رستوران

رستوران خاور خانم

Khavar Khanom Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

یه رستوران کاملا سنتی که مدیریت اون رو یه خانم شمالی به عهده داره و طعم غذاهاش خیلی خوبه. خاورخانم، یک خونه محلی زیبا با چشم انداز جنگل و دریا در روستای کوهی سرولات داره، این خونه به یه رستوران تبدیل شده و پاتوقی شده واسه اونایی که بوی سیر و کباب ترش، وسوسه شون می کنه. خاور خانوم می گه غذاها از مواد غذایی سالم و بهداشتی تهیه می شن و این رمز محبوبیت اونه. شیوه سرو غذا تو رستوران خاور خانوم متفاوتِ پلو به شکل دیگی سرو می شه و اعضای یک خونواده از یک دیس پلو می کشن انگار تو خونه خودتون هستید یا رفتید مهمونی. خیلی از مشتریا این شیوه رو می پسندن و وجه تمایز این رستوران نسبت به رستوران های دیگه می دونن. درضمن غذاهای خاور خانم اونقدر خوشمزه ست که طعم خوشش تا مدتها زیر زبونتون باقی می مونه. 
آرزوش گسترش رستورانه و قصد داره رستورانش رو کمی مدرن تر کنه. رستوران محل امنی برای خانواده ها و مسافرانه در ضمن ترشی های خاور خانم عالی و بی نظیره

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران ایرانی
رستوران سنتی

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

امکانات رزرواسیون

امکان رزرو

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Reza
  نقدها:
  گزارش
  رستوران با ویوی معرکه و غذای خوب
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام. این رستوران در روستای سرولات قرار داره. رستورانهای زیادی در اطرافش هست اما ما بخاتطر برنامه ریزی قبلی ترجیحا همین رستوران رو رفتیم. با اینکه زیاد شلوغ نبود اما واسه نشستن در جای بکر نیم ساعت معطل شدیم. بنا به پیشنهاد سرآشپز مرغ شکم پر سفارش دادیم. هوا خوب بود. از غذا هم راضی بودیم اما اینکه بگم یه غذای متفاوت و.. بود شاید مبالغه باشه. آلوبخارا و نوعی ترکیب سبزیجاتی و گردو فراوان روی مرغ بود. زیتون پرورده هم خوب بود اما کمیتش مناسب نبود. قیمت هم مناسب بود. برخورد گارسون بسیار خوب و دوستانه بود. خود روستا هم پر از ویلای خوب واسه اجاره بود. خوردن غذا در منظره ای عالی لذت رو دو چندان می کنه. پیشنهاد می کنم حتما یه بار هم که شده امتحان کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مهتاب احمدی
  نقدها:
  گزارش
  بررسی رستوران
  توصیه شده توسط کاربر

  سرولات روستایی زیبا و سر سبز در استان گیلان و سه کیلو متری جنوب چابکسر است که رستوران خاور خانم در آن واقع شده،یه رستوران سنتی که مدیریت اون رو یه خانم شمالی به عهده دارد این رستوران چشم انداز بسیار زیبا به جنگل و دریا دارد مرغ شکم پر این رستوران معروفه،امتحان کردن آن خالی از لطف نیست

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Fariba.mzh
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خاور خانم
  توصیه شده توسط کاربر

  #سفر_نوروز_۹۸ هر دفه که به سرولات میرفتیم موفق نمیشدیم غذای خاور خانوم رو تست کنیم ، بلاخره تو این سفر این اتفاق افتاد ، ولی نگم براتون از دردسرهایی که کشیدیم ، از مسیر و حجم ترافیکی که میدیدیم مشخص بود رستوران های شلوغی در انتظارمونه، یه صف طولانی که حدودا ۳۰ دقیقه تا ۱ساعت رو باید تحمل میکردی تازه ماجرا به اینجا ختم نشد بعد اینکه نوبتت میرسید باید منتظر میشدی تا میزها خالی بشن و یه جایی متناسب با نفراتی که بودیم پیدا میکردیم،ازونجایی که ما دیگه این وقت کشی ها رو به جون خریده بودیم رفتیم تو تراس و حدودا ۱ساعت دیگه منتظر به میز شدیم تا سفارش دادن ،غذاشون اومد ،میل کردن و در نهایت موفق به نشستن شدیم‌... حالا خودتون در نظر بگیرین چن ساعت گذشته بود، ما یه ماهی قزل ،کباب ترش با یه پلو دو نفره سفارش دادیم ، کنار یه ویو عالی انصافأ یه غذای خیلی خیلی خوشمزه رو تجربه کردیم ، اگر چه تو این شلوغی ها یه حماقت بود ولی ارزشش رو داشت ...
  قیمت غذاها متوسط رو به بالا

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مهتاب
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خاور خانم
  توصیه شده توسط کاربر

  سلام‌به همه بنده اولین بار بود به این رستوران رفتم واقعا غذاها عالی بود هم از نظر کیفیت هم از نظر قیمت مرغ ترش و‌ماهی رو‌به همه پیشنهاد میدم تایمی که غذارو آماده کردن خیلی کوتاه بود پیش غذاها فوق العاده در کل واقعا پیشنهاد میکنم‌به همه

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  رستوران خاور خانم
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران خاور خانم در روستای سرولات واقع در سه کیلومتری جنوب چابکسر از شهرهای استان گیلان واقع شده است.چند سال پیش خاور خانم، در یک بلندی که چشم انداز زیبائی در سرولات داشت و در یک ساختمان معمولی این رستوران را راه اندازی کرد و طولی نکشید که مشتریان زیادی بخصوص در زمان ناهار جلو رستوران صف کشیدند.ما برای صرف ناهار به این رستوران رفتیم و چون وسط هفته بود و اول وقت هنوز صف زیادی ایجاد نشده بود.کته با ته دیگ و کباب و جوجه غذای پیشنهادی ما بود که انصافا خیلی خوشمزه بود.البته یه عده عقیده دارند که در ابتدای تاسیس ، غذاهای این رستوران خیلی خوشمزه بود اما اکنون از کیفیت آن کاسته شده است.ما که در آن زمان تست نکرده بودیم، بالطبع نمی تونیم سخن این عده رو قبول یا رد کنیم.محیط رستوران خوش آیند، صمیمی و گرم بود و گارسونها مدام در حال حرکت و قبول سفارش و تحویل غذاهابودند.قیمت غذاها هم زیاد بالا نبود و من این رستوران را حداقل برای یکبار تجربه کردن غذاهایش، پیشنهاد می کنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Mr NvB
  نقدها:
  گزارش

    از ابتداي ورودي سرولات ( چابکسر - گیلان) ، با تابلوها و بنرهاي رستورانهاي مختلفي روبرو شديم  كه با جملاتي زيبا ، سعي در جذب مشترياني داشتند كه به نيت رفتن به رستوران خاورخانم ، از آن مسير مي گذشتند .
  بي انصافيست اگر بگوييم  كيفيت غذاي آن رستورانها ، از غذاي خاورخانم پايين تر است . فقط كسي ميتواند چنين ادعايي داشته باشد كه غذای هر دو رستوران را امتحان كرده باشد .
   

       ،همانطور كه انتظار داشتم ، جاده روستا پر بود از ماشينهايي با پلاك هاي شهرهاي مختلف كشور . از اصفهان ، شيراز ، مشهد ، تهران ، مازندران و ... . همه بخاطر غذاهای خاورخانم به اين روستاي ييلاقي و زيبا آمده بودند
  .به نظر مي رسيد خاورخانم باعث شده بود تا كسب و كار مردم اين روستا رونق بگيرد و مشتريان اهالي اين روستا ، چند برابر شود.

  با اينكه درست در مقابل رستوران خاورخانم ، رستوراني بسيار بزرگتر و به نظر شيك تر وجود داشت ، ولي از صف تشكيل شده در جلوي ورودي رستوران خاورخانم مي شد فهميد كه انتخاب مردم چيست .

  تعداد صندلي ها و محيط رستوران ، گنجايش اين همه مشتري را نداشت ، بنابراين بايد منتظر مي مانديم تا به نوبت ، و بعد از خالي شدن ميزها ، وارد رستوران شويم و سفارش غذا دهيم .

    
  محیط داخلی و میز و صندلی های رستوران ، ساده و معمولی بود . بهترین نما و چشم انداز  ، مربوط به میزهای روی بالکن بود . پيداكردن ميز خالي روي بالكن اما خيلي سخت تر بود ولي ما بعد از انتظاري فراوان موفق شديم تا روي بالكن جا بگيريم . اين انتظار ارزشش را داشت . منظره  روبروي ما فوق العاده زيبا و رويايي بود . به خصوص اينكه هوا هم بي نظير و عالي بود .

  غذايي كه ما سفارش داديم ، 3 پرس كباب چنجه  به قيمت هر پرس 31 هزار تومان و يك پرس كباب ترش به قيمت 35 هزار تومان بود . همراه با هر پرس غذا ، يك عدد زيتون و يا ترشي همراه با يك عدد نوشابه ، تحويل مشتريان مي شد .


  از زمان ثبت سفارش تا تحويل گرفتن غذا ، حدود نيم ساعت طول كشيد  كه با توجه به تعداد مشتري ها ، اين انتظار كمي معقولانه به نظر مي رسيد .   

    غذايي كه تحويل گرفتيم ، آن چيزي نبود كه انتظارش را داشتم . بخاطر تعریف های زیادی که از غذاهای خاورخانم شنیده بودم ،  انتظار غذايي فوق العاده و عالي را داشتم ، ولی گوشت ها خيلي ترد و خوش مزه نبودند . البته كيفيت پاييني نداشتند ولي من انتظارم بيش از اينها بود .  من چند بار غذاهاي رستورانهاي مختلفي در گيلان را امتحان كرده بودم كه كيفيت بسيار خوبي داشتند ، ولي كيفيت و طعم  اين غذا ، با آنها فرق داشت . البته زيبايي چشم انداز روبروي ما ، باعث مي شد خيلي به خود غذا فكر نكنيم  ولي نكته آزار دهنده ديگر ، ايستادن مشتريان بعدي  در كنار ميز ما بود . آنها منتظر بودند كه هر چه سريعتر غذايمان را صرف كنيم  و ميز را ترك كنيم  تا آنها جاي ما را بگيرند . حضور  این افراد  ، کنار میز ما و انتظار کشیدن برای اینکه ما هزچه سریعتر غذای خود را میل کنیم و میز را ترک کنیم  ، براي ما سخت و آزار دهنده بود .

      در مجموع ميتوان گفت به نظر شخصي من ،  كيفيت غذاي خاله خاور ، در حد معمولي بود ولي منظره و چشم انداز اين رستوران در حد فوق العاده مي باشد .

  اگر بخواهم به اين رستوران امتياز بدهم ، نمرات من به اين شكل خواهد بود .

  نمره به كيفيت غذا 7 از 10

  نمره به محيط داخلي رستوران  6 از 10  

  نمره به نما و چشم انداز رستوران ( از روي تراس) 10 از 10

  نمره به رفتار پرسنل 7 از 10  

  شايد اگر شما به اين رستوران برويد ، امتيازي بيشتر و شايد هم كمتر بدهيد .

   مقايسه اي كه من انجام دادم و امتيازاتي كه به رستوران خاورخانم دادم ، با توجه به تجربيات قبلي من از چند رستوران محلي گيلان بود .

   

  موفق و پيروز باشيد .

  #ستوران #نقد #بررسی #گیلان #سرولات #ستوران #کافه

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Hadis
  نقدها:
  گزارش

  رستوران خاور خانم واقع در روستای سرولات چابکسر است. غذاها خیلی معمولی ولی گران بود و به نظر من فقط منظره زیبایی داشت رستوران و کلا منطقه سرولات.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Sepid1370
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خاور خانم
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران خوبیه ،کیفیت غذا خوبه ،محیط فوق العاده زیبایی داره .
  برای یکی دو بار رفتن خوبه چون بشدت شلوغه و ادم کلافه میشه .
  قیمت ها هم نه زیاد گرونه و نه زیاد ارزون .
  ارزش امتحان کردن را داره ?

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مهين شاعري
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خاورخانم
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران خاور خانم كه در چابكسر است بسيار معروف شده است و اكثر افرادي كه به چابكسر ميروند اين رستوران را تجربه ميكنند. همين معروفيت باعث شده اين رستوران در تعطيلات بسيار شلوغ ميشود و بايد در صف منتظر نوبت بمانيد. ما در اين رستوران مرغ ترش و كباب و ماست سنتي سفارش داديم. طعم مرغ و كباب خوب بود اما به نظر ميايد بيش از خود غذا منظره زيباي اين رستوران منجر به معروف شدنش باشد. اگر دوست داريد سر فرصت در ارامش غذا بخوريد در زمان تعطيلات به اين رستوران نرويد

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Nastaran
  نقدها:
  گزارش
  نقد رستوران خاور خانم
  توصیه شده توسط کاربر

  در دی ماه 97 به اتفاق خواهر و مادر و دختر خاله ام سفری به گیلان (چابکسر) داشتیم و در مدت اقامت خود در این منطقه سری به رستوران معروف خاور خانم زدیم، این رستوران که در نزدیکی چابکسر و در ارتفاعات البرز و در ناحیه ای به نام سرولات واقع است توسط خانمی به نام خاور اداره می شود. خاور خانم حدود 20 سال پیش به صورت اتفاقی توانمندی خود در آشپزی و اداره رستوران دریافته و توانسته است که رستوران خود را به معروف ترین ها در شمال تبدیل نماید، رستورانی که در روزهای تعطیل تابستان پذیرایی میهمانان بسیار زیادی از سراسر کشور می باشد و در عین حال باعث رونق روستا و نیز ناحیه و اشتغال زایی برای صدها نفر شده است.

  ما روز شنبه برای ناهار و حدود ساعت 13:30 به این رستوران رفتیم و اولین موردی که توجه ما را جلب کرد ماشین های لوکس متعددی بود که در جلوی درب رستوران پارک شده بود و نکته دوم رستوران های بزرگ و زیبای دیگری که در اطراف رستوران خاورخانم وجود داشت ولی میهمانان زیادی نداشتند.

  پس از بالا رفتن از چند پله، وارد رستوران شدیم، رستوران از چند قسمت بزرگ و چند بالکن تشکیل شده بود و مشرف به دره بسیار زیبای مقابل، چشم انداز قشنگی که به نتهایی می توانست ما را قانع سازد که این مکان، ارزش پیمودن این مسیر پرپیچ و خام کوهستانی را داشته است.

  با اینکه زمستان و روز غیرتعطیل بود، رستوران رونق خوبی داشت و خیلی از میزها پر بود، خوشبختانه با ورود ما یکی از میزهای کنار پنجره خالی شد و در این قسمت قرار گرفتیم و ضمن اینکه از منظره دره روبرو لذت می بردیم منوی رستوران را هم نگاه کردیم، این منو به صورت سیاه و سفید بر روی یک برگه ساده چاپ شده بود و جلد نداشت و به نظر من در خور چنین رستوران معروف و پردرآمد و پرمیهمانی نبود و وقتی که چشم از منظره اطراف برداشتیم و نگاهی به فضای داخل رستوران انداختیم بر روی در و دیوار رستوران چیز زیادی که معرف یک رستوران گیلانی با غذاهای محلی باشد، نیافتیم.

  مهیمانان از رده های سنی مختلف و شرایط اقتصادی متفاوتی بودند، از خانم و آقای مسنی که به سختی راه می رفتند و ظاهری آراسته داشتند و با لهجه شیرین گیلکی صحبت می کردند تا جوانهای شیک امروزی که انواع لباسهای گرانقیمت مارک دار به تن داشتند و خانواده اصفهانی که ظاهری معمولی داشتند و با لهجه خاص خود با هم گپ و گفت می کردند،به نظر می رسید که همه میهمانان از فضا و غذا لذت می برند.


  جلوی صندوق رفتیم و غذای خود را سفارش دادیم،کباب ترش و میرزاقاسمی و یک کوزه ماست محلی. قیمت غذاها منصفانه به نظر می آمد و با توجه به اینکه در کنار غذاهای اصلی، زیتون پرورده، سیر ترشی و ترشی محلی هم سرو می شد قیمت کاملاً مناسب به نظر می رسید.

  مدت زیادی طول نکشید که سفارش ما آماده شد ولی خدمه رستوران چنان از کار زیاد خسته بودند که حتی نای پاسخ گفتن به اظهار تشکر ما را هم نداشتند، از زیتون پرورده و میرزاقاسمی شروع کردیم که بسیار خوشمزه بود و به جرات می توانم بگویم که بهترین نوعی بودند که تا این زمان تجربه کرده بودم. کباب ترش و کته هم خوشمزه بود ولی بهتر از آن را در رستوران حسن رشتی نوشهر تجربه کرده بودم و ماست هم که در کوزه گلی (سفالی) لب شکسته؟! برایمان آورده شد به عنوان یک ماست روستایی هیچ تفاوتی با ماستهای معمولی نداشت.

  در مجموع نمره 80 از 100 به غذای این رستوران می دهم، پس از صرف غذا مدت دیگری هم از منظره روبرو لذت بردیم و زمانی که قصد خروج از رستوران را داشتیم در یک نظر، خاورخانم مشهور که مشغول صحبت با خدمه رستوران بود، را هم دیدیم. البته من به این دلیل که قبلاً در شبکه های مجازی تصویر ایشان را دیده بودم او را شناختم ولی خود ایشان تماسی با میهمانان نداشتند، در حالیکه خیلی از میهمانان از جمله خود ما، بسیار مشتاق دیدن و صحبت کردن با چنین زن موفق، توانمند و کارآفرینی بودند. به هرحال شرایط مساعد مزاحمت ما نبود و بدون صحبت با خاورخانم، رستوران ایشان را ترک کردیم و در کوچه باغهای روستا گشتی زدیم و عکس هایی گرفتیم و از خانمهای روستایی که در محدوده رستورانها غرفه هایی داشتند و محصولات روستایی و شمالی را عرضه می کردند خریدهایی کردیم و در نهایت این روستای زیبا و این رستوران به یادماندنی را ترک کردیم، در حالیکه آرزو می کردیم که خداوند فرصت برگشت مجدد به این منطقه و این رستوران را نصیب ما کند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خاور خانم
  توصیه شده توسط کاربر

  می تونم بگم یکی از بهترین رستوران های استان گیلان رستوران خاور خانمه هم از لحاظ کیفیت و هم قیمت، همچنین از داخل رستوران ویوی فوق العاده ای از روستای سرولات رو میتونید ببینید و همه ی اینها با هم، جایی برای تردید درخصوص انتخاب این رستوران باقی نمیگذاره.
  غذاهایی که ما خوردیم مرغ شکم پر و باقالی قاتق ،باماست کوزه ای بود که همشون عالی بودن پلوشم که حرف نداشت.مرغ شکم پرش برای ۳ نفر کافیه.
  اما در مورد رستوران خاور خانم نکته اول اینکه دوشنبه ها تعطیل هست.
  دوم اینه که در پایان هفته ها و تعطیلات رستوران خیلی شلوغه و اطراف جای پارک نیست و باید در صف طولانی سفارش غذا بمونید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Sayeh
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خاور خانوم
  توصیه شده توسط کاربر

  ويوي تراس عالي
  كيفيت غذا خوب ولي نه در حد عالي (البته به نسبت جمعيتي كه وجود داره قابل قبوله)
  مرغ شكم پر رو پيشنهاد ميكنم
  ماست موزه اي عالي
  قيمت ها متوسط رو به بالا
  در كل بنظرم كيفيت به نسبت سالهاي قبل پايين اومده

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Kitkat
  نقدها:
  گزارش
  عالی
  توصیه شده توسط کاربر

  یه رستوران کاملا با کیفیت و غذاهای خوشمزه که حتما باید امتحانش کنید، موقعیت مکانی خیلی زیبایی داره ، فقط تو روزای تعطیلی خیلی شلوغه باید یک ساعت تو صف وایسید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Shagha
  نقدها:
  گزارش

  من اولین بار بود این رستوران میرفتم و با توجه به تعریفایی که شنیدم توقع یه کیفیت فوق العاده داشتم اما غذاها خیلی معمولی بود، مقدار برنج برای هر پرس خیلی خیلی کم بود، فضای رستوران واقعا قشنگه مخصوصا تراس هاش، اما توی سرما نمیشه بیرون نشست، خیلی سرده، غذاتون رو هم باید سریع بخورین و بلند شین که این خودش یه امتیاز منفی هستش. در کل به نظرم به اندازه ای که از این رستوران تعریف شده، خوب نبود!

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Parsaf33
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خاور خانم
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران خاور خانم
  این رستوران در استان مازندران و در شهر چابکسر واقع شده
  به دلیل اینکه این رستوران در ارتفاع واقع شده بسیار منظره زیبایی داره
  غذا همگی خوشمزه با قیمتی مقرون به صرفه است حتما پیشنهاد میشه

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • SaeidFarhat
  نقدها:
  گزارش
  رستوران گردی
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران خاور خانم به نظر من یکی از بهترین رستوران های شمال ایران می باشد
  همه آشپزها خانم هستند
  منظره بی نظیری این رستوران آدمو شگفت انگیز می کنه
  میرزا قاسمی باقلاقاتق کباب ترش ماهی و مرغ شکم پر از بهترین غذا های این رستوران می باشد

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Bita Dabiri
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خاور خانوم
  توصیه شده توسط کاربر

  وقتي مي خواستم به اين رستوران برم نگهبان هتل گفتن نريد جادش خيلي خرابه حيف نيست اما روز بعد من گوش نكردم و راهي شديم واقعا منظره عالي و چشم انداز زيباي رستوران من رو جذب كرد. از طعم غذاها هم كه نگم همه چيز عالي بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Nass
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خاور خانم
  توصیه شده توسط کاربر

  غذاهای این رستوران بی نظیره و ویو فوق العاده رستوران لذت غذا خوردن رو در اینجا دو چندان میکنه#تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • MAGIC.POPS
  نقدها:
  گزارش
  رستوران سنتی خاله خاور
  توصیه شده توسط کاربر

  مناطق شمالی ایران به خاطر طبخ غذاهای اصیل ایرانی و سنتی خاص خودش شهرت زیادی داره.استان گیلان هم به لطف بانوان هنرمندش از این نظر جایگاه ویژه‌ای داره. خاور خانم یک بانوی خوش ذوق  گیلانی هس که با تاسیس رستورانی نسبتا کوچک با غذاهای بسیار خوشمزه شهرت زیادی کسب کرده.
  اگر به این رستوران عالی و کم نظیر سنتی رفتید حتما طعم شوید پلو و مرغ تنوری و شیشلیک اش رو بچشید چون واقعا حرف نداره به علاوه اینکه غذاهای بی نظیر دیگه ای رو هم ارائه میدن ولی واقعا کارشون درسته
  بهشون تبریک میگم
  اگه دنبال یه طعم جنجالی هستین میتونین یه روز هم مهمان رستوران خاله خاور باشین

  آدرس: استان گیلان، ۳ کیلومتری چابکسر، روستای سرولات
  نوشته شده : magic.pops

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • Farnush
  نقدها:
  گزارش
  رستوران خاور خانم
  توصیه شده توسط کاربر

  10 آذر 97 رستوران خاور خانم بودم با خود خاور خانم هم عکس گرفتم بسیار خوش برخورد ... منظره رستوران عالی کیفیت غذا خوب قیمت مناسب در کل پیشنهاد می کنم حتما تشریف ببرید ...

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: