Close
سان وی لاگون
Roya.noori
نقدها:
گزارش
سان وی لاگون
توصیه شده توسط کاربر

معرفی شهربازی سان وی لاگون

سان وی لاگون ، یکی از بهترین پارک ها و شهربازی های مالزی می باشد که تم های مختلف دارد و پارک آبی آن بسیار معروف است ، این مجموعه تفریحی هیجان انگیز در پتالینگ جایا ، منطقه ای در 15 کیلومتری مرکز شهر کوالالامپور ، قرار دارد ، در سان وی لاگون مجموعه ای از انواع تفریحات آبی و غیر آبی متنوع وجود دارد. در ضمن وسعت کل این پارک بزرگ 35 هکتار و از 6 قسمت نیکلدیون لاست لاگون ، پارک آبی ، شهربازی ، باغ وحش ، پارک هیجان و پارک وحشت تشکیل شده است ، در این جا به هیچ عنوان حوصله تان سر نمی رود.در هر یک از بخش های این پارک ، سرگرمی های متنوعی وجود دارد که از هیچ از آن ها نمی توان گذشت.

نیکلدیون لاست لاگون ( Nickelodeon Lost Lagoon؛ اولین پارک نیکلدیون آسیا محسوب می شود که خود قسمت های تفریحی بسیاری از قبیل بخش آبی باب اسفنجی ، سقوط آزاد در مانسون ، سرسره خشم جنگل، سرسره های باستانی ، دره کرگدن ، پلکان عجایب ، کمپ جستجوگران ، مسیر کاوشگران را دارد.?

پارک آبی سان وی لاگون ( Sunway Lagoon Water Park ) 
یکی از پرطرفدارترین قسمت های این مجموعه ، پارک آبی آن می باشد، طراحی پارک آبی سان وی لاگون مالزی به گونه ای است که تداعی کننده جنگل های استوایی آفریقا می باشد و شامل انواع سرسره های هیجان انگیز.?

شهربازی سان وی لاگون ( Sunway Lagoon Amusement Park )
ممکن است که نتوانید از تفریحات آبی استفاده کنید پس گزینه شهربازی سان وی لاگون را انتخاب نمایید و هیجانات خود را بروز دهید ، حتما پیاده روی بر روی طولانی ترین پل معلق مالزی را تجربه کنید.?

باغ وحش سان وی لاگون ( Sunway Lagoon Widlife Park ) 
در باغ وحش سان وی لاگون میتونید حیوانات وحشی را از فاصله کم مشاهده کنید ، در این باغ وحش بالغ بر 150 گونه حیوانی وجود دارد. بخش شیرهای سفید ، بخش رویارویی با حیات وحش که در آن می توان از نزدیک ، پرندگان و حیوانات را در جایی مشابه زیستگاه اصلی آن ها دید.مثل طوطی های رنگی خوشگل،طاووس،و انواع پرنده های دیگه ?

پارک هیجان سان وی لاگون ( Sunway Lagoon Extreme Park ) 
اگر عاشق هیجانید،آماده جستجویی مهیج و هوایی در طولانی ترین زیپ لاین مالزی با طول 206 متر شوید و پرشی بی نظیر را در اولین بانجی جامپینگ مالزی تجربه کنید.

پارک وحشت سان وی لاگون ( Sunway Lagoon Scream Park ) 
در این جا ترس و وحشت را تجربه می کنید  و از یه مسیر سرپوشیده با کلی زامبی و فضای وحشناک رد میشید و بشدت ضربان قلب میره بالا?

این مجموعه شامل رستوران ها و کافی شاپ وکافه های بسیار خوبیه که نمیشه ازشون گذشت?

نوع سفر:
تاریخ سفر: