Close
رستوران

موزه ملی بیروت

National Museum of Beirut

National Museum of Beirut (2).jpg
National Museum of Beirut (1).jpg
National Museum of Beirut (3).jpg
National Museum of Beirut (4).jpg
National Museum of Beirut (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

موزه ملی بیروت اصلی ترین موزه باستان شناسی در کشور لبنان است. این مجموعه پس از جنگ جهانی اول آغاز به کار کرد و بطور رسمی نیز از سال 1942 میلادی افتتاح شد. در این موزه کلکسیونی شامل حدودا 100 هزار شی تاریخی از دوره های باستانی تا قرون وسطی که در کاوش های اداره کل آثار باستانی یافت شده دیده می شود.

نوع جاذبه:
 • موزه های تاریخی
 • موزه های تخصصی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش
  موزه ملي بيروت
  توصیه شده توسط کاربر

  موزه ملي بيروت از آن دست موزه هاييست كه بسيار غني است و ديدنش را تمام كساني كه به بيروت سفر ميكنند پيشنهاد ميكنم. در اين موزه بقايايي از زندگي مردم در دوران هاي مختلف از فنيقي ها گرفته تا رومي ها را خواهيد ديد و بقاياي بجا مانده بيش از هفت هزار سال تمدن در اين منطقه شما را متعجب خواهد كرد. از انواع تابوتها و سنگ نگاري ها گرفته تا لباس و ظرفهاي غذاخوري. جالب ترين قسمت اين موزه براي من اتاقي تاريك پر ازتابوت هاي مرمرين به شكل انسان بود كه با ظرافت بينظيري ساخته شده بودند و در كنار انها بر روي صفحه نمايشگري داستان كشف و تاريخ اين تابوتها به نمايش درامده بود. اگرحين ورود به موزه پاسپورت خود را تحويل بدهيد ميتوانيد يك تبلت بگيريد كه با اسكن شناسه اثار توضيحات تكميل را روي آن دريافت كنيد. در مجموع ديدن كامل اين موزه بيش از دو ساعت وقت ميبرد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند رامین عبدی
  نقدها:
  گزارش
  موزه ملی لبنان
  توصیه شده توسط کاربر

  موزه ملی لبنان بدون شک از غنی ترین و بزرگترین موزه های لبنان است که در شهر بیروت قرار دارد.این موزه آثار مختلفی از تمدن فینیقی ها,مصر و رم باستان را در خود جای داده است.نکته بسیار قابل توجه در این موزه تعداد آثار و همچنین سلامت ظاهری بیشتر آنهاست.بیشتر آثار موزه از منطقه ایی به نام صور و صیدا در لبنان کشف شده است.این موزه در 3 طبقه مجزا ساخته شده است. از جمله آثار شاخص آن می توان به تابوت های یک تکه سنگ مرمر,مومیایی ها و همچنین تمثالی با نام کوروش نام برد.این موزه دارای سالن بازدید مجازی از طریق فیلم به زبان انگلیسی است. اکثر توریست هایی که به بیروت سفر می کنند از این موزه دیدن می کنند.این موزه پر است از مجسمه های شگفت انگیز و آثار بی نظیر و اسرار آمیز. بازدید از این موزه را به همه توصیه میکنم. قیمت بلیط حدودا 2 دلار است #لبنان #بیروت #جهانگردی #جاذبه_های_توریستی #آثار_تاریخی #عروس_خاورمیانه

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: