Close
جزیره بیوک ادا
Majid.m.Lahiji
نقدها:
گزارش
سفر به آرامش مطلق
توصیه شده توسط کاربر

قبل از سفر به استانبول، درباره ای جزیره ای شنیده بودم که عاری از هرنوع وسیله ی موتوری است و تردد در آن به کمک درشکه و یا موتور و ماشین برقی و دوچرخه انجام میشود.
اسم جزیره بیوک آدا است.که معنای آن جزیره بزرگ می شود، بزرگترین جزیره از نه مجمع الجزایری است که اصطلاحا به جزایر پرنسس شهرت دارند و در استانبول ترکیه واقع شده اند. یکی از تفریحات محبوب در تور استانبول برای روزهای آفتابی، گشت و گذار در این شهر، سفر با کشتی از بندرگاه آن و بازدید از جزیره زیبای بیوک آدا می باشد.
برای رفتن به بیوک آدا، می توانید از اتوبوس دریایی و یا قایق استفاده کنید و از محل هایی به نام کادیکوی، بستانچی، سیرکجی و کاباتاش در استانبول سفر خود را آغاز نمایید. هر چند، چنانچه بوسیله اتوبوس دریایی به این جزیره زیبا بروید، ممکن است در زمان خود صرفه جویی کنید و بسیار ارزان تر به مقصد خود برسید، ولی پیشنهاد می شود که از طریق قایق سواری، این مسیر فرحبخش و دلنشین را به سمت بیوک آدا طی کنید.
در صورت استفاده از قایق، تجربه شما از سفر، لذتی چند برابر خواهد داشت و در طول مسیر شهر استانبول را در پشت سر خود به نظاره خواهید نشست. در همین حین نیز می توانید با خوردن چای و دادن نان به پرندگان دریایی که شما را همراهی می کنند، از تک تک لحظات سفر دریایی خود لذت وافری ببرید.
توصیه میکنم برای سفر به این جزیره از تور استفاده نکنید چرا که با هزینه ای بسیار پایین و در حدود 15 لیر میتوانید با اتوبوسهای دریایی به این جزیره ی زیبا بروید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: