Close
ویدئو

یک توریست آمریکایی ایران را چگونه می‌بیند؟

ایران از دیدگاه یک توریست آمریکایی!

یک توریست خارجی از تجربه سفرش به ایران می‌گوید و اینکه چه نکته‌هایی برای گرفتن ویزا و گردش در ایران برای هر کسی لازم است که بداند. شاید جالب باشد که بدانیم ایران از دیدگاه توریست‌های آمریکایی چگونه است.

 

نظرهای کاربران

شما هم می توانید نظر خود را برای ما بنویسید

 • کاربر سایت

  جمعه، 16 آذر 97 ساعت 10:21

  خیلی جالب و مختصر و مفید بود و جالب بود عام ترین مسایل ایران رو به خوبی درک کرده بود: ماشینها موقع رد شدن برایتان نمی ایستند و خیلی جاها باید صبور باشید همه چی کند پیش میره!! عالی بود. سپاس از اشتراک

 • احمد

  چهارشنبه، 14 آذر 97 ساعت 15:47

  گزارش تصویری جالبی بود با بار مثبت برای معرفی جاذبع های گردشگری در ایران
  به نظر بنده مناسب است که این قبیل تورهای گردشگری در فصل زمستان با قابلیت دیدار و تفریح از شمل تا جنوب کشور و استفاده از طبیعت زیبای شمال در فصل پاییز یا زمستان و اسکی بازی در نقاط سردسیر کشور و بازدید از اماکن تاریخی و کردشگری استانهای مرکزی و یزد و اصفحان و تفریح و استراحت در جزایر نیلگون خلیج فارس در غالب یک تور دوهفته ای از کشورمان دیدار داشته باشند .

 • علی عباسی

  چهارشنبه، 14 آذر 97 ساعت 11:11

  نکته جالب توجهی که در این ویدیو وجود داره این هست که ایران با وجود همه مشکل ها و ... میتونه مقصد جالب و تجربه جدیدی برای اکثر توریست های خارجی باشه. یعنی این پتانسیل تو کشور وجود داره، فقط کافیه کمی به زیرساخت ها مثل هتل ها، سامانه های رزرو بین المللی هتل و پرواز، اتصال به شبکه ویزا و مستر کارت و ... بیشتر توجه بشه و مشکلات این مقوله ها رو حل کنند.

لست سکند
آیا این ویدئو را می پسندید؟ ویدئو مشکل دارد؟ گزارش کنید