Close

تور ترکیه

4.8
از 80 رای

تور ترکیه به دلیل داشتن جاذبه های گردشگری استانبول و آنتالیا، یکی از پرفروش ترین تورهای مسافرتی به شمار میرود. تور ترکیه نیز یکی از تورهایی است که بیشترین طرفدار را در میان ایرانیان دارد و البته به دلیل قیمت مناسبی هم که نسبت به سایر تورهای خارجی دارد و البته مقصد بی نظیرش، روزانه مسافران ایرانی زیادی را به خود جلب می کند.

"تور آنتالیا" پر طرفدارترین تور در بین شهرهای ساحلی ترکیه و "تور استانبول" پرطرفدارترین تور در بین تمامی تورهای خارج کشور برای ایرانیان است. به غیر از این دو مسیر "تور کوش آداسی" ، "تور بدروم" ، "تور مارماریس" هم جز دیگر تورهای پرطرفدار در بین ایرانیان هستند.

تور ترکیه لحظه آخری

کشور ترکیه یکی از پربازدیدترین کشورهای دنیا است. سالانه مردم زیادی برای داشتن سفری کم هزینه و بازدید از جاذبه های توریستی به شهرهای استانبول و آنتالیا در این کشور دیدنی سفر میکنند. یکی از بهترین راه ها برای سفر ارزان، تورهای لحظه آخری ترکیه است. مسافرانی هستند که برای سفر ارزان تورهای لحظه آخری را انتخاب میکنند.

قیمت تور ترکیه

میتوانید با مشاهده قیمت تور ترکیه از وب سایت لست سکند تور مورد نظر خود را با توجه به درجه و کیفیت هتل و زمان پروازهای مختلف آن انتخاب کنید. قیمت تورهای ترکیه با توجه به کلاس پروازی و کیفیت هتل ها متفاوت است.

رزرو تور ترکیه

تور ترکیه مد نظر خود را با استفاده از فیلترهای مختلف و تاریخ دلخواه خود انتخاب کنید و با برقراری تماس تلفنی با آژانس مورد نظر تور ترکیه خود را رزرو کنید.

تور ارزان ترکیه

با توجه به اینکه لست سکند ارزان ترین تورهای معتبرترین آژانسهای مسافرتی را برای کاربران نمایش میدهد، میتوانید تور ارزان ترکیه را با توجه به تخفیف تورها، مناسبت ها و کیفیت هتل های شهرهای ترکیه انتخاب نمایید. رزرو تور لحظه آخری ترکیه هم میتواند راه مناسبی برای یک سفر اقتصادی باشد.

سوالات متداول

برای انتخاب بهترین هتل در ترکیه بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های ترکیه از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های ترکیه
ترکیه یکی از مقاصد محبوب در میان گردشگران ایرانی است. این کشور جاذبه‌های بسیار دارد که برای برنامه‌ریزی سفرتان به منظور بازدید از جاذبه‌های این کشور می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی ترکیه را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های ترکیه
ترکیه رستوران‌های بسیاری دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های ترکیه را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های ترکیه
خیر. در حال حاضر امکان ورود به ترکیه از طریق مرزهای زمینی وجود ندارد و فقط از طریق خطوط هوایی امکان پذیر هست .
واحد پول کشور ترکیه لیر است اما پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه مدنظر را به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی از بودجه سفرتان را دلار یا یورو داشته باشید.برای تبدیل ارز در ترکیه می‌توانید به کیوسک‌های صرافی مراجعه کنید و با کمترین مقدار کمسیون ارز خود را تبدیل کنید.