Close

پارک دلفین کیش

Kish Dolphin Park
3.8
(از 8 نقد و بررسی)

درباره پارک دلفین کیش

نوع جاذبه
دلفیناریوم
موقعیت
کیش
پیشنهاد کاربران
%75 از 6 رای
رتبه در کیش
58 از 78 جاذبه
این مسافت به صورت خط مستقیم در نظر گرفته شده است

اطراف پارک دلفین کیش

رستوران های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
هتل های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
جاذبه های اطراف
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
مراکز مهم شهر
{{ item.titleFa }}
{{ item.distance | metric }}
comment icon
افزودن نقد و بررسی
نوشتن نقد و بررسی
camera icon
افزودن تصویر
افزودن تصویر
شیلان صادقی
نوشته شده در 12 اسفند 1398
report-icon گزارش

پارک دلفین ها
در جنوب شرقی جزیره قرار داره که در مساحتی بسیار بزرگ اما خیلی کهنه و فرسوده شده.
بعد از باغ پرندگان شو دلفیناریوم به مدت دو ساعت برگزار میشه .
عکسهای در همون ابتدا گرفته میشه و اگه تمایل داشته باشید در انتهای شو براتون چاپش میکنن. شو دلفین ها شروع میشه که چهارتا دلفین آموزش دیده با چهار مربی یه سری حرکات رو انجام میدن بعد از اون نقاشی که دلفین کیشده به حراج گذاشته میشه و بعد اگه کسی هم بخواد میتونه با دلفینا شنا کنه و عکس بگیره اما هزینه جدا بابت این کارها گرفته میشه.
من که به شخصه برای اون دلفین های بیچاره دلم سوخت که به خاطر خوشگذرانی مردم کلی باید پشتک و وارو بزنن و اگه به خاطر برادرزاده ام که بچه بود و دوس داشت اصلا نمیرفتم .
هزینه بلیط هم ۱۵۰ هزار تومان برای افراد بزرگسال و برای کودکان ۶۰ هزار تومان بود که شامل باغ پرندگان هم میشد .

بیشتر
امتیاز کل
4
زهرا طوسی
نوشته شده در 15 آذر 1398
report-icon گزارش

ما بعد از بازدید از باغ پرندگان به این قسمت رفتیم. حدود ۱.۵ نمایش طول کشید ابتدا یک شیر دریایی حرکاتی رو انجام داد و بعد از اون هم ۴ دلفین با ۴ مربی حضور پیدا کردند و با توضیحات مجری نمایش دلفین ها حرکات رو انجام می دادند. این اولین پارک دلفین بود که من رفتم بنابراین نمیتونم نظری نسبت به شهرهای دیگه بدم. یکی از دلفین ها نقاشی کشید که در انتها به مبلغ حدود دومیلیون تومن برای خیریه فروخته شد. کلا جو شلوغ و شادی بود. بیشتر به جای اینکه بچه ها توجه کنند بزرگترها واکنش نشون می دادند.

بیشتر
امتیاز کل
4
Tina Azimi
نوشته شده در 18 تیر 1398
report-icon گزارش

وقتی برای بار دوم به پارک دلفین های کیش رفتیم، نسبت به 7-8 سال پیش کوچکترین تغییری نکرده بود. به جز اینکه همه چیز فرسوده تر شده بود و انگار غبار روی همه چیز را گرفته بود! تور پارک دلفین ها، یک گردش 4-5 ساعته است که شامل باغ پرندگان و خزندگان و یک نمایش در سیرک و در نهایت شوی دلفین ها می شود. قیمت تور حدود 140 هزار تومان است. تمام این برنامه طی این سال ها بدون کوچکترین تغییر و خلاقیتی در حال انجام است و البته که زیاد به نگهداری و تعمیر هم توجهی نمی شود. قسمت باغ پرندگان فوق العاده خراب شده بود و عملا پرنده ای نبود. حتی خزنده ها هم حوصله بیرون آمدن از سوراخشان را نداشتند. قسمت سیرک گرم بود و خنک کننده نداشت و در کل اصلا جالب نبود. شاید فقط دیدن دلفین ها برای بچه های کوچک کمی جالب باشد. باغ پرندگان تهران و دلفین های برج میلاد، با اختلاف زیاد از اینجا بهتر و ارزانتر هستند.

بیشتر
امتیاز کل
2
Mahboubeh.kh
نوشته شده در 6 اردیبهشت 1398
report-icon گزارش

پارک دلفین های کیش شامل باغ پرندگان و قسمتیش مربوط به خزندگان هست. سیرک و لیزرشو و دلفیناریوم و اکواریوم اب شور هست. من دو بار رفتم. بنظرم یکی از تفریحات خوب جزیره ست که برای بچه ها هم جالبه هزینه بلیط برای بچه های زیر۴ سال رایگان و کودکان۶۵۰۰۰ تومان و بزرگسالان۱۳۵۰۰۰ تومان ست که اگر از سایت های تخفیف دار استفاده کنید۱۲۴۰۰۰ تومان هست. مینی بوس در جزیره جلوی پارک ایستگاه داره هم رفت و برای برگشت. زمانش ۵ تا ۸:۳۰ شب تقریبا طول می کشه جالبه.

بیشتر
امتیاز کل
5
منصوره اسکندری
نوشته شده در 26 بهمن 1397
report-icon گزارش

پارک دلفینهای کیش از جمله جاهایی است که به مسافران پیشنهاد میشود. من پارک دلفین ها رو سه بار رفتم در سالهای مختلف ولی در آخرین بار که اردیبهشت ۹۷ بود با دفعات قبل بسیار متفاوت بود. اول اینکه پارک دلفین ها فقط نمایش دلفین ها نیست بلکه چندین قسمت دیدنی دیگر دارد که مهم ترین آنها شوی دلفین ها است. از در پارک که وارد میشوید وارد باغی با انواع و اقسام پرنده ها میشوید بسیار زیبا و دیدنی در هر قسمت راهنما هست که شما رو به قسمت بعدی راهنمایی میکند. یه قسمتی که تازه اضافه شده بود یه سیرک بسیار بزرگ با نمایشی از آکروبات کارهای خارجی و همچنین نمایش حیوانات بعد از اون می تونید با حیوانات عکس بگیرید در لوکیشن های مختلف و زیبا و بعد نمایش دلفینهای دوست داشتنی که با اینکه برای بار سوم می دیدم برام جذاب بود. و بعد از نمایش شما از یک آکواریوم بسیار زیبا خارج میشوید با انواع و اقسام آبزی ها که بسیار دیدنی است.

بیشتر
امتیاز کل
4
نادر مزرعه شادی
نوشته شده در 27 آذر 1397
report-icon گزارش

ما با مینی‌بوس هتل به محل دلفیناریوم رفتیم. ابتدا در همان بدو ورودی عکسی از تمام مهمان ها گرفته می‌شد که در صورت تمایل در آخر برنامه چاپ و تحویل می‌شد. بعد با یک قطار مانندی به داخل مجموعه برده شدیم. نمایش دلفین‌ها بخشی از این پارک است و قبل از شروع نمایش، از آکواریوم مجموعه، پارک پرندگان، و یک نمایش دیدن می کنید.
برنامه نمایش دلفین‌ها در یک استخر با نمایش های مرسوم برای دلفین ها انجام می‌شود. بعد از اتمام نمایش نقاشی که دلفین‌ها می کشند، به بیشترین قیمت پیشنهادی واگذار می‌شود. در کل من زیاد از این برنامه لذت نبردم.

بیشتر
امتیاز کل
2
پوریا اقتداری
نوشته شده در 16 آذر 1397
report-icon گزارش

یکی از بهترین نمایشهای حیواناتی که تا به حال دیدم مربوط به پارک دلفینهای کیش بوده. این پارک بزرگ در جنوب کیش قرار گرفته و با مینی بوسهای جزیره میتونید به اینجا برسید. در این نمایش علاوه بر هنرنمایی دلفینها شاهد هنرنمایی شیر ابی و پنگوئن هم خواهید بود. در پایان نمایش اگر دوست داشته باشید میتونید با پرداخت هزینه جدا با این دلفینهای زیبا هم شنا کنید. در انتهای نمایش تابلو نقاشی که توسط دلفینها کشیده شده به حراج گذاشته میشه و به فروش میرسه.


#تایسیز

بیشتر
امتیاز کل
5
منصوره اسکندری
نوشته شده در 11 آذر 1397
report-icon گزارش

پارک دلفینهای کیش یکی از جاذبه های کیش است که در سفر به کیش به همه پیشنهاد میشود و ضد البته که پارک دلفین های کیش فقط شوی دلفین ها نیست بلکه یک باغ بسیار بزرگ با گونه های بسیاری از پرندگان زیبا و برخی حیوانات مثل اسب و .. نیز هست .بعد از دیدن این پرنده های زیبا که همه بصورت بسیار منظم و با رهنما صورت میپذیرد وارد یک سالن بزرگ شده که در اون سالن یک برنامه سیرک مانند با هنرمندان خارجی و یک سری حیوانات تربیت شده و بسیار جالب میبینید و بعد حرکت به سمت دلفیناریوم. نمایش بسیار زیبا از شیر دریایی فک دریایی و در نهایت دلفینهای زیبا که بسیار جالب و دیدنی است. #تایسیز

بیشتر
امتیاز کل
4
آیا شما صاحب این کسب و کار هستید؟

برای پاسخ به نظرات، بروزرسانی اطلاعات و موارد دیگر مالکیت خود را به ثبت برسانید و پنل اختصاصی خود را از ما دریافت کنید.

ثبت ادعای مالکیت