Close
رستوران

جزیره ناز

Naaz Island

Naaz Island (2).jpg
Naaz Island (1).jpg
Naaz Island (4).jpg
Naaz Island (3).jpg
Naaz Island (5).jpg
Naaz Island (6).jpg
Naaz Island (7).jpg
Naaz Island (8).jpg
Naaz Island (9).jpg
Naaz Island (10).jpg
Naaz Island (11).jpg
Naaz Island (12).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

در نزدیکی سواحل شرقی جزیره قشم جزیره زیبایی وجود داردبه نام " ناز" که از ساحل در حدود یک کیلومتر فاصله دارد. مساحت این جزیره سه هکتار است و دیواره های صخره ی به ارتفاع ۵ تا ۱۰ متر اطراف آن را پوشانده . این جزیره ساحل ماسه ای ندارد و کلا مسطح و سنگی است. هنگام جزر یک مسیر باریک این جزیره را برای مدت کوتاهی به قشم متصل می کند.

نوع جاذبه:
 • جزایر

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این جاذبه :
 • کاربر لست سکند روزبه شهنواز
  نقدها:
  گزارش
  که ناز بنیاد کند...
  توصیه شده توسط کاربر

  اگر دوست دارید مثل کریس انجلِ شعبده باز بر سطح آب راه بروید باید خود را به جنوب شرقی جزیره ی قشم برسانید و منتظر جزر آب باشید که با پایین آمدن سطح دریا منظره ای شگفت مقابلتان پدیدار میشود، جزایر ناز دیگر ناز نمیکنند و برای خودنمایی از آب بیرون آمده اند و دلبری می کنند.
  حالا چرا مثل شعبده بازها بر روی آب می شود راه رفت؟ چون با جزر آب و پایین رفتن دریا باریکه ای ایجاد می شود به عمق چند سانت که قدم زدن در این دریای کم عمق خود حرکتیست خارق العاده!
  اینجا پر است از تفریحات گوناگون، از شتر سواری گرفته تا پرواز با پاراگلایدر و هر کس بنا بر سلیقه و بودجه اش بهره می برد از این امکانات و صد البته که قدم زدن در این فضا و استفاده از هوای پاک خودش بزرگ ترین تفریح و لذت است.
  برای رسیدن به اینجا هم بهترین روش استفاده از تورهای گردشگری است که هم امنیت فراوان دارد و هم صرفه ی اقتصادی.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند بهزاد حصاریها
  نقدها:
  گزارش
  جزایر ناز
  توصیه شده توسط کاربر

  جزایر ناز در واقع دو جزیره هستن در نزدیکی ساحل جنوبی جزیره قشم که در هنگام جزر و پایین رفتن آب دریا، به جزیره قشم وصل میشن و هنگام مد و بالا آمدن آب دریا از جزیره قشم جدا میشن و ارتباطشون قطع میشه و این اتفاق هر 6 ساعت یک بار تکرار میشه و چون مدام ارتباط این دو جزیره با جزیره قشم قطع و وصل میشه، مردم محلی میگن این جزایر ناز میکنن و به همین دلیل هم به جزایر ناز معروف شدن!
  در زمان جزر که این دو جزیره به جزیره قشم وصل میشن، میشه با ماشین رفت روی یکی از این جزایر و پیاده شد و گشتی در جزیره زد و صنایع دستی و شیر شتر خرید!
  راستی اگر یادتون باشه، در قسمت پایانی فصل دوم سریال پایتخت هم خانواده نقی معمولی در هنگام جزر دریا با ماشین ناخدا رفتن روی یکی از این جزایر تا ناهاری بخورن و استراحتی بکنن که به فاصله کوتاهی آب آمد بالا و ماشین ناخدا رو برد زیر آب!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Roya.noori
  نقدها:
  گزارش
  جزیره ناز و تجربه پرواز
  توصیه شده توسط کاربر

  جزایر ناز که در ساحل جنوب شرقی قشم و نرسیده به اسکله ساحلی روستای سوزا قرار گرفته یکی از جزایر زیبای قشم است با سه صخره بیرون آمده از آب..تفاوت و زیبایی این جزیره در جزر و مد آب دریاست..که در هنگام جزر دریا میتوانید ب اندازه ی یک کیلومتر در دریا پیاده روی کنید..
  از تفریحات این جزیره زیبا نمیشه گذشت..تفریحات آبی و هوایی و آفرود سواری،شتر سواری ،پاراگلایدر و...
  از قبل سفر برای تجربه ی پاراگلایدر برنامه ریزی کرده بودیم که به همین خاطر دوبار به این جزیره زیبا رفتیم و یک روز به خاطر شرایط بد هوا نشد پرواز کنیم و شتر سواری رو کنار ساحل زیبا تجربه کردم😁بعدش به جاذبه های نزدیک جزیره مثل دره ستارگان و غار خوربس که فاصله زیادی با جزیره نداشتن رفتیم..اما هدف اصلی مونده بود برای روزی که شرایط هوا پایدار باشه و مناسب برای پرواز..بلاخره برای پرواز هم رفتیم و با خلبان ماهر آکرو که همشهریمون هم بود پرواز کردیم همراه با حرکات آکروباسی فوق العاده پرازهیجان که لذتش فراموش نشدنیه..و دیدن جزیره از اون بالا واقعا لذتبخشه که حتما حتما باید تجربش کنید..
  هزینه برای پاراگلایدر 150هزار بود و هزینه فیلم و عکس جدا حساب میشه که ما استفاده نکردیم چون دوربین هاشون رو روز قبل دزدیده بودن ولی ریسک زیادیه گوشی خودتون رو ببرید بالا عکس بگیرید که ما این ریسکو کردیم 😑😅ولی شما نکنید 😑

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Maryam_aram63
  نقدها:
  گزارش
  جزایر ناز
  توصیه شده توسط کاربر

  جزایر ناز یکی از جاذبه های قشم میباشند که در هنگام مد مسیر دسترسی به انها مسدود شده و ساحل را اب فرا میگیرد و در هنگام جزر اب دریا پایین رفته و میتوان تا جزایر پیاده رفت. حتما سعی کنید برای دیدن این جزایر در هنگام جزر در این محل باشید. ساحل حال و هوای خوبی دارد. تفریحات ساحلی اندکی و همچنین امکان شترسواری در ساحل فراهم است. ما پیاده تا اولین جزیره رفتیم که حس خوب و به یادماندنی داشت. جزایر ناز -البته در هنگام جزر_ یکی از دیدنیهای جذاب قشم است که نباید از دست داد.ولی متاسفانه به علت مساعد نبودن هوا نتونستیم پاراگلایدر سوار بشیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند هادی انصاری
  نقدها:
  گزارش

  جزایر ناز دو تا جزیره کوچک در یک کیلومتری ساحل جنوبی جزیره قشم هستند که در مواقع جزر اب به ساحل قشم راه پیدا می کنند و در مواقع مد به صورت جزیره جدا از ساحل در می آیند .
  فاصله این دو جزیره از شهر قشم حدودا 22 کیلومتر است و برای رسیدن به آنها باید وارد جاده ای بشوید که از شهر قشم به روستای سوزا می رسد . این همان جاده ای است که از طریق آن می توانید به غار خربس و دره ستاره ها و ساحل طلایی برسید و بعدش به جزایر ناز و در ادامه هم به شهرک سوزا و بعد به شیب دراز می رسید که محل سوار شدن به قایق برای رفتن به جزیره هنگام است .
  ساحل جزایر کوچک ناز صخره ای هستند ولی ساحل جزیره قشم در نزدیکی این جزایر ، ماسه ای است .
  در هنگام جزر آب می توانید فاصله بین ساحل قشم تا ساحل جزایر را پیاده تا محل جزایر بروید ولی در هنگام مد باید این فاصله را با قایق طی کنید .
  ساعات جزر و مد در روزهای مختلف و برای سواحل مختلف متفاوت است . اگر می خواهید زمان برنامه گردشگری خود را با ساعات جزر و مد هماهنگ کنید یا باید از افراد محلی ساعات جزر و مد همان روز را سوال کنید و یا یک سرچ توی گوگل بزنید و یا برامه پیش بینی ساعات جزر و مد را روی گوشیتون نصب کنید .
  در سواحل شنی قشم در نزدیکی جزایر ناز امکانات تفریحی مانند پاراگلایدر و شترسواری مهیا کرده اند .
  ما در مسیر رکابزنی دور جزیره قشم ، حدودای غروب بود که به سواحل نزدیک جزایر ناز رسیدیم که اتفاقا موقع جزر دریا بود و ساحل قشم از راه خشکی به جزایر وصل شده بود . .
  چون می خواستم تجربه پاراگلایدر و عکاسی از بالا را داشته باشم سریع رفتم سراغ گزینه پاراگلایدر که دیگه آخرین سرویسش در آن روز بود . یکصد هزار تومان برای یکربع ساعت پاراگلایدر دونفره ( همراه مربی ) در آسمان سواحل ناز .
  ولی با آنکه عملا فقط نیمی از این زمان را در آسمان بودیم ولی تجربه لذت بخشی بود بویژه که غروب خورشید را هم در پهنه افق ساحل و دریا از بالا می نگریستیم .
  پاراگلایدر را بوسیله طناب بلندی که به یک خودرو شاسی بلند وصل بود می کشیدند و پاراگلایدر از سطح صاف ساحل اوج می گرفت .و خودرو آنقدر سریع حرکت می کرد که پاراگلایدر فکر کنم حدود یک کیلومتری اوج گرفت و سپس طناب را رها کرد و دور زد تا بالاخره در ساحل فرود بیاید .
  از بالا مناظر سواحل و دریا زیبا و تماشایی بود و گردشگرانی را می دیدیم که سوار بر شتر از جزایر به سمت قشم می آمدند .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Shilan
  نقدها:
  گزارش
  جزایر ناز
  توصیه شده توسط کاربر

  جزایر ناز قشم این جزایر در سمت جنوب کشور قرار دارند بهترین فصل برای رفتن به جزایر جنوبی ایران فصل پاییز و زمستان است. جزیره ناز در فاصله ۳۲ متری شهر قشم قرار دارد. ازداخل شهر قشم میتوان از بلوار آزادگان به سمت جنوب بروید و در انتهای بلوار وارد جاده ساحلی جنوب جزیره که به آن جاده دریا نیز گفته میشود و پس از عبور از سازه اسکله نفتی و پشت سر گذاشتن ساحل طلایی در سمت راست پارکینگ ساحل به چشم میخورد. از تفریحات آبی این جزیره غواصی، قایق سواری، جت اسکی است. از تفریحات هوای میتوان پاراسل ، پاراگلایدر، کایت بورد،پاراموتور ، چتر بازی و غیره نام برد.
  خودم از پاراگلایدر استفاده کردم واقعا به ورزش هیجانی و باحالی بود حتما اگه مسیروتون به جزایر ناز افتاد این تفریح هوای رو تجربه کنید

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند سمیه ترکمان
  نقدها:
  گزارش
  جزیره ناز قشم
  توصیه شده توسط کاربر

  جزیره ناز کلا شامل دوتا جزیره هست و فاصله اش تا ساحل اصلی یک کیلومتر هست .این جزیره هم جز عجایب هفتگانه و دیدنی قشم محسوب میشه و هنگام جزر آب میتونید پیاده و بدون قایق و وسایل نقلیه آبی به این جزیره تشریف ببرید و از روی سکوی این جزیرها چشم انداز متفاوتی از جزیره لارک هرمز و هنگام داشته باشید ولی وقتی مد آب اتفاق میفته فاصله اساحل تا این دو جزیره رو باید وسایل نقلیه آبی طی کنید چون آب دریا به شما اجازه پیاده روی تو مسیر رو نمیده. این ساحل جز ساحل های پر طرفدار بین توریستها محسوب میشه . در این ساحل شما میتونید از بازیهای آبی استفاده کنید و یا اینکه شتر سواری کنید و از دست فروشهای غذاهای جنوبی مثل فلافل و سمبوسه بخرید و یا اینکه از دست فروشها میوه استوایی بخرید و طعم شون رو امتحان کنید . مخصوصا هنگام شب اگه بخواهید به ساحلی تشریف ببرید تا از بودن کنار ساحل لذت بیشتری ببرید این ساحل بهتون پیشنهاد میشه.در ضمن این ساحل ماسه ای نیست و مسطح و سنگی هست موقعی که میخواهید داخل آب دریا بشید باید مواظب باشید تا آسیبی نبینید.حتما برای پیاده روی و یا شنا در قسمت کم عمق باید کفش مخصوص آب بپوشید. #جزیره_ناز#قشم

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند آوات مام قادری
  نقدها:
  گزارش
  جزایر نازنین ناز
  توصیه شده توسط کاربر

  بعد از برگشت از هنگام مسیر رو از جاده به سمت جزیره ناز ادامه دادیم ، لازم به ذکر هست که باید در زمان جزر اونجا باشید چون وقتی مد میشه مسیر دسترسی مسدود میشه و آب بالا میاد .
  وقتی اب پایین میره میتونید با پای پیاده برید داخل جزایر !
  پاراگلایدر سواری و شتر سواری از تفریحاتی هست که متیونید اونجا تجربه کنید
  رسیدن ما توام شد با اولین تجربه شتر سواری من !! از جمع چهار نفره ما فقط من جرات کردم سوار بشم بقیه ترسیدن ، چون شتر هنگام بلند شدن سر و بدنش رو پایین میاره
  خلاصه همچون لورنس عربستان سوار بر شتر به سمت فتح ناز اون هم از کف دریا روانه شدم. جالبه که الان که مینویسم میتونم تصور کنم حضرت موسی چطوری از نیل رد شده ، درسته شاید پدیده متفاوتی بوده باشه ولی حسش شاید همین بوده.
  سواری لذت بخشی بود ، آقای که افسار شتر رو در دست داشت گفت داخل جزایر اقامتگاه هایی هست که مخصوص ماهیگیرای قدیم بوده و الان درهاش بسته شده. چند خانم هم بودن که نقش حنا میکشیدن.
  حصور در کناره های جزیره واقع حس خوبی داشت و آب دریا کاملا زلال بود چند دقیقه اونجا موندیم و از دیدن خرچنگ ها و موجودات عجیبی که به صخره ها میچسبیدن و خار داشتن و اسمشون رو نمیدونم لذت بردیم. مسیر برگشت رو هم پیاده برگشتم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند shadi
  نقدها:
  گزارش
  جزایر شگفت انگیز ناز
  توصیه شده توسط کاربر

  تعریف جزیره ناز رو زیاد شنیده بودم و حتی یکبار هم که رفته بودیم قشم به این ساحل رفته بودم اما نمیدونستم که موقع جذر و مد که اب پایین میره راه از ساحل تا اون جزیره ها باز میشه.و وقتی که این پدیده رو دیدم شدیدا هیجان زده شدم و باورم نمیشد که دارم کف دریا راه میرم و صدف های جا مونده همراه آب رو میبینم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Ehsantrips
  نقدها:
  گزارش
  جزیره‌های صخره‌ای ناز
  توصیه شده توسط کاربر

  اولین باری که اسم این جزیره ها و تحت تاثیر قرار گرفتن اونا توسط جزر و مد دریا را دیدم، در سریال پایتخت بود که خانواده نقی معمولی ماشین را در خشکی پارک کردند و رفتند و وقتی برگشتند با ماشین زیر آب رفته مواجه شدند! جزایر ناز دو جزیره کوچک صخره ای در ساحل جنوبی قشم هستند که به نوعی بخشی از جزیره قشم هستند و شاید نتوان آنها را جزیره مستقل حساب کرد. فاصله این جزایر تا ساحل قشم حدود یک کیلومتر است و در هنگام جزر و عقب نشینی آب دریا، جزیره ها در واقع به قشم می چسبند و یک راه خشکی بین قشم و ناز ایجاد می شود. این جزایر کوچک خالی از سکنه است و فقط از نظر گردشگری اهمیت دارد. چشم انداز جزایر از ساحل قشم نیز زیباست و در ساحل ورزش ها و تفریحات آبی و چیزهایی مثل شترسواری و ... را می توان دید. ورود به این جزیره ها هم در هر زمانی از روز امکان پذیر نیست و ساعات جزر و مد در فصول مختلف متفاوت است. بنابراین قبل از رفتن به این منطقه باید از ساعات جزر و مد اطلاع پیدا کنید. در مورد علت نامگذاری این جزایر به ناز هم گفته می شود چون این جزایر به نوعی برای پیوستن دائمی به جزیره قشم ناز می کنند و در ساعاتی از روز به جزیره اصلی می پیوندند و سپس جدا می شوند، به این نام معروف شده اند!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند طلوع کوچک
  نقدها:
  گزارش
  جزیزه ای خاص در نزدیکی قشم
  توصیه شده توسط کاربر

  با شنیدن اسم این جزیره آدم وسوسه میشه که این مکان ببینه، چرا این اسم رو داره؟! مگه چه شکلیه؟!
  جزیره ای که در ۲۷ کیلومتری از جزیره قشم قرار گرفته و تنها راه ارتباطی بین این دو زمانیست که جزر بشه و آب دریا پایین بره تا شنها پل ارتباطی این دو جزیره بشن و بشه به جزیره ناز رفت، جزیره ای که دارای خرچنگ و صدف های زیباییه، امکانات پارکینگ و سرویس بهداشتی و شتر سواری و پاراگلایدر سواری رو داره اما رستوران و ...نه و همه توریست ها برای ساعتی به این حزیره سری میزنند.
  #جزیره_ناز #سفرباطلوع #قشم

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  جزایر ناز
  توصیه شده توسط کاربر

  جزایر ناز یکی از جاذبه های قشم میباشند که در هنگام مد مسیر دسترسی به انها مسدود شده و ساحل را اب فرا میگیرد و در هنگام جزر اب دریا پایین رفته و میتوان تا جزایر پیاده رفت. حتما سعی کنید برای دیدن این جزایر در هنگام جزر در این محل باشید. ساحل حال و هوای خوبی دارد. تفریحات ساحلی اندکی و همچنین امکان شترسواری در ساحل فراهم است. ما پیاده تا اولین جزیره رفتیم که حس خوب و به یادماندنی داشت. جزایر ناز -البته در هنگام جزر_ یکی از دیدنیهای جذاب قشم است که نباید از دست داد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ناصر Nassaj2011
  نقدها:
  گزارش
  جزیره زیبای ناز
  توصیه شده توسط کاربر

  جزیره یا جزایر ناز چند صخره بسیار بزرگ هستند که در میان خلیج فارس قرار گرفته اند. مهم ترین نکته که این جزایر را بسیار معروف کرده، قطع شدن دسترسی به جزیره با ماشین و پیاده در هنگام مد آب است. و طی روز هنگام جزر و فرونشستن آب امکان نزدیک شدن به جزیره بصورت پیاده و با ماشین فراهم میشه. در ساحل کناری جزایر هم امکان شترسواری و اسب سواری و نوعی از پاراسیلینگ از پشت ماشین سافاری? هم هست.
  در عکس اول جزایر رو هنگامی که آب در حالت بالا امده هست میبینید، و در عکس های بعدی وقتی که آب فروکش کرده و راه دسترسی به جزیره باز هست قابل مشاهده هست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Amin
  نقدها:
  گزارش
  جزایر ناز
  توصیه شده توسط کاربر

  جزایر ناز درنزدیکی سواحل شرقی قشم قرار دارد و از ساحل حدود یک کیلومتر فاصله دارد. مساحت این جزایر در حدود 3هکتار است. و دیواره های صخره ای به ارتفاع 5تا10متر اطراف آن را فرا گرفته است. این جزایر فاقد سواحل شنی است.جزایر ناز شامل 3جزیره بسیار کوچک هستند که در زمان جزر از راه خشکی به یکی راه دارد و در زمان مد،بصورت جزیره است.در این جزایر انواع تفریحات از قبیل پاراگلایدر، جت اسکی و تر سواری و... نیز دیده میشود.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ثمین شهرستانی
  نقدها:
  گزارش
  جزایر ناز قشم
  توصیه شده توسط کاربر

  در بخش جنوبی جزیره قشم، دو جزیره زیبا با شرایط منحصر به فرد وجود داشته که با نام جزایر ناز شناخته می شوند.
  این جزایر در فاصله اندکی از ساحل جزیره قشم قرار داشته به نوعی که به آن وصل بوده و در هنگام جزر وصل ساحل شده و در هنگام مد به شکل جزیره ای در آمده و از اسحل جدا می شوند.
  جزایر ناز از ژوئوپارک های قشم بوده که شهرت جهانی داشته و به عنوان یکی از جزایر هفتگانه قشم به شمار می آیند.
  جزایر ناز با حدود ۳ هکتار وسعت به عنوان دو جزیره کوچک اما دیدنی در جزیره کیش به شمار آمده که یک سوی آن همواره در آب بوده و سوی دیگر آن با جزر و مد آب زمانی در درون آب بوده و گاهی نیز به ساحل وصل می شود.

  نکته قابل توجه و منحصر به فرد در خصوص سفر به این جزایر این موضوع است که برای رفتن به جزیره های ناز در تمام طول روز نمی توان اقدام کرده و تنها زمانی که آب خلیج فارس فروکش کرده باشد امکان سفر به آن وجود دارد.
  حتی برای رسیدن به این جزایر در هنگامی جزر می توان بر روی آب دریا پیاده روی کرده و با سپری کردن یک کیلومتر از مسیر و راه رفتن بر روی آب دریا به جزایر ناز می رسید.
  جزایر ناز برای خود اهالی بومی قشم هم بسیار با اهمیت و با ارزش است و اکثر محلی ها برای تفریح یا سیزده به در این محل می آیند.
  به دلیل اینکه ما ماشین نداشتیم و مجبور شدیم با تور به دیدن قشم برویم زمان مد به جزیره رسیدیم.
  پبشنعاد من برای اینکه شگفتی جزیره را بیشتر ببینید این است که هم هنگام مد و هم هنگام جزر به این جزایر سری بزنید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند Mostafa
  نقدها:
  گزارش
  جزایرناز
  توصیه شده توسط کاربر

  جزایر ناز با تمام ساحل هایی که تا به حال دیده اید تفاوت دارد، اینجا هنگام جزر، باریکه‌ای از شن‌های درخشان، سه صخره‌ بیرون آمده از آب را به قشم وصل می‌کنند. این جزایر را محلی‌ها دو کَردَه می‌نامند و در نقشه‌ها به نام جزایر ناز ثبت شده‌اند و با همین نام نیز برای گردشگران شناخته‌ شده هستند. در زمان جزر با پس‌روى کامل آب دریا، براى مدت کوتاهى، باریکه‌اى از خشکى جزیره ناز را به ساحل قشم وصل مى‌کند. هرچند زمان این اتفاق کوتاه است، اما در همین مدت مسافران با ورود به جزایر ناز می توانند از بالای ارتفاعات، تنگه هرمز، جزیره لارک را تماشا کنند.
  جالب است بدانید که جزایر ناز جزو ژئوپارک جهانی قشم و یکی از عجایب هفتگانه این جزیره به شمار می روند. به گفته بسیاری از کارشناسان این منطقه در گذشته محلی برای استراحت ماهی گیران بوده است. در جزایر ناز به جز دست‌ فروشان هیچ مغازه یا امکانات رفاهی روی خود جزایر وجود ندارد. اما همان نزدیکی در حاشیه پارکینگ، امکانات ابتدایی برای رفاه بازدیدکنندگان برقرار می باشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند شکوفه.
  نقدها:
  گزارش
  جزایر ناز قشم
  توصیه شده توسط کاربر

  جزایر ناز یکی ازعجایب هفتگانه قشم است و در فاصله ۳۲ کیلومتری شهر قشم قرار گرفته است.چیزی که آنرا از بقیه جزایر متفاوت کرده این است که در ساعات خاصی از شبانه روز بر اساس جذر آب،باریکه ای خشکی باعث اتصال این جزایر به ساحل میشود و میتوان بدون اینکه۴ خیس شوید قدم زنان فاصله ۱کیلومتری ساحل تا جزایر را طی کنید و هنگام مد آب بالا آمده و کاملا این فاصله در زیر آب فرو میرود(مثل فیلم پایتخت ۲).هنگام بازدید از جزایر ناز میتوانید از تفریحات هوایی یا تفریحاتی چون شتر سواری یا استفاده از نقش حنا لذت ببرید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند منصوره اسکندری
  نقدها:
  گزارش
  ساحل ناز
  توصیه شده توسط کاربر

  در ساحل جنوب شرقی جزیره قشم، جایی در مسیر جاده ساحلی جنوبی و نرسیده به اسکله ساحلی روستای سوزا، توقف کنید. اینجا جایی است که می‌توان دل به دریا زد و از غرق شدن نترسید. روی آب راه رفتن یک زمانی معجزه حساب می‌شد. باورتان نمی‌شود اما جایی در حاشیه خلیج فارس هست که می‌توانید روی آب راه بروید. درواقع در دریا پیاده‌روی کنید. از این هم بیشتر، می‌توانید در دریا آفرودسواری کنید یا اسب‌سواری شاید هم شتر سواری! عجله نکنید. هر زمانی نمی‌شود این جاذبه را دید. این جزیره‌های کوچک مثل اسم‌شان ناز دارند. وقتی دریا نازشان را می‌کشد آنها از زیر آب بیرون می‌آیند تا این تجربه عجیب را برای‌تان رقم بزنند. پس برای دیدن‌شان تا جزر دریا و پایین رفتن آب باید صبر کرد. #ساحل_ناز #قشمگردی

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند خدیجه عربی
  نقدها:
  گزارش
  جزایر ناز
  توصیه شده توسط کاربر

  جزایر ناز در ساحل جنوب شرقی جزیره قشم، جایی در مسیر جاده ساحلی جنوبی و نرسیده به اسکله ساحلی روستای سوزا قرار گرفته. جزایر ناز با تمام ساحل هایی که تا به حال دیده اید تفاوت دارد، اینجا هنگام جزر، باریکه‌ای از شن‌های درخشان، سه صخره‌ بیرون آمده از آب را به قشم وصل می‌کنند. این جزایر را محلی‌ها دو کَردَه می‌نامند و در نقشه‌ها به نام جزایر ناز ثبت شده‌اند. در زمان جزر با پس‌روى کامل آب دریا، براى مدت کوتاهى، باریکه‌اى از خشکى جزیره ناز را به ساحل قشم وصل مى‌کند. هرچند زمان این اتفاق کوتاه است، اما در همین مدت مسافران با ورود به جزایر ناز می توانند از بالای ارتفاعات، تنگه هرمز، جزیره لارک را تماشا کنند. جزایر ناز جزو ژئوپارک جهانی قشم و یکی از عجایب هفتگانه این جزیره به شمار می روند. در جزایر ناز به جز دست‌ فروشان هیچ مغازه یا امکانات رفاهی روی خود جزایر وجود ندارد. ما قبل از رفتن به این مکان سایت ماهیگیری را چک کردیم که مطین شویم در زمان جزر و پایین بودن آب آنجا باشیم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند ادریس بهرام پور
  نقدها:
  گزارش

  جزایر ناز که در حدود 35 کیلومتری جنوب شهر و جزیره قشم قرار دارند, یکی ازمکان های جالب برای دیدن جزر و مد دریا است !
  خود جزایر سواحل سنگی و آب بسیار زلال و زیبا و شفافی دارند. اگر در زمستان اینجا بیایید هوایی مطبوع و نسیمی عالی در انتظارتان است.
  فقط ! باید زمان رفت و برگشت را از محلی ها و راهنماهای محلی بپرسید که اونجا گیر نوفتید و مجبور نشید تا جزر دوباره آب منتظر بمانید برای برگشت !!
  تفریحات آبی و شتو سواری و این دست تفریحات هم در اطراف و ساحل جزیره ها وجود داره.
  ورودی و هزینه ای نیز برای بازدید از اینجا پرداخت نخواهید کرد

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: