رستوران

رستوران شاندیز (لاهیجان)

Shandiz Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

سبک آشپزی

رستوران ایرانی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
پارکینگ خیابانی رایگان
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Mr NvB
  نقدها:
  گزارش
  رستوران شاندیز لاهیجان
  توصیه شده توسط کاربر

  محیط داخلی رستوران شاندیز لاهیجان و سالن آن به طرز زیبایی ساخته شده بود. طوری که انگار یک کشتی چوبی را در داخل رستوران ساخته بودند. دور تا دور سالن، فضای سنتی ولی با میز و صندلی قرار داده بودند و در داخل فضای کشتی، هم میز و صندلی جداگانه گذاشته بودند. این رستوران، دو طبقه بود که زمانی که ما رفتیم، کسی از طبقه بالا استفاده نمی‌کرد سفارش ما سینی کباب مخصوص شاندیز دونفره بود که شامل یک ظرف برنج دو نفره، یک سیخ جوجه ترش، یک سیخ کباب ترش، یک سیخ چنجه، یک سیخ کوبیده، یک سیخ جوجه زعفرانی بود به قیمت ۸۲ هزار تومان که ۹ درصد مالیات هم در آخر به فاکتور اضافه می شود. در مجموع کیفیت غذا در حد عالی نبود ولی راضی کننده و خوشمزه بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی خوب در شهر چای!
  توصیه شده توسط کاربر

  من و همسرم به اتفاق دوستانمان برای صرف ناهار به رستوران شاندیز لاهیجان واقع در کنار بلوار انصاری رفتیم. نمای ساختمان رستوران بسیار زیبا و یک دست سفید بود. دو سالن برای نشستن دارند که یکی سنتی و دیگری مدرن است. ما به سالن سنتی رفتیم که در میان سالن یک لنج بزرگ را ساخته بودند که جالب بود. در این سالن علاوه بر میز و صندلی، سکو برا نشستن هم فراهم هست. برای غذا من و همسرم کته کباب محلی و جوجه کباب ترش بهمراه ماست چکیده و دوغ سفارش دادیم. جوجه کباب ترش عالی بود اما کته کباب معمولی بود. پیشنهاد میکنم سینی مخصوص دو نفره اونهارو سفارش بدید چون به نظر عالی میومد و دوستان راضی بودند. ? برخورد پرسنل هم خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران شاندیز در ورودی شهر لاهیجان قرار دارد. فضا و دکوراسیون رستوران جذاب و زیبا است. رستوران در دو طبقه بوده و از بخشهای مختلفی مانند میزوصندلی و سنتی تشکیل شده است. در وسط رستوران نیز بخشی بصورت عرشه کشی قرار دارد که فضای زیبایی ایجاد کرده است. سفارش ما سینی دونفره کباب بود که حجم ان زیاد و شاید برای سه نفر نیز کافی بود. کیفیت غذا برخلاف ظهر رستوران و همچنین قیمتها متوسط بود، کته بی نمک بود و شفته شده بود. کباب ترش نیز بیش از حد سفت بود. جوجه ترش به خوبی پخته شده بود اما سبزیجاتی که برای ان استفاده شده بود با سلیقه من جور نبود اما در کل جوجه خوب بود. کوبیده نیز بسیار معمولی بود. در مجموع با توجه به اینکه از این رستوران تعریف زیادی شنیده بودیم، انتظار بیشتری داشتیم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: