Close
رستوران

رستوران دی بی جا

Di Bi Ja Restaurant

پیشنهاد کاربران
از نقد و بررسی

نوع کاربری

رستوران

سبک آشپزی

رستوران سنتی

نوع رژیم غذایی

غذای حلال

نوع وعده های غذایی

ناهار
شام

قیمت

اقتصادی

امکانات

صندلی
خدمه رستوران
دارای پارکینگ
پرداخت الکترونیک

نقد و بررسی کاربران


امتیاز این رستوران :
 • نیلوفر ورزش نژاد
  نقدها:
  گزارش
  از خوب های رشت
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران دی بی جا، یکی از رستوران های خوب شهر رشت هست. در سفری که آذر ماه به این شهر داشتیم، برای نهار به همراه دوستان به این رستوران رفتیم. یکی از محاسن رستوران، داشتن دو نوع منوی غذایی هست که به صورت کباب های دو سیخ و تک سیخ تهیه شده و به اصطلاح هم غذای کم حجم دارن و هم پر حجم که البته کباب های تک سیخ هم کاملا خوب و به اندازه بود.
  سفارش های ما شامل گمج کباب، جوجه ترش و کوبیده مخصوص دی بی جا می شد که هر سه غذا عالی بود. کیفیت مخلفات کنار غذا هم کاملا خوب بود. قیمت ها هم مناسب بودن.
  رستوران فضای جمع و جور و صمیمانه و تمیزی داره و برخورد پرسنل هم خیلی خوب و دوستانه بود.
  در کل ما از کیفیت غذاها و سرویس دهی رستوران کاملا راضی بودیم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • سعید عسکریان
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی دنج با غذای لذیذ
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران در داخل یکی از کوچه های شهر رشت قرار دارد، سفر ما به گیلان به صورت گروهی و حدود 40 نفر بود، میزبان عزیز ما با توجه به برنامه ریزی قبلی سفارش ها را به رستوران اعلام کرده بود که این امر نوید یک تجربه خوب در این رستوران را می داد،
  بعد از رسیدن به رستوران متوجه شدیم فضای آن کوچک و در دو طبقه می باشد انگار فضای هال و پذیرایی و اتاق خواب یک منزل مسکونی به رستوران تغییر کاربری داده بود.
  در زمان حضور ما مشتریان رستوران فقط گروه ما بود و تقریبا ظرفیت رستوران پر بود.
  یکی از حسن های این رستوران علاوه بر سرو غذا بصورت نرمال امکان سفارش غذا به صورت کم حجم و یا کباب در یک سیخ بود که جوابگوی هر گونه سلیقه (از نظر حجم غذا) می باشد.
  فضا و مبلمان رستوران شیک و قابل قبول بود،
  سفارش غذای خانواده ما (دو بزرگسال و یک کودک 7ساله) کباب ترش و گمج کباب و زیتون پرورده و نوشیدنی بود.
  در این رستوران سرویس دهی خوب و قابل قبول بود و سفارش ها به موقع سرو می شد.
  کیفیت غذا به نسبت قیمت آن خوب بود و تجربه خوبی در این رستوران داشتیم، نقطه عطف غذا کباب ترش و طعم عالی و گوشت ترد و لذیذ آن بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  رستوران دی بی جا با طعم غذای خانگی
  توصیه شده توسط کاربر

  وقتی وارد این رستوران شدیم انگار اومدیم خونه یکی از اقوام انقدر که فضاش دوستانه و دلنشین بود.پرسنل تمام سعیشون رو میکردن که بهترین سرویس دهی رو داشته باشن.سفارش ما باقلا قاتوق و کباب جوجه ترش بود. ظرف برنج دیزاین قشنگی داشت و گوشت کباب خیلی خیلی خوشمزه بود گرچه ترجیح میدادم مواد گردو و طعم دهنده هاش بیشتر باشه ولی این هم خیلی خوشمزه بود. اما باقلاقاتوق خیلی لعاب دار نبود ی وجب روغن روی خورشت بود که خیلی خوشمون نیومد .قیمت غذا ها و مقدارش هم مناسب بود. آدرس:  رشت ،رشتیان ،داخل کوچه49  شماره تماس جهت رزرواسیون: 011۳۳۵۸۷۷۷۲. #تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش
  غذایی باکیفیت در محیطی دلپذیر
  توصیه شده توسط کاربر

  ما با گروهی از دوستان به این رستوران مراجعه کردیم. فضای رستوران زیبا و در چند بخش است که برای دورهمی های دوستانه مناسب بوده و احساس دلنشینی دارد. سفارش من کباب دوش بود که خوشمزه و با کیفیت بود. همچنین باقالی قاتوق، گمج کباب و ترش تره رو هم امتحان کردم که همگی خوب بود.
  یکی از ویژگیهای این رستوران ارائه منو کم حجم و منو معمولی است که ویژگی بسیار مثبتی بوده و از اسراف جلوگیری میکند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • نوا جمشیدی
  نقدها:
  گزارش
  رستوران دی بی جا
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران دی بی جا در رشت، خیابان رشتیان، کوچه شماره ۴۹ قرار دارد. این رستوران شبیه یک خانه ی کوچک است که ظرفیت حدودا پنجاه نفر را همزمان دارد. فضای رستوران گرم و دوست داشتنی است. ما با یک گروه چهل نفره برای وعده ی ناهار به این رستوران رفتیم و از قبل سفارشمان را به رستوران اعلام کرده بودیم. بنابراین طبق انتظارمان سرعت و کیفیت خدمات و پذیرایی خوب بود. منو با دو قیمت متفاوت ارائه می شد. در یک منو کباب ها به صورت تک سیخ و با حجم کمتر و قیمت پائین تری و در منوی دیگر مقدار غذا در هر پرس، بیشتر بود و قیمت بالاتر. ضمنا برخورد کارکنان بسیار خوب بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • پوریا اقتداری
  نقدها:
  گزارش
  رستورانی کامل
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران در نزدیکی بلوار رشتیان در شهر رشت قرار گرفته و من و همسرم بهمراه دوستان عزیزمون که جمعی ۴۵ نفره بودیم به این رستوران رفتیم. غذاهارو از قبل انتخاب کرده بودیم برای همین با نظم خوبی غذاها سرو شد (به جز غذای یک نفر) ما برای پیش غذا زیتون پرورده و ماست بورانی سفارش دادیم که هردو کیفیت خوبی داشتند. برای غذای اصلی چلو جوجه کباب ترش و میرزا قاسمی سفارش دادیم. این غذاها طعم خوبی داشتند و نقصی در اونها ندیدیم. برخورد پرسنل رستوران هم خوب و نسبتاً حرفه ای بود. منوی غذای رستوران هم تقریباً کامل هست و هر نوع سلیقه ای رو جوابگو هست.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • گزارش
  رستوران دی بی جا
  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران در شهر رشت،در محله رشتیان، ابتدای کوچه ۴۹واقع شده است.ظرفیت این رستوران حدود ۵۰ نفر میباشد و در بهمن ۹۵ افتتاح شده است.به نظر میرسد ساختمان این رستوران، در ابتدا منزل مسکونی بوده که به رستوران تغییر کاربری داده باشد.ما برای ناهار به آنجا رفتیم و جوجه کباب و کباب ترش تک سیخ با یک پرس پلو به همراه بورانی کدو و زیتون پرورده،ماست و دلستر سفارش دادیم.همه غذاها و دسرها بسیار خوشمزه بود. برخورد پرسنل و گارسونها، محترمانه و خوب بود.فقط نکته قابل تعمل برام این بود که در این رستوران و چند رستوران دیگه که در رشت رفتیم،ابتدا پیاز روی میز میزارن که فلسفه اینو ندونستم.قیمتها زیاد بالا نبود اما سفارشها کمی دیر به روی میز سرومیشد.
  #تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • زهره دشتی
  نقدها:
  گزارش
  غذاي محلي خوب در رستوران خوب
  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران دي بي جا با آن فضاي زيبا و دوست داشتني و سرويس دهي خوبش از آن جاهاييست كه ميتوانيد غذاي محلي و گيلكي خوب و با كيفيت را امتحان كنيد.
  حجم خوب غذاها و قيمت مناسب آن ها در كنار برخورد خوب پرسنل تجربه خوبي را برايم به وجود آورد.
  #تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • paria kamali
  نقدها:
  گزارش
  رستوراني با غذاي عالي
  توصیه شده توسط کاربر

  فضاي عالي و دلنشين
  مديريت كه عكسشون هم هست عالي
  كيفيت غذاها فوق العاده
  ما دوش كباب، و انارپيج و كال كباب خورديم عالي بود
  زيتون پرورده هم از تمام جاهايي كه خورديم خوشمزه تر بود
  #تایسیز

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: