Close
رستوران

محله اشرفیه

Achrafieh Neighborhood

Achrafieh Neighborhood.jpeg
achrafieh1.jpg
achrafieh3.jpg
achrafieh2.jpg
achrafieh4.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این محله در بخش شرقی بیروت قرار گرفته و از جمله مناطق معروف شهر محسوب می شود. منطقه ای مسکونی که در آن، ساختمان های بزرگ، رستوران ها و کافه ها به چشم می خورد.

نوع جاذبه:
 • محله ها

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند رامین عبدی
  نقدها:
  گزارش
  محله اشرفیه بیروت
  توصیه شده توسط کاربر

  محله اشرفیه بیروت جز محله های زیبا و باکلاس شهر بیروت محسوب می شود.احتمالا بیشتر توریست هایی که به بیروت سفر می کنند یا نام این محله را خواهند شنید و یا نامش را خواهند دید یا اینکه از آن بازدید می کنند.برای رفتن به این محله زیبا کافیست به محله مرکزی شهر و نزدیک مسجد محمد امین برسید از آن به بعد تابلوهای خیابان ها شما را برای رسیدن به این محله هدایت می کنند.پیشنهاد من این است که پیاده در این محله قدم بزنید و از دیدن ساختمانهای بلند و کوتاه و با سبک ها و معماری های سنتی و مدرن در کنار هم و همچنین خانه و کوچه هایی که با گلهای رونده صورتی رنگ تزئین شده اند لذت ببرید.مطمئنا محله اشرفیه برای توریست هایی که دنبال دیدن زوایای مختلف شهری هستند پر از سورپرایز است.این محله حتی در گوگل تریپ هم به عنوان جاذبه گردشگری بیروت به توریست ها پیشنهاد می شود.
  چند ساعتی را هم در سفر به گشت و گذار و دیدن کوچه و خیابانهای شهر که از مراکز خرید و شلوغ دور هستند صرف کنید.به نظر من محله اشرفیه جز محله های زیبا,دوست داشتنی و سرسبز شهر بیروت بود.
  #لبنان #بیروت #جاذبه_های_گردشگری #جهانگردی #توریسم #عروس_خاورمیانه

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: