Close
سان وی لاگون
Tina Azimi
نقدها:
گزارش
یک روز شاد در سانوی لاگون
توصیه شده توسط کاربر

پارک سان وی لاگون از جاهای هیجان انگیزیست که حتما باید در کوالالامپور دید و می تواند برای هر سنی جذاب باشد، از زوج های جوان یا بچه های کوچک گرفته تا مسن تر ها، کمااینکه در تور ما هم تعدادی زوج مسن به اینجا آمدند و لذت بردند. این پارک از مرکز شهر فاصله ی زیادی دارد و دسترسی با مترو و اتوبوس هم آسان نیست، به خصوص هنگام برگشت، در نتیجه استفاده از تور که سرویس رفت و برگشت هم دارد به صرفه تر است. قیمت ورودی در حال حاضر ۱۹۵ رینگیت است.
پارک شامل چندین قسمت می شود که البته هر قسمت چندان بزرگ نیست ولی با این حال باز هم ممکن است وقت برای گشتن همه جا نباشد. یک قسمت باغ وحش است که بیشتر شامل خزندگان و پرندگانی که بعضی از آن ها آزادانه پرواز می کنند، می شود. یک قسمت وسایل بازی مثل ترن هوایی و رنجر و ... هست که از ترن هوایی نمای خیلی زیبایی از پارک دیده می شود. یک قسمت سینمای سه بعدی خیلی جالب و تونل وحشتی واقعا طولانی و ترسناک هست. یک قسمت چند سرسره آبی و سرسره های مخصوص کودکان. انتهای پارک دریاچه ای که می شود روی آن کایاک سواری کرد. همینطور کارتینگ با هزینه ی جداگانه. از بانجی جامپینگ و زیپ لاین روی دریاچه و یک جی فورس که به شدت شما را به هوا پرتاب می کند هم با هزینه ی جداگانه میشود استفاده کرد. ولی شاید جالب ترینش پل معلق خیلی هیجان انگیزی روی دریاچه باشد.
در این پارک با هر نوع پوششی میتوان وارد شد حتی کسانی بودند که با حجاب کامل و پوشیه وارد آب می شدند. همینطور تعداد رستوران ها زیاد بود و برخلاف بیشتر پارک ها که تنوع رستوران کم و قیمت ها خیلی بالاست، هم غذاها خوب بود هم قیمت ها. کنار پارک هم مرکز خرید خیلی بزرگ پیرامید قرار دارد که بعد از تمام شدن ساعت کار پارک، اگر انرژی باقی مانده باشد، گزینه ی خوبیست. در کل این پارک یک روز فوق العاده را برای شما می سازد.

نوع سفر:
تاریخ سفر: