Close
هتل پارسیان اوین
علی عباسی
نقدها:
گزارش
ارسیان اوین هتلی قابل قبول
توصیه شده توسط کاربر

سلام به همه دوستان عزیز

در هفته اول اسفند ماه نود و هفت، فرصتی دست داد تا اقامتی در هتل چهار ستاره اوین داشته باشیم. هتل پارسیان اوین که هتلی چهار ستاره است درست در کنار هتل دیگری از زیر مجموعه گروه پارسیان، یعنی هتل پنج ستاره پارسیان آزادی در تقاطع بزرگراه چمران و یادگار امام واقع شده است. ما با وجود اینکه صبح ساعت 10 صبح به هتل رسیده بودیم، ولی اتاق رو بهمون تحویل دادند و این از نکات مثبت این هتل بود. در زیر به بررسی جزئی تر این هتل می پردازیم.

لابی هتل
لابی هتل زیاد بزرگ نیست. به محض ورود به فضای داخلی هتل، پذیرش هتل در روبروی شماست. همانند بسیاری از هتل های 5 ستاره، میزی در وسط لابی قرار دارد که روی آن گل قرار دارد. یکی از مشکلاتی که در پذیرش این هتل وجود دارد، این است که فقط 2 نفر در این قسمت کار می کنند (در تاریخی که ما سفر کرده بودیم اینگونه بود) و دو نفر به تنهایی پاسخگوی نیازهای مهمان های هتل نیستند و این باعث معطلی میهمانان هتل هنگام چک این یا چک آوت می شود. لابی نه چندان بزرگ هتل اوین دارای کافه نیز است که در صورت نیاز به هر نوع نوشیدنی، برای شما آماده می کنند.


اتاق ها
هتل پارسیان اوین دارای 150 اتاق می باشد. اتاق ما در طبقه دوم این هتل قرار داشت. وقتی وارد اتاق شدیم، اولین چیزی که به چشم میومد فضای بزرگ اتاق ها بود که خوشایند هر میهمانی میتونه باشه. اتاق های این هتل تقریبا همه شرایط رفاهی را دارند. اما ما در بدو ورود به یک مشکل برخورد کردیم. وقتی وارد اتاق شدیم، خواستیم چند دقیقه استراحت کنیم و چایی بخوریم. به محض روشن کردن چای ساز، دودی از پریز اون بلند شد و چای ساز سوخت. خوشبختانه وقتی موضوع رو با کارکنان هتل مطرح کردیم، در سریع ترین زمان ممکن اتصالی پریز و چای ساز سوخته رو تعویض کردند. همچنین لازم به ذکر است که اتاق های این هتل به سیفتی باکس نیز مجهز هستند. سرویس بهداشتی این هتل دارای سرویس فرنگی است. هر چند که از آخرین باز سازی این هتل که در سال 87 اتفاق افتاده است بیش از 11 سال می گذرد، بازسازی سریع در امکانات این هتل و به روز رسانی و زیبا سازی سرویس های بهداشتی یک ضرورت به نظر می رسد.

صبحانه
ساعات سرو صبحانه در این هتل از ساعت 7 تا 10 می باشد. هر چند که تقریبا انواع صبحانه سرد و گرم در رستوران هتل وجود داشت، اما متاسفانه شارژ این صبحانه ها به سختی انجام می گرفت و با توجه به اینکه ما ساعت 8:30 برای صبحانه رفته بودیم، هنوز شارژ برخی موارد انجام نشده بود و تا آخر صرف صبحانه نیز این اتفاق نیوفتاد و به نظرم این یک نکته منفی در اینجا بود.

رفتار کارکنان
در طول اقامت دو روزه ما، خوشبختانه مشکل خاصی در رفتار کارکنان مشاهده نکردیم و هر موردی که بود رو در سریع ترین زمان ممکن برطرف کردند. و در این زمینه در حالت کلی قابل قبول بودند.

نظافت فضای هتل
هتل اوین در حالت کلی هتلی تمیز بود. و هر جا مشکلی بود به خاطر فرسودگی یا کهنگی امکانات این هتل بود و همین امر بازسازی مجدد این هتل رو تبدیل به یک ضرورت می نماید.


در حالت کلی اقامت در هتل چهارستاره پارسیان اوین، اقامت خوبی بود ولی اگر در ساعات پیک ترافیک مسیرتان به این هتل بیوفتد، ممکن است بیش از یک ساعت در ترافیک مسیر این هتل باشید و به همین دلیل بهتر است حتما برای فرودگاه رفتن یا این مسائل، فکر ترافیک این مسیر را نیز بکنید.

نوع سفر:
تاریخ سفر: