Close

نقد و بررسی رستوران های استان خوزستان


میانگین رستورانهای این شهر:
 • رستوران مضیف حاج عبدالله
  جنوبی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران مضیف حاج عبدالله

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران مضیف حاج عبدالله. رستورانی به سبک سنتی در جزیره زیبای مینوشهر در شهر خرمشهر با غذاهای خوشمزه دریایی اتاقکهایی ساخته شده از حصیر و نی با خدمه خونگرم و با لباس محلی اعراب البته قیمت یکم بالاست ولی ارزش امتحان کردن رو داره. اگر برای نوروز خوزستان تشریف میارید حتما سری به اونجا بزنید و ماهی کبابی و ماهی سرخ شده رو امتحان کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران دریایی بابل
  Iranbaan
  نقدها:
  گزارش

  رستوران دریایی بابِل

  توصیه شده توسط کاربر

  زمانیکه تصمیم میگیریم برای صرف یک وعده غذایی به رستوران بریم شاید گزینه های مختلفی در ذهن ما کنار هم چیده بشه.
  و از بین اون گزینه ها هر کدوم بیشترین اولویت های مورد نظرمون رو داشته باشه انتخاب میشه.
  اما این اولویت ها چی می تونه باشه؟
  برای خود من ، تنوع منوی غذا، موجود بودن تمام غذا ها، بهداشت، تازگی مواد غذایی ، محیط دنج و داشتن فضای مناسب، قیمت مناسب، پرسنل شیک و مودب و سرو به موقع غذا خیلی اهمیت داره که رستوران دریایی بابِل واقع در اهواز، بلوار ساحلی شرقی، جنب عامری ، همه این اولویت هارو داراست.
  ضمن اینکه این رستوران دريايي پيش غذا هاي متنوع لبناني و غذاهای متنوع عربی ، ترکی و دریایی رو هم موجود داره .
  به شما پیشنهاد میدم اگر به این رستوران رفتید حتما ماهی کبابی همراه حشو رو سفارش بدید و کنار اون از پلوی عربی و نون لبنانی و ترشی هم لذت ببرید.
  البته در طبقه بالای این رستوران یک کافه وجود داره که صبحانه های متنوع و خوشمزه ای هم داره که با توجه به ویوو رو به رودخانه، محیط دنج و آرومی برای صرف قهوه و کتاب خوندن هم هست.
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • خانه مستوفی (رستوران موزه مستوفی)
  Mana
  نقدها:
  گزارش

  خانه شوشتری

  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از آن خانه های قدیمی با حیاط مرکزی که تبدیل به رستوران شده اند و فضای دلپذیری هم دارد. فضای بیرونی با تخت های سنتی و منظره ای از بند قیصر، و فضای داخلی با میز و صندلی و عکسهایی از جاذبه های فرهنگی شوشتر و خوزستان. منو هم با غذاهای شوشتری که علاوه بر غذاهای مرسوم رستورانهای سراسر کشور دارد، منوی جذابی است. ما البته رفتیم سراغ همان کبابها!!و برنج محلی که طعم خوبی داشت ولی کمی کهنه به نظر می رسید و کمی هم سرد بود. کباب بختیاری هم به شکل بانمکِ جوجه ها یک طرف و بره ها یک طرف دیگر طراحی شده بود! عجیب فقط این بود که دوغ لیوانی در لیوان یک بار مصرف و با نی سر میز آمد و کف فراوانی هم داشت که دست کم برای من تصویر آشنای دوغ نبود! خدمه هم خوش برخورد و حواس جمع و واکنش سریع بودند.
  #گلفام_سفر

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • هایدا برگر
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  هايدا برگر شعبه ١
  اولين شعبه هايدا در اهواز اين رستوران بود، اوايل كيفيت عالي داشت البته فقط ساندويچ هاي سرد و كالباس داشت.
  رفته رفته كيفيت اين رستوران پايين و پايين تر اومد تا اينكه با اضافه كردن غذاهاي گرم و پيتزا و برگر خواستن جذب مشتري كنند.
  بعد از سال ها امشب خيلي اتفاقي از كنارش گذشتيم و به ياد خاطرات گذشته تصميم گرفتيم بريم اينجا غذا بخوريم
  به محض سفارش دادن غذاها با ظاهر كثيف رستوران مواجه شديم، زمين فوق العاده كثيف، ميزها خيلي معمولي و قديمي، دسشويي بينهايت كثيف.
  فكر ميكرديم چون يكي از شعب هايداس حتما كيفيت ساندويچ هاش در حد هايداهاي ديگه هست.
  من برگر اسپيشيال گوشت ١٠٠ درصد سفارش دادم( ٢١ هزار تومان) كه به گفته خودشون برگر دست سازشون بود. مزه برگر فوق العاده بد بود چربي گوشت بينهايت زياد بود، فكر كنم ساندويچ كثيف هاي كنار خيابون گوشتشون در اين حد بي كيفيت نباشه. مخلفات داخل ساندويچ هم اصلا جالب نبود، در نهايت با سه گاز از خوردنش منصرف شدم
  همسرم كراكف پنيري ويژه ( ١٨٥٠٠ هزار تومان) سفارش داد. اين كراكف هم كيفيتش در حد بينهايت پايين و بدمزه بود كاملا مشخص بود كراكف داخل روغن مونده سرخ شده بود، به حدي كيفيتش بد بود كه همسرم بعد از خوردنش حالش بد شد از چربي زياد و كيفيت پايينش.
  از نقاط مثبت اين رستوران فقط جاي خيلي خوبش هست كه مشتري هاي رهگذر زياد داره وگرنه مشتري ثابت با اين كيفيت بد بعيد ميدونم داشته باشه.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود چیکومن
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  سوخاري هاي چيكومن

  توصیه شده توسط کاربر

  چيكومن همينجوري كه از اسمش پيداس منو شامل انواع سوخاري هاست، طبق تجربه هاي اخيري كه از مرغ سوخاري داشتم ديگه فقط استريپس سفارش ميدادم، اينبار اشتباه لفظي پيش اومد و به جاي استريپس، سه تيكه نرمال سوخاري بهم تحويل دادن،با اينكه تقصير اونا نبود ولي وقتي ديدن متعجب شدم خواستن عوض كنن كه ديگه قبول نكردم و جذب ظاهرش شدم، خواستم بعد از مدت ها مرغ سوخاري رو هم امتحان كنم.
  به جرات يكي از تازه ترين و خوشمزه ترين مرغ هاي سوخاري بود كه خوردم، به حدي تازه و ابدار و داغ و لذيذ بود كه من از اين اشتباه كلي خوشحال شدم، بالاخره اين اشتباه لفظي و اشنايي با چيكومن، من رو با سوخاري بعد از مدتها اشتي داد.
  همراه مرغ هاي سوخاري، قارچ و سيب زميني سوخاري، سه نوع سس دست ساز فوق العاده خوشمزه،سالاد ماكاروني و سالاد كلم هم سرو ميشد كه اينها هم از نظر تازگي و خوشمزه گي عالي بودن. ( هزينه سه تيكه سوخاري با مخلفات ٣٩ هزار تومان)
  از اينكه انتخاب تيكه هاي سوخاي هم متنوع بود خوشم اومد كه دو قسمت ران و يه تيكه سينه با اندازه خوب سرو شد.
  ظرف غذا هم كه سرو ميشد بين تمام غرفه ها خوش سليقه تر و بهتر بود و اينكه توي ظرفاي كاغذي مخصوص فودكورت ها سرو نكردن برام جالب بود.
  ادرس: كيانپارس خيابان دوم شرقي مجتمع تجاري تشريفات، طبقه ٥، فود كورت تشريفات، غرفه چيكومن
  مركز خريد تشريفات پاركينگ مجهز و بزرگ براي عموم داره.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • خانه استیک (اهواز)
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  استيك هوس

  توصیه شده توسط کاربر

  فست فود استيك هوس: ادرس: كيانپارس خيابان وهابي، بين خيابان ١٥ و ١٦ كيان اباد. فست فود استيك هوس، در زمينه استيك و برگرهاي ويژه با گوشت گرم و تازه يكي از بهترين هاي اهواز هست، با اينكه فضاي رستوران جمع وجورهست و خيلي بزرگ نيست، ولي ديزايين با سليقه اي داره. گارسون ها تماما با لباس فرم يكدست سرويس ارايه ميدن، و خيلي منظم و خوش برخورد هستن. قبل از ثبت سفارش با ابميوه گازدار از مهمان ها پذيرايي ميشه. بسته به سفارش غذا حدودا از ١٥ دقيقه تا ٤٠ دقيقه طول ميكشه تا اماده بشه. سفارش ما دو اسپيشيال برگر ويژه بود، حجم و اندازه برگر كاملا براي يك نفر كافي بود، مزه و حجم برگر عالي بود، از برگرهاي كاملا دست ساز با گوشت گرم و در حجم ٢٠٠ گرم استفاده ميشه. بعضي از مناسبت ها موسيقي زنده اجرا ميشه.دو ميز كوچك در فضاي بيرون از رستوران هم براي سرو غذا قرار داره كه متاسفانه هيچ فضاسازي و دكوري درست نشده. اگر استيك سفارش داده بشه مراحل اماده سازي و سرو بعضي از مراحل كنار ميز مهمان انجام ميشه. مورد قابل توجه ديگه اينه كه صندلي كودك هم داره. دركل براي امتحان يه برگر يا استيك خوشمزه با گوشت گرم و تازه استيك هوس فوق العادس.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • بستنی لمزی
  ویدا مهین پو
  نقدها:
  گزارش

  بستنی لمزی اهواز

  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از بهترین شعبه های بستنی لمزی در اهواز در ابتدای خیابان فروردین در منطقه گلستان واقع شده است. خوشبختانه جلوی آن فضای مناسبی برای پارک خودرو وجود دارد و همیشه و تا نیمه های شب شلوغ و پر مشتری است. با وجود مشتری های زیاد معمولاً زیاد معطل آوردن سفارشتان نخواهید شد. بعد از پرداخت هزینه شماره فیشتان اعلام میشود و می توانید برای تحویل سفارشتان بروید. شاید یکی از سختترین کارها واقعا انتخاب یک سفارش از منوی بسیار طولانی و پر تعداد آن است که با وجود تقسیم بندی انتخاب را بسیار سخت خواهد کرد. البته ایراد آن این بود که قیمت ها کنارش نوشته نشده بود. انتخاب آن شب ما برای شش نفر آب میوه آناناس و موز، شیر موز، آب هویج بستنی، فندق مخصوص، گردو ویتامینه و آیس پک پسته بود که مجموعاً 90 هزار تومان شد. حجم فندق مخصوص برای یک نفر واقعا زیاد بود و خوش اقبالی ما بود که شریک خوردنش شدیم. طعم بقیه بستنی ها نیز خوب بود و میوه های به کار رفته در آنها تازه بود. برای سر زدن به لمزی نگران باز بودن آن نباشید چراکه تا نیمه های شب باز خواهد بود.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه و فست فود بازیل
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  فست فود ساحلي بازيل

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران كافي شاپ بازيل ادرس: اهواز جاده ساحلي كيانپارس.
  اين رستوران مجهز به پاركينگ اختصاصي با فضاي بزرگ مي باشد. بازيل يكي از رستوران هاي ساحلي به سبك كاملا مدرن و متفاوت در اهواز به شمار ميومد، اولين رستوران با ويوي فوق العاده كنار كارون و جاده ساحلي، زماني كه تازه باز شده بود انقدر فضا و محيط و ديزاينش عالي و متفاوت بود كه هر روز هفته ميرفتيم شلوغ بود. متاسفانه توي اين يك سال اخر كيفيتش به شدت افت كرده، و مني كه هر هفته به اين كافه رستوران سر ميزدم اينبار بعد از حدود ١ سال رفتم به اين اميد كه شايد تغييري كرده باشه. متاسفانه كيفيت غذاها به شدت پايين بود. سالاد سزار (٢٨ هزار تومان) اصلا سزار نبود!!!! سالاد كاهو با يه سس فرانسوي جداگانه، مرغ و نون سوخاري شدش هم خيلي كم بود. مرغ استريپس( ٣٥ هزار تومان) به حدي خشك و نازك بود تيكه هاي مرغش كه انگار داشتي سيب زميني سوخاري ميخوردي!!! پيتزا بازيليكا ( ٤٤ هزار تومان) به نسبت بقيه تا حدي قابل قبول تر بود ولي از نوع ايتاليايي و با مواد خيلي خيلي كم. چيزبرگر بازيل( ٢٩ هزار تومان) فوق العاده معمولي و بد بود، تو يه نون برگر بزرگ، همبر كارخونه اي با حجم خيلي كم و كوچيك گذاشته بودن، موادش هم حسابي شور بود. ايراد ديگه اي كه به اين مجموعه به اين بزرگي وارد هست اينه كه صندلي كودك نداره. ولي هنوز بخش كافه كيفيت خوبي داره، و به خاطر ويوي كارون هم كه شده ارزش گذروندن چند ساعتي در اين فضا رو داره به تازگي منوي رستوران هم اضافه كرده كه ظاهر غذاهاش خوب بود ولي كيفيت رو نميدونم.
  ايراد بعدي به چنين مجموعه بزرگي، نداشتن صندلي بچه بود.
  #mrhunter

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود آتوری
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  فست فود آتوري

  توصیه شده توسط کاربر

  ادرس: زيتون كارمندي، فلكه پارك بين خيابان فروغ و صالحپور
  اين رستوران در يكي از خيابان هاي معروف و شلوغ اهواز به تازگي تاسيس شده، فضا و ديزايين رستوران بسيار خاص و جذاب هست،
  استفاده از پيچك ها و گلدان هاي طبيعي در بخش ورودي رستوران با اين سبك و سياق بسيار جديد و متفاوت هست.
  اين رستوران فقط شامل فضاي بسته هست و بالكن و يا فضاي باز ندارد
  منوي درخواستي ما :
  پيتزاي ايتاليايي فيلتو( ٥٥ هزار تومان) فوق العاده خشك با مواد كم در حدي كه فقط وسط نان پيتزا مواد بود و بقيه نون سير خشك بود بيشتر. من واقعا مزه و كيفيتش رو دوست نداشتم. حجمش بد نبود و براي يك نفرو نيم كافي بود. البته شايد پيتزاهاي امريكايي اش كيفيت بهتري داشتن چون ظاهرشون جذاب بود.
  پنه چيكن الفردو(٣٠ هزار تومان): حجم پنه خيلي زياد بود كه به راحتي براي دو نفر كافي هست، نوع سروش خيلي خوش سليقه و متفاوت بود، حجم قارچ و مرغ و سس عالي بود، طعم پنه رو خيلي دوست داشتم.
  سالاد سزار ( ٢٨ هزار تومان) كه به دو صورت با مرغ سوخاري و مرغ گريل سرو ميشد، حجم مرغ سالاد خيلي خوب بود ولي متاسفانه نون ها رو سوخاري نكرده بودن و از نون تست معمولي استفاده شده بود، سس سالاد خيلي معمولي بود.
  گارسن ها فوق العاده مودب بودن با لباس هاي يكدست و مرتب.
  با اينكه ساعت ١٢:٣٠ شب بود ولي حسابي شلوغ بود و در اوج شلوغي اخر هفته غذارو به موقع تحويل دادن
  #mrhunter

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران دریایی بابل
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران عربي و دريايي بابل

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران سنتي و عربي بابِِل
  ادرس: جاده ساحلي عامري بعد از پل هفتم به سمت فلكه پنج نخل
  رستوران بابل يكي از رستوران هاي سنتي به سبك عربي اهواز هست.
  منوي غذا و پيش غذا و دسر هم كاملا عربي هست،
  فضا و دكور و چيدمان تركيبي از رستوران هاي عربي كه داري ميز و صندلي و سكو و تخت هست، پيروي ميكنه. ولي خيلي ساده اس و انتظار دكور بهتري رو داشتم.
  بابل پاركينگ اختصاصي نداره ولي كنارش هميشه جا براي پارك ماشين هست.
  نحوه برخورد كاركنان و پرسنل خيلي مودبانه بود.
  غذاها خيلي سريع و در كمتر از ٢٠ دقيقه اماده شدن و كاملا داغ و تازه سرو شدن.
  با توجه به اينكه تعداد ما ٩ نفر بود تخت هاي بزرگ و راحت با پنجره رو به كارون و جاده ساحلي داشت كه فضا رو برامون دلباز كرده بود.
  از بين غذاهايي كه سفارش داديم:
  ١- رز قوزي: قيمت ٦٢ هزار تومان: نسبت به قيمت اصلا پيشنهاد نميدم مثل برنج و خورش قيمه بدون لپه بود، يه مقدار هم غذا شور بود و چربي گوشتش خيلي زياد بود. اصلا پيشنهاد نميكنم اين غذارو.
  ٢- شيش طاووق: با قيمت ٤٣ هزار تومان: جوجه كباب با ادويه عربي
  جوجه ماستي: ٣٨ هزار تومان: جوجه كباب معمولي
  هر دو نمونه جوجه خيلي معمولي و خشك بودن
  ٣-مفتح: برنج و گوشت به سبك عربي: سيني دو نفره ١٩٨ هزار تومان: اين غذا بهترين غذاي رستوران بود طمع و مزه غذا عالي بود، حجمش براي دو نفر پرخور عاليه. اصلا بوي زخم گوشت نميدادن چون حسابي پر ادويه بود و خيلي خوب طبخ شده بود.
  ٤- قليه ميگو ٤٩ هزار تومان: قليه ميگو حسابي ترش و پر ادويه بود و مزش رو دوست داشتم ولي حجم ميگو ها كم بود.
  ٥- سيب تند ١٥ هزارتومان: خيلي كم و معمولي بود.
  ٦- ميكس مزه ٣٩ هزار تومان: ٦ كاسه كوچك انواع استارترهايي مثل حمص، سالاد شيرازي، ماست چكيده و سه نوع استارتر عربي ديگه كه مزه جالب و متفاوتي داشتن.
  ٧- حمص ١٥ هزار تومان: با اينكه اصلا طرفدار حمص نيستم ولي مزه حمص اينجارو دوست داشتم.
  ٨- خشخاش ٥٣ هزارتومان: چلو و كباب كوبيده كاملا معمولي بود و نسبت به قيمتش با كوبيده هاي معمولي بيروني تفاوت انچناني نداشت.
  نكته جالب و متفاوت بابل نون هاي لبناني بود كه همراه غذا سرو ميشد و خيلي داغ و تازه و خوشمزه بود.
  در كل در رستوران هاي اين سبكي دور جوجه و مرغ و كوبيده رو بايد قلم كشيد چون تبحرشون روي غذاهاي عربي هست و به همين خاطره كه غذاهاي عربيشون قيمت خيلي بالا تري دارن،
  پيشنهاد من براي اين رستوران مفتح و ماهي كبابي ( قيمت روز هست كه براي امروز ماهي ٢ نفره ١٢٠ تومن بود) هست بقيه غذاهاي منو رو با هزينه كمتر ميشه تو رستوران هاي ديگه با همين كيفيت و حتي بالاتر خورد.
  #mrhunter

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود سوما
  ویدا مهین پو
  نقدها:
  گزارش

  رستوران سوما

  توصیه شده توسط کاربر

  خیابان گلستان اهواز یکی از خیابان هایی است که در چند سال اخیر پیشرفت زیادی کرده و رستوران ها و مغازه های متعدی در آن افتتاح شده است. رستوان سوما یکی از رستوران های معمولی این خیابان است که نزدیک بیمارستان گلستان واقع شده است. این رستوران از بیرون نمای چندان جذابی ندارد و طبقه اول آن به نظرم محیط پر آرامشی برای نشستن نیست. اما طبقه دوم مکان دنجتری است که با دکوراسیون زیباتری مزین شده است و محیط بهتری دارد. معمولا میزهای آن دو الی 4 نفره است و چندان برای خانواده های پرجمعیت مناسب نیست و محیط کوچکی دارد. اما با تمام این اوصاف به نسبت قیمتش غذای با کیفیتی دارد. ساندویچ تنوری که سفارش داده بودیم از هر لحاظ چه کیفیت و چه مقدار مخلفاتش بسیار خوب بود (به قیمت ۱۵۰۰۰ تومان). سالاد پاستا هم خوب به نظر می رسید اما به نظرم نمک و فلفل و ادویه بیشتری می توانستند در سس آن به کار برند تا خوش طعمتر شود. رفتار کارکنان نیز بسیار خوب بود و زیاد معطل آوردن غذا نشدند. به طورکلی این رستوران برای یک زوج یا حداقل یک خانواده سه الی چند نفره می تواند انتخاب نسبتاً خوبی باشد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران اسپیناچی
  paria kamali
  نقدها:
  گزارش

  رستوران ايتاليايي اسپيناچي

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران ايتاليايي اسپيناچي در اهواز يك تجربه فست فودي عالي است
  فضاي آن بسيار زيبا و دلنشين است و ما ساعت ١١.٣٠ به اين رستوران مراجعه كرديم و چون شب هاي مرداد ماه اهواز به شدت گرم است رستوران پر مشتري بود و اين حس در شما ايجاد ميشد كه ساعت ٨ شب در تهران به رستوران رفته باشيد
  در داخل رستوران صندلي هايي بود كه شبيه تاب بود و هرچند بنظر من براي شمام خوردن راحت نبود ولي ظاهر زيبايي داشت و حس خوبي به افراد ميداد
  براي غذا سالاد سزار، پيتزا رست بيف و سوپ سفارش داديم سوپو و پيتزا خوشمزه بود درباره سالاد سزار تجربه جديدي در اين فست فود داشتيم
  مرغ سالاد سزار مرغ با پودر كنتاكي بود و داخل آن هم پنير وجود داشت كه كاملا اب شده بود و واقعا خوشمزه بود
  قيمت غذاها متوسط به بالا بود
  پرسنل مودب و همكار بودند و سرعت ارائه خدمات هم مناسب بود
  در كل تجربه خوبي بود و اين رستوران را پيشنهاد ميدهم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران قصر ضیافت
  paria kamali
  نقدها:
  گزارش

  رستوران قصر ضيافت

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران سنتي قصر ضيافت در اهواز يك تجربه جديد و متفاوت از خوردن غذاهاي عربي به شما ميدهد ما براي يك سفر كاري و در گرمترين فصل زمان سال يعني اوايل مرداد به اهواز سفر كرديم و ميهمان يكي از دوستان اهوازي عزيز بوديم
  فضاي رستوران كاملا سنتي و با سبك عربي است و حس خيلي خوبي به شما ميدهد
  ما سيني مخصوص قصر كه غذاي عربي به اسم مفطح نام داشت سفارش داديم كه شامل ٤ پرس ميشد و همه ٤ پرس در يك سيني بزرگ سرو شد كه تجربه جديد و جالبي بود مفطح در واقه گوشتيه كه با ادويه پخته شده و روي برنج ميگذارمد چيزي شبيه چكدرمه تركمن ها ولي با چربي كمتر كه من طعم آن را دوست داشتم
  چون رستوران حالت سفره خانه دارد ميتوانستيد سيني چاي هم سفارش دهيد و البته شيريني لذيذ كنوفه كه سبك آن و مزه اش با چيزي كه در تركيه خورديم فرق داشت و گويا اين مدل مخصوص عرب ها بود كه نهايتا خوشمزه بود
  در ضمن قهوه عربي هم به ما تعارف كردند كه سبك خوردن آن خاص بود و باز تجربه جديدي بود بايد ظرف قهوه را با دست راست از ميزبان بگيريد و با دست چپ ليوان را به شما نميدهد و همچنين اگر بعد از خوردن قهوه ليوان خود را تكان ندهيد (كه به معناي پايان تمايل شما برا خوردن قهوه است) ميزبان باز هم براي شما قهوه ميريزد و بايد به شرط ادب بخوريد
  در كل تجربه غذا خوردن در اين رستوران لذت بخش بود ولي رستوران ارزاني نيست
  پرسنل هم حرفه اي بودند و خدمات نسبتا سريع بود
  اگر بدنبال تجربه اي جديد هستيد حتما اين رستوران را به شما پيشنهاد ميدهم

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران اپتیموم پلاس
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران اپتيموم

  توصیه شده توسط کاربر

  كافه و رستوران اپتيموم نيز يكي از رستوران هاي نوپاي اهواز هست. اين رستوران در واحد زير زميني قرار داره كه من هميشه به همين علت خيلي استقبال نميكردم براي رفتن به اين رستوران و بيشتر ترجيح ميدم جايي با فضاي باز و پنجره هاي رو به بيرون رو انتخاب كنم. ولي ديزايين و محيط خوب و تركيبي از تخت و صندلي هاي اسپرت و كلاسيك داره. قليون هم در اين رستوران هست. غذاها و سرويس هايي كه ارائه ميده خيلي متنوع هست، از غذاهاي سنتي و عربي و دريايي گرفته تا انواع فست فود ها و منوي كافي شاپ. در كل هر سليقه اي رو راضي ميكنه، چلو زرشك مرغش واقعا لذيذ و خوش طعم بود ولي جوجه كبابش رو من خيلي دوست نداشتم و ترجيح ميدادم ابدارتر باشه. يه مقدار خشك بود جوجه كه باب سليقه من نبود، ولي بقيه موارد همه عالي بود و جاي هيچ ايرادي نيست ادرس: اهواز كيانپارس خيابان وهابي بين ١و ٢ كيان اباد

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه پاویون
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  كافه پاويون

  توصیه شده توسط کاربر

  اهواز شهر شكم گردي و كافه و رستوران هست. انقدر تنوع كافه و رستوران ها بالاست كه شايد ماه ها طول بكشه تا تك تك اونها رو بشه رفت. وسط اين همه شلوغي هر روز شاهد افتتاح كافه و رستوران هاي جديد هستيم. كه هر كدوم براي جذب مراجعه كننده هاي بيشتر يه نوع خدمات و سرويسي رو در نظر ميگيره كافه پاويون به تازگي افتتاح شده كه انصافا از نظر ديزايين و فضا و بزرگي و تميزي درجه يك هست. قيمت هاش هم كه از همه مناسب تر و كمتره و اميدوارم كه همينجوري بمونه( قليون ٣٠ تومن!!!!) صندلي ها و ميزهاي متنوعي داره. فضاي وي آي پي براي برگزاري دورهمي هاي دوستانه و خصوصي و مناسبتي داره كه از قبل بايد رزرو بشه گارسن ها با فرم و لباس يكدست و مناسبي داره. كه از نظر مودبي و صبر و حوصله و سرويس دهي واقعا درجه يك هستن. غذاهاي اين كافه مختصر و مفيد و خاص هستند پنيني مرغ و پنيني گوشت ساندويچ هاي كوچيك مثل اسنك با طعم عالي چيكن الفردو كه همون پنه هست و سالاد سزار و سيب زميني با سس قارچ رو ما امتحان كرديم كه از نظر حجم و طعم و كيفيت عالي بود و جاي هيچ ايرادي به غذاهاش و نحوه سرو و ديزاينشون نميشه گرفت. هر غذاش تو رنج ٢٥ تا نهايتا ٣٠ تومن هست كه به نسبت حجم و كيفيت واقعا قيمت ها مناسب هست. به راحتي پنه و سالاد سزار و سيب زميني اش براي سه نفر كافي هست. ظرف هايي كه غذا سرو ميشه خيلي خاص هستند. با توجه به اينكه در اين كافه قليون و سيگار هست ولي به خاطر تهويه خوبي كه داره اصلا دودي جمع نميشه كه بخواد اذيت كنه بعد از يه روز كاري سخت اين كافه با سرويس خيلي عالي و غذاها و كافي شاپ فوق العادش واقعا ميچسبه و بينظيره. ادرس: اهواز كيان اباد نبش خيابان ٢٥ شرقي

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران پاکستانی
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  رستوران پاكستاني هاي ابادان

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران پاكستاني هاي ابادان ابتداي خيابان اميري يكي از اصلي ترين خيابان هاي ابادان قرار داره
  كمتر كسي هست كه ابادان رفته باشه و اين رستوران رو امتحان نكرده باشه
  بيش از ٦٠ ساله كه اين رستوران پابرجاس و خاطرات زيادي رو براي همه ياداوري ميكنه
  اصلي ترين و خوشمزه ترين و در عين حال تندترين غذاهاي اين رستوران عبارتند از : متن برياني: يه نوع استانبولي همراه با گوشت گوسفندي و دال عدس كه به حدي تنده كه شايد هر قاشق رو كه ميذاريد تو دهنتون از گوشتون اتيش بزنه بيرون ولي براي ما جنوبي ها اين تندي در كنار زياد بودنش ولي مطبوع هست
  چيكن برياني دقيقا مثل همون متن برياني هست با اين تفاوت كه همراه با گوشت مرغ هست
  قليه ميگو كه خوشمزه ترين غذاي اينجاس و كاملا به سبك پاكستاني هست و رنگ اين خورش قرمز هست
  قليه ماهي رو به هيچ عنوان از دست نديد چون نظير اين قليه رو كمتر جايي ميشه گير اورد البته اگر بتونيد تنديش رو تحمل كنيد، همراه با ماهي شوريده يه كاسه قليه ماهي هم ميارن كه طعم اين دو در كنار هم بينظيره
  اينجا غذاهاي معمول رستوران هاي ديگه به صورت غير تند مثل جوجه و مرغ و كوبيده و پلو ماهيچه رو هم ميشه سفارش داد ولي غذاهاي دريايي اينجا با اون تندي خاص و ادويه هاي زيادش چيزه ديگه اي هستن كه هر جايي نميشه امتحانش كرد
  برخورد پرسنل هميشه مودبانه و با متانت بوده و هست
  تميزي و سرعت عمل كادر اينجا واقعا قابل تحسينه
  ظاهر رستوران كاملا ساده ومعمولي هست كه به تازگي بازسازي شده
  هر موقع از روز كه بخواييد به اينجا بريد با جمعيت زيادي رو به رو ميشيد كه اكثر اوقات تمام ميز و صندلي ها پر هستند.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه و رستوران هوژان
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  كافه و رستوران هوژان

  توصیه شده توسط کاربر

  كافه. ستوران هوژان در يكي از خيابان هاي خلوت و كم رفت و امد كيانپارس قرار گرفته يه جاي دنج با فضاي اروم و ارامش بخش من هميشه كافه اينجارو انتخاب ميكنم به چند دليل: ١- فضاي باز اين كافه خيلي مدرن و خاص و مجهز هست، سيستم لوله كشي شبنم پخش كن و پنكه هاي اب پاش داره كه براي هواي گرم هوا جز واجبات هست براي فضاي بيرون تنها ايرادي كه به اينجا ميشه گرفت عدم هماهنگي رستوران و كافه هست، اين مجموعه در دو طبقه داير هست طبقه همكف، رستوران در سالن هست طبقه دوم، كافي شات در سالن و فضاي باز هست من هميشه به خاطر مجهز تر بودن و فضاي باز، كافي شاپ رو انتخاب ميكنم ولي در اين طبقه معمولا سفارش غذا نميشه داد و از منوي كافي شاپ بايد انتخاب كرد. كيفيت و برخورد مهماندارها و تميزي و فضا رو واقعا دوست دارم.
  ادرس: اهواز كيانپارس خيابان ٢١ غربي فاز دو

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • فست فود شامباما
  نیما علایی
  نقدها:
  گزارش

  پيتزا شامباما

  توصیه شده توسط کاربر

  فست فود شامباما يكي از فست فودهاي معروف در زمينه پيتزاهاي امريكايي و پر حجم هست
  طوري كه يك پيتزاي معمولي به راحتي براي دو نفر كافي هست
  اين فست فود به پيتزاهاي امريكايي و پر حجمش معروفه با اينكه نون بغلش پر حجم به نظر مياد ولي خمير كف پيتزا خيلي كم حجم و نازكهست ( البته نه به نازكي نون پيتزاهاي ايتاليايي) و در عين حاااال پر از مواد و پنير.
  پن پن اين فست فود هم خيلي معروفه كه طرفدارهاي خاص خودش رو داره و يه جورايي مثل اسنك در سبك پيتزاس.
  ولي پيتزاي ميكس كه مخلوط گوشت و مرغ همراه با كالباس و پنير هست بي نظيره.
  اين فست فود دو شعبه داره يكي كيانپارس بين خيابان ٤ و ٥ شرقي كه شعبه اصلي و قديمي اش هست با اينكه كوچيك و ساده هست ولي من اين شعبه اش رو بيشتر دوست دارم
  شعبه دوم كيانپارس نبش ده غربي كه رستوران بزرگتر و مدرنتري هست ولي حجم و طعم پيتزاهاش اصلا مثل شعبه يك نيست

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران تیارا
  ویدا مهین پو
  نقدها:
  گزارش

  در محدوده خیابان گلستان اهواز در چند سال اخیر چندین رستوران گشایش یافته است که بسیار مشتری هستند. یکی از آنها رستوران تیارا است که شهرت خوبی در کل اهواز دارد. این رستوران در دو طبقه غذا سرو می کند که طبقه اول معمولاً مختص غذاهای فست فودی است و طبقه دوم مختص سایر غذاها. رستوران فضای ساده اما تمیز و گیرا دارد. کارکنان همگی لباس فرم کار پوشیده و از نظر برخورد با مشتری رفتار مناسبی دارند. معمولاً زیاد معطل آوردن غذا نمی شوید. اما یکی از دلایل شهرت آن کیفیت خوب غذاهایش است. از آن جمله رستوران هایی است که به نظرم قیمتش با کیفیت غذا کاملاً همخوانی دارد و مشتری را راضی روانه منزل می کند. شام آن شب ما در کنار دوستان پیتزای مخصوص تیارا با سالاد سزار همراه با یک پرس جوجه چینی و یک پرس کوبیده بود. پیتزا طعم خوبی داشت. حجم سالاد نیز برای یک نفر بسیار زیاد بود. در کنار رستوران سالاد بار نیز وجود دارد که از نظر تنوع سالادها بسیار خوب است و هر پرس سالاد 10 هزار تومان هزینه دارد. همچنین به تازگی در رستوران قسمت بیرون بر غذا نیز افتتاح شده است. در مجموع از جمله رستوران هایی است که صرف غذا در آن را واقعاً توصیه میکنم.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه بستنی نهاوند
  ویدا مهین پو
  نقدها:
  گزارش

  کافه بستنی نهاوند

  توصیه شده توسط کاربر

  در روزهای گرم اهواز بستنی فروشی ها بسیار پر مشتری هستند. انتخاب ما در یک‌ روز گرم خردادی کافه بستنی نهاوند بود. این کافه در خیابان گلستان اهواز قرار دارد. نمای کافه ساختمانی دو طبقه است که دو طبقه آن بسیار با هم متفاوت هستند. طبقه اول ویترینی بزرگ با چند عدد میز و صندلی ساده دارد. اما وارد طبقه دوم که میشوید فضایی بسیار متفاوت دیده می شود. دکوراسیونی با طرح چوب و پر از گلدان های طبیعی سرسبز. دیوارها همگی با چوب های طبیعی روشن پوشیده شده و میزها و صندلی ها هم ساده و چوبی اند. چراغ های کوچک و آویزان سقفی هم در قابی تراشیده شده از کنده چوب قرار گرفته اند. ‌

  گلدان ها درون جعبه های میوه چوبی قرار دارند که اخیراً رنگ آمیزی شدند (نمای ساده قبلیشان که بدون رنگ بود از نظرم بهتر بود). آبنمایی کوچک هم کنار سالن قرار دارد که صدای ریزش آب از آن در تلفیق با گل و گیاهان محیط دلنشینی را رقم میزد. انتخاب ما دو معجون افلاطون (تلفیقی از شیرموز همراه با مغزهای مقوی و کمی میوه) به قیمت 20000 تومان، فالوده بستنی به قیمت 7000 تومان و بستنی مخصوص به قیمت 17000 تومان بود. برخورد پرسنل خوب بود و زیاد معطل آوردن بستنی ها نشدیم. به نظرم سلیقه خوبی در طراحی سالن به خرج دادند. شاید تنها نقطه ضعف این بود که اصلا از نمای بیرونی نمی توانستید بفهمید با همچین فضای دلنشینی روبرو هستیم و اگر تنها به دیدن طبقه اول که در معرض دید است اکتفا شود ممکن است این کافه جزو انتخاب های هر کسی نباشد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: