بازگشت لوفتهانزا به آسمان ایران تا دو هفته دیگر

4.8
از 4 رای
تقویم ۱۴۰۳ لست‌سکند - جایگاه K - دسکتاپ
شروع مجدد پروازهای ایران به آلمان با هواپیمایی لوفتهانزا + قیمت
14 فروردین 1400 13:30
0

بیش از یک سال است که هواپیماهای شرکت لوفتهانزا به مقصد ایران پرواز نمی‌کردند امّا قرار است طی چند روز آینده، پروازها دوباره برقرار شوند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشور، از بازگشت شرکت هواپیمایی لوفتهانزا به آسمان ایران تا دو هفته دیگر خبر داده و گفته است: بقیه ایرلاین‌های خارجی هم که پیش از شیوع ویروس کرونا به کشورمان پرواز داشتند، به تدریج پروازشان به ایران را از سر خواهند گرفت.

تورج دهقانی زنگنه (رئیس سازمان هواپیمایی)، اعلام کرد: شرکت هواپیمایی لوفتهانزا یکی از ایرلاین‌های قدیمی بود که جزو پر ترددترین شرکت‌های هواپیمایی در آسمان ایران محسوب می‌شد. بر اساس مذاکرات صورت گرفته، پس از ماه‌ها، نخستین پرواز این شرکت در 16 آوریل سال جاری میلادی (یعنی دو هفته آینده)، به مقصد تهران انجام خواهد شد.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا به عنوان عامل اصلی توقف پروازهای خارجی گفت: دیگر ایرلاین‌های خارجی، مانند بریتیش ایرویز، آسترالین ایرویز، شرکت هواپیمایی (KLM) و امثال آن نیز که پیش از این به ایران پرواز داشتند، به آسمان کشورمان باز خواهند گشت و پروازهای خود را از سر می‌گیرند.

رئیس سازمان هواپیمایی (تورج دهقانی زنگنه) تاکید کرد: در جلساتی که با ایرلاین‌های خارجی داشته‌ایم، بارها تاکید کرده‌ایم که آسمان ایران برای همه شرکت‌های هواپیمایی امن است و هیچ مشکلی در این زمینه نداریم. بنابراین، انتظار می‌رود در سال جدید، با برقراری پروازها، شاهد وضعیت بهتری باشیم.

جهت چک کردن قیمت بلیط هواپیما کلیک کنید 

منبع: ایسنا

نرگس کاظمی‌فرد
نرگس کاظمی‌فرد

سفر که به واژه‌ها پیوند می‌خورد، برایم مرزها را بی‌معنی می‌کند. گردشگری خواندم چون مفهوم سفر بیش از کلمه‌اش در ذهنم قد کشیده بود و ایرانشناسی خواندنم، دلیلش چیزی جز پیدا کردن ریشه‌هایم نبود. اما این ماجراجویی در مسیر واژه‌ها بود که علایقم را به سطح واقعیت رساند و مزه‌مزه کردن جهان را دوباره برایم ترجمه کرد.