی دارد. دریاچه مصنوعی و پلهایی زیبا که هر کدام نشانی از یک پل مشهور از یک سمت دنیا هست. اصلی ترین میدان این شهر پوترا نام دارد که بدلیل قرار گرفتن پل پوترا و مسجد پوترا موقعیتی بسیار مناسب دارد. شما میتونید در بازدید از این شهر دقایقی رو به قدم زدن و استراحت در این میدان زیبا اختصاص بدید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش
  ميدان عظيم پوترا در شهر پوتراجايا
  توصیه شده توسط کاربر

  يكي از بزرگترين ميدان ها كه تا به حال ديده ام ميدان پوترا در شهر پوترا جايا بود. اين ميدان قلب پوتراجايا است و مهمترين جاذبه هاي شهر پوتراجايا مانند مسجد پوترا، كاخ نخست وزيري و درياچه مصنوعي را انجا مي شود ديد. درختكاري ها و گلكاري هاي با گياهان استوايي در اين ميدان بسيار زيباست و هرگوشه اين ميدان را كه نگاه ميكرديم چيز جذابي براي ديدن وجود داشت. پيشنهاد ميكنم از فودكورتي كه در قسمت زير زمين اين ميدان در سمت مسجد وجود دارد ديدن كنيد و از غذاهاي دريايي لذت ببريد.
  #تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: