رستوران

رومن فوروم

Roman Forum

3740-fo5xKbAtEX6y1T5gzZm6.jpeg
3740-wxYDqY938JCju3hPoidc.jpeg
3740-OrIgPtlGh3Z9r1t3Ey3U.jpeg
3740-m6YpFayFGTtCRmEJ27fR.jpeg
3740-LFSmLNHeAL6Ys9nUySyu.jpeg
3740-57a93jkUtaTntIi8Wwox.jpeg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

میدانی مستعطیلی که در اطراف آن چندین خرابه باستانی و ساختمان های دولتی کهن دیده می شود. این میدان در مرکز شهر رم واقع شده است. رومن فوروم به عنوان مکانی برای خرید و فروش؛ محل آمد و رفت مردم بوده.

نوع جاذبه:
 • مکان های تاریخی
 • مناظر دیدنی معروف

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  قلب رم باستان
  توصیه شده توسط کاربر

  رومن فورِم، مرکز و میدان اصلی روم باستان و یکی از اصلی ترین مکان های تجمع در آن زمان بوده. هرچند که امروزه، تقریبا بیشتر بناهای آن نابود شده اند ولی رومن فروم برای ایتالیا حکم تخت جمشید برای ایران را دارد و با مشاهده همین باقی مانده ها و خرابه ها هم می توان تصور کرد روزی چه بناهای عظیمی ساخته شده بوده.

  بازدید از اینجا با بلیط 12 یورویی کلوسئوم، امکان پذیر است که البته شامل بازدید از پالاتین هیل در مجاورت آن هم می شود.
  به نظر من برای استفاده حداکثری از این بازدید، باید از قبل در مورد تاریخ بناها و رخدادهای این منطقه هم مطالعه کرد که هر کدام داستان های زیادی دارد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سعید عسکریان
  نقدها:
  گزارش
  رومن فروم نشانگر قدمت رم
  توصیه شده توسط کاربر

  رومن فروم شاهدی برعظمت روم باستان در جوار کولوسئوم باشکوه و طاق کنستانتین قرار دارد، تاریخ و قدمت روم باستان در این مکان خلاصه شده است، با بازدید از رومن فروم گذشته روم و تاریخ و قدمت آن را لمس خواهید کرد.
  محیط آن از یک طرف به کلوسئوم و طاق کنستانتین و از طرفی دیگر به میدان ونزیا محدود می شود در واقع در شرق خیابان Via Dei Fori Emperiali قرار دارد.
  بقایای شهر رم که قبلا به آتش کشیده شد در رومن فروم قابل مشاهده است، این مکان در واقع میدان اصلی روم، مرکز بازرگانی، سیاسی و مذهبی شهر محسوب می شد و محل برگزاری بیشتر جشن های روم باستان، نشست ها، جشنواره ها و مهمانی ها بود.
  فضای موجود در این مکان در حالت کلی تخت جمشید و افسوس کوشی آداسی را برای بازدید کننده تداعی می کند.
  در رومن فروم شما از قدم زدن در تاریخ و دیدن ساختمان‌های روم باستان لذت خواهید برد. می‌توانید درخشش و روح روم باستان را در این بناهای به خوبی حفظ شده ببینید.
  تمام طول سال برای بازدید از رومن فروم که موزه روباز است امکان پذیر می باشد.
  بلیط ورودی رومن فروم به همراه بلیط کولوسئوم می باشد.
  اگر علاقمند به تاریخ هستید قبل از بازدید این مکان ضروری است جزییات و اطلاعات دقیق تری از رومن فروم را مطالعه و کسب کنید که بیان آن در این مجال نمی گنجد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: