بیدارترین شهرهای دنیا از دید مردم

4.9
از 14 رای
آگهی لست سکند - مرجع قیمت ۲ - جایگاه K - دسکتاپ
بیدارترین شهرهای دنیا از دید مردم!
05 بهمن 1397 08:00
6

شهرهای زیادی را می‌توان نام برد که شب و روزشان از نظر شلوغی خیابان‌ها تفاوت چندانی باهم ندارد و به اصطلاح به آن‌ها شهر همیشه بیدار می‌گویند. در هر صورت، در همین شهرها هم بسیاری از کسب و کارها در ساعات مشخصی تعطیل می‌شوند، پس نمی‌توان گفت شب تا صبح، همه‌چیز در دسترس است. طبق اطلاعات به دست آمده از وب‌سایت معروف و محبوب TripAdvisor رتبه‌بندی جالبی از شهرهای بیدار به دست آمده ‌ است. رتبه اول این فهرست که بیدارترین شهر دنیا از دید کاربران Tripadvisor است، به این معنی است که در این شهر می‌توان تا ساعات طولانی پس از نیمه‌های شب هم به خدماتی مثل رستوران‌ها، کافه‌ها و... دسترسی داشت. باهم نگاهی می‌اندازیم به بیدارترین شهرهای دنیا تا اگر شما هم اهل شب زنده‌داری هستید، بدانید که در سفر بعدی‌تان، بهتر است کدام شهر را انتخاب کنید! با لست سکند همراه باشید.

بیدارترین شهرهای دنیا از دید مردم

پیش از اینکه به لیست بیدارترین شهرهای دنیا برسیم، جالب است بدانید نیویورک که بیش از بقیه با لقب شهر همیشه بیدار شناخته می‌شود در این رتبه‌بندی، رتبه‌ی چهارم را دارد. ساعت‌های نوشته شده در این فهرست بر مبنای میانگین زمان تعطیلی کسب و کارها و خدمات درون شهری هستند و در بعضی موارد اختلاف بسیار اندکی وجود دارد.

۱. آتن؛ یونان – ۲:۵۶

۲. استانبول؛  ترکیه – ۲:۵۲

۳. کوالالامپور؛ مالزی – ۲:۲۳

۴. نیویورک؛ آمریکا – ۲:۲۰

۵. مسکو؛ روسیه – ۲:۱۷

۶. ریودوژانیرو؛ برزیل – ۲:۱۰

۷. دبی؛ امارات متحده عربی – ۲:۰۹

۸. وین؛ اتریش – ۲:۰۹

۹. برلین؛ آلمان – ۲:۰۱

۱۰. بوینس آیرس؛ آرژانتین – ۱:۵۶

نظر شما چیست؟ ایا شما هم با کاربران این سایت موافق هستید؟ آیا تجربه‌ی شب زنده‌داری در یکی از شهرهای گفته شده را دارید؟ به نظرتان زندگی شبانه در شهرهای زنده، چه تاثیری بر روی رونق گردشگری آن‌ها دارد؟