Close
هتل پارسیان اوین
نادر مزرعه شادی
نقدها:
گزارش
اوین هتلی چهار ستاره!

ما یک شب در این هتل اقامت کردیم. چون ما مهمان همایش لست سکند بودیم اطلاعی از قیمت دقیق اتاق‌ها اطلاع ندارم. اما بعد ما حدود ساعت ۱۵ به هتل رسیدیم. دسترسی به هتل از طریق اتوبان‌هایی که به ورودی هتل می‌رسد تقریبا راحت بود، هر چند به نظر می‌رسد منطقه اطراف هتل پر ترافیک باشد.
در زمان پذیرش، کارکنان میز پذیرش کمی دستپاچه بودند، به نحوی که اشتباهی اتاقی که هنوز حاضر نبود، تحویل دادند، رمز وای فای را هم تحویل ندادند. هر چند آقایی که در میز پذیرش بود، خوش برخورد و خنده رو بود.
اتاق استاندارد دو نفره که پنجره‌هاش رو به اتوبان کنار هتل بود. با این که پنجره‌ها عایق صوتی خوبی نداشتند ولی دید زیبایی به کوه‌های شمال تهران داشت.
شاید اصلی‌ترین ایراد طراحی اتاق‌ها حمام آنها باشد، که اصلا استاندارد حداقلی طراحی حمام را ندارد، به نحوی که با وجود فضایی که در دسترس بود بسیار کم عرض طراحی و اجرا شده است. اگر مهمانی کودک خردسال همراه داشته باشد، حتما باید نگران سرما خوردن کودک خود بعد از استحمام باشد چون فضای حمام بسیار سرد است.
به نظر می‌رسد برنامه‌ای برای نوسازی و بهسازی تجهیزات و وسایل وجود ندارد. تخت تاشو و تک نفری که برای نفر سوم در اختیار ما قرار گرفت، فنرهایش با هر پهلو به پهلو شدن به صدا درمی‌آمد و در نهایت از آن استفاده نکردیم.
برای صبحانه وجود مرباهای بسته بندی شده حس خوبی القا نمی‌کرد. صبحانه سعی شده بود کمیت زیادی داشته باشد. البته من آش سنتی را بسیار دوست داشتم.
همکاری خوبی با ما برای تحویل اتاق شد و تا ساعت دو و نیم بعد از ظهر اجازه داده شد که اتاق در تحویل ما باشد. چک اوت سریع انجام شد و مشکلی نبود.
به نظر می‌رسد خانه‌داری هتل چندان قوی نبود، در سالن و راهرو بشقاب و کارد و چنگال تا ساعت‌ها مقابل چندین اتاق باقی بود و دیدن باقی مانده غذا حس خوبی نداشت.

نوع سفر:
تاریخ سفر: