Close
باغ گیاه شناسی پردانا
علی عباسی
نقدها:
گزارش
مكاني بسيار زيبا و رويايي و البته رايگان!
توصیه شده توسط کاربر

سلام به همه دوستان
یکی از دیدنی ترین پارک های شهر کوالالامپور، باغ گیاه شناسی پرداناست که امروزه با نام لیک گاردنز مشهور است. این باغ بسیار دیدنی که مساحت آن 91.6 هکتار است، انواع گل و گیاه های مختلف را در خود جای داده است و برای افرادی که به گل علاقه مند هستند، می تواند جایی بسیار دیدنی تلقی شود. باغ ارکیده کوالالامپور نیز که زبان زد عام و خاص است در این مجموعه واقع شده است.
نکته جالب توجه در مورد این باغ این است که ورودی ندارد و رایگان است. فقط باید توجه داشت که این پارک ساعت 6 عصر بسته میشه، پس برای اینکه بتونین از جاهای مختلفش دیدن کنید باید مدت زمان کافی برای این پارک در نظر بگیرید. این پارک خوراک عکاسی است و گل های زیبای مختلف و همچنین درختان بائوباب می تواند برای هر فردی جالب باشند.
این باغ قسمت های مختلفی دارد که می توان از آنها دیدن کرد. باغ ارکیده، باغ گیاهان علفی، آبشار و حوض ماهی، باغ سانکن و ... از جاهایی هستند که می توانند برای شما جالب توجه باشند. در صورتی که از اتوبوس های هاپ آن هاپ آف در این شهر استفاده می کنید، بهتر است بدانید که ایستگاه شماره 14 مربوط به این مجموعه است و به راحتی می توانید با استفاده از این اتوبوس ها از این مکان زیبا دیدن کنید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: