Close
رستوران

باغ پرندگان (اصفهان)

Birds Garden

Birds Garden (2).jpg
Birds Garden (1).jpg
Birds Garden (3).jpg
Birds Garden (4).jpg
Birds Garden (5).jpg
Birds Garden (6).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مناطق حیات وحش
 • جاذبه های طبیعی و پارک ها
 • آکواریوم و باغ وحش

نقد و بررسی باغ پرندگان (اصفهان)


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند پروانه کشاورز
  نقدها:
  گزارش
  باغ پرندگان اصفهان
  توصیه شده توسط کاربر

  پارک پرندگان اصفهان یکی از جاذبه های دیدنی اصفهان هست که تقریبا همیشه شلوغه و کلی بازدید کننده دارد، این مجموعه داخل پارک ناژوان قرار دارد و مسیر پیاده روی زیادی دارد که به در ورودیش برسیم، پارک پرندگان یه فضای خیلی بزرگی حدود ۵۰ هزار متر مربع داره که علاوه بر دیدن پرندگان میتونیم از باغ خزندگان ،آکواریوم اصفهان، دوچرخه سواری و تله سیژ ناژوان هم لذت ببریم، بلیط و تهیه کردیم و وارد شدیم(هزینه بلیط هم مناسب بود فکر کنم حدود ۵_۶ هزار تومان)، یکم که اومدیم جلوتر، تازه نمای زیبای باغ و برکه ها و پرنده ها و آب زیان و... میتونستیم ببینیم چندین برکه و پل دیده میشد، گلکاری زیبایی انجام شده بود ، پرنده ها داخل توری مرتفعی قرار داشتند و زیر توری آزادانه پرواز میکردند، داخل برکه بزرگی که وسط باغ بود تعداد زیادی مرغابی و اردک و قو داخلش بود، محوطه داخل واقعا مثل یه باغ، سرسبزو زیبا و پر شور بود، البته معمولا باغ پرندگان این ویژگی رو دارند و اینجا هم مستثنی نبود، تلفیق پرنده و خرنده و گیاهان متنوع، زیبا، رنگارنگ و برکه های آب واقعا دیدنی میشه، آلاچیق هایی هم برای استراحت و نشستن تعبیه شده بود و ما چون امکانات نشستن نداشتیم تصمیم گرفتیم از تله سیژ استفاده کنیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند هادی انصاری
  نقدها:
  گزارش

  در پارک ناژنان ( ناژوان ) امکانات تفریحی و گردشگری متععدی وجود دارد . پاغ پرندگان و تونل آکواریوم زیرزمینی در انتهای پارک ناژنان قرار دارند و یک مسیر تله سیژ سواری نیز در طول این پارک وجود دارد که با استفاده از آن می توان از بالا سر درختان و رودخانه ، یک مسیر رفت و برگشت چند کیلومتری را در عرض حدود یک ربع ساعت پیمود .
  یک سری مجموعه های کوچکتر مانند موزه پروانه های خشک شده و باغ خزندگان و محل نگهداری و نمایش مارها و مزه صدف نیز در همین پارک ناژنان راه اندازی شده است .
  توصیه می کنم دیدار از باغ پرندگان را در برنامه اصفهان گردی خودتان بگنجانید . مجموعه قشنگ و دیدنی و باحالی است از انواع پرندگان زیبا که آزادانه دور و برتان می چرخند ، در یک فضای دلنشین بسیار بزرگ که بوسیله تور در یک ارتفاع زیاد محسور شده است .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  باغ پرندگان اصفهان
  توصیه شده توسط کاربر

  باغ پرندگان اصفهان شاید جزو اولین باغ پرندگان در ایران باشد که پرنده ها در آن بصورت آزادانه هستند. در این پارک گونه های مختلفی از پرندگان مختلف جهان و بیشتر بصورت آزاد در محیط زندگی میکنند. بازدید از این پارک فرصت خوبی برای شناخت گونه های مختلف و گاها کمیاب پرنده هاست بلیط ورودی ۱۰ هزار تومن در فروردین ۹۸.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  باغ پرندگان اصفهان
  توصیه شده توسط کاربر

  برای رسیدن به باغ پرندگان اصفهان باید در حاشیه زاینده رود به غرب برانید. تابلو های راهنما شما را به سمت این باغ بزرگ هدایت خواهد کرد. البته حتما طی این مسیر با دیدن زاینده رود خروشان زیباست والا با دیدن جای خالی آب بر بستر زاینده رود دلگیر خواهید شد.
  باغ پرندگان اصفهان در فضایی بزرگ و آزاد برای پرندگان طراحی شده است. فضای در نظر گرفته شده برای پرندگان به نوعی است که کمتر احساس در قفس بودن داشته باشند.
  خوش شانسی ما در بازدید از این باغ این بود که طاووس های مجموعه چندباری بالا هایشان را باز کردند و زیبایی و رنگ و نقش بال‌هایشان را نشان دادند. حتی طاووسی که بال های یکدست سفیدی داشت هم زیبا بود.
  انواع پرندگیان در این باغ نگهداری می شود و دیدن آنها از نزدیک بسیار لذت بخش است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  باغ پرندگان اصفهان
  توصیه شده توسط کاربر

  برای دیدن باغ پرندگان اصفهان باید به پارک ناژوان بروید .ناژوان مجموعه باغهای قدیمی زیبایست در کنار زاینده رود که متاسفانه هنگام سفر ما آب جاری نبود ولی ناژوان بازهم زیبا بود در این مجموعه آکواریوم باغ خزندگان باغ پرندگان تله ستیژ وجود دارد.باغ پرندگان خیلی بزرگ تمیز وزیباست بیش از۱۰۰نوع پرنده دارد بعضی آزادانه داخل باغ راه میروند برادرم از دیدن این باغ واقعا ذوق شده بود جای بسیار خوبی برای تفریح کودکان است .زمان لازم برای باغ ناژوان یک نیمروز و برای باغ پرندگان ۳ساعت کافیست !#تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: