رستوران

روستای فیلبند

Filband Village

Filband Village (2).jpg
Filband Village (1).jpg
Filband Village (3).jpg
Filband Village (4).jpg
Filband Village (5).jpg
Filband Village (6).jpg
Filband Village (7).jpg
Filband Village (8).jpg
Filband Village (9).jpg
Filband Village (10).jpg
Filband Village (11).jpg
Filband Village (12).jpg
Filband Village (13).jpg
Filband Village (14).jpg
Filband Village (15).jpg
Filband Village (16).jpg
Filband Village (17).jpg
Filband Village (19).jpg
y1xhb8mIdHY10bXT-1529216965585.jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

بهشتی بر فراز ابرهای مازندران
روستای «فیلبند» مرتفع ترین روستای استان مازندرانه که با حدود ۲۳۰۰ ارتفاع از سطح دریا بر فراز ابرها قرار داره. در بهار و تابستان در این روستا همه پدیده های جوی دیده می شه. این روستا در جنوب غربی شهرستان بابل و در شرق رودخانه هراز و اقع شده. تنها مسیری که می تونه به فیلبند ختم شه، مسیر فرعی چلاو در جاده هرازه.

نوع جاذبه:
 • کوه ها
 • دیدنی ها
 • جنگل ها
 • مزرعه
 • جاذبه طبیعت
 • جاذبه تفریحی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Shahin sh
  نقدها:
  گزارش
  درياچه ابر
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  اين روستا در فصل پاييز هواي نسبتا سردي دارد ولي همين دماي هواي باعث ميشه كه زيبايي اين محل به اوج خودش برسه اگر در اواسط پاييز به اين منطقه بريد ميتونيد ٤ فصل رو ببينيد

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Amin
  نقدها:
  گزارش
  فیلبند
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  فیلبند یا اقیانوس ابرها در جاده هراز قراردارد و آب و هوای بسیار سرد و مطلوبی دارد.در هیچ جای ایران تراکم ابرها به این شکل و و سعت وجود ندارد. مسیر دسترسی به این روستا بسیار پر پیچ و خم میباشد و بسیار بسیار زیبا.آب و هوای آن به گونه ای است که در یک لحظه هوا آفتابی و در لحظه ای دیگر هوا ابری میباشد.ارتفاع فیلبند از سطح دریا 2300متر میباشد و در بیشتر ایام سال پوشیده از برف است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سعید
  نقدها:
  گزارش
  تفریحی
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  روستای فیلبند شاید کم تکرار بشه برای من خاطرات ان.تجربه دیدن ابر و مه دیدن کلبه های چوبی لذت وانت سواری در مسیر سرسبز.لذت بردن از پیاده روی در جنگل و کوه.جاده هراز 25 کیلومتر مانده به امل.سنگچال.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  دشت سبز رویایی
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  فیلبند از ییلاقات زیبای مازندران است که میتواند گزینه خوبی برای تور یک روزه از تهران باشد. راه دسترسی ، از جاده هراز است. وارد فرعی که شدیم از یک مسیری به بعد باید به جای اتوبوس سوار مینی بوس هایی میشدیم که برای بردن تورها آنجا هستند. (البته ماشین های سواری می توانستند بالا بروند.) جاده فوق العاده ناهموار و بد بود به خصوص با تکان های وحشتناک مینی بوس.
  وقتی به بالا رسیدیم مه و ابر انقدر غلیظ بود که هیچ چیزی از ویوی پایین کوه دیده نمیشد و هوا به قدری سرد شده بود که کسی نتوانست پیاده شود. خلاصه کمی پایین تر برگشتیم و در دشت اطراق کردیم. این دشت در آن هوای خنک و مه آلود بسیار زیبا و رویایی بود. هر از گاهی نم نم باران میزد و در کل همه چیز در نهایت زیبایی و آرامش بود.
  واقعا ارزشش را داشت.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Hamed.rb
  نقدها:
  گزارش
  روستای زیبای فیلبند بهشتی بر فراز ابر ها
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  روستای فیلبند از توابع استان مازندران میباشد که در حد فاصل قائم شهر بابل و مازندران هست و همین باعث شده که خیلیا بگن برای مازندران نیست اما هست روستای کوچکی هست اما ویوی بسیار زیبایی داره و فاصله سه ساعت و نیمه از تهران داره و از جاده هراز ۲۰ کیلومتری آمل ورودی داره که مسیر ۴۶ کیلومتری پیج درپیچ با ویوی عالی و مناظر زیبارو در حدود ۲ ساعت در جاده آسفاتی با شیب زیاد طی میکنید تا برسید تو راه هم دوتا ۵۰۰۰ تومان به دو روستا میدید تا بتونید رد بشید اونا هم یه کاغذ چاپی میدن خدمتتون ایشالله که خرج گردشگری میشه . ا نجا خونه برای اجاره زیاد هست اما قیمت ها متفاوت از شبی ۱۵۰ هست تا ۷۰۰ جالبه که برای خانه روستایی این مبلغ رو میدید فکر کنم پارسال هتل اسپیناس پالاس شبی ۶۵۰ بود :)) اما ارزش رفتن داره میتونید گروهی برید هزینه هاتون کم بشه با هر ماشینی بخواید میشه رفت ا نجا چندتا سوپر و رستوران هم هست که غذا محلی میده اما امکانات رکستایی هست توقع رستوران ندتشته باشید برق هست گاز کپسولی آنتن موبایل هم میده اما اینترنت خیلی ضعیفه بهتر هست اگه دو روز میمونید غذا ببرید خودتان تو مسیر هم از میان جنگل عبور میکنید که میتونید اونجا هم پیک نیک کنید و با رعایت پاکیزگی طبیعت لذت ببرید بهترین زمان رفتن اواخر شهریور هست که هم ابر زیاد هست هم هوا خوبه
  با امید سفری خوش

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: