فراخوان همکاری ویژه آژانس های شهرستان

4
از 2 رای
لست سکند - تورهای خاص نوروزی - جایگاه K - دسکتاپ
10 اردیبهشت 1391 00:00
0

با توجه به درخواستهای بسیار زیادی که از دوستان ساکن در شهر های مشهد، شیراز، اصفهان ، تبریز و ...داشتیم تصمیم گرفتیم تا همکاری خود را با آژانس های شهرهای بزرگ به صورت آزمایشی و رایگان آغاز نماییم.

بدینوسیله از تمام آژانس های مسافرتی شهرهای بزرگ کشور (به غیر از تهران) که دارای پروازهای مستقیم هستند،دعوت بعمل می آید تا در وب سایت "بانک تور و گردشگری" به صورت رایگان و برای مدت محدود (تا انتهای خرداد 91) آغاز به کار و همکاری نمایند.


شرایط عضویت به صورت زیر میباشد :


1- آژانس میبایست دارای "مجوز بند ب" باشد و حداقل یکسال از اعتبار مجوز باقی مانده باشد.

2- تورهایی که قصد ورود آنها را در سایت دارید میبایست از مبدا شهرستان مذکور باشد و امکان درج تورهای شهر های خارج از استان شما محیا نیست.

3- آغاز همکاری تا انتهای خرداد 1391 به صورت رایگان خواهد بود، بنابر این شما میتوانید از بازخورد سایت اطلاع یابید و با اطمینان خاطر تصمیم گیری نمایید.

4- تورها باید به صورت روزانه "به روز" شوند و در صورتیکه اطلاعات تورها به روز نگردد وب سایت "بانک تور و گردشگری" همکاری با آژانس مذکور را قطع خواهد نمود.


مزایای عضویت در بانک تور و گردشگری :


1-پر بازدید ترین وب سایت در حیطه گردشگری و توریسم در کشور با بیش از 40000 بازدید روزانه

2- عضویت بیش از 65000نفر کاربر از کل ایران (که بیش از 55 درصد اعضاء از شهرستانها مخصوصا شهرهای بزرگ مانند اصفهان، مشهد، شیراز، تبریز و . . .  هستند)

3-ارائه نام کاربری و کلمه عبور جهت درج/ویرایش و بروز رسانی تورها

4-اختصاص پروفایل اختصاصی به هر آژانس و آؤشیو تورها

5-امکان نمایش تورها به کاربران بر اساس شهرستان و شهر

از این فرصت استثنایی استفاده نمایید و با تکمیل فرم ویژه ثبت نام آژانس های مسافرتی اولین قدم را بر دارید. منتظر حضور شما عزیزان هستیم.

با تشکر

مدیریت سایت