Close
رستوران

مرکز خرید آگورا

Agora Alisveris Merkezi

Agora Alisveris Merkezi (2).jpg
Agora Alisveris Merkezi (1).jpg
Agora Alisveris Merkezi (3).jpg
Agora Alisveris Merkezi (4).jpg
Agora Alisveris Merkezi (5).jpg
Agora Alisveris Merkezi (6).jpg
Agora Alisveris Merkezi (7).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این مرکز خرید از 14 مارس سال 2003 آغاز به کار کرده و نام آگورا نیز در آن از زبان یونانی به معنای بازار آمده است. مرکز خرید آگورا از سال 2003 به عنوان یکی از بهترین مراکز خرید در شهر ازمیر خدمات با کیفیتی را ارائه کرده که با رضایت مشتریان همراه بوده است. فروشگاه های متنوع از برندهای بین المللی، مرکز سرگرمی و سینما از جمله بخش های این مرکز خرید به شمار می آیند. گردشگران معمولا برای خرید لباس، اکسسوری ها، لوازم آرایشی، منسوجات خانگی، کتاب، لوازم الکترونیکی و دیگر کالاها به مرکز خرید آگورا مراجعه می کنند.

نوع جاذبه:
 • مراکز خرید

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند ساره سلطانپور
  نقدها:
  گزارش
  مرکز خرید آگورا
  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از مراکز خرید و تفریح ازمیر آگورا است که در دو قسمت روباز و فضای بسته خدمات ارایه میدهد . در این مرکز خرید انواع برندها و پوشاک، آرایشی، الکتریکی، لوازم منزل و ...به فروش میرسد. همچنین محل بازی کودکان ،سینما و فودکورت نیز در آگورا وجود دارد. در فضای روباز از ساعت ۱۰شب غذا ارائه میشود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mohammad Shams
  نقدها:
  گزارش
  مرکر خرید آگورا
  توصیه شده توسط کاربر

  مرکز خرید آگورا یک مرکز چند منظوره جهت خرید، تفریح و سرگرمی در شهر ازمیر است. این مرکز خرید علاوه بر خرید، دارای امکاناتی همچون سالن های سینما و فود کورد هم هست.
  برای دسترسی به این مرکز خرید با مترو به ایستگاه fahrettin altay برید و از ایستگاه مترو تا این مرکز خرید پنج دقیقه پیاده فاصله هست.
  همچنین این مرکز خرید نزدیک مجموعه تله کابین ازمیر هست و میتونید بعد از استفاده از تله کابین، اینجا خرید کنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Reza
  نقدها:
  گزارش
  بزرگترین مرکز خرید در ازمیر
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. این مرکز خرید زیبا و بزرگ، دارای وسعت زیادی هستش و انواع و اقسام برندهای پوشاک و لوازم خانگی و آشپزخانه و ... رو می تونید توش ببینید. ضمنا کافی شاپ بسیار زیبا در محیطی سرباز با آبنمایی چشم نواز هم درش وجود داره. طبقه بالاش فوت کورت هستش و اسباب بازی بچه هم در اونجا به وفور یافت میشه. در کل یه مجتمع تجاری، تفریحی و گردشگری کاملی هستش و حتما باید سری بهش بزنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  اقتصادی و شیک
  توصیه شده توسط کاربر

  ما برای رسیدن به مرکز خرید آگورا با مترو از میدان کُناک به آخرین ایستگاه مترو یعنی فخرالدین آلتای که در ترکی استانبولی فاهرالدین گفته می شود آمدیم. یکی از خوبی‌های این مرکز خرید داشتن ترانسفر رایگان به این ایستگاه مترو است. ما در برگشت از این خدمت استفاده کردیم. برای رسیدن به این مرکز خرید همانجا از اتوبوس شماره ۸ استفاده کردیم.
  این مرکز خرید در دو ساختمان کنار هم با کریدوری وسیع و دلباز به هم متصل شده است. از محاسن این مرکز خرید اینترنت وای فای رایگان است که با ارایه مدرک شناسایی رمز ارایه می‌شود. ما تنها با ارایه تصویر پاسپورت در گوشی از این خدمت استفاده کردیم.
  کالسکه کودک در قبال ارایه کارت شناسایی در اختیار مراجعین قرار می‌گیرد. پاسپورت‌های ما در هتل بود و همان کارت ملی خودمان را قبول کردند.
  تقریبا تمامی برندهای ترک و چند برند غیر ترک در این مرکز نمایندگی دارند. برای برگشت توانستیم از ترانسفر رایگان که برنامه زمان بندی آن هر نیم ساعت بود استفاده کنیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: