Close
رستوران

برج گالاتا

Galata Tower

galata-tower (1).JPG
galata-tower (2).jpg
galata-tower (4).jpg
galata-tower (3).jpg
galata-tower (5).jpg
galata-tower (6).jpg
galata-tower (8).JPG
galata-tower (7).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این برج در سال 500 پس از میلاد ساخته شده و یکی از اصلی ترین جاذبه های گردشگری در شهر استانبول به شمار می آید. در گذشته های دور از برج گالاتا به عنوان برج مراقبت استفاده می شده است.

نوع جاذبه:
 • بناها و مجسمه های تاریخی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند روزبه شهنواز
  نقدها:
  گزارش
  برجی بر بلندای تاریخ
  توصیه شده توسط کاربر

  از میدان تکسیم، طول خیابان استقلال را که تقریبا تا انتها طی کنید به میدان گالاتاسرای و برج گالاتا می رسید؛ از قدیمی ترین مناطق مسکونی استانبول. در سرتاسر میدان گالاتاسرای ساختمانهای تاریخی قابل توجهی مانند سیچک پاساجی (حیاط گل) با بسیاری از رستوران ها و کافه ها و Balik Pazari (بازار ماهی) وجود دارد که می توانید در آنجا ماهی و سبزیجات تازه ای پیدا کنید و مهم ترین ساختمان این میدان برجی سنگی و مرتفع است که برج گالاتا نامیده می شود. برای بازدید از برج گاهی مجبور به تحمل صفی بلند هستید که ارزشش را دارد و حتما چشم انداز فوق العاده ی شهر از بالای برج موکد این نکته است، یک کافه رستوران هم با دید پانوراما از استانبول در طبقه ی آخر وجود دارد که نوشیدنیهای خوشمزه و باکیفتش را تجربه کردم که بسیار لذت بخش بود. پای برج، نیمکتهای چوبی تعبیه شده برای رفع خستگی عابران و دیدن سگها و گربه های بی آزار که بیشتر در حال استراحتند خستگی از تن به در میکند. اینجا بوی تاریخ به مشام می رسد و قطعا از زیباترین اماکن توریستی استانبول است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند عشق سفر
  نقدها:
  گزارش
  گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  از جاذبه های گردشگری استانبول که در منطقه بی اوقلو واقع شده و با فاصله کمی از هتلمون بود با کمی پیاده روی به این برج زیبا رسیدیم.این برج در دوره امپراطوری روم شرقی بنا شد و کارکرد دفاعی و ارتباطی داشته و تقریبا ۶۷ متر طول دارد و نمای ۳۶۰ درجه از استانبول رو در اختیارتون میزاره‌.
  ما به تماشای اون از بیرون بسنده کردیم. ولی در سفرهای بعدی حتما قصد دارم استانبول رو از اون بالا ببینم. به پیاده روی ادامه دادیم تا پل گالاتا و پس از سفر شام دوباره برگشتیم تا از نمای برج در شب هم لذت ببریم. کوچه رو ادامه دادیم تا به خیابون استقلال پر شور و هیجان رسیدیم و شبگردی ادامه داشت...

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند عشق سفر
  نقدها:
  گزارش
  برج گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  از جاذبه های گردشگری استانبول که در منطقه بی اوقلو واقع شده و با فاصله کمی از هتلمون بود با کمی پیاده روی به این برج زیبا رسیدیم به تماشای اون از بیرون بسنده کردیم. ولی در سفرهای بعدی حتما قصد دارم استانبول رو از اون بالا ببینم. به پیاده روی ادامه دادیم تا پل گالاتا و پس از سفر شام دوباره برگشتیم تا از نمای برج در شب هم لذت ببریم. کوچه رو ادامه دادیم تا به خیابون استقلال پر شور و هیجان رسیدیم و شبگردی ادامه داشت...

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mohammad Shams
  نقدها:
  گزارش
  برج گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  برج گالاتا یکی از بناهای قدیمی و از نماد های شهر استانبول است که در منطقه بی اغلو و در نزدیکی اسکله کاراکوی قرار دارد.

  ظاهر و نمای برج به نظرم جذابیت خاصی نداره ولی با تهیه بلیط ورودی به مبلغ 35 لیر میتونید به بالای برج دسترسی داشته باشید و چشم انداز فوق العاده زیبایی از شهر استانبول، خلیج شاخ طلایی و تنگه زیبای بسفر داشته باشید. همچنین پل های آتاترک، گالاتا و گلدن بریج هم از بالای برج به خوبی قابل مشاهده هستند‌

  اطراف برج تعداد زیادی کافه و فروشگاه های فروش یادگاری و نماد های استانبول وجود داره که البته قیمت هاشون نسبت به جاهای دیگه بالاتره‌.

  برای دسترسی به برج گالاتا از میدان تکسیم میتونید سوار یکی از اتوبوس های 54E یا 66 یا 74A بشید و در ایستگاه کاراکوی پیادا بشید. همچنین با بیست دقیقه پیاده روی در امتداد خیابان استقلال هم میتونید به برج گالاتا برسید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Peiman zaki
  نقدها:
  گزارش
  برج گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  انتهای خیابان استقلال میرسد به برج گالاتا.، یک برج سنگی به بلندای تقریبا ۶۷متر. بعد از عکس گرفتن خواستیم به بالای برج هم بریم و نمای استانبول رو از اون بالا ببینیم که با یک صف طویل و دراز رو به رو شدیم بنابراین گفتیم یک روز دیگه. پایین برج هم کلی رستوران و کافه بود که همشون پر ادم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند لیلا
  نقدها:
  گزارش
  برج استوار گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  برج گالاتا یکی دیگر از نمادهای تاریخی شهر زیبای استانبول است. از آن جمله جاذبه هایی ست که اگر یکبار در روز از آن دیدن کردین فقط نیمی از شکوه آن را دیده اید و حتما یکبار هم شب هنگام از آن بازدید نمایید تا مسحور زیبایی شبانه اش شوید. اما فارغ از خود برج ،در کنار گالاتا چه جاذبه های دیگری میتوان یافت؟ خیلی چیزها، شاید بهترینی از کافه های گرم برای صبحانه تا شب نشینی؛ بافت پر رنگ و لعاب خیابان استقلال که در انتهای خود چهره ای متفاوت به خود دارد. بیش از هرچیزی شاید اینجا موسیقی جاز باشد که خودنمایی میکند و آثارش همه جا مشهود است، فروشگاههای آلات موسیقی، نوازندگانی که مجانی حال و هوای خوب به شما میفروشند و "کلاب ناردیس جز" که برگزیده ای از نوازنده ها و خواننده های جز سراسر دنیا را در خود جا داده است( حتما قبل از ورود از طریق وبسایتشان برنامه ماهانه هنرمندان انجا را چک کنید) . استانبول است و فستیوالهای جاز و اینجا یکی از بهترین مناطق مدعی در این زمینه است. #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Asma Turki
  نقدها:
  گزارش
  برج گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  برج گالاتا در محله بی اوغلو استانبول است ، محله ای که با کلی مغازه و کافه های خیابانی به یکی از مناطق جذاب در استانبول تبدیل شده ، برج گالاتا انتهای خیابان استقلالِ و دسترسی راحتی داره،به نظر من بهترین ساعت بازدید نزدیک غروبه که تنگه بسفر و کل شهر استانبول دیدنی تر میشه.برای بالا رفتن از برج هم پله هست هم اسانسور داره ، پیشنهاد میکنم از کافه و رستوران بالای برج هم چیزی سفارش بدید و غرق بشید در این زیبایی چشمگیر مناطق رو به روتون #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Shilan
  نقدها:
  گزارش
  برج گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  این برج زیبا در محله دیدنی و پرشور و زنده بی اغلو در استانبول قرار دارد، محله ای که پر از کافه ها و رستورانهای زیبا و دلنشین و مراکز خرید و سوغاتی قرار دارد، شما میتوانید با پیاده روی چن دقیقه ای از میدان تکسیم به این برج کهن برسید .
  ما بعد از پیاده روی باحال در محله بی اغلو به برج رسیدیم نمای بسیار زیبایش از دور بسیار مفرح است?ولی وقتی رسیدیم متاسفانه لاین طویلی از بازدید کننده، این خنده مفرح را بر لبانمان ماساند?.
  ورودی این برج ۲۵لیر است ، و بعد از گذشت از چند پله به سکوی لابی مانند میرسید که دو راه دسترسی یکی پله های استوانه ای شکل و دیگری آسانسوری که برای افراد ناتوانی که قادر به بالا رفتن نیستن مورد استفاده است بعداز بالا رفتن به فسمت بالای میرسید که یک رستوران قرار دارد شما از آنجا میتوانید استانبول را با نمای کلی و زیبا ببینید ، حتما دیدن این جاذبه را به شما توصیه میکنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Arezou.SB
  نقدها:
  گزارش
  برج گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  برج گالاتا در انتهای خیابان استقلال یکی از قدیمی ترین برجهای دنیاست. این برج هفتصد ساله در دوره امپراطوری روم به عنوان برج دریایی ساخته شده تا راهنمای دریانوردان باشد. در طی دوران مختلف بازسازی و تغییرات زیادی در آن انجام شده است.نمای خارجی برج استوانه بلند استوکه با آجر ساخته شده. برای ورود به این برج باید بلیط سی و پنج لیری آن را بخرید و با آسانسور تا طبقه پنجم بالا بروید. در این طبقه سرویسهای بهداشتی و رستوران برج قرار دارند. برای رفتن به طبقه فوقانی برج مجبورید دو طبقه را از پله های چوبی و گرد بالا بروید که برای سنین بالا کمی سخت است. طبقه هفتم برج کافی شاپ است و شما در طبقه بالا وارد فضای کافه برج گالاتا میشوید. از داخل کافه دری به سمت مسیر باریک دور برج وجود دارد. عرض این مسیر بسیار باریک است و ساعات شلوغ دچار مشکل عبور و مرور خواهید بود. دید از این بالا به سمت محله گالاتا، منطقه سلطان احمد و محل تلاقی خلیج طلایی و تنگه بسفر با دریای مرمره را خواهید دید.یکی از بهترین دیدها به مناظر تاریخی استانبول را از بالای این برج خواهید داشت.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  برج گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از جاذبه‌های زیبا و نمادهای شهر استانبول برج گالاتا است. با توجه به اینکه ما فاصله بین میدان تقسیم و اسکله امینونو و بازار سنتی رو به صورت پیاده میرفتیم چندین بار از کنار برج گالاتا عبور کردیم و هر بار یه وقت برای دیدن و استراحت در کنار برج می‌گذاشتیم. دیدن برج در ساعت‌های مختلف جذابیت‌های خاصی داره مثلا با توجه به اینکه همیشه صفی بلند برای بازدید برج وجود داره، اگه اول صبح برین خلوت تره، عصرها و بخصوص غروب برج شلوغ تر میشه ولی ویوی شهر و دریا از بالای برج زیباتر میشه، در شب هم با توجه به نورپردازی برج، دیدنشو توصیه می‌کنم. ضمنا برای بالا رفتن از برج و رسیدن به سکوی بازدید میتونید هم از آسانسور استفاده کنید و هم از پله اما دو طبقه بالای برج رو دیگه آسانسور نمیره و باید از پله استفاده کنید.

  شاید حرف زدن درخصوص تاریخچه برج با توجه به منابع زیادی که درخصوصش وجود داره خیلی مفیده نباشه فقط اینکه قدمت این برج حدود 600 سال و اندی می‌باشد و مربوط به زمان قبل از امپراتوری عثمانی و در دوره امپراطوری روم شرقی یا بیزانس است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش
  نماد استانبول
  توصیه شده توسط کاربر

  برج گالاتا یکی از نمادهای اصلی شهر استانبول است که بیش از ۶۷۰ سال قدمت دارد. این برج در دوره امپراطوری روم شرقی بنا شد و کارکرد دفاعی و ارتباطی داشت. پس از تسلط عثمانی ها بر استانبول، تبدیل به زندان و سپس خوابگاهی برای سربازان شد.
  این برج در قرن هفدهم خیلی مشهور شد چرا که احمد چلبی هوانورد ترک با بال هایی که خودش با مطالعه روی عقاب ساخته بود از این برج به اسکودار در بخش آسیایی استانبول پرواز کرد. چون به احمد چلبی لقب هزار فَن داده بودند، این برج نیز به برج هزار فن معروف شد. بعد از این ماجرا، از برج برای صعود استفاده می شد و مردم با طناب هایی سعی می کردند به بالای برج بروند. در بعضی مواقع، این برج برای برگزاری مراسم سماع دراویش مورد استفاده قرار می گرفت. برج گالاتا در سال ۱۹۹۰ مورد بازسازی قرار گرفت و سپس برای بازدید عموم گشوده شد. از بالای برج می توان نمایی ۳۶۰ درجه از شهر استانبول بخصوص خلیج شاخ طلایی و بسفر را تماشا کرد! البته اینجا فضای کوچکی دارد و بنابراین باید انتظار صف را نیز بکشید تا عده ای پایین بیایند و نفرات دیگری بتوانند بالای برج بروند. بهترین زمان صبح اول وقت است که خلوت تر و برای عکاسی مناسب است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Yegane
  نقدها:
  گزارش
  برج زيباى گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  يكى از جاذبه هاى تاريخى استانبول برج گالاتا هست كه از يك طرف انتهاى خيابان استقلال قرار دارد و از طرف ديگر نزديك اسكله امينونو.
  اين برج قبلا براى ديدبانى استفاده ميشده،ولى اكنون نماد استانبول به شمار ميرود،براى ورود به برج بايد ورودى پرداخت كنيد و البته در صف طولانى بايستيد!
  داخل برج براى رفتن به طبقات بالا آسانسور و پله وجود دارد.
  در طبقه هشتم و نهم رستوران و كافه هست كه البته نسبت به بيرون كمى گرانتر هست.
  اطراف برج چندين كافه و رستوران و مغازه هاى فروش ادوات موسيقى وجود دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند رضا محمودثانی
  نقدها:
  گزارش
  گنبد کاووس ترکیه
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از محبوبترین مکانهای دیدنی در شهر استانبول برجی بلند که بر روی بلندی های شهر بنا شده است.فاصله نزدیک به ده دقیقه ای به میدان تکسیم و خیابان استقلال دارد و نمای جالبی از شهر را در اختیارتان خواهد گذاشت.متاسفانه موزه کارت شامل این برج نمیشود و باید ورودی جداگانه ای بپردازید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Reza
  نقدها:
  گزارش

  سلام. اگر به استانبول تشریف ببرید مطمئنا خیابان استقلال رو در برنامه هاتون دارید. انتهای خیابان استقلال، خیابان باریک میشه و سرزیری که اگر حدود 600 متری جلو برید این برج رو خواهید دید. پایین برج پر از کافه تریا هستش. باید بلیط تهیه کنید و با آسانسور به بالای برج تشریف ببرید. سال 1395 ورودیش هر نفر 7 لیر بود. بعد از اینکه از آسانسور پیاده شدید حالت رستوران داره که باز هم باید با پله تشریف ببرید بالا. اگر شانس بیارید و زیاد شلوغ نباشه می تونید دور تا دور برج که کمتر از 100 متره رو دور زده و ویوی 360 درجه از استانبول رو ببینید و لذت ببرید و عکس بگیرید، در غیراینصورت باید منتظر بمانید. ما حدود ساعت 5 عصر که آسمان روشن بود رفتیم مطمئنا شبهای زیبایی هم باید داشته باشه. پیشنهاد می کنم اگر به استانبول رفتید حتما به میدان تقسیم رفته و با تراموای تک کابینه فانتزی که خیابان استقلال رو طی میکنه(باید استانبول کارت داشته باشید و هزینه این تراموا 2 لیره برای هر نفر) تا انتهای خیابان استقلال برید و حتما برید و این برج رو ببینید. مطمئن باشید که پشیمون نمیشید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش

  برج گالاتا، یکی از آثار قرون وسطایی است که در انتهای خیابان پر جنب و جوش استقلال قرار گرفته. برای بازدید از این برج، باید زمان بگذارید چون معمولا صف خرید بلیط و ورودی بسیار شلوغ هست. خود معماری برج، خیلی خاص و دیدنی نیست ولی از بالای این این برج تاریخی، می تونید مناظر بسیار زیبایی از خلیج طلایی و پل گالاتا رو مشاهده کنین. البته شب ها با نورپردازی های اطراف برج، منظره اش قشنگ تر هم میشه.
  اطراف برج هم چند تا کافه های باحال هست که برای خوردن چای و شیرینی های استانبول، عالیه

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند مریم
  نقدها:
  گزارش
  برج گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  خیابان سنگ فرش شده استقلال رو که قدم میزنی و از بودن کافه ها لذت می برید تا اینکه در انتهای این خیابان به برج گالاتا می رسید این برج حدود ۷۰۰سال قدمت دارد ویکی از برج های قدیمی و زیبای استانبول به شمارمی آید بصورت یک سازه ی استوانه ایی می باشدو چشم انداز آن ۳۶۰ درجه از شهر استانبول می باشد

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Limo
  نقدها:
  گزارش
  برج گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  #برج #گالاتای به عنوان یک سمبل برای #استانبول به حساب می آید، بنایی که با بالا رفتن از آن می توانید به تماشای شهر استانبول و جزیره زیبای پاریم آدا بنشینید. پیشنهاد می کنیم حوالی غروب رفتن به این برج را انتخاب کنید، چشم انداز غروب خورشید و تنگه زیبای بسفر روبرویتان حس و حال بسیار لذت بخشی است. اگر به بالای آن رفتید دورتادور آن را بچرخید و با گرفتن عکس های یادگاری از آن بالا خاطره تان را برای همیشه زنده نگه دارید. در برج گالاتای رستورانی وجود دارد و اگر به آنجا رفتید و گرسنه شدید می توانید لحظاتی در بالای برج خوشمزه ترین غذاهای ترکی را میل نمائید. نکته جالب دیگر این برج نام آن است که تداعی کننده نام تیم فوتبال معروف #ترکیه، گالاتاسرای است.علاوه بر این لازم است بدانید که برج گالاتا در استانبول تا سال ۱۷۴۹ به عنوان بلندترین ساختمان استانبول مشهور بوده است. تاریخ ساخت این برج بازمی گردد به چیزی حدود هفتصد سال پیش یعنی سال ۱۳۸۴ میلادی بر می گردد. در آن زمان این برج با نام مسیح در دوران بیزانس، امپراطوری رم شرقی ساخته شد. برج مسیح و یا همان گالاتای امروزی با ارتفاع ۶۷ متر برای سال ها بلندترین برج استانبول و یا قسطنطنیه شناخته می شد. در سال ۱۴۶۱ جنوئزها با دستور امپراطور دوم و به نام او برجی دیگر در کنار برج اول ساختند. بعدها منجم تقی الدین با هدف رصد خانه از آن برج استفاده کرد، اما در سال ۱۵۷۹ این رصد خانه بسته شد. هدف از ساخت برج گالاتای نظارت بر حمل و نقل کشتی ها و شناسایی کشتی های دشمنان بود. سال ها بعد برج گالاتای به عنوان زندان و دیده بانی شناخته شده و برای بارها طبقات فوقانی آن تعمیر و بازسازی گشت. برج گالاتای با ۹ طبقه دارای وزنی حدود ده هزار تن است. در طول سال ها ابن برج شاهد داستان های زیادی از تاریخ استانبول بوده است و در بسیاری از اتفاقات نیز درگیر شده است. برای مثال برج گالاتای در قرن ۱۸ و ۱۹ میلادی برای دو بار با آتش سوزی بزرگی مواجه شد. بادها و طوفان شدید به سقف برج آسیب رساند و سال ها بعد سقفی مخروطی شکل برای آن در نظر گرفته شد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Shamim
  نقدها:
  گزارش
  برج گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  این برج در نزدیکی پل گالاتا و در محله بیگلو قرار دارد. برج از ساعت 5 تا 8غروب بازه و برای ورود به برج بعد از موندن تو یه صف طولانی باید نفری 35لیر پرداخت کنیم.بعد از اون با آسانسور میریم طبقه آخر برج و از اونجا میشه جاهای دیدنی اطراف تنگه بسفر رو یکجا دید و که واقعا حس خوبی رو ایجاد میکنه البته اونقدرام شلوغ هست که شاید برای گرفتن یک عکس تکی هم به مشکل بربخورین پس نمیشه انتـظار احساس آرامش عجیب غریب داشت. دو تا رستوران هم تو برج هست یکی کافه اون یکی رستوران برای سرو غذا که البته چون بهم مربوطن میتونین هردوجا بشینین و از نظر قیمت یکم نسبت به رستوران های اطراف گرونتر.مثلا چای رو ما تو یه قهوه خونه محلی سفارش دادیم 1.25 لیر اما اینجا بود 7لیر. در مجموع جای دیدنی قشنگیه و ارزش دیدن داره

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند محمد جعفری
  نقدها:
  گزارش
  گالاتا؛ چشمان بیدار استانبول
  توصیه شده توسط کاربر

  برج گالاتا در محله بی اغلو (انتهای خیابان استقلال) قرار گرفته است. در گذشته برای دیده بانی استفاده می شده و از طبقه نهم آن می توان ویوی ۳۶۰ درجه استانبول را تماشا کرد. ورودیه برج ۶۰ لیر است و متاسفانه جزو جاذبه هایی که کارت موزه پاس را قبول میکنند قرار ندارد. در طبقه هشتم و نهم کافه و رستوران قرار گرفته که قیمت های گرانی دارند. برای اینکه بتوانید از بالای برج، استانبول را به خوبی ببینید، بهتر است بازدید را در روز انجام دهید. ولی اگر بتوانید قبل از غروب آفتاب به بازدید از برج بروید، هم منظره زیبای غروب آفتاب را میتوانید تماشا کنید و هم اینکه از اجرای برنامه های تئاتر خیابانی و... که غروب ها در کنار برج توسط جوانان اجرا می شود لذت ببرید. جنب برج چند فروشگاه لوازم موسیقی وجود دارد که لوازم حرفه ای موزیک می فروشند که از این جهت برای اهالی موسیقی نیز میتواند جالب باشد. در اطراف برج فروشگاههای سوغاتی های دکوراتیو وجود دارد و رستوران های زیادی در نزدیکی آن قرار گرفته است. برج گالاتا نزدیک اسکله امینونو قرار دارد و با چند صد متر پیاده روی میتوانید از اسکله امینونو هم بازدید کنید. برج به شکل دایره است و بیش از ۶۰ متر ارتفاع دارد. از اغلب نقاط ساحلی استانبول برج دیده می شود و این نشان میدهد انتخاب محل احداث برج کاملا هوشمندانه و متناسب با کارکرد برج که دیده بانی است، بوده است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند محسن خرمایی پور
  نقدها:
  گزارش
  برج گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  جاذبه های گردشگری و تفریحی استانبول اینقدر زیاد است که هر قدر زمان برای بازدید از آنها در نظر گرفتیم باز هم زمان کم آوردیم در میان این همه جاذبه از کوچه پس کوچه های شیب دار خیابان استقلال که پیش رفتیم به برج زیبای گالاتا رسیدیم برجی مرتفع که از بالای آن یک نمای 360 درجه از تنگه بسفر و شهر استانبول را مشاهده کردیم. برای بالا رفتن از برج می توان هم از طریق پله و هم آسانسورهایی که اضاف شده استفاده کرد. در طبقه هشتم و نهم رستوران و کافه وجود دارد که می توانید غذا و نوشیدنی سفارش بدهید و از ویو استانبول لذت ببرید . از نظر من یکی از کارهای ضروری خوردن چای یا قهوه کنار این برج زیباست که ما هم روز و هم شب به دیدن این برج زیبا رفتیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: