Close
رستوران

مرکز خرید تورک مال

Turk Mall

Turk Mall (1).jpg
Turk Mall (2).jpg
Turk Mall (3).jpg
Turk Mall (4).jpg
Turk Mall (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • الناز زکی
  نقدها:
  گزارش
  مرکز خرید تورک مال
  توصیه شده توسط کاربر

  مرکز خرید تورک مال در شهر ارومیه در خیابان دانشکده قرار دارد. این مرکز خرید پنج طبقه همراه با سه طبقه پارکینگ است. فوت کورت در طبقه 5 و قلعه شادی در طبقه 4 است. استفاده از پارکینگ سه طبقاتی این امکان را برای مردم میدهد که در روزهای تعطیلی دغدغه پارک ماشین نداشته باشند. من چون در این شهر دانشجو هستم بیشتر از فوت کورت و هایپر مارکت این مرکز خرید استفاده می‌کنم.این مرکز خرید نمای بسیار زیبا و شیک است. در این مرکز خرید انواع لباس های مردانه، زنانه، بچگانه با جنس عالی و مدرن ولی با قیمت های نسبت بالا فروخته می شود. که افراد بسیارکمی از این مرکز خرید، خرید می‌کنند. در روزهای سرد زمستان یه مکان خوب برای تفریح و گذراندن اوقات فراغت است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Sinouheh
  نقدها:
  گزارش

  مرکز خرید تورک مال با هدف جمع اوری نمایندگی های تورک در پاساژ افتتاح شد و متشکل از ۵ طبقه است .همکف پارکینگ و فروشگاه رفاه و طبقات یک تا سه را فروشگاه های بزرگ البسه و ساعت و ادکلن و پوشاک مردانه و لوازم خانگی و دکوری تشکیل میده طبقه سه شامل شهربازی کودک و طبقه اخر رو فودکورت تشکیل میده .قیمت ها به نسبت اقتصادی است ولی اثری از نمایندگی ها و اجناس تورک نیست البته هنوز تعدادی از فروشگاه ها که مارک تورک رو زدن سر در فروشگاه ها افتتاح نشده #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  تورک‌ مال
  توصیه شده توسط کاربر

  تورک مال یک مرکز خرید مدرن و بسیار شیک در خیابان دانشکده (بهشتی) ارومیه است . مجموعه‌ای از برندهای مختلف ترک و جهانی در کنار هم با طراحی ساده و بسیار زیبا و سالنهای بزرگ .فعلا کمتر از پنجاه درصد مغازه ها فعال هستند و اکثرارساعت و زیوآلات هستند ولی اجناس با کیفیت و با قیمت مناسب دارند .فودکورت بسیار بزرگ است و کباب مظفریه و سوپر استار جز رستورانهای خوب اینجاست .فروشگاه رفاه بسیار کامل و بزرگ و پارکینگ اختصاصی طبقاتی دارد .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  مركز خريدي كامل
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام به همه دوستان عزیز

  یکی از مراکز خرید خوبی که به تازگی در شهر ارومیه افتتاح شده است، مرکز خرید تورک مال (Turk Mall) است که در خیابان دانشکده، کمی بالاتر از موزه ارومیه قرار دارد. این مرکز خرید که همانند مراکز خرید ترکیه طراحی شده است، دارای مغازه های بسیار بزرگ و متنوع می باشد. این مرکز خرید در پنج طبقه طبقه بنا شده است. طبقه منفی یک شامل یک هایپر مارکت بسیار بزرگ می باشد که یکی از شعب فروشگاه های زنجیره ایی رفاه است. طبقات صفر و یک شامل فروشگاه های متعدد این مجموعه است . هر چند که در زمان مراجعه من خیلی از فروشگاه ها هنوز باز نشده بودند، ولی نمایندگی بزرگ دفاکتو ترکیه در دو طبقه، نمایندگی برند Viar و کلی برندهای مختلف در این مرکز خرید شعبه دارند. در طبقه دوم این مرکز خرید شهر کودک قرار دارد که برای خانواده هایی که دنبال مکانی برای تفریح فرزندان خود می گردند می تواند جالب باشد. طبقه سوم این مرکز خرید هم فود کورت آن است که رستوران ها و فست فود های متعددی را در خود جای داده است.
  از نظر قیمتی این مرکز خرید رو می توان در رده کمی گران تقسیم بندی کرد. اما برای افرادی که به دنبال یک مرکز خرید خوب و با کیفیت و کامل می گردند، تورک مال قطعا یکی از آنهاست. یکی از نقاط مثبتی که در مورد این مرکز خرید وجود دارد، وجود پارکینگ طبقاتی در طبقات زیرین خود این مرکز خرید و همچنین یک پارکینگ مجزا در روبروی آن است و مشکلی از بابت پارک خودرو وجود ندارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: