Close
رستوران

رستوران هتل فردین معصومی

Restaurant of Fardin Masoumi Hotel

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

هتل فردین معصومی ماسال با سه طبقه توسط همین پهلوان درمنطقه گردشگری زیبا و سرسبزی احداث شده است. این هتل امکانات خوبی جهت اقامت گردشگران و مهمانان گرامی خود تدارک دیده است. رستوران آن 150 نفر ظرفیت با انواع غذاهای لذیذ دارد. برخی اتاق‌های هتل چشم‌انداز زیبایی از جنگل دارند.

 

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی
پرداخت الکترونیک

آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت

نقد و بررسی رستوران هتل فردین معصومی


امتیاز این رستوران :
 • کاربر لست سکند Reza
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی خوب در یک منطقه کم امکانات
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. بی شک بهترین و تنها هتلی که در روستای السبلانگاه خواهید دید، هتل فردین معصومی هستش که ویوی عالی بر روی جنگلها و کوههای این منطقه داره. در طبقه همکف این هتل رستوران بنا شده است که انصافا به نسبت موقعیت این منطقه قیمت و کیفیت خوبی داره. شما هم میتونید در فضای سربسته غذا سرو کنید و هم در بالکنی که رو به جنگلها و کوههاست. صبحانه، ناهار و شام در این رستوران آماده هست. برخورد پرسنل خوبه اما حرفه ای نیست. در کل هتلداری این مجموعه نیز حرفه ای نیست. فراموش نکنید که این مجموعه از ساعت حدود 1 شب تا 5:30 صبح برق نداره و هیچ سرویسی ارائه نمیشه(البته بخاطر استهلاک موتوربرق 5 ساعتی خاموشش میکنن و نمیشه بر آنان خرده گرفت).

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کاربر لست سکند پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی با خاطرات کشتی
  توصیه شده توسط کاربر

  بهترین هتل این منطقه هتل فردین معصومی هست که ما برای صرف ناهار به اینجا رفتیم. تصاویر این کشتی گیر عزیزمون که خاطرات زیادی رو باهاش داریم روی دیوار هتل نمایان بود. برای غذای اصلی کباب ترش سفارش دادیم که خیلی هم راضی بودیم‌. رستوران نوساز و منظره خیلی خوبی داشت پرسنل هم برخورد خوبی هم داشتند.  #تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: