Close
رستوران

مجتمع خلیج فارس

Persian Gulf Complex

Persian Gulf Complex (1).jpg
Persian Gulf Complex (2).jpg
Persian Gulf Complex (3).jpg
Persian Gulf Complex (4).jpg
Persian Gulf Complex (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • بازار و مراکز خرید
 • جاذبه تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • Zahra Yekta
  نقدها:
  گزارش

  این بازار جزو ده بازار بزرگ جهانه . از شهر یه مقدار فاصله داره. زمانی که ما رفتیم همه بخش هاش هنوز راه نیافتاده بود ولی اصلا بازار خوب و قابل قبولی نبود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • گزارش

  مجتمع تفریحی، توریستی و اقامتی خلیج فارس شیراز،در محور شمالی شهر به طرف سپیدان و ابتدای ورودی شهر واقع شده است.وسعت ۵۰۰ هزار متر مربعی زیربنا، آنجا را بعنوان اولین و بزرگترین مجتمع تجاری ایران در آورده است.ما بعد از ظهر روز اول اردیبهشت ۹۸ در سفرمان به شیراز به آنجا رفتیم و از عظمت و تعداد زیاد فروشگاههای آن شگفت زده شدیم.انبوه اجناس بسیار زیاد و متنوع بود ، تعداد فروشگاهها خیلی زیاد بود که فکر کنم بالای ۲۵۰۰ تا میشد و همگی پر از اجناس مختلف و با قیمتهای مناسب دیدیم.این مجتمع دارای یک هتل ۵ ستاره هم بود که ما فرصت دیدن آنرا پیدا نکردیم.همچنین دارای شهر بازی مسقف به نام تیران لند بود که سال ۹۲ افتتاح شده بود..مجتمع خلیج فارس ، دارای پردیس سینمائی هم می باشد که سال ۹۶ افتتاح شده است.ما همچنین از هایپر مارکت بسیار بزرگ آن هم دیدن کردیم که در نوع خود بی نظیر بود و هر چیزی که برای زندگی نیاز باشد، میشد در آن به وفور و به سهولت و با نازلترین قیمت تهیه کرد.در طبقه پائین آن یک آب نمای زیبائی داشت که ارتفاع فواره آن تا سقف مجتمع می رسید و لحظات بسیار هیجان انگیز و شادی رو ایجاد میکرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش

  مجتمع عظیم خلیج فارس با زیر بنای ۴۵۰ هزار متر مربع با الگو برداری از معماری هخامنشی در سال ۹۱ افتتاح شد که در آن زمان به عنوان بزرگترین در کشور و جزو ۱۰ مرکز خرید بزرگ دنیا به حساب می آمد.
  قرار بود هتل آن نیز پس از آن ساخته و افتتاح شود که به دلایلی متوقف شده.
  این مجتمع در ابتدای جاده شهر صدرا و ابتدای شهرک گلستان واقع شده است و برای دسترسی به آن میتوانید به راحتی از اتوبوسهای خطوط ۱۵۱، ۶۰، ۱۴۸، ۱۵۰ و ... استفاده نمایید. اگر هم با خودرو شخصی تشریف می آورید نگران جای پارک نباشید چون پارکینگ این مجتمع تا دلتان بخواهد جای پارک خودرو دارد (حدود ۵۵۰۰ خودرو) و ورودی آن نیز در حال حاضر تنها ۲۰۰۰ تومان است.
  این مجتمع در حال حاضر دارای یک هایپر استار بزرگ، مرکز بولینگ و بیلیارد، شهر بازی، سینما، رستوران و فودکورت، آب نما و تعداد زیادی فروشگاه می باشد که اغلب آنها فروشگاه پوشاک، کیف و کفش هستند. متاسفانه بدلیل شرایط نامناسب اقتصادی از زمان افتتاح تاکنون، تمامی مغازه های این مجتمع بازگشایی نشده است و متاسفانه شاهد حضور سایر اصناف نیز نیستیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Ghasem nazarian
  نقدها:
  گزارش
  مجتع تجاري خليج فارس
  توصیه شده توسط کاربر

  مجتمع تجاري تفريحي فرهنگي و گردشگري خليج فارس بزرگترين مركز تجاري شيراز كه در قسمت شمالغرب شهر واقع شده است اين مجتمع داراي سالنهاي بولينگ و بيليارد كه بزرگترين در كشور است همچنين سالن بازي سر پوشيده تعدادي رستوران فست فود و كافي شاپ ،دو طبق هايپرماركت بزرگ ،پاركينگ سرپوشيده ،مجموعه سينمايي هنر شهر آفتاب داراي ٦سالن مدرن و بيش از ٢٥٠٠واحد تجاري كه برندهايي مانند كوتون ،دفاكتو،زارا و ...در آن نمايندگي دارند در انتهاي مجتمع هتلي ٧ستاره در حال احداث مي باشد .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: