نقد و بررسی ها


 • آرامگاه خواجوی کرمانی
  Ghasem nazarian
  نقدها:
  گزارش

  آرامگاه خواجوی کرمانی

  توصیه شده توسط کاربر

  خواجوی کرمانی یکی از شاعران بزرگ قرن هشتم و از شاعران عهد مغول می باشد که در کرمان زاده شده و در جوانی به سفرهای دور و دراز پرداخت و سرانجام در شیرار اقامت گزید و در این شهر جنب دروازه قرآن به خاک سپرده شده است خواجوی کرمانی به نخل بند شاعران نیز شهرت دارد. دیوان اشعار او شامل : غزلیات ، مقطعات ، ترجیعات و ترکیبات می باشد .‌ خواجوی کرمانی در نظم و نثر فارسی استاد زمان خود بوده است . در کنار آرامگاه غاری وجود دارد که محل اقامت این شاعر بزرگ بوده است .در کنار آرامگاه خواجو ، بوستان خواجو ، آبشار مصنوعی ، آسیاب خواجو ، شیر سنگی نقش برجسته فتحعلی شاه و آرامگاه خواجه عمادالدین محمود قرار دارد و در کل این منطقه به دلیل مشرف بودن به شهر باصفا و دیدنی است . این محل عموما مورد بازدید توریستهای خارجی قرار می گیرد که نبود سرویس فرنگی یک نقص به حساب می آید که امیدوارم برطرف شود . بلیط ورودی ۲۰۰۰ تومان برای هر نفر بود .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • میدان تئاتر
  Ghasem nazarian
  نقدها:
  گزارش

  میدان تئاتر باتومی

  توصیه شده توسط کاربر

  میدان تئاتر باتومی و مجسمه نپتون از جاذبه های این شهر می باشند در گشت و گذار در شهر باتومی به سراغ این جاذبه ها رفتیم‌ .مجسمه و فواره های زیبایی در مرکز این میدان قرار داشتند ، مجسمه مرد طلایی رنگ‌ در مرکز و بالا و مجسمه های اطفال و زنانی به شکل پری در پایین و اطرف آن . در اطراف میدان نیمکتهایی برای نشستن و استراحت و لذت بردن از این مکان گردشگری وجود دارد .

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • کبابی حاج علی (شعبه دو)
  مجتبی امیدپور
  نقدها:
  گزارش

  رستوران حاج علی رضا

  توصیه شده توسط کاربر

  این رستوران از معروفترین رستوران ها و کبابی های قدیمی تبریز هست که یک شعبه در بازار بزرگ تبریز و موقع نهار سرویس میده و شعبه دیگه در خیابان ۲۹ بهمن و به هنگام شام هم سرویس میده ،شب قبل که ساعت ۱۰.۴۵ رفتیم غذا تموم شده بود و بهمین خاطر شب بعد زودتر رفتیم، تمامی غذاها با برنج دودی و کره محلی سرو میشن و یه نکته جالب داره اگر شما سفارش رو بدی و بعد در مورد میزان و کیفیت غذا نظری داشته باشی و مقدار بیشتری رو بخواهید مثلا برنج بیشتری رو بخواهید و یا یه ظرف سوپ بیشتری رو بخواهید اون رو جزو قیمت سفارشتون حساب نمیکنه و یه تابلو هم توی رستوران در این خصوص داره ،البته آقای شفیعی با اون عکس کوفته یا هر چیز دیگه ای که بود کاری با من گرسنه کرد که کلا یادم رفت از پیش غذا و خود غذا عکس بگیرم و به محض رسیدن روی میز بهش حمله ور شدم البته فکرم فقط پیش اون کوفته ها بود??

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران آرامش
  shiva moh
  نقدها:
  گزارش

  رستوران آرامش

  توصیه شده توسط کاربر

  برای بار اول این رستوران را امتحان کردم، من اصلا ماهی دوست ندارم اما اینجا خیلییی ماهی را خوب سرخ کرده بودند و بسیار تازه وخوشمزه بود،سرویس دهی عالی بود، قیمت ها هم مناسب بودند، میرزا قاسمی هم امتحان کردمم که طعم میرزا قاسمی اش هم معمولی بود.اما در کل راضی بودم، اگر به چمستان که در استان مازندران واقع شده سر زدید حتما رستوران آرامش را امتحان کنید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • مجموعه غذایی وردنه
  Ghasem nazarian
  نقدها:
  گزارش

  مجموعه غذایی وردنه

  توصیه شده توسط کاربر

  مجموعه غذایی وردنه در شیراز ، انتهای بلوار نیایش قرار دارد . این مجموعه غذایی از ۵ طبقه تشکیل شده که شامل : باربیکیو ، دو طبق فست فود ، آشپزخانه مرکزی و بیرون بر سنتی می باشد .‌ما برای وعده شام اونجا رفتیم و سه نوع پیتزا سفارش دادیم : نیویورک ، مکزیکن و پلو با سالاد سزار که بین پیتزاها پیتزای نیویورک طعمش از بقیه بهتر بود اما در کل پیتزاهاش کم حجم و کم مخلفات بود و سالاد سزار هم نسبت سالاد سزاری که جاهای دیگه خورده بودیم از کیفیت بالا برخوردار نبود و در کل خاص و تعریفی نبود . اما جو و فضا خوب بود ،رسیدگی و برخورد پرسنل خوب بود ، زمان آماده شدن غذا هم نرمال بود ، مشکل پارکینگ‌ هم نبود ، توی منو مواد تشکیل دهنده غذاها مشخص بود . و یک ایراد استفاده از لیوان های مقوایی بود که به نظر من باید برای حفظ محیط زیست استفاده از لیوان های پلاستیکی و مقوایی و دیگر ظروف یک بار مصرف تعطیل شده یا به حداقل ممکن برسد .

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ارکیده (میدان آرژانتین)
  فراز
  نقدها:
  گزارش

  رستورانی شیک

  توصیه شده توسط کاربر

  امشب جهت صرف شام به همراه خانواده به رستوران ارکیده شعبه آرژانتین رفتیم، رستوران خیلی شلوغ بود اما سرعت عمل پرسنل و رسیدگی عالی بود، موسیقی زنده به صورت پیانو بود که بسیار دلنشین بود، پارکینگ رستوران در دو طبقه بود و مشکلی برای پارک وجود نداشت، در ابتدا شات نوشیدنی هم اوردند، کیفیت غذاهایی که سفارش دادیم خیلی خوب بود (کباب شاندیز، جوجه کباب، سالاد سزار، کوبیده مخصوص) در کل این رستوران شیک و لوکس با غذاهای عالی رو به همه پیشنهاد میکنم. با تشکر از پرسنل خوب لستگرام بابت دعوت #ارکیده۹۸

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کته کبابی شهرک (تنکابن)
  Nazila Hasanzadeh
  نقدها:
  گزارش

  مزخرف ترین کبابی که تو عمرم خوردم . گوشت آشغال گوسفندی با بوی بسیار بد و سفت که جوییده نمی شد.۵۲ هزار تومن پول یک پرس که ۱۰ هزار تومن هم نمیارزید. به هیچ وجه پاسخگو نبودند. در جواب من که اعتراض کردم گفتند گوشت گوسفندی گران و نایاب شده. خلاصه ۳۰۰ هزار تومن پول بی زبان برای ۵ پرس غذای مزخرف و دوتا بشقاب سبزی پوسیده.کته هم اصلا خوشمزه نبود کره هم از این کره های گیاهی.
  اگر می خواهید پولاتونو دور بریزید و ساعتها دل درد بگیرید مهمان کته کبابی شهرک باشید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ارکیده (میدان آرژانتین)
  ساناز
  نقدها:
  گزارش

  رستورانی مجلل با غذاهای خوشمزه

  توصیه شده توسط کاربر

  امشب جهت صرف شام به رستوران ارکیده (آرژانتین) رفتیم. این رستوران سالن بزرگ‌ و شیکی دارد که موسیقی زنده هم به صورت پیانو اجرا میشود و لذت غذا خوردن در یک‌ محیط شیک‌ و‌زیبا را چند برابر میکند، در بدو ورود با شات های نوشیدنی ازمون پذیرایی کردند، سفارش ما کباب شاندیز مخصوص و کوبیده مخصوص، جوجه کباب و‌سالاد سزار بود، خیلی سریع سفارشات ما آماده شد با اینکه رستوران خیلی شلوغ بود که نشان از مهارت بالای کادر رستوران و سرویس دهی عالیشان می باشد. کیفیت همه غذاها خیلی عالی بود. برای رفتن به این رستوران مشکل جای پارک نیز نخواهید داشت چون دارای پارکینگ‌ دو طبقه می باشد. در کل اینجا رو‌به همه پیشنهاد میکنم. (با تشکر از تیم خوب‌ و عزیز لستگرام) #ارکیده۹۸

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران رضایی
  Samin
  نقدها:
  گزارش

  رستوران رضایی دریادل

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران رضایی رو همه در مشهد میشناسند و معمولا وقتی صحبت از رستورانهای خوب و درجه یک مشهد میشه در لیست قرار داره.(البته به نظر من اصلا به پای پسران کریم یا معین درباری نمیرسه)
  این رستوران زنجیره ای دو شعبه اولیه و قدیمی تر داره که یکی در خیابان ابکوه چهارراه کلاهدوز و دیگری در خیابان دریادل در نزدیکی حرم می باشد.
  و باز رستوران دریادل رو همگان به چلوکباب بسیار لذیذ اون می شناسند...
  مجموعه رضایی دارای سیستم متمرکز توزیع مواد اولیه هست ،پس مواد اولیه همیشه تازه و مناسب می باشد.
  برنج درجه یک ایرانی، گوشت گوسفند تازه ،استفاده از کره محلی نوید یک ضیافت مناسب را به معده میدهد.
  سبک رفتار پرسنل این دو شعبه رستوران که تا حالا رفتم خشک و عصا قورت داده است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • ساندویچی زیتون
  Samin
  نقدها:
  گزارش

  ساندویچ زیتون

  توصیه شده توسط کاربر

  بازهم یک ساندویچ و اغذیه فروشی قدیمی در مشهد،ساندویچ زیتون واقع در میدان ده دی.این مغازه جزو اولین ساندویچی های مشهد هست و به خاطر حضور و حسن سابقه کلی ساندویچ فروشی در کنارش باز شده.چون در حاشیه میدان قرار داره همیشه لبریز از ماشین بود،ولی الان یکی دو سالیه با حضور پلیس از پارک و توقف ماشین جلوگیری می کنند.
  حجم سفارشات خیلی زیادی داره که احتمالا واحدش ساندویچ بر دقیقه است.
  ساندویچ هم به صورت قدیمی عرضه میشه یعنی با دو نان کوچک.
  مشهورترین ساندویچ هایش هم مغز،زبان،و خوراک هندی هست.
  اینجا یه مغازه با قدمت و با طعم های نوستالژی هست که با خوردن ساندویچ کاملا به اعماق سالهای دور خواهید رفت.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ارکیده (میدان آرژانتین)
  Sharifi
  نقدها:
  گزارش

  رستوران ارکید

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران ارکیددر میدان آرژانتین قرار دارد که دارای دو طبقه پارکینگ ۱،۲،می باشد خود رستوران در طبقه اول قراردارد ما به مناسبت سالگرده ازدواج در روز ۲۸ مرداد این رستوران را انتخاب کردیم که فضای رستوران بسیار شیک و امروزی طراحی شده بوداز ورودی رستوران کارکنان با احترام از میهما نان خود استقبال می کردند وقبل از اینکه وارد سالن شویدروبه روی شما دکه قرار گرفته انواع شربت با طعم مختلف به شما تعارف میکننداگه دوست داشتید رایگان هستش می تونید میل کنید . که از نظر من خیلی جالب و حس احترام میزبان را برای من داشت و خیلی جالب بود .وارد سالن می شوید تعداد زیادی کار کن در سالن به شما خوش آمد می گویند و برای انتخاب میز شما را راهنمای می کنند .وسط سالن یک پیا نو قرار داشت که صدای دلنشین پیانو حس آرامش به آدم میداد؛ ما برای شام سفارش کباب شا ندیز مخصوص ارکیده به همراه جوجه چینی و بقیه عزیزان هم باقالی پلو با گوشت گردن و ماهی سرخ شده سفارش دادند و سالاد فصل و نوشابه دوغ سفارش دادیم؛ نان داغ و ماست هم که روی خود سرویس قرار داشت نیاز به سفارش نبود ؛ طعم کلی غذا ها مخصوصا ماهی و جوجه چینی هم از نظر پخت و طبخ و طعم هردو عالی بود ولی کباب شاندیز خیلی خوب پخته نشده بود و با قالی پلو هم از نظر ما خیلی روغنی بود در کل طعم غذا ها مشکلی نداشت فقط کمی طبخ خوبی نداشتندو یکی از حسنهای بد این رستوران نداشتن تنوع غذای بود که من با دیدن منو اصلا نتونستم غذای دلخواه خودم رو انتخاب خیلی انتخاب غذا محدود بود رستوران به این بزرگی با همچنین منوی بعید به نظر می رسید ؛در کل رستوران خیلی خوب و برخورد کارکنان بسیار محترم و عالی بود .#ارکیده۹۸ #رستوران ارکیده

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران ارکیده (میدان آرژانتین)
  Amir
  نقدها:
  گزارش

  رستورانی خوب

  توصیه شده توسط کاربر

  امشب مهمان تیم خوب لستگرام در رستوران ارکیده (شعبه آرژانتین) بودیم، رستوران دارای پارکینگ در دو‌طبقه می باشد که از پارکینگ با آسانسور به سالن رفتیم، سپس با یک ولکام درینک از ما پذیرایی شد و غذا سفارش دادیم، با اینکه رستوران خیلی شلوغ بود اما سرعت عمل کادر رستوران خیلی خوب بود و‌ سفارشات ما زیاد طول نکشید، کیفیت غذاها و سالاد و‌ نوشیدنی هایی که سفارش دادیم خیلی خوب بود، در کل این رستوران یک‌ رستوران لوکس و مجلل و بزرگ با غذاهایی متنوع و با کیفیت عالی هست که مناسب دورهمی های دوستانه و خانوادگی و کاری می باشد.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه قطب یخ
  مریم رجایی
  نقدها:
  گزارش

  کافه قطب یخ ، نوشیدنیهای خاص و جدید

  توصیه شده توسط کاربر

  قطب یخ از کافه های جدیدی است که در بلوار هاشمیه مشهد باز شده است. منو علاوه بر نوشیدنیهای روتین مثل شیک و اسموتی و قهوه، شامل ماکتل میباشد. ماکتل نوشیدنی تقریبا جدیدی است که ترکیبی از انواع ابمیوه ها، عصاره میوه ها و خود میوه است. منو تنوع خوبی داشت و انواع طعم های ترش، شیرین، ملس و... را پوشش میداد. همچنین یک گزینه انتخاب مشتری نیز در منو وجود دارد. تمامی نوشیدنیهای این کافه بصورت بیرون بر نیز ارائه میشوند. سفارش ما چهارمدل نوشیدنی بود که ترکیبها و طعم های مختلفی داشت. الو و سیب، موهیتو، انار و کیوی و...، همچنین یک نوشیدنی بیرون بر نیز گرفتیم که بسته بندی مناسب و خوبی داشت. کیفیت و طعم نوشیدنیها خیلی خوب بود و مشخص بود از مواد تازه ای استفاده شده است. سرویس دهی نیز خوب بود و سفارشها سریع اماده شد. قیمتها نیز نسبت به کیفیت نوشیدنیها مناسب است.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • رستوران عصرانه
  آیدا
  نقدها:
  گزارش

  همبرگر نوستالژیک عصرانه

  توصیه شده توسط کاربر

  خیلی از ما فست فود عصرانه رو از قدیم الایام با همبرگرای خوشمزش میشناسیم.من بعد از مدت ها تصمیم گرفتم همبرگرش رو تست کنم .با خانواده به فست فود عصرانه رفتیم ؛ فست فود طبق معمول صف داشت و مشتریای قدیمی مثل همیشه در صف ایستاده بودن ولی صف خیلی سریع حرکت میکرد و سفارش گیری سریع انجام میشد.اول تصمیم گرفتیم که همونجا غذامون رو بخوریم ولی هر چی منتظرشدیم میز خالی گیرمون نیومد که البته باید بگم تعداد میزها هم کم هست و مادامی هم که نشستید و منتظرید سفارشتون حاضر بشه سایر افراد از شما میخوان که میزتون رو براشون رزرو نگه دارید تا بعد ازشما بتونن بشینن که به نظر من این یک نقطه ضعف هست و فست فودی که از قدیم تا الان مشتریای مخصوص خودش رو داره باید فکری به حال گسترش هم داشته باشه و تعداد میزها رو افزایش بده. اکثر مشتریها طبق معمول همبرگر سفارش میدادند و ما هم 2 همبرگرو2 چیزبرگر سفارش دادیم .با توجه به اینکه میز خالی نبود و میزها را رزرو کرده بودند تصمیم گرفتیم غذامون رو بگیریم و ببریم .همبرگر هنوز هم خوشمزه و خوش طعم بود و همچنین طعم چیزبرگر هم خوب بود ولی به نظر من چیزبرگر باید پنیر زیادی داشته باشه تا بالاخره متفاوت باشه با همبرگر و من فکر می کنم پنیر چیزبرگر عصرانه باید بیشتر از این باشه.متاسفانه بنده فراموش کردم که از غذا برای شما عزیزان عکس تهیه کنم ولی در عین حال مثل همیشه همبرگر خوشمزه ای داشت و لذت بردیم ؛امیدوارم شما هم از همبرگرهای عصرانه لذت ببرید.

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • هتل میراکل ریزورت
  شیوا جلالی
  نقدها:
  گزارش

  هتل میراکل با معماری زیبا و خاص

  توصیه شده توسط کاربر

  آذر سال ۱۳۹۶ ما ساعت ۷ صبح به هتل رسیدیم معماری داخل ساختمان واقعا جالب و زیبا بود سقف های بلند شیشه ای که ابرهای آسمان مشخص بود زمانی که محو زیبایی لابی هتل بودیم یه خانم قد بلند اومد و خوشامدگویی کرد اون ایرانی بود و گفت هرزوجی که برای ماه عسل اومده به من بگه که اتاق آن ها را با گل تزیین کنن و میتونن یه شب رستوران ایتالیایی یا رستوران مکزیکی را رزرو کنن که چون ما بعد از عروسیمون رفته بودیم گفتیم که برای ماه عسل اومدیم و رستوران ایتالیایی را رزرو کردیم ساعت ۱۱ اتاق بهمون تحویل دادن اتاق بسیار تمیز و بزرگ بود مسواک و خمیر دندون و دمپایی نداشت که خوشبختانه با خودم برده بودم اتاق هرروز تمیز میشد و شامپو و دستمال کاغذی و ... شارژ میشد.مینی بار اتاق هرروز با آب معدنی و نوشابه و effes شارژ میشد . اتاق ما رو با گل تزیین کرده بودن و حوله تنی برامون گذاشته بودن حوله تنی ها را فقط برای ماه عسلی ها و مسافرهای اروپایی میزارنن چون دیدم به بقیه ایرانی ها نداده بودن . متاسفانه اتاق ما روبه دریا نبود و رو به زمین تنیس بود غذای هتل بسیار خوشمزه بود و تنوع زیادی داشت و همه کارکنان بسیار با احترام برخورد میکردن و مهربون بودن . در هر ساعت از شبانه روز میتوان از رستوران هتل رایگان استفاده کرد که شامل انواع چای ونسکافه هست شب ها ساعت ۱۱ شب برنامه انیمیشن داشت که بسیار سرگرم کننده و جذاب بود فقط از رستوران ایتالیایی که ما رزرو کرده بودیم خیلی خوشم نیومد چون پیتزای که من سفارش داده بودم خیلی کوچیک بود و اصلا قابل مقایسه با پیتزاهای داخل ایران نبود.این هتل دو تا ساختمان به صورت منحنی هست که با یه پل شیشه ای به هم وصل میشن این پل شیشه ای در واقع رستوران مکزیکی بود که همیشه تعطیل بود مگر اینکه کسی این رستوران رزرو میکرد آسانسورهای داخل هتل شیشه ای بود و از داخل آسانسور کل حیاط هتل و دریا کاملا مشخص بود .چون هوا سرد بود ما از استخر سرپوشیده استفاده کردیم که استخر بسیار تمیزی بود و نسبت به استخرهای داخل محوطه کوچکتر بود . حمام ترکی تمیز و مناسبی داشت که البته برای ماساژ باید هزینه جداگانه پرداخت شود موقعیت مکانی هتل خیلی خوب بود این هتل در کنار هتل کاروانسرا و هتل های پنج ستاره لوکس دیگر هست و با پنج دقیقه پیاده روی به ایستگاه اتوبوس می رسید روب روی هتل داروخانه بود و مغازه ای که موتور شارژی کرایه میده و به میگروس ( فروشگاهی شبیه به هایپرمی ) نزدیکه چند تا فروشگاه لباس دیگه هم به این هتل نزدیکه در کل من از این هتل خیلی راضی بودم و به شما پیشنهاد میکنم

  نوع اقامت:
  تاریخ اقامت در هتل:
 • روستای کندوان
  Parisa Eskandari
  نقدها:
  گزارش

  روستای کندوان

  توصیه شده توسط کاربر

  روستای کندوان در ۶۰ کیلومتری جنوب غربی تبریز واقع شده که به گفته روستایی ها قدمتش ۷هزار سال است و در دل کوه واقع شده است ۱۱۷ خانواده در این روستا زندگی میکنند که بسیار مهربان و مهمان نوازی هستند.و در کل مکان بسیار دیدنی و زیبایی است.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • ارگ راین کرمان
  فرزانه امینی زاده
  نقدها:
  گزارش

  ارگ راین

  توصیه شده توسط کاربر

  ارگ راین از جاذبه های تاریخی شهر راین است که در میان این شهر بر فراز تپه ای واقع شده. این ارگ خشتی که قدمت آن به دوره ساسانی برمیگردد دومین بنای خشتی بزرگ جهان بعد از ارگ بم است و گفته میشود که هیچ لشکری نتوانست هرگز به آن نفوذ پیدا کند.از موارد جالب راجع به این ارگ این است که تا صده گذشته مورد استفاده قرار میگرفته و افراد زیادی در آن زندگی میکردند.اکنون که به این ارگ سر بزنید از دالانی عبور میکنید که به بازارچه تبدیل شده و در اتاقک های خشتی صنایع دستی و گلیم و ... را به فروش گذاشته اند. ارگ از قسمت های مختلفی تشکیل شده که هر کدام زیبایی های خاص خود را دارند و مانند شهری کوچک با حصاری بلند گردهم آمده اند از محوطه عامه نشین گرفته تا حاکم نشین ، آتشکده ، بازار ، استراحتگاه حاکم و ...
  شما میتوانید با پرداخت مبلغ خیلی ناچیز 2500 تومان از این ارگ زیبا دیدن کنید ، در کوچه پس کوچه های آن قدم بزنید به خانه های عامه سر بزنید، سرکی در استراحتگاه حاکم بکشید، از بازار آن خرید کنید و در تاریخ آن غرق شوید.

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • مجموعه گردشگری گاوازنگ
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  مجموعه گردشگری گاوازنگ

  توصیه شده توسط کاربر

  در شمالی ترین قسمت زنجان واقع شده دارای شهر بازی سرپوشیده کودکان آلاچیق برای نشستن رستوران و بوفه می باشد مسیری در نظر گرفته شده که برای پیاده روی و کوهنوردی کاملا مناسب است و در مرداد ماه هر سال جشنواره روستا و آش در این مجموعه هر ساله برگزار می گردد

  با کیا اینجا بودید؟:
  تاریخ بازدید:
 • رستوران مجموعه گردشگری دلنواز
  مریم
  نقدها:
  گزارش

  مجموعه گردشگری دلنواز

  توصیه شده توسط کاربر

  در زنجان و کیلومتر ۲جاده تبریز نرسیده به دانشگاه زنجان واقع شده دارای آلاچیق تالارعروسی و محوطه باز و دلباز که با تخت و پشتی و صندلی پر شده است ظرفیت ۱۰۰۰نفر وشاید هم بیشتر می باشد پارکینگ تامین و سرویس دهی کاملا مرتب و عالیست کیفیت غذا خوب و قیمت نسبت به مقدار و فضا کاملا منصفانه است موسیقی زنده پخش می شود توصیه میکنم زمانی که به زنجان سفر کردید یا اینکه گذر می کنید حتما به این مجموعه تشریف ببرید تا با خاطرات خوش راهی شوید

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه:
 • کافه اقیانوس کاسپین
  Parisa Eskandari
  نقدها:
  گزارش

  رستوران کاسپین

  توصیه شده توسط کاربر

  رستوران کاسپین در نور جلوی درب خروجی جنگل نور قرار دارد که فضایی تقریبا لوکس دارد کیفیت غذا هم بسیار عالی بود سفارش من اکبر جوجه بود که بسیاد خوشمزه بود قیمت رستوران هم خوب بود و نسبت به سال پیش افزایش پیدا نکرده بود اما حجم غذا نسبت به سال قبل خیلی کمتر شده بود

  نوع استفاده:
  تاریخ مراجعه: