Close

نقد و بررسی امارات (شهر ها - رستوران ها - هتل ها - جاذبه ها)


 • هتل لیلا
  مهدی نعمت زاد
  نقدها:
  گزارش

  هتلی با موقعیت مناسب

  توصیه شده توسط کاربر

  سلام من به همراه خانمم و همسرم 5 شب مهمان این هتل بودیم در هنگام ورود به هتل با برخورد گرم رزویشن که یه خانم فکر کنم چینی بود مواجه شدیم و با یه لیوان شربت آب انبه از ما پذیرایی کردن و چون ساعت ورود مابه هتل حدود 6 عصر بود ؛اتاق ما رو که در طبقه هفتم بود به ما سریع تحویل دادن فکر کنم هتل 11 طبقه بود البته ما از کلید های داخل آسانسور متوجه شدیم لابی هتل خیلی بزرگ نبود اما تمیز بود خود هتل دو درب در قسمت لابی داشت یکی به سمت خیابان اصلی که خیابان27 بود و تاکسی ها در همین در توقف میکردن و در دوم پشت هتل بود که این درب هم به یه کوچه میخود که با چند دقیقه پیاده وی به سیتی سنتر و مترو سیتی سنتر میرسید که از این نظر خیلی عالی بود در مود اتاق اینکه بزرگ بود و داخل اتاق تلویزیون ،کتری برقی ویخچال کوچیک که خالی بودو سشوار و اتو داشت اما سیف باکس نداشت که همون موقع که چمدونها رو آوردن اتاق گفتم اما متاسفانه نیوردن و منم دیگه پیگیری نکردم ، هر روز اتاق تمیز میشد و دو بطری آب کوچیک داخل اتاق که فری بود میگذاشتن .سرویس بهداشتی بزرگ بود که هم وان و هم کابین دوش داشت اما یه بدی داشت که هر وقت داخل کابین دوش میگرفتیم شیب آب به کف شور نزدیک توالت فرنگی بود و از داخل کابین دوش بیرون میزد اما حالا برسیم قسمت صبحونه که به نظر من بدترین قسمت این هتل بود محل صبحونه طبقه دوم بود صندلیها موقعی که ما که میرفتیم جا داشت اما میزها کثیف بود و تمیز نمیشد یعنی اگه قیل از ما کسی روی اون میز صبحونه خورده بود فقط بشقاب و لیوان برداشته میشد و میز با هر چی خوراکی روش بود باقی میموند....و خودت باید دستمال میکشیدی و زیر بشقابیها رو تمیز میکردی ،خود صبحونه خیلی خیلی معمولی دو مدل نون(لواش و تست)سه مدل شیرینی و چند مدل مربا کوچیک بسته بندی و دو مدل پنیرو....هر روز همون هیچ جدیدی اضافه نمیشد....خلاصه من کلا من ادم سخت گیری نیستم اما واقعا در حد هتل چهار ستاره نبود نهایت دو ستاره..... راستی هتل کلوپ شبانه هم در لابی و طبقه 2 داشت من فقط روز اول صداشو تا اتاق شنیدم و اونم ضعیف اما انگار اوناییکه اتاقاشون بالای کلوپ بوداز سرو صدای ناراضی بودن ودر آخر اینکه به نظر من نکات مثبت هتل از نکات منفی بیشتر بود و اینکه اگه بازم برم دبی حتما یکی از انتخابام همین هتل میشه

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • مرکز خرید سیتی سنتر دیرا
  Majid.m.Lahiji
  نقدها:
  گزارش

  سیتی سنتر دیره

  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از مراکز خرید معروف و قدیمی در دبی، سیتی سنتر دیره است.
  در این مجموعه میتوانید کلکسیونی از برندهای روز دنیا را یکجا پیدا کنید. محلهایی برای بازی کودکان و حتی نگهداری آنها در نظر گرفته شده است تا در زمان بازدیدتان، مزاحم خرید شما نشوند و بتوانید با خیالی راحت به گشت و گذا ر بپردازید.
  از جمله بهترین تفریحات در این مال، سینمای حرفه ای و مدرن ووکس است که متاسفانه فرصت رفتن به این سینما را نداشتیم ولی بسیار درباره ی آن شنیده بودیم و توصیه میکنم که حتما به این سینما بروید.
  از فودکورت و رستورانهای متعدد این مال برایتان همینقدر بگویم که کسی را نا امید نخواهد کرد چون تنوع زیادی از منو و غذا پیش رویتان خواهد بود.
  #دبی #امارات #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • جزیره نخل جمیرا
  Majid.m.Lahiji
  نقدها:
  گزارش

  جزیره ای مصنوعی به شکل نخل

  توصیه شده توسط کاربر

  سالها پیش وقتی درباره ی دبی میشنیدم و اینکه آنها میلیونها تن خاک را از اینور و آنور به دریا ریخته اند و جزیره ای برای خود ساخته اند، باور نمیکردم که چرا و چگونه این کار را انجام داده اند. تا اینکه در سفر به دبی با استفاده از اتوبوسهای هاپ آن هاپ آف به پالم جمیرا رفتیم. در طی مسیر خانه های با نمای سنتی ولی با امکانات مدرن و به روز دنیا را میدیدیم که در روی شاخه های این نخل ساخته شده بودند.
  اوپراتور درباره ی ساخته این جزیره میگوید که متخصصانی از سوید برای ساخت آن دست به کار شده اند و حدود 50میلیون تن خاک را برای ساخت این جزایر استفاده کرده اند. و میگوید که این جزایر و خانه های ساخته شده در آن توان مقابله با زلزله ای به قدرت 8 ریشتر را دارند!
  توصیه میکنم بازدید از این جزیره را از دست ندهید .
  البته گرما و شرجی در فصول گرم امانتان را خواهد برید.
  #گلفام_سفر #دبی #امارات #پالم

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سوک ال بهار
  Majid.m.Lahiji
  نقدها:
  گزارش

  بازار سنتی

  توصیه شده توسط کاربر

  این بازار که درست در پیشرفته ترین و توریستی ترین قسمت دبی یعنی روبروی برج خلیفه و فواره های دبی قرار گرفته، مکان خوبی برای قدم زدن و ویندوشاپینگ محسوب میشود.
  برای اینکه به سمت بازار سوک البهار بروید باید به ایستگاه برج خلیفه بروید و با توجه از تابلوهای راهنما و با 15 دقیقه پیاده روی و بعد از گذر از پل سوک البهار وارد این مرکز خرید شوید.
  نکته ی جالب این است که این پل که به بازار سوک البهار ختم میشود، بهترین منظره برای دیدن نمایش فواره های دبی را دارد و مردم ساعتها قبل از شروع نمایش، در این محل جا رزرو میکنند. البته میتوانید این نمایش را از بالکن کافه های جذاب سوک البهار هم ببینید.
  #دبی #امارات #سوک_البهار #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مرکز خرید ابن بطوطه
  Majid.m.Lahiji
  نقدها:
  گزارش

  مرکز خریدی به سبک ملل مختلف

  توصیه شده توسط کاربر

  دبی به مراکز خرید بزرگ و متنوعش مشهور است و شاید یکی از بهترین تفریحات در دبی همین خرید کردن یا حداقل ویندوشاپینگ باشد.
  در سفرنامه های زیادی درباره ی مرکز خرید ابن بطوطه خوانده بودم و برایم جالب بود تا از نزدیک به این محل سر بزنم.
  راه دسترسی به این مرکز خرید به راحتی از طریق مترو فراهم است پس نگرانی از بابت هزینه ی تاکسی نخواهید داشت.
  این مرکز خرید از قسمتهای مختلفی شامل مصر، چین، ایران و هند تشکیل شده که در هر قسمت تم ساختمان ها و نمای دیوارها به شکل همان محل در آمده است. در این مرکز خرید سالنهایی برای بازی کودکان در نظر گرفته شده و حتی هتلی پنج ستاره نیز در آن ساخته شده.
  مرکز مورد علاقه ی من، فروشگاه کارفور در این مال است که شبیه به هایپر استار خودمان در ایران است . برای بازدید از تمامی قسمتها باید بر زمان مدیریت کنید تا وقت کم نیاورید.
  #گلفام_سفر #دبی #ابن_بطوطه #امارات

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ساحل مارینا
  Majid.m.Lahiji
  نقدها:
  گزارش

  مارینا بیچ دبی

  توصیه شده توسط کاربر

  مارینا بیچ یکی از ایستگاه های اتوبوسهای گردشگری هاپ آن هاپ آف بود.
  از دور میتوانستیم برجهای سر به فلک کشیده ای را ببینید که به دور ساحل و دریاچه ای مصنوعی احداث شده بودند.
  وقتی اپراتور در میکروفون اتوبوس درباره ی این محل توضیح میداد، باعث تعجب ما بود که این مجموعه ی شگفت انگیز از ساختمان و ساحل، در سال 2002 افتتاح شده است! قدم زدن در لابلای این برجها حس شکوه و عظمت را به بیننده القا میکند.
  در حاشیه ی ساحل مصنوعی، میتوانید تعداد زیادی از رستورانها را ببینید که معمولا در طی روز و زمانی که آفتاب سوزان هنوز بر روی شهر قرار دارد، معمولا بسته اند و به سختی میتوانید جایی را پیدا کنید که باز باشد. ولی قطعا شبهای این محل بسیار با شکوه تر از روزهایش است. این قضیه در مورد کل شهر صادق است.
  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • موزه دبی و قلعه الفهیدی
  Majid.m.Lahiji
  نقدها:
  گزارش

  قلعه ی الفهیدی و موزه ی تاریخ دبی

  توصیه شده توسط کاربر

  یکی از بهترین انتخابها در دبی، استفاده از اتوبوسهای گردشگری است.
  چرا که در طی زمان بسیار محدود، بسیاری از جاذبه های دبی را نشانتان میدهد. در حین عبور از قسمت قدیمی دبی بودیم که چشممان به قلعه ای قدیمی خورد . درحالی که اپراتور دستگاه اتوبوس درحال توضیح این محل بود، تصمیم گرفتیم سری به این مجموعه بزنیم.
  در بدو ورود به قلعه، لنج بزرگی که نماد کشتی سازی و صنعت دریانوردی مردم دبی جهت صیادی بوده به چشم میخورد.
  از آثاری که در این موزه دیده میشود، آلات موسیقی و نمادهایی از زندگی مردم در دویست سال قبل در این شهر را حکایت میکند. دبی تاریخ زیادی ندارد ولی در این موزه تلاش شده تا همین اندک پشینه ی تاریخی را به رخ توریستها بکشاند.
  در قسمت دیگری از قلعه، مراحل و نحوه ی پیدایش نفت در دبی نمایش داده میشود که به نوبه ی خود جالب است.
  دیدن این محل برای یکبار، به نظر جالب میرسد.
  خوشبختانه این موزه نیز همه روزه تا ساعت 8:30باز است و میتوانید از آن بازدید نمایید.
  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • دبی سافاری
  Mojdeh
  نقدها:
  گزارش

  یک تفریح ضروری و تکرار نشدنی که در امارت تجربه خواهید کرد و با سافاری که در کشور خودمان هست فرق می کند و خاطرات خوبی را با خانواده یا دوستان می تونید برای خودتان به ارمغان بیاورید .

  این تور که در بعد از ظهر اجرا می شود و در چند نقطه برای عکسبرداری توقف می کند تا نهایتا به اولین مقصد خود یعنی همان مزرعه ی پرورش شتر است برسد .

  در آنجا می توانید شتر سواری کنید و یا یک طرح آرایش حنا روی دست یا پایتان بکشید. سپس می توانید برای شام از باربیکیوی خوشمزه و یا اگر اهل قلیان باشید لذت ببرید، و هنگام صرف شام نمایش را کنار آتش تماشا کنید.

  از جمله فعالیت های این تور می توان به
  رانندگی با اتومبیل های مخصوص در بیابان  تا ۳۰ دقیقه
  همراه با عکسبرداری از غروب خورشید
  شتر سواری
  آرایش با حنا
   قلیان
  قهوه ی عربی
  لباس های سنتی اشاره کرد چای، قهوه و آب معدنی رایگان
  شام سلف سرویس و باربیکیو وبازگشت در ساعت ۹:۳۰ شب می باشد .
  هنگام رانندگی در بیابان خیالتان راحت باشد چرا که راننده ها کاملا حرفه ای می باشند همچنین اتومبیل های آنها کاملا ایمن شده است تا در صورت وارونه شدن که احتمال خیلی کمی دارد آسیبی به سرنشینان وارد نشود بعلاوه برای هر صندلی کمربند ایمنی تعبیه شده است .
  هدف اصلی نشان دادن چهره واقعی کوير و زندگی باديه نشينان و آشنایی با فرهنگ و آداب و رسوم مردم دبی است . مدت زمان اين گردش حدود سه يا چهار می باشد که لحظات خوبی را در کنار خانواده و یا دوستان خود سپری خواهید کرد و در صورت سفر به دبی پیشنهاد میکنم حتما این تور را تهیه کنید .
  ما که در آذر ماه به دبی سفر کردیم شب کمی باران زد و در بشقابهای غذامون علاوه بر شام کمی شن هم میل کردیم اما خاطره خیلی خوبی به جای گذاشت .
  فقط این تور مناسب برای  کودکان نمی باشد .
  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • سیتی سنتر میردیف
  Majid.m.Lahiji
  نقدها:
  گزارش

  سیتی سنتر میردیف

  توصیه شده توسط کاربر

  یکی دیگر از ده ها مرکز خرید در دبی این مرکز خرید است که اگر زمان برای گشت و گذار دارید میتوانید به این محل مراجعه کنید. زمانی که برای خرید وچر های تخفیفی اقدام کردم، حجم زیاد بازیها و تفریحاتی که در این مجموعه بود نظر مرا به خود جلب کرد. اینجا میتوانید علاوه بر خرید، بازی و حرکت بسیار هیجان انگیزاسکای دایوینگ را انجام دهید و در حالی که همسرتان مشغول خرید است، شما هم در این قسمت آدرنالین خود را بالا ببرید.
  راه دسترسی به این مرکز خرید، توقف در ایستگاه الرشیدیه است و البته سوار شدن بر اتوبوسهایی که شما را به این مرکز خرید میبرند.
  #دبی #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • دهکده میراث شینداغا‎
  Mojdeh
  نقدها:
  گزارش

  هدف اصلی از ایجاد این مکان نشان دادن زندگی محلی و سنتی اعراب به گردشگران جهان می باشد که با چندین موزه و وسایل جنگی که در قدیم استفاده می شده توانستند خوب تاریخ کشورشان را به نمایش بگذارند در قمستی از آن چندین اعراب با لباس های محلی و پرچم کشورشان نشستند و شما می توانید برای ثبت خاطراتتان با آنها عکس یادگاری بندازید . همچنین در بخشی از این دهکده عقاب های وحشی اما چشم بسته هست و شما با پرداخت مبلغی می توانید با آنها عکس یادگاری بگیرید . برای ورود به اینجا نیازی به خرید بلیط نیست و ورود به این دهکده رایگان می باشد . در انتهای این دهکده به ساحلی زیبا و بکر می رسید که هنگام غروب خورشید لحظات زیبایی را می توانید ببینید . زمان لازم برای بازدید از این مکان ۱ ساعت می باشد . #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • فراری ورد ابوظبی
  مهسا
  نقدها:
  گزارش

  فراری ورد اولین و تنها پارک جهان با برند فراری است که در ابوظبی پایتخت امارات واقع شده است. این پارک دارای سریعترین Rollercoaster (ترن هوایی) می باشد. در قسمت ورودیش هم چند تا مغازه لباس فروشی هم با برند فراری هست.
  در کل به یه بار رفتنش می ارزه چون فاصلش خیلی زیاده و از جاهایی که معمولا توریست های ایرانی اقامت دارن خیلی دوره و بهتره که با تور برین.
  #گلفام_سفر

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مک دونالد (شعبه دبی)
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  این قید فود معروف شعبه های زیادی در همه جای دنیا دارد. ما به شعبه فود کورت امارات مال در دبی رفتیم. برای سفارش دادن تقریبا ۵ دقیقه توی صف ایستادن و منو هم چندان وسیع نبود چند نوع برگر و مرغ سوخاری. ما یک همبرگر و یک چیز برگر و دو تا نوشابه سفارش دادیم که سیب زمینی سرخ کرده همراه ساندویچ بود. همبرگرش خوب بود فقط یکم گوشتش سفت بود و داغ داغ نبود. چیز برگر خوب و نرم و خوشمزه بود. سیب زمینی تازه و ترد و نوشابه هم مثل همه فست فود های دبی بیشتر یخ بود تا نوشابه. کلا من غذای کی اف سی و کینگ برگر دوبی را بیشتر پسندیدم ولی حتما به امتحانش می ارزید. ۵۶ درهم هم پولش شد. طبق معمول گارسون های چشم بادامی مهربان و فضای شلوغ فود کورت هم که بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • ابوظبی
  Mojdeh
  نقدها:
  گزارش

  ابوظبی

  توصیه شده توسط کاربر

  ابوظبی پایتخت کشور امارات متحده ی عربی می باشد که از جاذبه های گردشگری بسیاری برخوردار است این شهر دارای اقلیمی بیابانی و خشک می باشد که بهترین زمان برای سفر پاییز و زمستان می باشد.
  مسجد شیخ زاید ، پارک آبی یاس ، دهکده میراث ،قصر امارات ، برج های اتحاد و شهر بازی دنیای فراری از جاذبه های این شهر می باشند .
  این شهر چندین سال در رده شهر های گران جهان بود شما در مسجد شیخ زاید می‌توانید بزرگترین لوستر دنیا را ببینید که بیش از ۹ تن وزن دارد.
  #گلفام_سفر

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • دبی
  Mojdeh
  نقدها:
  گزارش

  عروس خلیج فارس

  توصیه شده توسط کاربر

  دبی بزرگترین شهر امارات در جنوب ایران واقع شده است این شهر که مدرن ترین شهر جهان محسوب می شود مجموعه ای از مهیج ترین و زیباترین جاذبه ها را دارد که می‌توان به مدینه جمیرا، تور سافاری ، پارک آبی ، برج خلیفه و ... اشاره کرد.
  مرکز خریدهای دبی که در دنیا نمونه آن را نمیتوان یافت بدلیل بزرگی و مدرن بودن معروفند که شما می‌توانید بهترین برند های دنیا را پیدا کنید و با خیال آسوده جنسی با کیفیت عالی خریداری کنید . رستوران هایی با کیفیت عالی و تنوع غذایی ،هتل های بسیار زیبا و با کیفیت را میتوان یافت.
  این شهر که منابع نفتی بسیاری دارد تنها ۶ درصد درآمد سالیانش از این منابع می باشد و گردشگری سهم بزرگی در درآمد زایی دارد.
  زبان رسمی این کشور عربی و دین رسمی آن اسلام می باشد اما بیشتر مردم آن به زبان انگلیسی مسلط می باشند . آب و هوایی گرم و خشک دارد که بهترین فصل برای سفر زمستان می باشد. ما که در دی ماه به این شهر سفر کردیم هوا بسیار مطبوع بود و از تفریحات آبی هم توانستیم استفاده کنیم.
  #گلفام_سفر

  نوع سفر:
  تاریخ سفر:
 • کافه استارباکس (شعبه باغ پروانه ها)
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  کافه باغ پروانه های دبی

  توصیه شده توسط کاربر

  این کافه درست در ورودی ساختمان باغ پروانه ها در دوبی واقع شده است. انواع بستنی، قهوه، ساندویچ کلاب و ظرف میوه آماده و... داشت که به نظرم تنوع بستنی اش از همه بیشتر بود. شدیداً شلوغ بود به حدی که نتونستم از همه قسمت هاش عکس بگیرم. دو قسمت یکی داخل ساختمان برای نشستن داشت و یکی در حیاط و فضای باز. بعد از مدتی معطل شدن دو تا بستنی یک اسکوپ یکی انبه و یکی قهوه سفارش دادیم. به قیمت هرکدام ۱۲ درهم. طعم هردوتاش عالی بود و اسکوپ اش هم واقعا بزرگ بود و یک لیوان رو پر کرده بود. حتما توصیه می کنم بستنی اش رو امتحان کنین.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران گلدن تیستی
  شین.شین
  نقدها:
  گزارش

  گلدن تیستی

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران گلدن تستی در کنار هتل نووتل و در خیابان شیخ زاید در نزدیکی مترو شرف دی جی قرار دارد. این رستوران یک شعبه کافی شاپ هم در نزدیکی خود رستوران داشت. باید بگم تنوع غذایی بالایی داشت گریل، دریایی، هندی، چینی، فست فود را دارا بود. کارکنان فوق العاده مودب داشت و همچنین فضای خوبی برای نشستن در بیرون داشت. و تا ساعت ۴ صبح سرویس دهی داشت. رستوران فوق العاده تمیز و همچنین قیمت های مناسب داشت. طعم غذاشم واقعا عالی و تازه بود. #نقدرستوران #گلدنتیستی #دبی

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • هتل ایبیس البرشا
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  هتل ایبیس امارات مال

  توصیه شده توسط کاربر

  هتل سه ستاره ایبیس شعبه های زیادی در همه جای دنیا دارد و ما این بار هتل ایبیس امارات مال دوبی در محله البرشا نزدیک به امارات مال را انتخاب کردیم. ما شب ساعت ۱۰ به هتل رسیدیم و با فاصله کوتاهی اتاق را به ما تحویل دادند که البته شبی ۱۰ درهم به ازای هر اتاق و هرشب مالیات همون اول پرداخت کردیم. اگر درهم نداشته باشید خودشون دلار را تبدیل می کنم ولی با قیمت خیلی کمتر از صرافی و پر واقع ضرر می کنید. ما دو تا چمدان کوچک داشتیم ولی خدمه ای هم برای حمل بار و معرفی اتاق با ما نیومد و فقط کارت اتاق را تحویل دادند. اتاق مرتب و تمییز و ساکت بود. دستشویی و حمام کوچک بود ولی خوب بود. در اتاق سیفتی باکس وجود نداشت البته در طبقه همکف هتل موجود بود. تلویزیون هتل کانال های بیشتر کشور ها را پخش میکرد و کانال کودکان و کانال فیلم و... داشت. کارکنان هتل بسیار مودب بودند و بسیار پیگیر تمییز کردن اتاق!!!!! اگر میخواهید چند بار برای تمییز کردن در نزنند حتما کارت لطفا مزاحم نشوید را پشت در بگذارید. کلا ما به عنوان یک هتل سه ستاره راضی بودیم .به خصوص که اطراف هتل هم تعداد زیادی رستوران بود و پیاده هم تا امارات مال میشد رفت. ایستگاه مترو هم نزدیک بود و پیاده حدود ۵ دقیقه راه تا مترو بود.

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • هتل نووتل البرشا دبی
  شین.شین
  نقدها:
  گزارش

  نووتل هتل البرشا

  توصیه شده توسط کاربر

  نووتل هتل البرشا دبی در خیابان البرشا در خیابان شیخ زاید قرار دارد. این هتل ۴ ستاره در ۲۰۰ متری مترو شرف دی جی قرار گرفته است. از امکانات هتل باید به استخر خیلی خوبی که داشت و ویو فوقالعاده زیبا و باشگاه و اسپا و… اشاره کنم که همگی واقعا تمیز بودند. اتاق ها هم بزرگ و جادار بود و امکاناتی مانند یخچال، سشوار، کتری برقی، جاکفشی و صندوق امانات را دارا بود. باید بگم که سرویس اتاق‌ها واقعا عالی بود و کارکنان فوق العاده مودبی داشت. ما با اینکه ساعت ۱۲ رسیدیم همون موقع به ما اتاق را تحویل دادند. این هتل در ۲۵ طبقه بود که ۷ طبقه اول اداری و رستوران بود و از طبقه ۷ تا ۲۵اتاق ها بودند. یک داروخانه و کافی‌شاپ ۲۴ساعته هم داشت. در کل می‌توان گفت هتل واقعا هیچ چیزی کم نداشت. ونکته آخر اینکه صبحانه های خیلی خوبی هم داشت. #نقدهتل #دبی #نووتل

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • کی اف سی (شعبه فرودگاه دبی)
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  کی اف سی شعبه فرودگاه دوبی

  توصیه شده توسط کاربر

  کی اف سی فرودگاه دوبی، ترمینال یک در طبقه فوقانی فرودگاه و در قسمت فود کورت فرودگاه قرار گرفته است. ما در ساعت ۱ بعد از ظهر و درست موقع ناهار آنجا بودیم که تقریبا شلوغ بود و برای سفارش غذا مجبور شدیم در صف منتظر بمانیم که البته خیلی طول نکشید. کارکنان کمی کند کار می کردند و فکر می کنم هندی بودند. ما یک بسته حاوی یک ساندویچ و یک تکه مرغ سوخاری و سیب زمینی سرخ کرده و نوشابه بود را سفارش دادیم که ۳۹ درهم شد. کیفیت غذاش خوب بود و غذا گرم گرم بود و البته مرغ سوخاری اش از ساندویچ بهتر بود. ساندویچ سینه مرغ بود که ضخیم بود ولی مرغ سوخاری اش ترد و خوشمزه بود. پیشنهاد می کنم اگر در فرودگاه دوبی وقت غذا داشتین این رستوران را امتحان کنین.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران هیلیز بار اند تراس
  شین.شین
  نقدها:
  گزارش

  رستوران فیش اند چیپس یک رستوران زنجیره‌ایی است که تقریبا در همه جا شعبه دارد. ما در فود کورت سیتی سنتر دبی از این رستوران غذا سفارش دادیدم. باید بگم که از نظر من فقط میگوش خوشمزه بود و سرویس دهی معمولی داشتند. قیمت تقریبا مناسبی داشت و جایی که ارزش امتحان کردن برای یک بار را داشت. #نقدرستوران #دبی #فیش اند چیپس

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: