Close
رستوران

رستوران شاندیز (لاهیجان)

Shandiz Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش

  تعریف رستوران شاندیز لاهیجان را زیاد شنیده بودیم و در سفری که با دوستان به لاهیجان داشتیم برای صرف ناهار به این رستوران رفتیم. در بدو ورود ساختمانی با دیوارهای سفید و نمایی ساده ولی زیبا حس خوبی را منتقل می کرد. فضای داخلی رستوران جذاب و زیبا بود و شبیه به عرشه کشتی ساخته شده بود. در فضای میانی میز و صندلی به سبک معمول چیده شده بود و در اطراف اتاقک هایی با میز و صندلی به صورت اختصاصی تر. سفارش ما کباب ترش و جوجه ترش بود که حجم آن کاملا کافی و حتی کمی زیاد بود. کیفیت غذا بد نبود البته کته ای که در کنار آن سرو شد کمی نرم بود و برخی از کته ها ته دیگ داشتند و برخی کاملا سفید مانده بود که انگار زود از روی آتش برداشتند و خوب نبود. کباب ها هردو نرم بودند اما ادویه و سبزیجات خاصی برای مزه دار کردنشان استفاده شده بود که طعم قوی ای داشت و دیگر از طعم گوشت و مرغ اثری نبود که من زیاد نپسندیدم. قیمت غذاها در حد متوسط و سرویس دهی خوب بود.
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Shamim
  نقدها:
  گزارش

  رستورانی که در بدو ورود رفتار مناسبی از کارکنان شاهد نبود که دلیلش شلوغ بودنش بود و به نظرم کم بودن پرسنل، جوری که تمام اعضای خانواده صاحب رستوران در حال کمک کردن برای پذیرایی بودن. البته بعدش رفتاراشون و خوب بود اما انتظارمون از راهنمایی به سمت میزمون که رزرو بود و خوش‌امدگویی چیز دیگه‌ای بود که متاسفانه نبود. محیط رستوران دو طبقه‌اس که طبقه پایینش یه حالت کشتی طوری داره که قشنگه. موسیقی زنده داره که خوب بود و خوبیش اینه عرجایی از رستوران بشینی به گروه موسیقی کاملا اشراف داری بخاطر نوع ساختمان رستوران که قابل قبول بود. سفارشاتمون که اومد از مزه غذا از قبیل زیتون پرورده، ماست چکیده، ماست محلی، کال کباب، دوغ محلی و میرزا قاسمی خیلی راضی بودیم. اما متاسفانه با اومدن غذا زیاد از سفارشاتمون راضی نبود و تقریبا همه کباب‌ها تو لیستمون بود. به جز دوش باقی کباب‌ها خوش پخت و خوش طعم نبودن. ولی برنج خوب بود. بعد از غذا هم تقریبا دو یا سه ساعت بتونستیم بشینیم از موسیقی لذت ببریم. چای و باقلوا، چندتا میوه و دو تا ظرف کوچیک آلبالو خشک و آلوچه خشک و قیصی آوردن که کلی هم قیمتشون بود.در کل مخیطش خوبه برای کنار هم نشستن ولی برای غذا واقعا دوسش نداشتم. موقع حساب کردن هم کلی تو فاکتورمون اشتباه کردن که اسلاحش کردیم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Mr NvB
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شاندیز لاهیجان
  توصیه شده توسط کاربر

  محیط داخلی رستوران شاندیز لاهیجان و سالن آن به طرز زیبایی ساخته شده بود. طوری که انگار یک کشتی چوبی را در داخل رستوران ساخته بودند. دور تا دور سالن، فضای سنتی ولی با میز و صندلی قرار داده بودند و در داخل فضای کشتی، هم میز و صندلی جداگانه گذاشته بودند. این رستوران، دو طبقه بود که زمانی که ما رفتیم، کسی از طبقه بالا استفاده نمی‌کرد سفارش ما سینی کباب مخصوص شاندیز دونفره بود که شامل یک ظرف برنج دو نفره، یک سیخ جوجه ترش، یک سیخ کباب ترش، یک سیخ چنجه، یک سیخ کوبیده، یک سیخ جوجه زعفرانی بود به قیمت ۸۲ هزار تومان که ۹ درصد مالیات هم در آخر به فاکتور اضافه می شود. در مجموع کیفیت غذا در حد عالی نبود ولی راضی کننده و خوشمزه بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی خوب در شهر چای!
  توصیه شده توسط کاربر

  من و همسرم به اتفاق دوستانمان برای صرف ناهار به رستوران شاندیز لاهیجان واقع در کنار بلوار انصاری رفتیم. نمای ساختمان رستوران بسیار زیبا و یک دست سفید بود. دو سالن برای نشستن دارند که یکی سنتی و دیگری مدرن است. ما به سالن سنتی رفتیم که در میان سالن یک لنج بزرگ را ساخته بودند که جالب بود. در این سالن علاوه بر میز و صندلی، سکو برا نشستن هم فراهم هست. برای غذا من و همسرم کته کباب محلی و جوجه کباب ترش بهمراه ماست چکیده و دوغ سفارش دادیم. جوجه کباب ترش عالی بود اما کته کباب معمولی بود. پیشنهاد میکنم سینی مخصوص دو نفره اونهارو سفارش بدید چون به نظر عالی میومد و دوستان راضی بودند. ? برخورد پرسنل هم خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران شاندیز در ورودی شهر لاهیجان قرار دارد. فضا و دکوراسیون رستوران جذاب و زیبا است. رستوران در دو طبقه بوده و از بخشهای مختلفی مانند میزوصندلی و سنتی تشکیل شده است. در وسط رستوران نیز بخشی بصورت عرشه کشی قرار دارد که فضای زیبایی ایجاد کرده است. سفارش ما سینی دونفره کباب بود که حجم ان زیاد و شاید برای سه نفر نیز کافی بود. کیفیت غذا برخلاف ظهر رستوران و همچنین قیمتها متوسط بود، کته بی نمک بود و شفته شده بود. کباب ترش نیز بیش از حد سفت بود. جوجه ترش به خوبی پخته شده بود اما سبزیجاتی که برای ان استفاده شده بود با سلیقه من جور نبود اما در کل جوجه خوب بود. کوبیده نیز بسیار معمولی بود. در مجموع با توجه به اینکه از این رستوران تعریف زیادی شنیده بودیم، انتظار بیشتری داشتیم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: