Close
رستوران

گلخانه مزرعه قوها

Swansfarm Greenhouse

Swansfarm Greenhouse.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع جاذبه:
 • دیدنی ها

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند علی عباسی
  نقدها:
  گزارش
  زیبای سرسبز!
  توصیه شده توسط کاربر

  گلخانه مزرعه قوها یکی از جاهایی هست که نباید دیدن اون رو به همین سادگی از دست داد. اگر می خواهید وارد دنیایی زیبا از گل و درختچه و .. شوید، این مکان به شدت برای شما پیشنهاد می شود. از درخت موز و انبه گرفته تا گل های آبی و همچنین گیاهانی که بومی کشور های دیگر هستند را می توانید به سادگی در این مکان بیابید. بازدید از این گلخانه در قالب تور نیز برگزار می شود و می توانید با صرفه هزینه ایی در آن شرکت کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  گلخانه مزرعه قوها
  توصیه شده توسط کاربر

  به نظر من یکی از زیباترین بخش های مزرعه قوها دو تا گلخانه اونه، در یکی از گلخانه ها، گیاهان و درختان استوایى مثل موز، پاپایا، آناناس و گیاهان و درختان نایاب و کم یاب کاشته شده و درون گلخانه چندین پرنده رها شده اند و با صدای زیبایشان بر جذابیت گلخانه افزوده اند. در گلخانه دوم بیشتر گیاهان بیابانى و انواع کاکتوس ها کاشته شده است. زیبایی این گلها و گیاهان وقتی بیشتر میشه که راهنما توضیحاتی در مورد اونها و تاریخچه اشون بیان میکنه، ضمنا اگه فقط بخواین گلخانه ها و فضای سبز مزرعه قوها رو ببینین و اونجا اقامت نداشته باشین،میتونین با هماهنگی در تورهایی که روزانه برگزار میشه شرکت کنین و از زیباییهاش لذت ببرین.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش
  بهشت گیاه شناسی در لاهیجان
  توصیه شده توسط کاربر

  در کنار سوییت های زیبای مجموعه اقامتی مزرعه قو باغی زیبا ایجاد شده که برای بازدید عموم با پرداخت ورودی آزاد است. عاشقان گل و گیاه با بازدید از این مجموعه زیبا و ارزشمند لذتی بی نظیر را تجربه خواهند کرد. این باغ شامل دو گلخانه سرپوشیده و یک باغ زیبا به سبک ژاپنی است. به گفته لیدرهای مجموعه بالغ بر ۱۵۰۰۰ گونه گیاهی در این باغ کشت شده و نگهداری میشود‌. در این تعداد از انواع درختان گونه های مختلف تا انواع برگها و گل و کاکتوس یافت میشود؛ درختان آب و هوای استوایی از قبیل پاپایا و گونه های خاص موز تا نوع گیاه مکزیکی، انواع کاکتوس، درختان ژاپنی، گیاه ژینکو تنها گیاه مقاوم در برابر بمب های اتمی تا برگها و گل های خاصی مانند پیچ استاد شجریان و یا سیب زمینی زینتی. حتی گیاهی بود که بخاطر بوی نامطبوعش (مشابه بوی جنازه) بسیار معروف بود. بازدید از این مجموعه با همراهی توضیحات لیدر باحوصله مزرعه قوها، ساعتی پرخاطره و لذت بخش را برای من که علاقه مند به گیاهان نیستم رقم زد. در انتهای مسیر تور فرشی زیبا با سنگ بر روی زمین ایجاد شده که علاوه بر نشان دادن انتهای مسیر تور، ذوق و هنر آقای دکتر آهنی مدیر مجموعه مزرعه قوها را نشان میدهد. پیش از خروج از مجموعه گرفتن عکس یادگاری در دالان بهشت را فراموش نکنید. در ضمن تور در سیانس های مشخص در طول روز اجرا میشود، پس با هماهنگی قبلی به مجموعه مراجعه کنید، همچنین بازدید از این باغ برای مسافران مقیم در سوییت های مزرعه قوها رایگان می باشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mr NvB
  نقدها:
  گزارش
  گلخانه کاشف السلطنه دوم!!!
  توصیه شده توسط کاربر

  شاید بتوان گفت یکی از جذاب ترین بخش های اکولوژ مزرعه قوها، گلخانه آن باشد. در این مجموعه در حدود 15هزار گونه گیاهی مختلف از سراسر دنیا گردآوری شده که بعضی از این گیاهان به سبک جناب کاشف السلطنه! ( کسی که بذر چای را در عصای خود پنهان کرد و از هندوستان به ایران و شهر لاهیجان منتقل نمود ) به این مکان منتقل شدند. در این مجموعه گلها و گیاهان جالب و عجیبی را خواهید دید که شاید برای دیدن آنها در مکانی دیگر مجبور باشید هزاران کیلومتر به کشورهای دیگر پرواز کنید. اگر به لاهیجان سفر کردید، دیدن این مجموعه زیبا را از دست ندهید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش

  اینجا یکی از زیباترین گلخانه های استان گیلان می باشد که در بازدید از آن انتظار دیدن تعدادی از گیاهان و درختان خاص را داشته باشید. درخت موز و آناناس تنها دو مورد از آنها هستند. در اینجا تعداد محدودی هم پرنده آزاد هستند و در گلخانه به پرواز در می آیند. قسمتی از گلخانه مخصوص انواع کاکتوس هست که به صورتی زیبا کاشته شده اند. به یاد داشته باشید در فصل تابستان و در میان روز گلخانه ها شبیه به سونا می شوند پس اگر قصد بازدید از اینجا را دارید صبح اول وقت یا بعد از ظهر زمان مناسبی می باشد. در بازدید از اینجا یک لیدر مجرب در طول مسیر توضیحات کافی از انواع گیاهان را به شما ارائه میکند. اگر قصد سفر به لاهیجان را دارید بازدید از اینجا را به شما توصیه میکنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mahboubeh
  نقدها:
  گزارش
  گلخانه زیبای مزرعه قوها
  توصیه شده توسط کاربر

  ما دو شب در این مجموعه اقامت داشتیم و پس از ورود به مجموعه علاقه زیادی داشتم باغ و گلخانه و قسمت های دیگه رو‌ زودتر ببینم که همون روز اول میسر شد و ساعت۶ عصر از تور رایگان گلخانه و باغ زیبارو برامون تدارک دیدن که ۱۵۰۰۰ گونه گیاهی داشت و زحمت زیادی برای جمع اوری گل و گیاهان اینجا کشیده بودن. لیدر گرامی برامون در مورد گل و گیاه های مختلف توضیح می دادن. برای حفظ این مکان فقط بازدیدش به صورت تور هماهنگ می شد. داخل گلخانه گیاهانی مثل درخت قهوه و پاتایا و انواع کاکتوس و گیاهان کمیاب بود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • گزارش
  گلخانه ای دیدنی
  توصیه شده توسط کاربر

  گلخانه مزرعه قوها شامل دو گلخانه بزرگ است که دارای حدود ۱۵۰۰۰ گل، گیاه ،درختچه و درخت رو شامل هست.البته بعضی گونه های گیاهی که امکان پرورش داخل گلخانه را ندارند در بیرون آن و در مجموعه ۴۵۰۰۰ متر مربعی مجتمع کشت شده و پرورش می یابد.داخل سالن گلخانه پرندگان هم وجود داشتند.انواع گلها و گیاهان نایاب را میشه در اینجا مشاهده کرد.حتی درخت موز.دیدن این گلخانه با انواع گیاهان و گلهای زیبا را به دوستاران طبیعت توصیه میکنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند فاطمه خرقه پوش
  نقدها:
  گزارش
  #گلخانه_مزرعه_قوها
  توصیه شده توسط کاربر

  #گلخانه_باغ_گیاهشناسی_مزرعه_قوها شامل ۱۵/۰۰۰ گونه گیاهی میباشد که توسط باغبان های بسیار حرفه ای نگهداری میشود، اکثر این گیاهان متعلق به مناطق استوایی هستند شامل( موز پا کوتاه و بلند ، میوه پاپایا ( خربزه درختی مه در جنوب ایران هم موجود است)گل آناناس( که میوه اش خوراکی است)انواع کاکتوس ها ( old man یا مرد پیر که دارای ریش های سفید است)، درخت قهوه که به گفته لیدرمون در واقع بعد ازگل دهی میوه های قرمز رنگی میدهدکه همان قهوه است ، گل هلوکونیو( قرمز رنگ و چون به دور یک محور میچرخه ما رو به یاد هلیکوپتر میندازه) گل باباآدم( ساقش سمی است یعنی اگر بشکنه در ساقه و ریشه اش مواد سمی موجود است) و انواع گل های آپارتمانی و زینتی. دمای این گلخانه کاملا مناسب با مناطق استوایی است و به همین خاطر در اینجا گیاهان به راحتی رشد و شروع به گلدهی و‌میوه دهی میکنند. در زمان ورودمون به گلخانه لیدر اعلام فرمودند که از دست به این گیاهان جدا خودداری کنید چون به آنها نوعی ماده سمی زده اند برای ماندگاری بیشتر آنها و اکر هم به آنها دست زده اید حتما دستتان را بشوئید و در دهانتان نگذارید. پس از بازدید از تک تک گیاهان گلخانه و شنیدن توضیحات آنها به سمت باغ گیاهشناسی که در محوطه مزرعه قوها میباشد رفتیم، در ابتدای باغ با تابلوی مزرعه قوها که بر روی تخته سنگی کنده کاری شده مواجه میشوید سپس از مسیری که کاملا مشخص و برای عبور و مرور در نظر گرفته شده عبور میکنیم، گیاهان بسیار زیبایی را در مسیر دیدیم درخت انجیر، درختی که تنه اش کاملا صیقلی و در حال انقراض میباشد، درختی که برگ هایش به هزاران رنگ در می آید، انواع گل های زینتی ، درخت خرمالو، گل شجریان و در نهایت هم فرش سنگ را در انتهای باغ گیاهشناسی دیدیم که خاصیت درمانی دارد. نهر آبی هم از کنار باغ گیاهشناسی جاری میباشد که نشستن در کنارش و گوش دادن به آواز پرندگان بسیار فرح بخش و روح نواز میباشد، شاید به جرات بتونم بگم بهترین نقطه مزرعه قوها ( باغ گیاهشناسی) باشه.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Nasi zarei
  نقدها:
  گزارش
  گلخانه ی مزرعه قوها
  توصیه شده توسط کاربر

  شاید بتوان گلخانه ی مزرعه قوها رو جذاب ترین بخش این مجموعه دونست ، این گلخانه حدودا ۱۵ هزار گونه ی گیاهی از سراسر دنیا رو در خودش جا داده مجموعه شامل بخش های مختلفی بود از جمله گیاهان استوایی و کاکتوس های مختلف و....، راهنماهای تور گلخانه دارای اطلاعات بسیار کاملی درباره ی گیاهان بودند اما متاسفانه به دلیل ازدحام جمعیت من توضیحات خیلی از گیاهان رو نتونستم بشنوم .تور گردشی گلخانه برای افراد مقیم در مجموعه رایگان بود و اطلاعی از قیمت تورهای آزاد ندارم .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش

  گلخانه ها و گیاهان باغهای مزرعه قو مهمترین و اصلیترین جذابیت و زیبایی مجموعه محسوب میشود و مالک آنها زحمات زیادی طی پانزده سال برای جمع آوری و پرورش آنها متقبل شده است. تورهای گردش در این باغها برای افراد مقیم رایگان برگزار میشوند و افراد غیرمقیم با هماهنگی قبلی و پرداخت هزینه میتوانند از باغها دیدن کنند.در مسیر بازدید راهنما شما را هدایت میکند و توضیحاتی در مورد گیاهان شاخص باغ ارائه میکند، بازدید از گلخانه استوایی آغاز میشودکه شامل انواع گیاهان غیربومی مناطق استوایی مثل پاپایا، موز کوچک و انواع گیاهان رونده است.گلخانه دوم، مجموعه ای زیبا و منحصر به فرد از انواع کاکتوسهاست که زمان گلدهی بعضی از آنها بود.در ادامه مسیر از تونل زیبای عشق و باغ هزارتو عبور میکنیم. و وارد مسیر باغ ژاپنی میشویم، یک باغ سنگی با مسیر منحنی که حتی ذره ای از زمین بی نصیب از گیاه نمانده و حتی بین سنگها گیاهان خاص روییده است. از درختان شاخص این باغ درخت انجیلی معروف به درخت آهنین که متراکمترین چوب برای ساختن اشیای ارزشمند را دارست و درخت جینکو یا کهن دار که به فسیل زنده مشهور است و خزان طلایی زیبایی دارد و به یکباره برگهایش زرد شده و در یک روز میریزد. از گیاهان معروف دیگر پیچ شجریان نام دارد که به دلیل ورود این گیاه توسط ایشان به ایران نام استاد را به آن داده اند. برکه سنگی ماهیهای قرمز هم از دیدنیهای دیگر این مسیر است. بعد از اتمام بازدید به سمت آلاچیق راهنمایی میشوید و با چای آتشی لاهیجان و کیک از شما پذیرایی میشود و میتوانید از منظره باغ لذت ببرید. در این باغ محدوده ای هم برای پرندگان آسیب دیده تعیین شده که درمان میشوند و از آنها نگهداری میشود. برای افراد غیرمقیم هم استفاده از تورهای باغ با هماهنگی قبلی امکان پذیر است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند محمود رضایی
  نقدها:
  گزارش
  گلخانه مزرعه قوها
  توصیه شده توسط کاربر

  جذابترین بخش مجموعه قوها قسمت گلخانه این مجموعه است.این گلخانه با داشتن ۱۵۰۰۰گونه مختلف گیاهی از نقاط مختلف دنیا خیلی راحت میتونه چندین ساعت وقت شما رو بگیره،از خوبیهای این گلخانه حضور یک راهنما هستش که با توضیحاتش هم اطلاعات راجع به گیاهان مختلف بهتون میده و هم میتونید سوالاتتون رو ازش بپرسید.فقط چون یسری گیاهان خطرناک و سمی هستن و یسری هم کمیاب،از دست زدن به اونها خود داری کنید.در انتهای مسیر هم یک فرش رو روی زمین با سنگ درست کردن که حسن ختام جالبیه برای اتمام بازدید از گلخانه.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ناصر
  نقدها:
  گزارش
  باغ و گلخانه مزرعه قوها
  توصیه شده توسط کاربر

  اگر به گیاهان علاقه خاصی دارید مجموعه اکولژ و باغ مزرعه قوها حدود ۱۵هزار نوع گیاه بومی و غیر بومی رو در خودش جا داده که در آن انواع گیاهان نایاب هم به چشم میخوره و می تونه نظر شما رو‌کاملا جلب کنه ؛واقعا اکولژ ‌باغ مزرعه قوها ارزش دیدن رو داره که خیلی خاص و زیباطراحی شده و در مراقبت ازباغ بسیارقوی عمل میکنن به طوری که هیچ کس به طور انفرادی اجازه بازدید نداره و حتما باید با مسئول بازدید تور به گشت مجموعه برید که البته واقعا هم مسئولیت داره چرا که انواع گیاهان سمی هم در این مجموعه وجود داره ؛یه سنگ فرش هم وسط باغ هستش که خیلی زیبا هستش و همچنین یه استخر کوچک برای قوها درنظر گرفتن که چند عدد پرنده نایاب هم در آن نگهداری میشه ؛این مجموعه برای تور بازدید از گیاهان ساعات خاصی رو در نظر گرفته که میتونید با هماهنگی قبلی از پذیرش از اون دیدن کنید

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • گزارش
  بازديد از گل ها و گياهان
  توصیه شده توسط کاربر

  اين مجموعه شامل گلخانه هاى گیاهان استوایى و گیاهان بیابانى است.مجموعه اى کامل از صدها گل و گیاه نایاب، میوه هاى گرمسیرى، نیلوفرهاى آبى و پرندگاني که از نقاط گرمسیرى جمع آوري شده اند.انواع كاكتوس و ساکولنت ها هم ديده ميشوند. راهنماي تور دانش لازم و كافي را دارد و بخوبي توضيحات مربوطه را بيان ميكند.از خانم حقيقي بابت زحماتشان متشكريم در بخشي از باغ ميتوانيد به ماهي ها خوشرنگ غذا بدهيد و چند قوي زيبا ببينيد. تور مزرعه قوها براى كساني كه در اين مجموعه اقامت دارند صبح ها به صورت رایگان و براى گردشگران غیر مقیم، بعد از ظهرها و با رزرو قبلى برگزار مى شود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش
  باغی زیبا در دل لاهیجان
  توصیه شده توسط کاربر

  مجموعه مزرعه قو دارای باغ گیاهشناسیبزرگی است که در آن انواع گیاهان نایاب و خاص به خوبی پرورش داده می شوند. محوطه باغ دارای دو گلخانه بزرگ است که در آن گیاهان استوایی مانند موز و پاپایا و دراگون فروت نیز پرورش داده شده. همچنین در گلخانه ای انواع کاکتوس ها در سایزهای کوچک تا بزرگ وجود دارد. در محوطه روباز انواع درختان نایاب انجیلی و افرا ژاپنی به همراه گل های بسیار زیبا و خاصی وجود دارد که از بین آنها جوی های آب سنگی زیبایی رد می شود. هر روزه تور گشت در باغ برگزار می شود که حدود 2 ساعت زمان می برد و تمام باغ و گیاهان توسط راهنما توضیح داده می شود. بازدید از باغ و استفاده از تور برای افراد مقیم رایگان می باشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Sharifi
  نقدها:
  گزارش
  گلخانه
  توصیه شده توسط کاربر

  گلخانه مزرعه قو در این گلخانه تعداد ۱۵۰۰۰ گل قرار داشت که وارد شدن به این گلخانه بدونه راهنما امکان نداشت به دلیل وجود بعضی گیاهان سمی از دست زدن به گلها و گیاهان خود دار می کردیم دربین این گیاهان درختان میوه ما نند نارنج ، خرمالو ، موز و غیره هم قرارداشت در قسمتی از گلخانه گیاهی قرار داشت که میوه میداد به دلیل سمی بودن خوردنی نبود. در قسمت آخر گلخانه سنگ فرش به شکل گل ساخته شده بود که خیلی زیبا بود . به همراه راهنما که توضیحات در باره گلها به پایان رسید سری به قسمت پرندگان که در حوضچه ای از آنها نگه داری میشد رفتیم و توضیحی در باره قو پیشانی سفید دادند که این قو در حال منقرض شدن بود واز آن نگه داری میشود تا بتوانند در آیند در این مجموعه از تعداد پرند گان زیادی که در حال منقرض شدن هستندنگه داری کنند و یک باغ پرندگان زیبا در این مجموعه ایجاد کنند.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  اشنایی با انواع گیاهان
  توصیه شده توسط کاربر

  گلخانه و باغ گیاه شناسی مزرعه قو به نظر من یکی از جذابترین بخشهای این مجموعه است. در این گلخانه پانزده هزار نوع گونه گیاهی از اقصی نقاط جهان در طی پانزده سال جمع اوری شده و نگهداری میشود و قرار است در اینده گونه های نادر پرندگان نیز در این فضا حفظ و نگهداری شوند. ما به همراه راهنما بازدیدی که از این مجموعه داشتیم و ایشان با دقت و حوصله فراوان اطلاعات ارزشمندی در اختیار ما قرار دادند. در بخشی از باغ نیز فرش سنگی زیبایی قرار دارد که برای انرژی درمانی و یوگا مناسب است. همه روزه تورهایی برای بازدید از باغ برگزار میشود و حتی اگر در این محل اقامت ندارید نیز میتوانید از این تورها بهره ببرید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش
  گلخانه مزرعه قو
  توصیه شده توسط کاربر

  در مجموعه مزرعه قوها چند گلخانه وجود دارد و در اين گلخانه ها انواع گونه هاي گياهي از جمله گياهان رايج، خاص و در حال انقراض را خواهيد ديد. تيم تحقيقاتي اين مجموعه در حال تحقيق براي رشد انواع گياهان استوايي در اين منطقه هستند. اگر در اين مكان اقامت نداريد، براي ديدن گلخانه ها ميشود از تورهايي كه چند بار در روز به مدت يك ساعت برگزار ميشود استفاده كرد. در اين تورها كليه گلخانه ها و گونه ها گياهي معرفي ميشوند و به نكات جالبي در مورد پرورش گياهان در اين مجموعه اشاره ميشود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  گلخانه مزرعه قوها
  توصیه شده توسط کاربر

  این گلخانه با داشتن پانزده هزار نوع گیاه از جمله گیاهان غیر بومی مثل موز، پاپایا، گیاهان نایابی مثل تکیلا، موز کوتاه و.... میشه گفت یک باغ گیاه شناسی بی‌نظیر است و با این تفاوت که در این باغ لیدری همراه شماست که با جان و دل براتون توضیح میده حتی از بوی گیاهان و گیاهان سمی رو بهتون نشون میدن. جالبترین قسمت برای من دیدن درخت ژینکو بود درختی که از حتی از هیروشیما جان سالم به در برده بود و درخت انجیلی یا درخت آهن که تنها در ایران باقی مانده است و همچنین پیچ شجریان که برای اولین بار توسط استاد شجریان به ایران آورده شده است.از دیگر زیبایی‌های این باغ فرش سنگ زیبایی بود که ازسنگهایی ریز با رنگهایی خاص ساخته شده بود! اگر در این مجموعه اقامت هم نداشته باشید میتوانید از تورهایی که روزانه در ساعت‌های 10-15-16:30-18برگزار می‌شود به دیدن این مجموعه زیبا بروید و از قبل با شماره تلفن 09055977664 هماهنگ کنید!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند خدیجه عربی
  نقدها:
  گزارش
  گلخانه ای متنوع
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از قسمتهای جالب اکولوژ مزرعه قو گلخانه جذاب و منحصربفرد آن است . در این گلخانه انواع گیاهان غیربومی و کمیاب در ایران ، پرورش داده می شوند و برای مهیا کردن شرایط  رشد آنها زحمت زیادی کشیده می شود . انواع کاکتوسها، بید ، نمونه هایی از گیاهانی که مختص مکزیک و ژاپن و گیاهان استوایی به شکل زیبا و جذابی در گلخانه قرار گرفته اند . در فضای باز این مجموعه هم دالانی که با گلهای متفاوت بوجود آمده قرار دارد که زیبایی خاصی دارد. همچنین فرشی از سنگهای رنگی که گفته میشد انرژی خوبی در یوگا دارند وجود دارد که ترکیب جالبی بود. بازدید از گلخانه در گشت مجموعه مزرعه قو قرار دارد و برای افراد مقیم رایگان است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  توری برای علاقمندان به طبیعت
  توصیه شده توسط کاربر

  تور مزرعه قوها به علاقمندان گل و گیاه در فضایی گلخانه‌ای و شبیه به سرزمین اصلی این گونه‌ها انجام می‌شود. در این تور با مجموعه‌ای از گیاهان زیبای استوایی تا گل‌ها و درختان منحصر به فرد آشنا خواهید شد. در طراحی این باغچه‌ها که در فضای آزاد هم قرار دارد با استفاده از المان‌های طبیعی و بیشتر سنگ چینی سعی شده است فضای زیبایی ایجاد شود. برای کودکان علاقمند به علوم و گیاهان این تور می‌تواند بسیار جذاب باشد. این تور جز خدمات رایگان برای مسافرین مجموعه مزرعه قوها می‌باشد. بنا به نوشته وب سایت مزرعه قوها اجرای این تور برای گردشگران غیر مقیم با رزرو قبلی امکان پذیر است. این تور در زمانی که شرجی‌هوا بالاست پیشنهاد نمی‌شود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: