Close

نقد و بررسی رستوران های آسیا


میانگین رستورانهای این شهر:
 • شربتخانه بهارنارنج
  فائزه لطیفی یقین
  نقدها:
  گزارش

  اصالتی به وسعت شربتخانه ی بهارنارنج

  توصیه شده توسط کاربر

  توی خیابون جلفای اصفهان قدم به قدم شربتخانه و کافه های قدیمی هستش که هر کسی رو که عاشق جاهای تاریخی باشه جذب خودش میکنه. یکی از این شربتخانه ها، شربتخانه ی بهارنارنج در کوچه ی کلیسای وانک روبروی هتل جلفا هستش که به جرات میتونم بگم با دیدن محیطش پا به ایران قدیم میزارید و کیف میکنید از دیدن در و دیوار و سقف و محیط کوچیک اما پر از رنگ و دوست داشتنیش. قیمت منو رو هم میزارم که خودتون ببینید و قضاوت کنید. به جرات میتونم بگم شربتهای این شربت خونه با یخهای پنبه ای و یخ در بهشتیش که من جای دیگه ای نمونه اش رو ندیدم فوق العاده اس. بهتون پیشنهاد میکنم حتما سری به اینجا بزنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه رستوران دوسولی
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  کافه دو سولی با ویوی پارک

  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران دو طبقه داره و بین باهنر ۲ و۳ هست و از ساعت ۱۱ و نیم صبح تا ۱ شب بازه به صورت یکسره،قبلا که خیلی شلوغ نبود و زیاد کسی آشنا نبود فضای بالای رستوران هم خوب بود، اما خب از وقتی که شلوغ شده، بوی سیگار واقعا ادم رو اذیت میکنه و آزار دهندست، اگه سیگار میکشید برین طبقه بالا، اما خب اگه مثل من تحملش رو ندارین طبقه بالا نرین چون free smoking هست. کیفیت کافه هم قابل قبوله و در مورد قیمت هم متوسط هست،نوشیدنی دوسولی هم پیشنهاد میشه و پاستاها هم از کیفیت خوبی برخورداره. امیدوارم بهتون خوش بگذره.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کبابی مراد
  mahya niksharaf
  نقدها:
  گزارش

  کیفیت غذا

  توصیه شده توسط کاربر

  کیفیت غذا بسیار عالی است، رسیدگی و پرسنل بسیار خوب بود و تجربه خوبی رو از شهر ایلام برای ما رقم زدند.
  قیمت غذاها هم بسیار مناسب بود.
  🌻🌻🙏
  از شهر ایلام توقع پاشتن کبابهای لذیذ و با کیفیت میرفت اما این کبابی، تجربه دلپذیری از کباب برای ما ایجاد کرد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران چیزفکتوری
  amir fakhkhari
  نقدها:
  گزارش

  اگر بخوام منصفانه قضاوت کنم و مقایسه داشته باشم.
  اول از همه متاسفانه ۹۹ درصد کافی شاپ ها و رستوران ها مشکل پرسنل دارند،
  ۱. احترام به مشتری
  ۲. دقت در سفارش و پذیرایی
  ۳. رفتار و طرز صحبت کردن

  البته زیاد انتظاری نمیشه رفت، چون مردم هم زیاد درخواست احترام ندارن.

  ما برای صبحانه رفته بودیم، اول از همه یک خانم خوشرو یک میز مناسب به ما پیشنهاد دادند.

  بعد از این که منو دریافت کردیم، که باید بگم منوی خیلی جذابی نبود، سوسیس ، تخم مرغ، ژامبن، که اکثر چیزایی بود میشد از سوپر مارکت پالادیوم با کیفیت بهتری خریداری کرد.

  (من ادعا نمیکنم، عین واقعیت مینویسم بعد از سال ها تجربه در حوزه رستوران و کافی شاپ در آلمان)

  خلاصه، ما دو تا صبحانه اگبندیگت و اسکرمبدل وافل یک قوری چای و یک امریکانو سفارش گذاشتیم، بعد از سفارش ما یک گارسن بشقاب و نوشیدنی زحمت کشیدن آوردن که درحالی داشت با همکارش صحبت میکرد، صورتش به روی ایشون بود و ملزومات می کوبیدن روی میز و من خیلللی جلوی خودمو گرفتم چیزی نگفتم.(نه خوشرویی وجود داره نه خوش آمدی نه بفرماییدی ، نه ..... البته فراموش نکنیم این چیزا از فرهنگ ما رفتند و وجود ندارند متاسفانه)
  در این حین
  یکبار درخواست شکر داشتم، زحمت کشیدن آوردن ولی نپرسیدن چیز دیگری هم لازم داریم ، مجدد درخواست قاشق چای خوری داشتم.

  شما در ایران بهتر خودت پاشی بری تو آشپزخونه غذاتو بپزی ، فقط کارت بکشید بیاید بیرون، هیچ) شخصی نه مسئولیت پذیر و نه حواسش است.)

  خلاصه بعدش صبحانه رسید، من اسکرمبدل وافل داشتم، که وافل سرد و واقعا بی مزه بود، ومقدار زیاد ژامپن روی اسکرمبدل ریخته شده بود که به هیچ عنوان جذاب نبود و من همشو کنار زدم.

  همسرم هم اگبندیگت داشت که نون ، دوباره ژامپن و تخم مرغ بود.

  زیاد جالب نبود، من به هیچ وجه راضی نبودم.
  ولی امریکانو طعم خوبی داشت.

  البته تو عکس همه چیز هم جذاب و هم خوشگل

  درکل بخوام امتیاز بدیم از ۱ تا ۱۰

  رفتار کارکنان ۴
  محیط ۸
  کیفیت غذا ۲
  طعم غذا ۲
  سرو غذا ۴
  مشتری مداری ۳
  دیزاین رستوران ۴
  قیمت ۱

  درکل مکان های بهتری است که میشه رفت

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه لاواتزا
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  لاواتزا سابق، راموز الان

  توصیه شده توسط کاربر

  کافه لاواتزا چند سالی هست که به دلیل تحریم ها از قهوه برند لاواتزا استفاده نمیکنه به همین دلیل اسمش رو به کافه راموز تغییر دادن، دو شعبه داره که در بلوار سجاد و هاشمیه هستند. طبیعا قبلا خیلی کیفیت بیشتری داشت به دلیل استفاده از قهوه لاواتزا، اما الان که از برند ایرانی قهوه به اسم راموز استفاده میکنه خیلیم بد نیست اما خب اصلا مثل قبل نیست و بازه قیمتیش هم متوسط هست و خیلی گرون نیست، هم میتونین سفارشتون رو بیرون بر بگیرین هم اینکه فضا داره واسه نشستن، فضای بیرون شعبه سجاد یکم بزرگتره و معمولا شلوغ تره از شعبه هاشمیه، اما خب بعضی وقتا از لیوانای خیلی معمولی استفاده میکنه که عکسش رو میذارم ببینین، انگاری رفتی از دکه چایی خریدی!!! اما در کل بقیه چیزا که ذکر نکردم خوب بوده. امیدوارم مفید بوده باشه واستون.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران گیلاکو
  MohammadR Zaryabi
  نقدها:
  گزارش

  درباره گیلاکو

  توصیه شده توسط کاربر

  آفرین به مدیریت کاردان و عاشق گیلاکو با کادری فهمیده، محیطی صمیمی با فضایی دلنشین و غذاهای لذیذ گیلکی. شب چله خوبی در شب دیماه 98 در آن جا داشتم. یادش گرامی
  دوستتان دارم در اولین فرصتی که از کانادا برگشتم آنجا خواهم بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران جنارو (شعبه پاسداران)
  نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش

  صبحانه ای خوشمزه در جنارو

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران جنارو، از رستوران های شناخته شده و خوب منطقه پاسدارن هست که در خیابان امیر ابراهیمی، رو به روی بوستان ۴ قرار گرفته.
  ما اینبار برای صبحانه به این رستوران رفتیم.سفارش های ما املت تنوری و آمریکن میکس بود. املتش خیلی جالب بود و مثل پیتزا درستش کرده بودن. البته بیشتر قیافه اش قشنگ بود و مزه اش خیلی خاص و متفاوت نبود. آمریکن میکس هم ترکیبی از بیکن و پنیر و ... و خیلی خوشمزه بود. در کل هر دو انتخابمون خیلی خوب بود و از کیفیت و کمیت هر دو سفارش راضی بودیم.
  ضمنا به انتخاب خودتون، چای یا قهوه هم به صورت رایگان براتون میارن، مشروط به اینکه یک سفارش داشته باشین.
  این رستوران چون شعبه داره، مالیات و عوارض هم در فیش پرداختی لحاظ میکنه.
  رعایت بهداشت و پروتکل ها خوب بود. منو کامل و برخورد پرسنل هم خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه لومینا
  روزبه شهنواز
  نقدها:
  گزارش

  شورِ شیرین

  توصیه شده توسط کاربر

  در بازار بزرگ ايران ((ايران‌مال))، کافه‌ها و رستوران‌های زیادی هست و به تبع اون حق انتخاب هم بیشتر می‌شه، پس ما یه کافه‌ی دنج رو که از ظاهرش معلوم بود حال و هوای خوبی داره انتخاب کردیم و سفارش یک فنجان کاپوچینو و شکلات داغ دادیم.
  این مکان ((کافه لومینا)) نام داشت و در حین سادگی، حس خوبی به آدم می‌داد!
  سفارش ما بعد از ۱۰ دقیقه آماده شد که با اخلاق خوب پرسنل به دست‌مون رسید. نوشیدنی‌هایی که ظاهری خوب و قشنگ و طعمی دلچسب داشتند!
  کلا من ایران‌مال و حال و هواشو خیلی دوست دارم و با اینکه در دورترین نقطه‌ی تهران قرار گرفته اما هر از گاهی برای تغییر وضعیت روحی سری بهش می‌زنم و احیا می‌شم و برمی‌گردم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران خاور خانم
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  رستورانی با چشم انداز بی نظیر👌

  توصیه شده توسط کاربر

  ما به همراه دوستانمون اردیبهشت ۱۴۰۰ رفتیم این رستوران زیبا، ویو خیلی خوبی داره و پیشنهاد میکنم حتما یک بار تجربه کنید، این رستوران دارای چند فضا هست که فضاهای بیرونی اون رو به جنگل و دریاست. ما روز جمعه به این رستوران رفتیم با اینکه ساعت ۴ بعد از ظهر رسیدیم اما خیلییی شلوغ بود و تو صف بودیم، فضای داخلی جا بود واسه نشستن اما برای فضای بیرونی هم باید صف وایمیستادیم علاوه بر قسمت سفارش غذا، که ما ترجیح دادیم کنار پنجره (که البته رو به جنگل و دریا بود) تو فضای داخلی بشینیم.معروف ترین غذای این رستوران هم مرغ شکم پر هست.ما ۴ نفر بودیم و سفارشمون چلو مرغ شکم پر که دو نفره (۱۷۰ تومن) ، دوتا چلو کباب ترش( هر کدوم ۱۰۰ تومن)،دو تا کباب چنجه بود( هر کدوم ۹۰ تومن) و ۳ تا نوشابه ۱ عدد دوغ بود که همش با هم نزدیک ۶۰۰ تومن شد، عکس از منو هم واستون میذارم که قیمت بقیه غذاهارو هم ببینین، ۳ نفر دیگه از همه ی غذاها راضی بودن، اما من از مرغ شکم پر خیلی خوشم نیومد، که احتمالا مشکل از منه😅.گذرتون به چابکسر افتاد حتما به این رستوران سر بزنید، امیدوارم بهتون حسابی خوش بگذره.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران سنتی برکه
  roze
  نقدها:
  گزارش

  برکه

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران برکه خیلی فضای عالی و دنجی داره برای صرف غذا . دارای پارکینگ هم هست . خیلی سرسبز و آرام بخش هست. دارای برکه های کوچکی هست که داخلشون ماهی های زیادی داره .کیفیت غذاهاشون خیلی خوب بود و برخورد پرسنلشون هم خیلی خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه حس کافه
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  کافه ای خلاقانه

  توصیه شده توسط کاربر

  من تولد همسرم رو در کافه این مجموعه گرفتم، چون ورودی ابن مجموعه به دو قسمت تقسیم میشه ،سمت راست رستوران که اسمش حستوران هست و سمت چپ کافه که اسمش حس کافه هست، ما چون سیر بودیم قسمت کافه رفتیم، فضای کافه خیلی قشنگه و ما احساس راحتی میکردیم، هر کسی یه نظری داره در رابطه با منو این رستوران اما من خیلی خوشم اومد از منوش که حالا عکسش رو براتون میذارم که با استفاده از ذره بین خیلی راحته خوندنش، هر آیتمی که نوشته برای سفارش ترکیباتش رو هم نوشته و این انتخاب رو خیلی راحت میکنه، کافه جز کافه های ارزون و اقتصادی نیست که البته طبیعی هم هست به دلیل موقعیت مکانی که داره. هنگام آوردن کیک آهنگ تولد هم پلی کردن که البته تو خیلی از کافه ها این مورد رعایت میشه، که البته بدون اطلاع در این کافه انجام شد.ما از سفارشمون هم راضی بودیم، از کیفیت بالایی برخوردار بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران لیالی لبنان (مشهد)
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  پرحجم ترین پیتزا

  توصیه شده توسط کاربر

  خانواده من به شدت عاشق پیتزا بعلبکی دجاج این رستوران هستند و انقدررررر حجم این پیتزا ۴ نفره زیاده که همیشه اضافه میاد واسه ۴ نفر و واقعا هم خوشمزست و یک نوع پیتزا با دستور متفاوت هست و قیمت این پیتزا در حال حاضر ۸۷ تومان هست. این رستوران بیشتر اوقات که من یا از جلوش رد شدم یا قصد سفارش داشتم صف بوده و شلوغه و البته الان به دلیل بیماری کرونا شعبه وکیل آبادش به صورت بیرون بر هست و البته فضای داخلیش خیلی معمولی هست و اصلا لوکس نیست. این رستوران چند تا شعبه در مشهد داره و در تهران هم شعبه داره.به نظر من اگه میخواین پیتزای متفاوتی رو امتحان کنین به اینجا سر بزنین.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه نون
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  کافه ای محبوب

  توصیه شده توسط کاربر

  من تمام شعب کافه نون رو رفتم قبلا خیلی قیمتش مناسب بود و گذرم به هر کدوم از شعبه هاش میوفتاد حتما سر میزدم بهش اما خوب الان زیاد تفاوتی نداره با کافه های دیگه و بعضا گرون تره! و این مورد حتما از طرفداراش کم کرده.شما میتونین با ثبت نام در سایت cafenoon.ir درخواست عضویت در باشگاه مشتریان رو بدین و رفتین کافه اعلام کنید که ثبت نام کردین بهتون کارت عضویت میدن و هر دفعه ۵ درصد از مبلغ سفارشتون کم میشه. به محض ورود به این کافه با خوش آمد گرمی مواجه میشین در بیشتر شعبه ها و همین حرکت باعث حس انرژی مثبت در مشتری میشه. اگه رفتین به این کافه کروسان بادوم زمینی این کافه رو امتحان کنید چون واقعا بینظیرههه. نوشیدنی های این کافه بدون شکر هستند و به تازگی ایتم های زیادی وارد منو کافه شده و شعبه ابوذر از شعبه های دیگه بزرگتر هست. امیدوارم اطلاعاتم مفید بوده باشه براتون.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پیتزا سیب 360 (شعبه دیباجی)
  نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش

  پیتزا سیب، یک انتخاب خوب

  توصیه شده توسط کاربر

  برای شام به پیتزا سیب ۳۶۰ شعبه خیابان دولت تهران رفتیم. این رستوران که جزو شعب جدید هست، تو خیابون دولت، خ مطهری قرار گرفته.
  خیلی خلوت بود و تنها مشتریهای حضوری ما بودیم و برای همین زود هم غذامون آماده شد. سفارش های پیتزا توکیو و پیتزا پپرونی به همراه نون سیر و نوشیدنی بود. پیتزا توکیو از نوغ آمریکایی و پیتزا پپرونی ایتالیایی بود. کیفیت و کمیت هر دو خوب بود و دوست داشتیم ولی عالی نبود. نون سیر خیلی خوشمزه و خوب بود.
  رستوران کاملا تمیز بود و پروتکل ها رعایت میشد.
  قیمتها هم به نظرم مناسب بود. در کل از غذامون و محیط راضی بودیم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه خانه هنر یزد
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  کافه ای با ویو عالی به بافت قدیمی یزد

  توصیه شده توسط کاربر

  من به همراه همسرم فروردین ۱۴۰۰ در سفری که به یزد داشتیم ، به این کافه هم رفتیم که فضاش خیلی خوب‌ بود ، ویو داشت به بافت تاریخی که عکساشو میذارم واستون، ما سفارشمون چایی و آب انار بود که ظرف سفالی آب انار رو هم به خودمون هدیه دادن که عکسو گذاشتم. از خدماتش راضی بودیم و قیمتش مناسب بود ،۳۱ تومن شد چای و اب انار،فقط یکم دیر سفارشمون اومد که البته طبیعی هست چون کافه خیلی شلوغ بود، و در ورودی کافه هم یک فروشگاه هست که مربوط به خود کافست، اونجا هم میشه سوغاتی های خیلی باحالی تهیه کرد.امیدوارم که مفید بوده باشه واستون❤️

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه عدسی پناهنده
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  هرچیزی که باید بدونی

  توصیه شده توسط کاربر

  من و همسرم فروردین ۱۴۰۰ بعد از اینکه چمدونهارو به هتل تحویل دادیم(چون وقت تحویل اتاق نرسیده بود)،برای صبحانه و موقعیت نزدیکی که به هتل داشت از قبل هم مشخص کرده بودیم اینجارو، و به پیشنهاد پرسنل هتل تصمیم گرفتیم بریم عدسی پناهنده، رستوران فضاش قدیمی هست. ما با توجه به نظرات دوستان که گفته بودن کسایی که عدسی دوست ندارن اینجا برن حتما میخورن، خیلی برامون جالب بود که حتما بریم چون دوتاییمون عدسی دوست نداریم، راستش اونقدر ها هم که اغراق میکنن نیست واقعا، درسته خوشمزست و دارچینی که به عدسی زده بودن طعمشو خوب کرده بود ، اما نه تا این حد که همه جلب عدسی بشن، همسرم که املت سفارش داده بود و به جز یک قاشق واسه امتحانش دیگه نخورد، اما خب من خوردم.املتش هم خوب بود و ما در کنار غذامون سبزی هم سفارش دادیم. ورودی رستوران کمی شلوغ بود و یک سماور هم سمت راستتون هست که به صورت رایگان چای و نبات در اختیارتون هست.و پله ها هم برای رفتن به فضای بالا هست. در مورد قیمت هم کاملا مناسب هست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه کیوسک
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  مدیریت کافه کیوسک و سیکس کلاب و روژه فکتوری یک نفر هست، و این آدم خیلی فرد بد برخورد هست که فک میکنه پولداره دیگه همه چی داره، یکی از دوستام علت قیمت نداشتن منو کافه رو پرسیدیم گفتن همینی که هست!و این آخرین باری بود که من رفتم این سه کافه! قبلش زیاد رفته بودم به شعبه هاش،که یک توضیح مختصری در رابطه با کیوسک میدم: کافه خوشگلی هست و فضاهای زیادی واسه عکاسی داره و سرویس دهیشم خوبه، اما قیمتش به نسبت بقیه کافه ها گرونه!

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران مستوران
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  رستوران مستوران فضای قشنگی داره اما خب واقعا الگی گرونه!!! ما هر رستورانی میریم دو نفر با یک غذا سیر میشیم، رفتیم اینجا با دوتا غذا سیر نشدیم!!! تجربه ام نشون میدن اکثرا رستوران هایی که الکی گرونن حجم غذا کمه! چرا واقعا!!!به نظرم تجربه اینکه یک بار رفتم کافی بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران چیزفکتوری
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  الکی گرون!

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران چیز فکتوری ویو خیلی خوبه داره، اگه مثل من جای پر نور دوست دارین انتخاب مناسبیه اما به نسبت حجم غذا و کیفیت گرونه! یعنی بیشتر شما دارین پول ویو و کلاس رستوران رو میدین، ما با دو تا غذا سیر نشدیم! در صورتی همیشه یک غذا واسه دو نفرمون بس بود.پیش غذا مک اند چیز این رستوران عالیه اگه رفتین امتحانش کنین😍.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ایتالیایی سنسو(بلوار فردوس)
  پریسا
  نقدها:
  گزارش

  بهترین سالاد سزار رو اینجا بخور😋

  توصیه شده توسط کاربر

  من بهترین سالاد سزار عمرمو اینجا خوردم،واقعا بهترینه بهترین، هر وقت هم رفتیم تو صف بودیم، واسه اینکه به مشکل بر نخورین مثل ما از قبل رزرو کنین.خلاصه که پیشنهاد میکنم حتما سالاد سزارش رو تجربه کنید محشرههه، پاستاشم خوبه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: