کیش
فاطمه خرقه پوش
نقدها:
گزارش
#جزیره_کیش
(خوشحال و خیلی راضی)
توصیه شده توسط کاربر

شهر و جزیره زیبای کیش، یکی از زیباترین و آرام ترین شهر های ایران است که در جنوب و در استان هرمزگان قرار دارد،دارای آب و هوای گرم و شرجی است و بهترین زمان برای سفر به این مکان فصل پاییز و به خصوص زمستان میباشد، شهری بسیار سرسبز که تمامی خیابان ها و کوچه ها کاملا تمیز و زیبا به نظر میرسد و آرامش و سکوت عجیبی در این شهر برقرار است که این مکان را به بهترین جا برای استراحت کردن تبدیل کرده است، تمامی جاده ها با دوربین کنترل میشود و سرعت رانندگی هم کنترل شده میباشد که حداکثر سرعت مجاز ۶۰ کیلومتر است و به هیچ عنوان صدای بوق در این شهر نمی شنوید و چراغ راهنمایی هم نمیبینید در سطح شهر.
اگر در مرکز شهر هتلی را برای اقامت انتخاب کنید دسترسی شما به ساحل و مراکز خرید و بعضی از جاذبه ها به صورت پیاده امکان پذیر
است. قدم زدن در این شهر زیبا بسیار بسیار لذت بخش میباشد و کاملا شهری امن برای افراد چه بانوان و چه آقایان و در کل توریست ها میباشد. تفریحات جالبی هم برای هر رده سنی در نظر گرفته شده که شامل تفریحات آبی و ساحلی، دو چرخه سواری، بازدید از جاذبه ها و جنگ های خنده و کرایه ماشین ، هلیکوپتر سواری و ... میباشد.
حتما از این شهر و مکان زیبا و پر از آرامش دیدن بفرمایید و تجربیاتتون رو با ما به اشتراک بگذارید.

مناسب برای
  • آرامش و استراحت

نوع سفر:
تاریخ سفر: