Close
رستوران

رستوران محلی شور کولی

Shoore Kooli Resturant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

به جرات می شه گفت خوشمزه ترین غذاهای گیلانی رو فقط این رستوران زیبا و محلی سرو می کنه. اصلا بی نظیره. همه غذاها به حدی خوشمزن که شده تا رشت فقط به خاطر خوردن غذاهای شور کولی میری و بر می گردی. جدا از کیفیت و طعم خوب غذاها محیط دوستانه و صمیمی و فضای دلنشین رستوران، لذت غذا خوردنتون رو چند برابر می کنه. انگار واقعا مهمان خونه ی گیلانی ها شدی. واقعا لذت بخشه پس اگه تجربه نداشتین حتما با یه برنامه آخر هفته خودتون رو به این رستوران محلی دعوت کنین و لذتش رو ببرین.

سبک آشپزی

رستوران سنتی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

گران

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • amirhoseinaziza
  نقدها:
  گزارش
  رستوران محلی با فضایی چشم نواز
  توصیه شده توسط کاربر

  قبل از هر چیزی ساختمان و بنای رستوران هست که چشم نواز و قشنگ هست. و فضای سنتی جذابی رو ایجاد کرده.
  تو این رستوران انواع غذاهای سنتی و محلی رو میتونید با بهترین کیفیت امتحان کنید.
  ما گمج کباب و خورشت آلو فسنجان رو انتخاب کردیم که انصافا عالی بود. حجم غذاها مناسب بود و حتی میتونید یک غذا رو دو نفره هم بخورید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • SHeyma
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شور کولی
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران یکی از خوب های رشت هست. من سالی یک بار را حتما میروم. بیرون بر هم دارد. فضای خوب که بخ دلیل اینکه حیاط و سالن شلوغ بود عکس خوبی ندارم ازش.غذای محلی بسیار خوشمزه .لونگی را حتما امتحان کنین. قیمت هم تقریبا مناسب هست. اصولا باید قبلش زنگ بزنین و جا رزرو کنین و گرنه ممکنه که معطل بشید و حتی غذا هم نرسه بهتون.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • MNoroozi
  نقدها:
  گزارش
  تلفیق فرهنگ و غذا گیلک
  توصیه شده توسط کاربر

  رستورانی که باعث احیا فرهنگ غذایی ما گیلکا شده برای خود من خیلی قابل احترام هست
  در بدو ورود حیاطی میشید که چنتا الاچیق‌و یک غرقه فروش هنرهای دستی گیلانی هست
  برای غذا خوردن در این رستوران باید از قبل رزور کنید که زمان معطلی در روزهای عادی تا ۳۰دقیقه و اخر هفته ها و تعطیلات به ۲ساعت هم میرسه
  داخل رستوران روی دیوار ها عکس مشاهیرو مناطق گیلان نصب شده ولی زیاد تم گیلکی و روستایی ندارد
  منو پروپیمونی دارن که چند صفحه اولش درباره رشت و فرهنگش و فرهنگ غذایش به فارسی و انگلیسی نگارش شده
  یک صفحه جدا هم اوردند که میشه یجورایی گفت دسرها بودن
  سفارش ما گمج کباب و کوبیده و دیبجا شد
  قیمت غذا ها خوب بود فقط برای ماهی ها نوشته نشده بود که همونم اخرش ما رو سوپرایز کرد
  برای ورود ،سفارش و سرویس و غذا رفتار پرسنل بسیارخوب و با احترام بود
  حتی در طول مدتی که اونجا بودم یه میز سوالی درباره غذا ها داشت که خود مدیریت اومدن وبسیار با احترام توضیح دادن
  در مورد سرویس ،بشقاب ها هم سفالی با طرح کولی دورشه که بسیار زیباست و لیوان ها هم سفالی
  ولی متاسفانه قاشق ها و چنگال ها نوچ بود که گفتم تعویض کردن ولی بازم کمی نوچ بود
  غذا هم در زمان مناسبی اماده سازی شد حدود ۲۰دقیقه
  در مورد طعم کوبیده بسیار عالی و خوش طعم بود
  دیبجا هم همینطور و مقدارش هم برای دونفر مناسب بود
  گمج کباب کمی مزه تلخی میداد و ته گرفتگی
  در کل غذا ها نمره قابل قبولی میگیرن
  سینی مزه هم خوب بود و طیف مزه ها ومقدارشون مناسب بود
  بعد غذا رشته خشکار و خمس سفارش دادیم (رشته خشکار نوعی شیرینی گیلانی با ارد برنج و داخلش هم گردو و دارچین و شکر پر میشه
  خمس هم شامل اخته و البالو و الوچه پخته شده هست)
  که طعم هر دو فوق العاده بود رشته خشکار
  در اخر در فاکتور دیبجا ۱۰۵! که چون قیمت در منو به روزه برای خودمون هم تعجب اور بود درسته مقدار زیاد بود ولی هرجور حساب میکرد بازم خیلی خیلی گرون دراومده بود
  در فاکتور ۹٪ مالیات هم افزوده میشه
  در انتها من از این تجربه بجز قیمت دیبجا بسیار راضی بودم و رفتن به این رستوران را پیشنهاد میکنم
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پریسا افخمی
  نقدها:
  گزارش
  شور کولی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران شورکولی از اون رستوران های معروف رشت هستش که باید حتما از روز قبل رزرو کنید خصوصا آخر هفته ها و روزهای تعطیل که خیلی شلوغ میشه.
  رستوران با فضای خوشگل که از تمام نقاط رستوران برای دیزاین کردن استفاده کرده.
  من ماهی سفید سرخ شده به قیمت ۱۲۰.۰۰۰ تومان سفارش دادم و دوستم مرغ شکم پر رو سفارش داد.
  از طعم غذاها که هرچقدر بگم بی نظیر بود کم گفتم.
  ماست محلی و دوغ هم خوشمزه بود.
  زیتون پرورده هم عالی بود.
  با ظروف سفالی خیلی خوشگلی هم ازتون پذیرایی میشه .
  فقط یکی از لیوان ها لب پر شده بود که برامون عوض کردند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سعید عسکریان
  نقدها:
  گزارش
  نمونه خوبی از شهر غذا
  توصیه شده توسط کاربر

  در سفرمان به شهر رشت برای وعده شام این رستوران را انتخاب کردیم از قبل یک میز ۶ نفره رزرو کردیم با توجه به مجاورت رستوران در خیابان توحید و نزدیک خیابان گلسار جای پارک در کنار خیابان به سختی پیدا می شود. محیط بیرونی رستوران و دکوراسیون داخلی فضای آن درخور توجه و زیباست. انتخاب شعار برای رستوران "رشت با غذا جهانی می شود" کار جالبیست کیفیت غذاها خیلی خوب بود البته بعضی از غذاهای درخواستی ما از منو تمام شده بود. برخورد پرسنل رستوران معمولی بود و می توانست از این بهتر باشد شورکولی یک رستوران باکیفیت و نمونه خوبی از رستوران های گیلان و با تنوع غذایی خوب و محیطی دلنشین است توصیه می کنم حتما تجربه کنید

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Zahra
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شورکولی
  توصیه شده توسط کاربر

  صبح زود رسیدیم رشت و بعد از یه استراحت کوتاه برای صرف صبحانه به رستوران شورکولی که زیاد تعریفش و شنیده بودیم رفتیم . حیاط دنج و با صفاش از همون ابتدای ورود آدم و جذب خودش می کنه من اینجور فضاهای صمیمی و با صفا رو به رستوران های لاکچری با دکوراسیون های آنچنانی ترجیح میدم. داخلش هم ساده و زیبا بود روی دیوارها عکس بزرگان و مشاهیر شهر رشت زده شده بود . سفارشمون املت گوجه،پنیرواویج، سرشیر و عسل و خرماخرو بود همه شون خوب بودن ولی ما بیشتر از همه از پنیرواویج خوشمون اومد خیلی خاص و خوش طعم بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Mome
  نقدها:
  گزارش
  شور کولی از دید یک سایکل توریست
  توصیه شده توسط کاربر

  به جرات میتونم بگم که این رستوران از نقطه نظر کیفیت غذا من رو شگفت زده کرد همه چیز در بهترین حالت ممکن بود، البته گارسونهای رستوران در مقابل کیفیت غذا اصلا قابل مقایسه نیستند و برخوردشون معمولی هست یک سالن داخلی دارند و یک بخش بیرونی که چرختون هم میتونه کنار دستتون باشه و غذاتونو بخورید
  #مسترهانتر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Atii
  نقدها:
  گزارش
  رشت با غذاهایش جهانی می شود
  توصیه شده توسط کاربر

  شعار رستوران شور کولی "رشت با غذاهایش جهانی می شود" است، این رستوران در محدوده گلسار رشت واقع شده و اغلب هنگام مراجعه به رستوران اگر از قبل جهت رزرو میز تماس نگرفته باشید، باید مدتی منتظر بمانید تا میز خالی شود. فردی اسامی را در لیست می نویسد و شماره تماس را می گیرد و مدت زمان تقریبی انتظار را به شما می گوید.
  غذاها در ظرف‌های سفالی و گمج (ظرف سفالی مخصوص پخت خورشت) سرو می‌شود. مدت زمان انتظار برای آماده‌سازی غذا زیاد نیست و رفتار پرسنل این رستوران بسیار محترمانه است. اگر راجع به غذایی اطلاعات نداشته باشید و طعم و مواد تشکیل دهنده آن را ندانید می‌توانید از پرسنل رستوران راهنمایی‌ بگیرید.
  انواع غذاها و پیش غذاهای محلی در این رستوران سرو می شود و مدتی پیش منو صبحانه را هم اضافه کردند. برای خوردن غذاهای سنتی گیلان یکی از بهترین گزینه ها شورکولی است و میتوان در فضایی بسیار زیبا از خوردن غذاهای محلی لذت برد.
  تنها مسئله‌ای که درباره این رستوران وجود دارد؛ این است که برخی غذاها فقط در منوی ناهار یا منوی شام هستند و در هر دو وعده سرو نمی‌شوند. برای وعده ناهار در این رستوران می‌توان انواع خورشت‌های محلی، انواع غذاهای دریایی، انواع کباب‌ها و انواع مخلفات را سفارش داد. برخی از آیتم های منوی شام این رستوران شامل سینی شامی، سینی بادمجان، سینی دلمه و ... است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Hamed.rb
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شورکولی
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران یکی از معروف ترین رستوران های رشت هست که کیفیت و قیمت خوبی رو ارائه میده جدا از کیفیت خوب و تنوع بالای این رستوران اجرای دقیق فرایند رزرو میز هست که وقتی با تلفن برای ساعتی میز رزرو میکنید خیلی دقیق و حساب شده این کار امجام میشه و نقریبا میشه گفت بیشتر رزروی هست تا مراجعه حضوری مگر اواسط هفته و اینکه غذاهاش زود تموم میشه نشانه اینه که از غذای مونده حبری نیست سرویس دهی مناسب هست فضای رستوران زیبا هست کمی صدا زیاده اما قابل تحمل هست یکم زیاد بودن تنوع غذا ممکنه گیج کنه شمارو اما وحود کلی غذای محلی برای هر کسی جذاب هست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فاطمه فراهانی
  نقدها:
  گزارش
  غذای عالی در شور کولی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران شور کولی رو ما براساس نقد و بررسی های که تو لست گرام خونده بودیم انتخاب کردیم نکته که بین نقد و بررسی ها نوشته شده بود قینت بود و همه ار کیفیت راضی بودن تقریبا. ما هم دلو به دریا زدیم و رفتیم. با توجه به اینکه پنج شنبه بود رستوران شلوغ بود و باید منتظر میشدیم میز خالی بشه. بعد از حدودا نیم ساعت میز خالی شد و وارد رستوران شدیم. فضای رستوران به شدت گرم و عالی بود. تزئینات رستوران هم خیلی عالی بود و هر سمت رو نگاه میکردیم حس خوبی دریافت میکردیم. منو غذا رو که دیدیم تعجب کردیم چون فک کردیم خیلی باید رستوران گرونی باشه
  غذاها نرخ معقولی داشتند و ما قورمه سبزی گیلانی و ترشی واشی خورشت سفارش دادیم به همراه زیتون و ماست و دوغ. غذا فوق العاده با کیفیت بود و خوشمزه. نه خیلی زود اماده شد و نه خیلی دیر که کلافه بشیم. بعد از خوردن غذا هم با اینکه رستوران شلوغ بود هیچ کس نمیاومد جوری با ما برخورد کنه که باید بریم. این خیلی حس خوبی داشت. بعد از غذا سفارش چای دادیم و با اینکه فراموش کردند ولی بالاخره برانمون اوردن و خیلی هم عالی بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Reza
  نقدها:
  گزارش

  سلام. با توجه به بررسیهای اینترنتی و نظارت هموطنان تصمیم گرفتم هرجور شده به این رستوران برم. اولا که رستوران در خیابان رشت یعنی بلوار گلسار هستش و دقیقا بر خیابان هم هست(اول یک خیابان فرعی). ساختمان قدیمی نیست اما به سبک قدیمی دکوراسیون شده. محیط نسبتا زیبایی داره. می گفتن نیاز هست از قبل جا رزرو کنی، صبح واسه رزرو کردن زنگ زدیم گفتند رزرو فقط از ساعت 3 بعدازظهر به بعد و الان باید حضوری بیاین. ما که رفتیم جای زیاد بود. من فسنجون رشتی سفارش دادم که اصلا خوشم نیومد و به زور خوردم(شاید نباید ریسک این غذا رو می پذیرفتم) خورشت قیمه عالی بود. طعم دوغ محلیش عادی بود. سالاد شیرازی که آبغوره جزء لاینفکش هست با آبلیمو بود. شامی رودباری متوسط بود و بهترین طعمشو در رستوران ماه سالار کوه ماسوله خوردم. یه خورشت رشتی بنام ترش واشت هم همسفرم سفارش داد که اونم خیلی خوب بود. اوزون بورون بهم قیمت 1500000 تومان دادند که منصرف شدم. تهشو بخوام بگم رستوران خوبی بود ولی نه در این حد که بخوای بری توی نوبت و .... اینقدری که اسم در کرده. برخورد پرسنل ورودی هم بسیار سرد و غیرحرفه ای بود. اما بهترین قیمه عمرم رو اینجا خوردم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • ادریس بهرام پور
  نقدها:
  گزارش
  از بهترین های رشت
  توصیه شده توسط کاربر

  شهر زیبای رشت, بزرگ ترین شهر شمال کشور و بهترین نقطه برای تجربه غذاهای محلی شمال, البته با کیفیت و طعم اصیل و عالیست.
  رستوران های بسیاری در شهر وجود دارد. شور کولی بدون شک یکی از بهترین رستوران های شمال و شهر رشت است.
  منو یی متنوع و جذاب از غذاهای فوق العاده شمالی.
  رستوران واقع در بلوار توحید است.
  نسبت به تجربه سه سال قبل مان از رستوران مقداری افت کیفیت احساس میشد, البته خیلی محسوس نبود ! مگر اینکه قبلا نیز اینجا آمده باشید.
  خورش ها بسیار بسیار جذاب و خوشمزه اند و شدیدا پیشنهاد میشه.
  از نکات منفی اینجا ازدحام و شلوغی در تایم وعده های نهار و شام است که معمولا باید تلفنی جا رزرو کنید که خوشایند نیست. اما خوب باعث میشه انتظار بکشید و بیشتر گرسنه بمونید که لذت خوردن غذاها بیشتر بشه.
  قیمت ها هم در این دور و زمونه نمیشه بهش ارزرون گفت دیگه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شورکولی، کمتر از انتظار
  توصیه شده توسط کاربر

  من و دوستم در سفری کوتاه به شهر رشت برای صرف ناهار تصمیم گرفتیم به رستوران شورکولی در رشت برویم که تعریفش رو زیاد شنیده بودم.
  رستوران شورکولی در بلوار توحید و در نزدیکی میدان ثقفی قرار گرفته و پارکینگ اختصاصی ندارد و می بایست در کنار بلوار بدنبال جای پارک باشید که پیدا کردن آن نیز کار راحتی نیست.
  رستوران در یک طبقه با فضای داخلی جالب و زیبا طراحی شده بود. در بیشتر فضای رستوران برروی دیوارها قاب عکس و نعلبکی های زیبایی آویزان بودند. پرسنل رستوران برخورد خوبی داشتند و در انتخاب غذا مارا همراهی کردند.
  برای غذا چلو کباب ترش و لونگی بهمراه ماست چکیده محلی، ترشی و سیر ترشی و نوشیدنی یک پارچ دوغ سفارش دادیم.
  غذاها در ظروف زیبای سفالی آبی رنگ در زمانی مناسب سرو شد اما از گارنیش خاصی برخوردار نبودند. لونگی شامل نصف مرغ شکم پر با رب انار، گردو و سبزیجات محلی بود و طعم نسبتاً خوبی داشت و حجم آن متوسط بود. چلو کباب ترش اما نسبت به لونگی از طعم بهتری برخوردار بود. ترشی و سیر ترشی تازگی خوبی نداشت و ماست چکیده کمی شور بود.
  در مجموع با توجه به تعریف هایی که شنیده بودیم توقع بالاتری از کیفیت غذاها داشتیم اما ارزش یکبار امتحان کردن رو داشت. بنظرم کیفیت غذای رستوران رازقی در رشت به مراتب از کیفیت این رستوران بهتر است اما این رستوران هم فضای زیبای خاص خود را دارد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سامان صبوری
  نقدها:
  گزارش
  تنوع غذایی بی نظیر غذاهای محلی
  توصیه شده توسط کاربر

  تنوع غذاهای گیلانی اینجا بی نظیره ، فضای فوق العاده خوبی هم دارن به اینها کیفیت غذاهاشون رو اضافه کنین تا یه مجموعه ی کامل بشه، آشپزهاشون از بانوان گیلانی هستن پس حتما خورشت های گیلانی رو امتحان کنین چون جای دیگه ای گیرتون نمیاد ، ضمنا صبحانه هم جدیدا اضافه شده پس شما هر سه وعده رو میتونید اینجا باشید

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • شهروز اسماعیلی
  نقدها:
  گزارش
  کیفیت غذا و رستوران
  توصیه شده توسط کاربر

  از نظر محیط و دکوراسیون بسیار شیک و محیط جذابی رو ساخته بودن همین جور از کیفیت غذایی به جرات یکی از بهترین میرزا قاسمی هایی که تا به الان خورده بودم سرو کردن ، کیفیت پخت ماهی هم عالی بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شور کولی
  توصیه شده توسط کاربر

  ما برای شام به رستوران شورکولی رفتیم فضای رستوران، ظروف، دکور و کیفیت غذا خیلی خوب بود، غذاهایی که خوردیم ۲ نوع شامی با کته کباب بود که خوب بودن، یه ماهی کوچیک به اسم کولی هم بود که خیلی شور بود و زیاد به ذائقه ما خوش نیومد اما ۲ نکته دیگه که بر ای ما پیش اومد رو بگم : یکی اینکه خیلی غذاهایی که برای نهار دارن رو شام سرو نمیکنن،ضمن اینکه روزیکه ما رفتیم یکم غذاش سرد بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • هانا صالحی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شورکولی
  توصیه شده توسط کاربر

  ما روزیکه رفتیم شورکولی ۲۵نفر بودیم و از همه غذاهای محلی سفارش دادیم که بیارن و با هم اشتراکی بخوریم که همه رو تست کنیم !غذاهای شورکولی اولین تجربه من از غذای گیلان بود و بینهایت لذتبخش بود طعم های خیلی خوب داشتن ! کباب ترش آبدار و خیلی خوب بود اصلا با بقیه کباب ترش هایی که خورده بودم قابل مقایسه نبود ! گمج کباب ،انار بیچ، ترش تره ، لونگی رو یادم هست که همه عالی بودن ! لونگی مرغ شکم پر بود با سس انار و ازگیل محشر بود! پیش غذا شامل یه سینی بود که باقلی ،سیر تر ،گردو و پیاز داشت و یه ماهی کوچیک خیلی شور که ظاهرا همون شورکولی بود که اسم رستوران و انتخاب کرده بودن !چند جور ماست هم داشتن یکی از یکی بهتر.هم حیاط داره هم فضای داخل .ظرفا خیلی قشنگن و لذت خوردن غذا رو چند برابر میکنن

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Golnaz Masham
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شورکولی (رشت)
  توصیه شده توسط کاربر

  تعریف رستوران محلی «شورکولی» رشت رو خیلی شنیده بودیم، تا اینکه در سفر اخیرمون به رشت مهمون این رستوران بودیم. فضا و غذاها انقدر دلچسب بود که ما رو از انتخابمون پشیمون نکرد. انواع کتلت محلی، بادمجان کبابی، میرزاقاسمی، کشک بادمجان و کباب ترش رو سفارش دادیم و از کیفیت و طعم غذا واقعا لذت بردیم. ما برای ۷ نفر ۵۰۰ هزار تومان پرداخت کردیم. این رستوران رشت، ابتدای بلپار توحید واقع شده.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • محمود رضایی
  نقدها:
  گزارش
  شوره کولی
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام.یکی از رستورانهایی که من خیلی دوست دارم.غذاهای متنوع و با کیفیت و قیمت مناسب.محیطی جذاب و صمیمانه و پرسنل فوق العاده.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Parisa
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شور کولی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران شور کولی واقع در رشت نزدیک به خیابان گلسار یکی از بهترین رستوران های رشت هست یا به جرات میتونم بگم بهترینه.امتحان کنید و لذت ببرید منم دعا کنید?

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: