Close
رستوران

مرکز خرید آرمان مشهد

Arman Shopping Center

Screenshot from 2019-01-24 15-12-11.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • مریم
  نقدها:
  گزارش
  مجتمع تجاری تفریحی آرمان در مشهد
  توصیه شده توسط کاربر

  مجتمع تجاری تفریحی آرمان در خیابان نواب صفوی در شهر مشهد واقع شده است. من اصلا پاساژ و مجتمع تجاری را به تنهایی جاذبه نمیدانم ولی این مجتمع تجاری ویژگی های خاصی داشت که تصمیم گرفتم درباره آن بنویسم . همانطور که در یکی از عکس ها مشخصات قسمت تفریحی این مجتمع نوشته شده ، در این مجتمع یک غار و یک مجسمه بزرگ متحرک و یک فضای سبز قشنگ و آبشار کوچک مصنوعی داشت. ورودی غار یک رستوران سنتی بود و در کنار آبشار و فضای سبز یک کافی شاپ برای استراحت. درون غار نمایشگاه صنایع دستی برقرار بود. مجسمه غار یک دست بزرگ متحرک داشت که سه نفر میتونستن توی دست مجسمه بشینن و حرکت کنن که چون صف اش زیاد بود ما از توی دست مجسمه نشستن منصرف شدیم ولی برای بچه ها خیلی جالب بود .طبقه فوقانی مجتمع هم کلا فودکورت بود که چند تا از رستوران هاش غذای لبنانی داشتن. و البته سایر رستوران های سنتی و فست فود. در سایر طبقات هم مغازه های متنوع که البته قیمت ها کمی زیاد به نظر می رسید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Reza
  نقدها:
  گزارش
  مرکز خریدی جدیدالتاسیس و مدرن
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. امسال که به مشهد رفتیم تصمیم گرفتیم یه جای جدید رو تجربه کنیم. بنا به پیشنهاد خود اهالی مشهد مجتمع تجاری آرمان رو انتخاب کردیم. این مجتمع تجاری با یکی از دربهای حرم کمتر از 1000 متر فاصله داره. محوطه سازی به قدری زیبا بود که وقتی آبنمای بسیار بسیار بزرگی و آبشارهای مصنوعی داخل آن را دیدیم خیلی تعجب کردیم. جالب اینکه در داخل آبشار و نمای ساخته شده داخل این مجتمع رستوران بسیار زیبایی وجود داره که هزینه ورودی داره. مجسمه های سنگی بسیار بزرگی هم در این مجموعه خواهید دید. هر نوع جنسی بخواین از خوراکی تا پوشاک داخل این مجتمع یافت میشه. طبقه بالایی این مجتمع هم فوت کورت هستش. حتما به این مجتمع سری بزنید و لذت ببرید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • فرزانه امینی زاده
  نقدها:
  گزارش
  آرمان
  توصیه شده توسط کاربر

  مرکز خرید آرمان یکی از مراکز خرید بزرگ ، شیک و مدرن شهر مشهد هست که در خیابان نواب صفوی این شهر قرار دارد و بر عکس اکثر مراکز خرید این شهر ، آرمان به حرم امام رضا بسیار نزیک است. این مرکز خرید با داشتن فضای سبز ، المان ها و نور پردازی زیبا جلوه های بصری زیبایی رو خلق کرده .آرمان نه تنهایک مرکز خرید بلکه مرکز تفریحی و رفاهی نیز میباشد. از جمله با ساخت مجسمه های سنگی بزرگ و کوچک و آبشار و حوض های زیبا در قسمت مرکزی جلوه خیلی زیبایی به آن بخشیده این مرکز خرید علاوه بر فروشگاه های متعدد از انواع کالاها دارای شهربازی ، آتلیه سنتی، رستوران صخره ای و فودکورت و ... نیز میباشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • حمید نیکومرام
  نقدها:
  گزارش
  دیدن یه جای خاص
  توصیه شده توسط کاربر

  پاساژ آرمان یکی از پاساژهای جدید مشهد می باشد که بسیار دیدنی و جذاب است.
  به نظرم این پاساژ بیشتر شبیه یک مرکز تفریحی است که بسیار شیک و زیبا طراحی شده‌است.
  این مکان علاوه بر داشتن کلی مغازه های شیک، در طبقه بالای آن فودکورت با کلی رستوران های فست فود دارد.
  خلاصه این که از دیدن این پاساژ و گشتن در آن و خرید واقعا سیر نمیشید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: