Close
پارک و کاخ کاترین
علی عباسی
نقدها:
گزارش
به معناي واقعي بي نظير!
توصیه شده توسط کاربر

سلام به همه دوستان
یکی از زیباترین جاذبه های شهر سنت پترزبورگ کاخ کاترین است که در شهر پوشکین واقع شده است. برای رفتن به این شهر می توانید با اتوبوس شهری این شهر فاصله 25 کیلومتری سنت پترزبورگ تا پوشکین را طی کنید و به راحتی به کاخ کاترین برسید.
مجموعه پارک کاترین که کاخ کاترین نیز در آن واقع است، دارای قسمت های مختلفی می باشد. این پارک به دو قسمت قدیمی و انگلیسی تقسیم می شود. در این پارک بناهای متعددی از قبیل هرمیتاژ ( کوچک)، گاری کامرون، حمام، موزه هرمیتاژ، گروتو، پل مرمری، حمام ترکی و ... وجود دارند که همگی زیبایی منحصر به فردی به این پارک و مجموعه بخشیده اند.
لازم به ذکر است که برای بازدید از این مجموعه واقعا باید حداقل 3 ساعت وقت کامل اختصاص دهید. پارک کاترین از نظر شخصی من یکی از زیباترین پارک هایی است که می توان از آن بازدید کرد. خود کاخ کاترین نیز زیبایی منحصر به فردی دارد و اتاق کهربا یکی ازشگفتی های این باغ است که قطعا هر آدمی را محو در زیبایی خود می کند. در طول سفر ما به سنت پترزبورگ بازدید از این باغ در برنامه تور و حتی تورهای پیشنهادی نبود و من خودم به صورت انفرادی به این مجموعه رفتم. پیشنهاد میکنم که این جاذبه زیبا را چنانچه دربرنامه های تور شما نبود، به هیچ وجه از دست ندهید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: