رقابت عجیب و جدید مسی و رونالدو در صنعت هتلداری آغاز شد!

3.6
از 16 رای

اگر طرفدار فوتبال باشید و به کشوری سفر کنید که به شما بگویند در آن هتل مسی و هتل رونالدو قرار دارد، کدامیک را برای اقامت انتخاب می کنید؟ جدا از بحث طرفداری یک تیم، آیا اطلاعاتی در مورد هتل های این دو بازیکن مطرح فوتبال دارید؟ می دانید هتلی که توسط لیونل مسی اداره می شود در کدام شهر قرار دارد؟ فوتبال، این بازی هیجان انگیز طرفداران سرسختی در دنیا دارد و البته ماجراهای عجیبی هم در بطن آن اتفاق می افتد. هیجان این ورزش بسیاری از مواقع رقابتهای زیادی را در طرفداران تیم ها و باشگاه ها ایجاد می کند. گاهی این موضوع به بازیکنان و ستارگان این ورزش جهانی و محبوب هم کشیده می شود. این بازیکنان طرفداران زیادی دارند که حتی در زندگی شخصی آن ها نیز سرک می کشند.

 

هتل های مسی یا هتل های رونالدو؟

یکی از این رقابت ها بین دو بازیکن مشهور جهانی اتفاق افتاده است. با اینکه آنها اعتقاد دارند با هم هیچ مشکلی ندارند اما شواهد اینگونه نشان نمی دهد. مبارزه آنها در دنیای گردشگری هم نفوذ کرده است. لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا و کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی که هم اکنون برای یوونتوس بازی می کند در حال رقابت عجیب و تنگاتنگی هستند.

در این ویدئوی جالب نگاهی به نفوذ این دو ستاره مشهور دنیای فوتبال در صنعت گردشگری و رقابت مسی و رونالدو در هتلداری می اندازیم! پس با ما همراه باشید تا حقایق جالبی را در مورد این دو بازیکن محبوب و تاثیر آنها بر گردشگری به شما نشان بدهیم!