Close
رستوران

آشکده مهدی

Mehdi Ashkadeh

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران سنتی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

میان وعده

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش
  طعم خوب آش
  توصیه شده توسط کاربر

  در یک سفر خوب و به یاد موندنی، با تعدادی از دوستان، برای شام به آشکده مهدی رفتیم. این رستوران کوچک، در یکی از کوچه های روبه روی بازار رشت به نام آفخرا قرار داره. به سفارش میزبان ما، برامون یک ظرف آش به همراه شامی محلی آوردن. طعم آش فوق العاده بود. یکی از خوشمزه ترین آش هایی بود که تا به حال خوردم. غلیظ و جا افتاده و خوش پخت.
  شامی هم تپلی و خوشمزه بود و حسابی بهمون چسبید. پیشنهاد می کنم اگر بعد از پیاده روی در پیاده راه رشت و بازدید از بازار سنتی، دلتون یک شام سبک و خوشمزه می خواد، به این رستوران برید. محیط رستوران هم تمیز بود و پرسنل هم اکثرا خانم های مسن بودن و خیلی خوش برخورد. ضمنا جای پارک اونجا به سختی گیر میاد، باید ماشین رو کمی با فاصله پارک کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  طعم غذای خانگی
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران در مرکز شهر رشت و در نزدیکی پیاده راه رشت قرار دارد. ما برای شام به این محل مراجعه کردیم. منو شامل انواع غذاهای خانگی مانند آش شله قلمکار، آش رشته، دلمه، کشک بادمجان، سالاد الویه، شامی خانگی و ... بود. سفارش ما آش شله قلمکار و شامی بود. اش بسیار خوشمزه و جاافتاده بود. شامی هم خوب بود اما کمی خشک بود و حجم ان نیز زیاد بود. در کنار شامی خرما و پنیر محلی نیز قرار داشت که ترکیب بسیار خوبی میشد. از نکات قابل توجه این رستوران این بود که تمامی پرسنل رستوران خانم بودند و طعم غذای خانگی را کاملا میشد حس کرد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سعید عسکریان
  نقدها:
  گزارش
  آشکده ای با فضای صمیمی
  توصیه شده توسط کاربر

  این آشکده در دل بازار رشت و در یکی از کوچه های منتهی به پیاده راه رشت واقع شده است، سفر ما به گیلان به صورت گروهی و حدود 40 نفر بود، میزبان عزیز ما با توجه به برنامه ریزی قبلی برای یک شام سبک این آشکده را انتخاب و پیشنهاد داد که ایده آل برای نفرات گروه بود، هماهنگی های لازم توسط میزبان مهربان ما انجام و باتوجه به فضای کوچک رستوران در هنگام حضور ما، این رستوران به صورت اختصاصی دراختیار گروه ما بود.
  سفارش پیشنهادی چای و خرما، شامی و آش شله قلمکار بود، پنیر لیقوان هم قبلا توسط میزبان ما تهیه و دراختیار رستوران قرار گرفت.
  فضای رستوران کوچک و در دو طبقه می باشد، فضا و مبلمان خیلی معمولی و درحد یک آشکده بود،
  در این رستوران سرویس دهی بسیارخوب و قابل قبول بود و سفارش ها به موقع سرو شد.
  کارکنان آن اکثرا خانم و خوش برخورد بودند.
  کیفیت آش و شامی و طعم پنیر حرف نداشت و بسیار عالی بود به خصوص آش شله قلمکار آن جزو بهترین ها بود، درمجموع تجربه خوبی در این رستوران داشتیم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  طعم واقعی غذای خانگی
  توصیه شده توسط کاربر

  آشکده مهدی یکی از جاهایی هست اگه مسیرم به رشت بخوره حتما دوباره سری بهش میزنم ،جای شما خالی آش و شامی اون محشر بود یکی از خوشمزه ترین آش و شامی های زندگیمو خوردم جو خوبی داره و کارکنانش بیشتر خانم ها هستن و خوش برخورد بودن خیلی، قیمت ها بسیار مناسب بود. ادرس : رشت ،روبروی بازار رشت،ابتدای کوچه آفخرا

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • paria kamali
  نقدها:
  گزارش
  اشكده مهدي
  توصیه شده توسط کاربر

  ما به اين اشكده با جمعي از دوستان اهل سفر رفتيم كه حدود ٤٠ نفر بوديم و كلي به همگي خوش گذشت
  اشكده مهدي تقريبا در قلب بازار رشت قرار دارد و محيطي دوستانه و مناسب دارد براي شام ميزبان ما شامي و اش شله قلمكار سفارش داده بود
  كه من اش شله قلمكار با پياز داغش را خيلي دوست داشتم و واقعا به من چسبيد و در انتها با چاي مخصوص گيلان پذيرايي شديم
  و هر زماني به رشت برگردم قطعا باز هم به اين اشكده خواهم رفت
  قيمت شام را نميدانم چون خودمان حساب نكرديم
  ادرس: رشت، خيابان امام خميني، اول افخرا

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  پایان خوش یک پیاده روی
  توصیه شده توسط کاربر

  من به همراه همسر و تعداد زیادی از دوستانم در سفر به رشت بعد از پیاده روی دل چسب در پیاده راه فرهنگی شهر و بازدید از بازار رشت برای صرف شام به اینجا آمدیم. فضای این آشکده کوچک و بسیار ساده بود. از نکات جالب اون اداره رستوران توسط خانم ها بود و تنها یک آقا در بین اونها دیده میشد. برخورد پرسنل هم خیلی مودبانه و خوب بود. منوی غذای این آشکده آش شله قلمکار، آش رشته، دلمه، کشک بادمجان، ماکارونی، سوپ جو، سالاد الویه، شامی خانگی و سالاد ماکارونی بود.
  برای شام آش شله قلمکار و شامی خانگی سفارش دادیم که هر دو غذا بسیار لذیذ بودند.
  پیشنهاد میکنم در سفر به رشت به دیدن از میدان شهرداری، بازار رشت و پیاده راه سلامت اومده و برای صرف یک غذای دل چسب به اینجا بیاید.

  #تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  آشکده مهدی
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران در رشت،خیابان امام خمینی،اول آفخرا قرار دارد.سالنی به ظرفیت حدود ۴۰ نفر با امکانات معمولی جهت صرف انواع آش،کتلت،میرزاقاسمی و غذاهائی از این دست برای صرف شام .رستوران زیاد شیک نیست اما غذاهاش خوب،با کیفیت و خوشمزه است.پذیرائی کنندگان اکثرا خانم هستند و یک نفر آقا بعنوان کارمند و یا آشپز حضور دارد.ما کتلت و آش شله قلمکار برای صرف شام سفارش دادیم که بسیار خوشمزه و خوب بود.
  #تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: