m8OQudQmzBpDdi1o03Bfuf1xj0d4dQkLrqtD7tu2.jpeg

سلام به همه لست سکندی های عزیز

‎ امروز با سیستم جدید قرعه کشی که در بات تلگرام برگزار خواهد شد و برای معرفی جدید ترین قرعه کشی در خدمت ‏شما عزیزان هستیم‎.‎ ‎

اسپانسر این قرعه کشی آژانس لاچین سیر، مجری و چارتر کننده تور بالی با پرواز مستقیم ماهان است.پرواز مستقیم به بالی برای اولین بار در ایران اجرا میشه.

قرعه کشی فقط در بات تلگرام لست سکند (در این آدرس ) انجام میشه . البته شما می بایست عضو کانال تلگرام لست سکند باشید تا بتونید در مسابقه شرکت کنید.

جایزه

جایزه امکان استفاده از تور بالی (7شب اقامت در هتل 5 ستاره پرواز مستقیم با هواییمایی ماهان) ویژه تاریخ 3 شهریور 96 با پرواز ماهان و با اسپانسری آژانس لاچین سیر میباشد که برنده به همراه یک همراه می تواند هتل 5 ستاره به صورت کاملا (100%) رایگان استفاده نماید. برنده میتواند با پرداخت اضافه وجه دیگر هتل های داخل پکیج را انتخاب نماید. در صورتیکه برنده همراه نداشته باشد نیز میتواند به صورت 1 نفره در این تور شرکت نماید. امکان تغییر تاریخ برای استفاده از جایزه وجود ندارد.

نحوه شرکت در قرعه کشی ‎ ‎

برای شرکت در قرعه کشی کافیست به عضویت کانال تلگرام لست سکند به آدرس http://t.me/lastsecondtours مراجعه کرده و عضو کانال شوید (برای شرکت در قرعه کشی عضویت در کانال اجباری هست) . از این صفحه به صفحه "بات لست سکند" راهنمایی خواهید شد. در بات ثبت نام کنید و فرم شرکت در قرعه کشی را تکمیل کنید. برای پر کردن فرم باید اطلاعات دقیق را مطابق با پاسپورت خود پر نمایید. در روز 26 مرداد ، می توانید از طریق شبکه های اجتماعی لست سکند و البته بات لست سکند، راس ساعت 13 بعد از ظهر، از برنده شدن خود مطلع شوید. مراسم قرعه کشی در کانال تلگرام لست سکند منتشر خواهد شد. ‎ ‎

شرایط شرکت در مسابقه ‎

‎ شما میتوانید آدرس بات تلگرام مسابقه را برای دیگر دوستان خود که علاقمند به شرکت در مسابقه هستند ارسال کنید اما از آنجاییکه تمام شرکت کنندکان میبایست تاریخ انقضای پاسپورت خود را وارد نمایند، آگاه باشید که در صورتیکه تاریخ انقضای پاسپورت خود را به اشتباه وارد کنید و یا در صورتیکه شرایط اخذ ویزا را نداشته باشید از لیست شرکت کنندکان خارج خواهید شد. گذرنامه شما میبایستد حداقل 7 ماه اعتبار از تاریخ شروع سفر (3 شهریور) داشته باشد ( یعنی حداقل تا اوایل اردیبهشت 97 ) ‎‎

برنده امکان معرفی شخص دیگری به جای خود را ندارد و بعد از اعلام نام ، برنده فقط 48 ساعت وقت خواهد داشت تا ‏مدارک خود را به آژانس ارسال کند‎. ‎ ‎

قوانین و مقررات ‎

تمامی دوستانی که اقدام به تکمیل فرم خود می فرمایند، میبایست شرایط و قوانین زیر را قبول داشته باشند.‏

‏1.‏ فرم قرعه کشی میبایست توسط فرد شرکت کننده تکمیل شود و شما میبایست عضو کانال لست سکند باشید تا بتواندی در قرعه کشی شرکت کنید. (تکمیل فرم برای دیگر افراد مقدور نیست و هر کس فقط میتواند برای شخص خود ثبت نام را انجام دهد)

‏2.‏ برای تماشای مراسم قرعه کشی، اینستاگرام و یا تلگرام لست سکند به آدرس LastSecondTours را فالو کنید.

‏3.‏ جهت شرکت در قرعه کشی عضویت درکانال تلگرام لست سکند به آدرس LastSecondTours اجباری است. ‏

‏4.‏ در صورتی که هر گونه مغایرتی بین مشخصات اصلی فرد شرکت کننده با فرم پر کرده شده وجود داشته باشد، فرد انتخاب شده در صورت برنده شدن، با قرعه کشی جایگزین خواهد شد.

5. قوانین در هر لحظه امکان تغییر دارند و تعداد برندگان نیز می توانند کم یا زیاد شوند.

6. تمامی اطلاعات درخواست شده در فرم (شامل نام و نام خانوادگی – تاریخ انقضا پاسپورت – شماره همراه - استان ) باید به صورت دقیق و کامل وارد شوند و در صورت ورود اطلاعات ناصحیح شخص برنده امکان استفاده از تور مورد نظر را نخواهد داشت.

7. همزمان با اعلام نام برنده نام شخص جایگزین نیز اعلام خواهد شد تا در صورتیکه نامبرده نتواند از جایزه خود استفاده کند نفر جایگزین سریعا اقدام فرمایید.

8. همراه شما میتواند به صورت جداگانه در قرعه کشی ثبت نام کند و محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

مدارک لازم جهت اخذ ویزا :

1- دو قطعه عکس 4*3 جدید رنگی زمینه سفید
2- اصل گذرنامه با حداقل 7 ماه اعتبار
3- کپی شناسنامه و کارت ملی
4 -پرینت حساب بانکی با حداقل 10.000.000 تومان موجودی به زبان انگلیسی
5-فرم اطلاعات شخصی

فرصت شرکت در قرعه کشی : چهارشبه 25 مرداد ساعت 16

جهت ورود به کانال لست سکند و شرکت در قرعه کشی کلیک کنید