Close
هتل پارسیان اوین
پوریا اقتداری
نقدها:
گزارش
هتل پارسیان اوین، هتل چهار ستاره تاپ در شمال تهران
توصیه شده توسط کاربر

مجموعه هتل پارسیان با ۲۱ هتل به عنوان اولین و بزرگترین زنجیره هتلداری کشور (به گفته خودشان) شناخته شده هستند. در سفر کوتاهم به تهران یک شب برای اقامت به هتل پارسیان اوین واقع در تقاطع بزرگراه شهید چمران و اتوبان یادگار امام رفتم. در کنار هتل پارسیان اوین، هتل پارسیان آزادی نیز قرار گرفته است که یک هتل ۵ ستاره است و شما میتوانید با اقامت در هر یک، از برخی امکانات هتل دیگر نیز استفاده کنید.
هتل پارسیان اوین یک هتل چهار ستاره می باشد که از سال ۱۳۴۸ کار خود را شروع کرده و در چندین دوره مورد بازسازی و تعمیر قرار گرفته که آخرین مورد آن در سال ۱۳۸۷ بوده است. از امکانات اتاق های هتل می توان به سیستم خودکار تهویه مطبوع، Safe Box، سیستم کنترل روشنایی سر تختی (که بسیار کاربردی می باشد)، LCD ، یک گیگ اینترنت رایگان، مینی بار و .. اشاره کرد. هتل همچنین استخر روباز دارد که در فصل تابستان مورد استفاده قرار میگیرد و در فصل سرما میتوانید از هتل پارسیان آزادی استفاده نمایید. تمیزی اتاق بسیار عالی و از آرامش خوبی برخوردار بود. تمامی پرسنل هتل کاملا آموزش دیده بودند و برخورد مناسبی داشتند. امکانات و کیفیت خدمات هتل کمتر از یک هتل ۵ ستاره نبود و در مدت اقامتم رضایت کامل داشتم.
هتل از نظر دسترسی به مترو ضعیف بود و مجبور به گرفتن تاکسی یا اتوبوس هستید اما با توجه به اینکه در شمال شهر واقع شده از هوای به نسبت بهتری برخوردار هست.

نوع سفر:
تاریخ سفر: