رستوران

جزیره ناز

Naaz Island

4068-sSP9TghemXYcAe7tENGd.jpeg
Naaz Island (2).jpg
Naaz Island (1).jpg
Naaz Island (4).jpg
Naaz Island (3).jpg
Naaz Island (5).jpg
Naaz Island (6).jpg
Naaz Island (7).jpg
Naaz Island (8).jpg
Naaz Island (9).jpg
Naaz Island (10).jpg
Naaz Island (11).jpg
Naaz Island (12).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

در نزدیکی سواحل شرقی جزیره قشم جزیره زیبایی وجود داردبه نام " ناز" که از ساحل در حدود یک کیلومتر فاصله دارد. مساحت این جزیره سه هکتار است و دیواره های صخره ی به ارتفاع ۵ تا ۱۰ متر اطراف آن را پوشانده . این جزیره ساحل ماسه ای ندارد و کلا مسطح و سنگی است. هنگام جزر یک مسیر باریک این جزیره را برای مدت کوتاهی به قشم متصل می کند.

Types:
 • جاذبه طبیعت

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • کاربر لست سکند
  ساناز
  نقدها:
  گزارش
  جزايري از عجايب هفتگانه قشم
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  جزاير ناز در ٢٢ كيلومتري قشم قرار دارند كه موقع جزر آب به ساحل وصل ميشوند و موقع مد از ساحل جدا ميشوند و در هنگام جزر ميتوان در دريا پياده روي كرد و با قدم گذاشتن بر كف دريا روي شن هاي نرم و خيس حس آرامش بخش خوبي را تجربه كرد.از ديگر تفريحات اين جزاير ميتوان به شتر سواري و اسب سواري و تفريحات هوايي مثل پاراگلايدر و تفريحات آبي مثل قايق سواري اشاره كرد. #تايسيز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند
  سعید پورعزت
  نقدها:
  گزارش
  جزیره ناز دوس داشتنی
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  یکی از جاذبه‌های بی نظیر قشم، که تو هر بار سفر به جزیره، باید رفت و‌ دید. ساحل زیبا و‌ نیلگون قشم، همیشه دیدنی بوده.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند
  امید خدایاری
  نقدها:
  گزارش
  جزایر ناز
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  جزایر ناز دو تا جزیره که به فاصله کمی از ساحل قرار دارند و هنگامی که جزر اتفاق می افتد این جزایر به ساحل وصل شده و میتوانید پیاده به این دو جزیره برید البته یکی از جزیره هاشم میتونید با ماشین برید، یکی از جاذبه های پیاد رفتنش اینه میتونیدانواع موجودات آبزی که در چاله ها یا کف دریا گیر افتادن رو ببینیم مثل ماهی مرکب، ماهی، خرچنگ، عروس دریایی، صدف و ...
  بهترین زمان بازدید: از آبان ماه تا فروردین
  آدرس : در جزیره قشم ودر فاصله ۲۰ کیلومتری از شهر قشم
  مدت زمان لازم برای بازدید : حداقل ۲ ساعت و حداکثر 4 ساعت (شما باید توی اینترنت ساعت جزر و مد روزی که میخواهید به جزیره ناز بروید رو پیدا کنید سپس میتونید ۳ ساعت پس از جزر(پایین آمدن آب) به طرف جزیره ها پیاده بروید و یک ساعت بعد از مد(بالا آمدن آب) برگردید به ساحل یعنی در کل شما حداکثر ۴ ساعت در طول یک روز وقت دارید.
  امکانات : پارکینگ، پاراگرایدر، جت اسکی
  بازدید کنندگان : همه
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کاربر لست سکند
  ویدا مهین پو
  نقدها:
  گزارش
  جزایر ناز
  دیدن این جاذبه توسط کاربر پیشنهاد شده است

  استان هرمزگان یکی از زیباترین استان های کشور است که جاذبه های متنوعی را در دل خود دارد. یکی از این جاذبه ها به "جزایر ناز" معروف است. این جزایر در حقیقت جزیی از ژئوپارک جهانی قشم هستند. در سفری که نوروز سال ۱۳۹۵ به قشم داشتم از این جزایر بازدید کردم. برای رسیدن به این منطقه که در 32 کیلومتری قشم قرار دارد باید از قشم راهی جاده ساحلی جنوبی شوید و آن را ادامه دهید تا به نزدیک روستای سوزا برسید. در نگاه اول جزیره به نظرم خالی از سکنه آمد در حقیقت همینطور هم بود و تنها اتاقک های قدیمی ماهیگیران به چشم میخورد و دستفروشانی که کالاهای دست ساز خودشان را به گردشگران ارایه می کردند. اما چیزی که ما را به سمت این جزایر کشاند داستان غریب جزر و مد آن بود. وقتی از دور به جزیره نگاه می کنید دو صخره کوچک و بزرگ را در آب میبینید اما وقتی که جزر آب شروع شود، حدودا ً سه ساعت بعد از آن آب دریا به حدی عقب می‏رود که می توانید تا یک کیلومتر در آن راه بروید! در حقیقت یک راه شنی زیبا و فوق العاده جزایر ناز را به ساحل قشم متصل می کند. میتوانید وارد این مسیر شوید و از قدم زدن در آن لذت ببرید. اما حواستان باشد که یک ساعت بعد از آغاز مد برگردید وگرنه گرفتار می‏شوید! بهترین راهنما در رابطه با ساعت جزر و مد پرسش از بومی های آن منطقه است. از بردن ماشین هم به نزدیکی های این مسیر جدا خودداری کنید چرا که ساحل آن نرم و مرطوب است و به راحتی ماشین در آن گیر می کند. بهتر است ماشین را در محل اختصاصی پارکینگ جزیره پارک کنید. این منطقه یکی از زیباترین و بکر ترین مناطق قشم بود که حس آرامش خوبی داشت. حتما توصیه میکنم در سفر به قشم به جز بازارگردی از دیدن این جاذبه نیز غافل نشوید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: