رستوران

پل گالاتا

Galata Bridge

58-C7IMHCYUuqA1ndpJvQ5h.jpeg
58-eMFDA9fNfdHNfiGHIbra.jpeg
58-j97AwSO9kexCs90ttGzc.jpeg
58-cQbrZ1haVGJnrs0GMc49.jpeg
58-SPcYQOQjmB2tCq1el7QS.jpeg
58-g5wmMeLAS9XrbwCzVYZi.jpeg
Galata Bridge (1).jpg
Galata Bridge (2).jpg
Galata Bridge (3).jpg
Galata Bridge (4).jpg
Galata Bridge (5).jpg
پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

این پل منطقه گلدن هورن را به محله بی اوغلو در شمال استانبول  متصل می کند.

نوع جاذبه:
 • پلها

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این هتل:
 • سپيده محمدي
  نقدها:
  گزارش
  پل دوست داشتني گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  اين پل از ان جاذبه هاييست كه در هر بار سفر به استانبول بايد سري به آن زد. بالاي پل هميشه تعداد زيادي ماهيگير ايستاده اند و زير پل تا دلتان بخواهد رستوران غذاهاي درياييست كه با هزينه ٨ لير ميتوانيد ساندويچ ماهي بسيار خوشمزه را تجربه كنيد. در كنار پل انواع تورهاي كشتي را ميتوانيد با هزينه كم تهيه كنيد و لذت ببريد. جداي از اينها اطراف اين پل هميشه شلوغ است و پر است از انواع توريست و محلي ها كه همين مسئله اين منطقه را بسيار سرزنده كرده. بر بالاي اين پل ميشود هم قسمت اروپايي و هم اسيايي استانبول را ديد. در مجموع ديدن اين منطقه را پيشنهاد ميكنم.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Shamim
  نقدها:
  گزارش
  پل گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  این پل ما بین منطقه بیگ اوغلو و فاتح قرار داره. کلی رستوران غذاهای دریایی اینجا هستش.این پل درواقع دوطبقه هستش یه قسمت پیاده راه و رستوران یه قسمت ماشین رو. من خودم از غذاهای دریایی اینجا امتحان نکردم چون خوردم ماهی کیلکا با نون ساندویچی و کاهو برام ترکیب جالب نیست. جدای از بوی ماهی تو این قسمت واقعا ابرا و آسمون و تنگه تو این قسمت دیدنش عالیه.پیاده روی اینجا واقعا ارزش وقت گذشتن داره.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • محسن خرمایی
  نقدها:
  گزارش
  پل گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  پل گالاتا یکی از معروفترین و زیباترین پل های استانبول می باشد که در نزدیکی اسکله امینونو قرار دارد و از مهمترین پل های منطقه گلدن هورن یا شاخ طلایی است، در محوطه زیرین پل، رستورانهای متعددی مشرف به دریا با غذاهایی با قیمت های مناسب وجود دارد از روی پل میتوان بخش اسیایی و اروپایی استانبول را مشاهده کرد درواقع این پل قسمت مدرن و سنتی استانبول را به هم مرتبط میکند این پل مناسب پیاده روی و مشاهده منظره زیبای دریا و کشتی ها می باشد و همه روزه در بندر امینونو که در کنار این پل قرار دارد، تورهای کشتی بسفر انجام میشود، روی پل مردمی را میبینید که در حال ماهیگیری هستند و سوژه های زیبایی را خصوصاً جهت عکاسی به وجود اورده،
  نکته ایی که مشکل برای ما ایجاد کرد ما شب برای شام به یکی از این رستوران هایزیر پل مراجعه کردیم که بعد از صرف شام متاسفانه دیدیم قیمت ها با قیمت های ثبت شده در منو مطابقت نداشت که وقتی دلیل را پرسیدیم گفتند که مالیات اضافه شده و سیب زمینی را برای شما سایز بزرگ آوردیم که با اعتراض ما مبنی بر اینکه ما همان سیب زمینی منو را سفارش دادیم و شما باید قبل از سفارش موضوع مالیات را بیان کنید همان مبلغ اصلی را پرداخت کردیم. دوستان حتما مراقب این جور حرکات باشید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Elin
  نقدها:
  گزارش
  پل گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  پل گالاتا یکی از معروفترین پل های استانبول می باشد که در نزدیکی اسکله امینونو قرار دارد و از مهمترین پل های منطقه گلدن هورن یا شاخ طلایی است، در محوطه زیرین پل، رستورانهای مشرف به دریا با غذاهایی با قیمت مناسب وجود دارد که از معروفترین آنها بالیک اکمک است که نوعی ماهی ست که با نان سرو میشود، از روی پل میتوان بخش اسیایی و اروپایی استانبول را مشاهده کرد درواقع این پل قسمت مدرن و سنتی استانبول را به هم مرتبط میکند، همه روزه در بندر امینونو که در کنار این پل قرار دارد، تورهای کشتی بسفروس و.. انجام میشود، روی پل تعداد زیادی از مردم بومی در حال ماهیگیری هستند که منظره زیبایی را به وجود اورده، همچنین امکان این وجود دارد که با پرداخت مبلغی، ماهیگیری را تجربه کنید، همچنین این پل مناسب پیاده روی و مشاهده منظره زیبای دریا و کشتی ها می باشد

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • Tina Azimi
  نقدها:
  گزارش
  فضایی آکنده از بوی ماهی!
  توصیه شده توسط کاربر

  با ادامه دادن خیابان استقلال به سمت پایین، به اسکله ی کاراکوی و پل گالاتا می رسید. این محوطه یکی از مناطق قدیمی و شلوغ و نه چندان تمیز استانبول است و بساط ماهی گیری و ماهی فروشی برپاست.
  منظره ی زیبایی دارد ولی اگر مثل ما زیاد اهل ماهی و بوی ماهی! نیستید چندان جذابیتی ندارد!

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • نادر مزرعه شادی
  نقدها:
  گزارش
  پل گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  اسکله امین اونو در سمت موسوم به گلدن هورن قرار دارد، پلی که این اسکله را به بخش دیگر خلیج با نام کاراکوی وصل می‌کند همان پل گالاتاست. ما در برگشت از بیوک آدا در اسکله امین اونو پیاده شدیم و برای رفتین به برج گالاتا از این پل گذر کردیم.
  ماهیگیرها بر روی پل قلاب‌هایشان را به آب زده بودند و بعضی هاشان پنج شش تایی صید کرده بودند.
  اینجا دید خوبی به اسکله امین اونو و مسسیر حرکت کشتی ها دارد و بخش آسیایی به سختی در دور دست دیده می‌شود. به نظر می‌رسد در صورت ابری نبودن هوا دیدن غروب خورشید از این پل زیبا باشد.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سیمین ابراهیمی
  نقدها:
  گزارش
  پل گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  روی این پل ماهی گیرهای زیادی خواهید دید که سوژه های خوبی برای عکاسی هستند تقریبا هر ساعتی از روز آنجا بروید آنها خواهند بود. می توانید یک طرف پل گالاتا بایستید و آسیا را ببینید و یا از سمت غرب آن چشم اندازی از اروپا داشته باشید. پل گالاتا یک پل دو طبقه است که بر روی خلیج شاخ طلایی کشیده شده و شمال و جنوب قسمت اروپایی استانبول را به هم وصل می کند.این پل در سال 1922 با طرح یکی از مشهورترین مهندسان پل سازی جهان ساخته شد.طبقه بالای این پل برای عبور ماشین ها و طبقه پایین آن محل گذر مردم است که ردیفی از رستوران های دریایی در این قسمت وجود دارند.بیشتر کشتی های ماهی گیری در زیر این پل پهلو گرفته و هر روز بار ماهی تازه می آورند و سپس بساط ماهی فروش ها پهن شده و مردم به خرید ماهی تازه می پردازند.این پل رو به مسجد جدید قرار دارد و می توان یکی از قشنگ ترین مناظر را بر روی این پل به تماشا نشست.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • انور محمدی
  نقدها:
  گزارش
  پل گالاتا
  توصیه شده توسط کاربر

  پل گالاتا پلی است بر روی خلیج شاخ طلایی در استانبول که از یک سو به محله گالاتاسرای و از سوی دیگر به اسکله امینونو ختم می‌شود. از روی پل هم می‌توانید مناظر خلیج شاخ طلایی و کشتی های تفریحی و مسافری که از زیر ان رد می‌شوند را ببینید، هم نمای غروب آفتاب را از آن نظاره کنید. ماهیگیران پرشمار روی پل از دیگر جاذبه‌های آن است. در طبقه پایین پل رستوران‌های مختلف قرار گرفته و محلی برای خوردن غذاهای دریایی در استانبول است.
  #تایسیز

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید: