فروش تورهای آنلاین - بنر ویژه
Close

برقراری مجدد پروازهای "هما" به استانبول

5
از 2 رای
برقراری مجدد پروازهای "هما" به استانبول
  • 14 مهر 1399 14:51
  • 1
  • 3.8K

iran-air.jpg

براساس توافق به عمل آمده بین سازمان هواپیمایی کشوری ایران و ترکیه وصدور مجوز پرواز برای برقراری پرواز به فرودگاه استانبول، پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما " براساس برنامه در روزهای سه‌شنبه ۱۵ مهرماه و جمعه ۱۸ مهرماه انجام می‌شود.

دو پرواز برنامه‌ریزی شده "هما" به استانبول، با پرواز شماره ۷۱۹ در ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه از فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) انجام و در ساعت ۱۴ و ۲۰ دقیقه به وقت محلی وارد فرودگاه استانبول انجام می‌شود.

بازگشت این پرواز در همان روز، با پرواز شماره ۷۱۸ در ساعت ۱۵ و ۲۰ دقیقه از استانبول پرواز و ساعت ۱۹ در فرودگاه حضرت امام خمینی(ره) به زمین می‌نشیند.

براساس اطلاعیه سازمان هواپیمایی کشوری ترکیه، تمامی مسافران ورودی به فرودگاه استانبول، می‌بایست در محدوده‌ی ۷۲ ساعت مانده به پرواز، اقدام به انجام آزمایش PCR نموده و نتیجه آن را در زمان ورود به ماموران بهداشت مستقر در فرودگاه استانبول ارائه‌ کنند.

شایان ذکر است هفته گذشته سازمان هواپیمایی کشوری ترکیه مجوز پرواز شرکت‌های هواپیمایی را ابطال کرد که در هفته جاری به دنبال مذاکرات انجام شده دو سازمان هواپیمایی کشوری ایران و ترکیه، مجوز ادامه پرواز برای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" صادر شده است.

برای چک کردن قیمت بلیط استانبول اینجا کلیک کنید.

منبع : کانال تلگرام هواپیمایی هما

 

مطالب مرتبط

نظرات کاربران (1 نظر)

× در حال پاسخ به:

عصمت 15 مهر 1399 ساعت 23:52

کدوم بلیط برای معلمان با چه معیاری، من یک معلمم ، از این خبرها نبوده پروازی که برای بیستم ژوئن گذشته بود واز ترکیش ای لاین خریداری کرده بودیم وضعیتش هنوز مشخص نیست ، چه برسد به بلیط مجانی