Close

نقد و بررسی رستوران های آسیا


میانگین رستورانهای این شهر:
 • رستوران خوان
  گزارش

  غذا با وضعیت سخت

  توصیه شده توسط کاربر

  من با اینکه این رستوران به خونمون نزدیکه اما فقط یکبار امتحان کردم واقعیت اینه از بس همه بهم گفتن چجوری رستوران خوان نزدیکتونه و تو نمیری، وای معرکه اس و ... ماهم تابستون بالاخره به این رستوران رفتیم، وقتی رفتیم تو به شدت داخل گرم بود که خودشون اومدن و گفتن که با عرض پوزش کولرشون خرابه! ما هم چون گرسنه بودیم گفتیم عب نداره حالا تحمل میکنیم، اما چه تحملی... با هر قاشقی که میخوردیم همینطور عرق میریختیم... انگار مجبوریم... خلاصه زیاد خاطره ی خوبی برامون نبود اما کیفیت غذا باید بگم که من کباب کوبیده خوردم که انتظارم از همچین رستورانی خیلی بیشتر بود و کبابش به شدت بوی گوشت میداد که من اصلا نتونستم بخورم و یکی از دلایلی که دیگه به این رستوران نرفتم همون کبابش بود اما قیمه نثارش رو همسرم دوست داشت و خورشت مرغش رو هم بابام میگفت قابل قبول بوده. به نظرم قیمتاشون هم کمی بالاس البته حجم غذاشون زیاده. اما فک میکنم تعاریف از این رستوران کمی انتظارات رو بالا میبره که اصلا در حد انتظار من نبود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران بی نام
  گزارش

  بی نام در نقطه ای بی نام

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران بی نام از اون دسته از رستوراناییه که من محیطش رو به شدت دوست دارم و علاقه ی زیادی دارم تو روشنایی برم تا بیشتر ازش لذت ببرم. بی نام کمی محلش برای کسایی که برای اولین بار میرن دسترسیش سخته و گم میشن باید بعد از چهارراه تعاون حواستون باشه که کوچه رو رد نکنید. قیمتاش تقریبا خوبه رو به بالاس، برای مهمونی ها خیلی جای قشنگیه. حتی مهمونی های تعداد بالا آلاچیقای بزرگ داره، ما یه بار توی آلاچیق بزرگشون تقریبا 25 نفر جا شدیم. کیفیت غذاهاش متوسطه اما به محیطش می ارزه. منوی چای و قلیان هم داره. اما برخورد پرسنل زیاد خوب نیست. نون هاشون رو هم خودشون میپزن و خوشمزه اس.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • باقلوا ترکی علی کیپا
  گزارش

  کونفه خورون

  توصیه شده توسط کاربر

  از اونجایی که من عاشق کونفه هستم و همیشه دنبال جاهایی که کونفه های خوشمزه داشته باشه میگردم این سری باقلوای علی کیپا توی پاساژ رز میرداماد رو پیدا کردم که میتونم به جرات بگم یکی از کونفه های خوشمزه ای بود که خوردم که بغل دستش میوه و بستنی یا خامه براتون سرو میشد که من فقط توی استانبول دیده بودم بغل دستش میوه هم بیارن البته هزینه ی چاییش جدا بود. خود کونفه با دورچین و خامه اش قیمتش 80 هزار تومن بود وهر چایی 4000 تومن که استکانای چایی هم بزرگ بود. البته از جاهای دیگه گرونتره اما به نظرم ارزش امتحان کردن رو داره حسابی پرملات و خوشمزه اس. خودشونم خوش برخوردن و تا فهمیدن ما ترکیم باقلوا مهمونمون کردن.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه ایده
  گزارش

  به دنبال کونفه

  توصیه شده توسط کاربر

  باز هم من و جستجوی کونفه در شهر... این سری یه کافه توی خیابون قائم مقام پیدا کردم که بوسیله ی چند تا جوون خوش ذوق و هنری اداره میشد و که به جز باقلوا و کونفه و کادایف و کاتمر منوی غذا و کافه و صبحانه هم داشتن اما مشخص بود من انتخابم چیه.اگه تعدادتون زیاده و طبقه ی پایین براتون کوچیکه میتونید طبقه ی بالا یا حیاط رو برای نشستن انتخاب کنید. کونفه سه مدل: ساده، پسته ای و گردویی داشتن. سرویس چایی هم همراه کونفه بود. به نظر من یه سرویس کونفه برای دو تا سه نفر کافی بود. بستگی داره چقدر شیرینی جات دوست داشته باشید. یکی از مزیت های کافه ایده داشتن سرویس بیرون بر هستش که اگه حسابی هوس کرده باشید و وقت رفتن به اونجا رو نداشته باشید میتونید بگید با پیک براتون ارسال کنن. قیمت کونفه ی ساده با بستنی و چای 38 تومنه و کونفه ی پسته ای با بستنی و چای 52 تومن، که به نظر قیمتهاش واقعا خوب بود. کونفه ها و کادایف و باقلواهاش واقعا خوشمزه اس و به نسبت قیمتش واقعا عالیه. کافه ایده تبدیل شد به یکی از پاتوقای من. امیدوارم شما هم برید و از کونفه های خوشمزه اش لذت ببرید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه گودو
  گزارش

  Godot Cafe

  توصیه شده توسط کاربر

  من هر روز صبح و بعد از ظهر از جلوی کافه گودو بین تقاطع ولیعصر و انقلاب قبل از مترو ولیعصر رد میشدم و از اون کافه با دیزاین به اون بانمکی خیلی خوشم میومد. همیشه وقتی از جلوش رد میشدم کمی داخل رو نگاه میکردم و همیشه دوست داشتم برم داخلش رو ببینم تا اینکه یه روز دخترعمه ام از استرالیا اومده بود و میخواستیم صبحانه یه کافه ی بامزه ببریمش که یهو این کافه به ذهنم رسید. من و همسرم و دخترعمه ام سه تایی به این کافه رفتیم. همسرم و دخترعمه ام املت سفارش دادن و من یه بیکن. حجمش خوب بود اما زیاد از بیکن خوشم نیومد انتظار چیزی بهتر رو داشتم و واقعیت اینه که برای صبحانه توقع منوی صبحانه ی کاملتر و بهتری رو داشتم که خوب زیاد برآورده نشد. از لحاظ قیمت هم به نظرم زیاد بود صبحانه ی جاهای دیگه به نظرم ارزونتر و متوع تر میومد. اما در کل دکورش رو خیلی دوس داشتم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • بستنی مکلی (مرزداران)
  گزارش

  بستنی با طعم عسل و شیر

  توصیه شده توسط کاربر

  بستنی مکلی از اون نوع از بستنی هایی بود که واقعا طعم خوب شیر و عسل توی بستنی حس میشد که برای من بسیار دوست داشتنی بود. از لحاظ حجم به نظرم یدونه بستنی برای دو نفر به شدت کافیه چون خیلی بزرگه. قیمتاش هم کمی بالاس اما به نظرم اون ترکیب و اون طعم و حجم واقعا میصرفه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سیمیت سارای (استانبول)
  غزاله آشتیانی
  نقدها:
  گزارش

  سیمیت سارای

  توصیه شده توسط کاربر

  کافه و قنادی سیمیت سارای دقیقا ابتدای خیابان استقلال و در مجاورت میدان تکسیم قرار داره. انقدر تنوع نان و شیرینی هایی که دارن زیاده که واقعا انتخاب رو سخت میکنه. ما از طعم سیمیت خیلی خوشمون میاد و چند بار برای خرید سیمیت به این قنادی رفتیم. هر بار تازه بود و برخورد کارکنان هم خوب بود. البته هیچ کدومشون انگلیسی بلد نبودن که خوب یکم برامون عجیب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران اچ دی اسکندر
  غزاله آشتیانی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران اچ دی اسکندر

  توصیه شده توسط کاربر

  اسکندر کباب غذایی مختص ترکیه هست  که ما برای خوردنش به رستوران اچ دی اسکندر مرکز خرید فروم رفتیم. اول کف ظرف را برش های نان قرار میدن. یک نان ضخیم مثل نان شیرمال. روش رو ورقه های گوشت میچینن که سس هم داره و کنارش هم ماست سرو میشه که در صورتی که بخواهید براتون کره اضافی هم میریزن. با توجه به اینکه هم غذاهای گوشتی و چرب رو خیلی دوست دارم و هم عاشق طعم کره هستم فکر میکردم اسکند کباب برام یکی از بهترین غذاها باشه. اما نبود. من در مجموع از طعم این غذا خوشم نیومد. البته برای یک بار تجربه بد نبود اما خوب فکر نکنم دوباره بخوام امتحانش کنم. حجمش هم اونقدر زیاد نیست که دو نفر رو سیر کنه و بهتره برای هر نفر یکی سفارش بدید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود برگر کینگ
  غزاله آشتیانی
  نقدها:
  گزارش

  فست فود برگر کینگ

  توصیه شده توسط کاربر

  برگر کینگ از برند های معروف و رستوران های زنجیره ای هست که در تمام دنیا شعبه دارن. همبرگرهاشون بیشتر به صورت پکیج هایی همراه با نوشابه و سیب زمینی عرضه میشه. البته حتی اگر بزرگترین سایز برگرشون رو هم سفارش بدید نباید انتظار سیر شدن داشته باشید. قبلا در سفر به سنگاپور و کوالالامپور بین برگر کینگ و مک دونالد انتخاب ما همیشه برگر کینگ بود و طعم برگرهاشون با هم اختلاف فاحشی داشت. اما در سفر به استانبول نظرمون کاملا تغییر کرد و ترجیحمون بیشتر مک دونالد بود.

  برگر کینگ خیابان استقلال خیلی بزرگ بود و همیشه شلوغ. البته خوشبختانه غذارو خیلی سریع آماده میکردند. ساندویچ های برگرکینگ به نسبت سایر غذاها قیمت مناسبی دارن و عنوان غذای سبک در سفر گزینه مناسبیه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مک دونالد(خیابان استقلال)
  غزاله آشتیانی
  نقدها:
  گزارش

  مک دونالد

  توصیه شده توسط کاربر

  مک دونالد از اون رستوران هایی هست که تو هر سفر خارجی حتما باید یک بار امتحانش کرد. در سفر به استانبول به مک دونالد میدان تکسیم رفتیم. مثل همیشه منوی گیج کننده ای از انواع برگرها با سایزهای مختلف و سیب زمینی سرخ کرده و نوشابه داشتن. حجم غذا طبق معمول کم بود و به نظر من در مقایسه با برگرکینگ غذای خوشمزه تری بود.(در سنگاپور این موضوع برعکس بود و ما برگرهای کینگ برگر رو ترجیح میدادیم.) مک دونالد بستنی قیفی های خوشمزه ای هم داره که میتونید به عنوان دسر میل کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران هتل ترنج
  Maryam_r
  نقدها:
  گزارش

  رستوران هتل ترنج

  توصیه شده توسط کاربر

  ما برای صبحانه به هتل ترنج رفتیم.هتل ترنج بر روی دریا ساخته شده و یک فضای رویایی شبیه هتل های مالدیو رو داره در ابتدای ورودی هتل مبلغ ۲۵ تومن به ازای هر نفر پرداخت کردیم و اجازه دادن ماشین رو داخل محوطه هتل پارک کنیم بعد به سمت پذیرش رفتیم و ۲۵ تومن دیگه هم اونجا پرداخت کردیم رستوران در انتهای هتل قرار داشت و حدود ۷ دقیقه پیاده روی برروی پلهای چوبی هتل بود که به رستوران ختم میشه و اتاقها در اطراف هستن اگر هم تمایل به این پیاده روی و استفاده از مناظر بسیار زیبا ندارید ماشینهایی مخصوص جابجایی مسافران وجود داره که میتونید رایگان استفاده کنید محوطه هتل بسیار زیبا به حالت گرد که در مرکز حالت یک دایره خالی بود و نرده کشی شده بود و آب دریا کامل مشخص بود و میز و صندلی اطرافش چیده شده.بقیه میزها هم همگی در اطراف و کناره پنجره ها و مشرف به دریا هستن ساعت سرو صبحانه از ۸ تا ده صبح هست .چایی رو پرسنل مودب هتل سرو میکنن.بوفه کامل شامل انواع صبحانه سردوگرم شامل انواع پنیر کره مربا خیار و زیتون گوجه سبزیجات انواع بسیار زیادی از نان و تخم مرغ آب پوره سیب زمینی پنکک کورن فلکس انواع شیرینی انواع سس ها املت های مختلف که همون جا به سفارش شما پخت میشه انواع آبمیوه و دم نوش و نوشیدنی های گرم و خیلی مواردی که خاطرم نیست . به نسبت قیمت صبحانه عالی بود و فضای عالی برای عکاسی داشت

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فودکورت دامون
  Maryam_r
  نقدها:
  گزارش

  رستوران در بالای مرکز خرید دامون قرار دارد که نزدیک ساخل هست من چندین بار و تمامی وعده های غذایی رو اینجا امتحان کردم صبحونه اش سلف هست ولی یکی از پرسنل مامور گذاشتن غذای انتخابی شماست و مقدار کمی میذاره وقتی ام درخواست مقدار بیشتری میکنی انجام نمیدن طوری که نزدیک بود بحث پیش بیاد که با دخالت مدیر رستوران حل شد با کارت دانشجویی کیش هم بیست درصد تخفیف داره و روزهای جمعه گرونتر هست سال ۹۷ مبلغ ۴۵ تومن پرداخت کردیم که به نظر من هتل داریوش یا ترنج با مبلغ بسیارناچیزی بالاتر بسیار بهتره برای صبحونه
  برای نهار و شام رستوران دو قسمت میشه غذاهای سنتی و برنجی که من تست نکردم قسمت دیگر شامل چندین بخش غذای گیلکی غذای سالم ایتالیایی دریایی سوخاری عربی میشه که هر کدوم رو در غرفه خودش باید سفارش بدیم قبلا کیفیت غذا و تنوعش خیلی عالی بود ولی الان به شدت افت کرده تنوع خاصی نداره و قیمت هم تقریبا مثل جاهای دیگه است
  من خیلی راضی نبودم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه طهرون
  Maryam_r
  نقدها:
  گزارش

  کافه طهرون

  توصیه شده توسط کاربر

  کافه طهرون در نوار ساحلی جنب اسکله تفریحی و دقیقا روبروی کیبل اسکی واقع شده دسترسی راحتی داره من برای صبحونه رفتم هم داخل رستوران میتونید بشینید هم اگر هوا خوب باشه در محوطه بیرون و رو به دریا. فقط عیبی که داشت برای صبحونه از ساعت ده صبح درهای رستوران باز شد که کمی دیر بود.صبحونه از منو بود من صبحانه انگلیسی و انتخاب کردم که شامل نیمرو سوسیس کالباس و عدسی بود به مبلغ ۳۸ تومن و چایی و نوشیدنی هم جدا باید سفارش میدادیم
  فضای خوبو پرسنل مودبی داشت. خدمات قلیون هم داشتن کافه بسیار شلوغیه که نشون دهنده کیفیت خوبش هست حتما در ایام شلوغ قبل از مراجعه میز رزرو کنید از طریق اینستاگرامشون یا تماس بگیرید باهاشون

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران مسلم
  Sana mir
  نقدها:
  گزارش

  مسلم

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران مسلم به نظرم ارزش حداقل یکبار امتحان کردن رو داره،صف طولانی داره و از یکی دو ساعت قبل حدود ساعت ۱۱ ظهر میشه از رستوران نوبت بگیرید و بعد برید تو بازار خریدهاتون رو انجام بدید و مثلا اگر نوبت ساعت ۱۳ داشتید راس ۱۳ بیایید رستوران تا کمتر تو صف بمونید،کیفیت غذاها خیلی خوب و تنها ایرادی که میشه گرفت شلوغی بیش از حد هست طوری که به سرعت باید غذا رو صرف کرد تا صندلی برای نفرات بعدی خالی بشه حتی با وجود زیاد بودن میز و صندلی ها این مشکل همچنان هست

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه حافظ مصطفی 1864 (شعبه تکسیم)
  غزاله آشتیانی
  نقدها:
  گزارش

  کافه حافظ مصطفی

  توصیه شده توسط کاربر

  وقتی در خیابان های توریستی استانبول قدم میزنید تعداد زیادی از شعبه های کافه و قنادی حافظ مصطفی رو میبینید که انواع شیرینی و باقوا و دسرهای خوش رنگ و لعاب رو زیر لامپ های پر نور قرار دادن و حتی اگر مثل من اهل شیرینی نباشید هم باز ترغیب میشید که ازشون خرید کنید.

  ما به کافه حافظ مصطفی شعبه میدان تکسیم رفتیم. تعدادی میز و صندلی تو بالکن قرار داده بودن و ما چای و باقلوا سفارش دادیم. واقعا باقلواش در برابر باقلوایی که تو ایران خورده بودیم خوب نبود و من باقلواهای بهتری که سوغات تبریز بود رو چشیده بودم. اما به هر حال تجربه خوبی بود و من برای یک بار توصیه میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران نصفهان
  پروانه کشاورز
  نقدها:
  گزارش

  اصفهان، اصفهانی کوچک در تهران

  توصیه شده توسط کاربر

  نصفهان رستورانی در چهارراه پارک وی تهران هست، یه قرار دوستانه داشتیم که یکی از دوستان اینجارو پیشنهاد داد، درب ورودی رستوران داخل خیابان ولیعصر یکم‌ پایینتر از پل پارک وی قرار داره، چندتا پله میخورد و میره پایین، سالن خیلی بزرگ و دکوراسیون فوق العاده جالبی داشت، هر طرف سالن نوعی دیزاین متفاوت داشت در کل طراحی سنتی و مربوط به اصفهان داشت و کلی سماور و وسایل مسی گوشه گوشه سالن چیده شده بود، منوی غذا هم تقریبا اصفهانی بود، سفارش ما بریونی و آبگوشت بریونی و حلیم بادمجان بود، داخل آبگوشت بریونی نون تلیت شده بود که به نوبه خود جالب و خوشمزه بود، بریونی هم طعمش خوب بود و زیادی چرب نبود و همه راضی بودند، بعد از غذا سفارش چای دادیم، قیمتها هم نسبتا مناسب بود. در آخر هم چندتا عکس یادگاری گرفتیم و مدیر مجموعه وقتی دید علاقه به عکس داریم خیلی استقبال کردند و پیشنهاد داد که برای عکاسی به اتاق VIP برویم و اونجا چندتا عکس یادگاری از ما انداخت و بعد از گرفتن قول تگ کردن سایت اینستاگرامشون، مارو راهی کردند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • باریش بوفه
  غزاله آشتیانی
  نقدها:
  گزارش

  باریش بوف یه رستوران یا بهتر بگم ساندویچی خیلی کوچیک در میدان تکسیم و ابتدای خیابون استقلاله که نوع خاصی از همبرگر(همبرگر خیس) انواع مختلف شاورما و کباب ترکی های گوشت و مرغ رو سرو میکنن. تقریبا جایی برای نشستن ندارن اما خیلی شلوغه و تقریبا در هر ساعتی از روز بهشون سر بزنید جلوی در یه صف طولانی وجود داره. غداهای اینجا اینقدر حجمش کمه که واقعا به عنوان یک وعده غذایی نمیشه بهش نگاه کرد مگر اینکه چندتا ساندویچ سفارش بدید. ما معمولا بعد از صرف شام و گشت و گذار در خیابان استقلال به این رستوران میرفتیم و ساندویچ های مختلفش رو امتحان میکردیم. طعم همبرگر خیس خوب و جالب بود اما شاورما گوشت یکم بوی چربی میداد و اگر رو این موضوع حساس هستید میتونه براتون آزار دهنده باشه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران حاج مهرداد
  گزارش

  رستوران حاج مهرداد

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران حاج مهرداد بابل یک رستوران معروف تو شهر بابله. فضای بزرگی نداره اما همیشه شلوغه و اگر بخواهید بشینید و غذاتون رو میل کنید گاهی اوقات باید منتظر باشید تا میز خالی بشه . انواع کباب ها و غذاهای محلی رو میتونید اینجا میل کنید. کیفیت کباب ها بسیار خوبه. کیفیت برنجشون هم وبه . قیمتش باتوجه به حجم و کیفیت خوبه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سفره خانه سنتی شقایق
  پروانه کشاورز
  نقدها:
  گزارش

  محیط دنج دور میدون ولیعصر

  توصیه شده توسط کاربر

  سفره خونه شقایق، در میدان ولیعصر قرار داره، با دوستان دور هم جمع شده بودیم و دنبال یه جای دنج و خوب میگشتیم، از سمت چهار راه ولیعصر اومدیم بالا تو مسیر هم پر از کافه بود اما دنبال یه جای راحت تر میگشتیم، چون توی کافه معمولا باید خیلی آروم باشیم، یکی از بچه ها اینجارو پیشنهاد دادو گفت پاتوق سالهای قبلش بوده و خوبه، ماهم پشت سرش حرکت کردیم، انتهای یه کوچه باریک قرار داره البته سره کوچه هم تابلو داشت، و داخل کوچه اصلی کمو بیش جای پارک هست. اول ورودی چندتا پله میخوره و میره پایین، فضاش کوچیک نبود و هم تخت داشت هم مبل و صندلی، مام چون تعدادمون زیاد بود با جابجا کردن دونفر تونستیم یه جای مناسب پیدا کنیم، سرویس قیلیون و تنقلات سفارش دادیم، که خیلی به موقع آوردند فضا و قیمتها به نظرم خوب بود و بچه ها هم راضی بودند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • شاندیز اعیانی
  پروانه کشاورز
  نقدها:
  گزارش

  کافه رستوران شاندیز اعیانی داخل خیابان داراباد قرار داره، پارکینگ نداره ولی توی کوچه میشه ماشین رو پارک کرد، ورودی سفره خونه خیلی نمایانگر ابهت و بزرگی محیط داخلش نیست، یه در ورودی نسبتا کوچیک داره، دیزاین و طراحی محیط داخلش واقعا قشنگ و متنوع هست، یه فضای جالب داخل حیاط داره که چندتا تخت با طراحی های متنوع و زیبا اونجا قرار داره و حیاط پر از درخت و گل و گیاه هست و میتونی از طبیعتش انرژی بگیری، البته این قسمت رستوران همیشه باز نیست و چون خدمات رسانی پرسنل به کل فضا گاهی سخت میشه این قسمت و تعطیل میکنند، یه فضای دیگه هم در طبقه دوم داره که بیشتر میزو صندلی هست ، هوای عالی داده اما خبری از طبیعت داخل حیاط نیست، در هردو محیط سرویس ارائه میشه و مشتری هرجا دوست داشته باشه میتونه بشینه، سرویس اولیه ش خیلی کامل و متنوع هست و چند نوع میوه و آجیل و خشکبارو و چای داره ،تخت های داخل حیاط روباز هستند ویه بخاری روی هرتخت قرار داره که کامل تخت رو گرم میکنه، ما ابتدا طبقه بالا نشستیم ولی یکم شلوغ بود و از اونجا که صاحب رستوران دوست قدیمی همراه من بود پیشنهاد داد بریم داخل حیاط بنشینیم،که خیلی عالی بود، ما سفارش قلیون و مخلفات دادیم که واقعا کامل و متنوع بود، در طبقه هم کف هم رستوران شاندیز اعیانی قرار داره، غذاهای آن واقعا خوشمزه و با کیفیت هست اگرچه قیمت آنها هم نسبتا بالاست. ما اردیبهشت ۹۸ رفتیم و تصمیم داشتند که دیزاین محیط رو یکم تغییر بدهند، در کل من این کافه رستوران رو حتما به دوستان پیشنهاد میدم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: