2 تاکسی هوایی در شهرستان لامرد فارس شروع به کار خواهد کرد

3.8
از 31 رای
تورهای ایرانگردی لست‌سکند - جایگاه K دسکتاپ
رونمایی از اولین تاکسی هوایی در ایران
07 آبان 1399 14:33
2

به نقل از پایگاه خبری صبح ملت نیوز، نخستین تاکسی هوایی ایران در شهرستان لامرد، واقع در فارس شروع به کار خواهد کرد. این تاکسی هوایی در طی همایش مدیران فرودگاه‌های جنوب کشور در فرودگاه بین المللی شهدای لامرد رونمایی شد که ظرفیت 6 مسافر را خواهد داشت.

 

تاکسی هوایی

 سهراب عزیزی، مدیر فرودگاه لامرد در بیانیه‌ای اعلام نمود: دو تاکسی هوایی اختصاصی برای فرودگاه بین المللی شهدای لامرد خریداری شده است که ان شاالله در ماه های آینده به این فرودگاه اضافه خواهند شد؛ تاکسی های هوایی لامرد آماده ارائه خدمات به اقشار مختلف جامعه در هر مکان (پرواز های داخلی و خارجی) و زمان هستند.
این مقام مسئول با اشاره به افتتاح مرکز آموزش خلبانی هواپیمای لایت در لامرد فارس، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به حرفه خلبانی میتوانند با مراجعه به فرودگاه بین المللی شهدای لامرد برای شرکت در کلاس های آموزشی مربوطه نام نویسی کنند؛ این کلاس های آموزشی در بهمن ماه سال جاری آغاز به کار خواهند کرد‌.
عزیزی ادامه داد: سومین خبر خوب برای مردم عزیز منطقه، افتتاح دومین شعبه باشگاه هواپیمای تفریحی فوق سبک در شهرستان لامرد با 10 فروند هواپیما است؛ علاوه بر این امیدواریم افزون بر پروازهای لامرد به مقصد شیراز، تهران، دبی، جزیره سیری و بندرعباس، پرواز لامرد - دوحه نیز داشته باشیم که درحال انجام اقدامات اولیه برای شکل گیری این مهم هستیم.
وی در پایان با اشاره به ارائه خدمات فرودگاه بین المللی لامرد به بیماران اورژانسی در قالب آمبولانس هوایی بیان کرد: درصورتی که همشریان عزیز نیاز به استفاده از آمبولانس هوایی داشتند می‌توانند بلافاصله با شماره ٠٧١٥٢٧٢٠٠٩٤ تماس گرفته و از خدمات آمبولانس هوایی فرودگاه بین المللی لامرد استفاده کنند.

 

منبع: صبح ملت نیوز

مهدی فتاحی
مهدی فتاحی

نویسندگی جورترین پازلی است که در زندگی پیدا کرده‌ام. به عنوان برنامه‌نویسی که نویسنده هم هست، باور دارم تلفیق هر چیزی با نوشتن، لذت‌بخش‌تر می‌شود. فرقی نمی‌کند چه علاقه‌ای دارید و چه کاری انجام می‌دهید، نوشتن همان چاشنی است که هر کاری را جذاب‌تر می‌کند.